|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.11.2012 14:41:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
23.11.2012 15:37:38   
pomlad08
Mmm, preslastno! :) Ja, tudi našemu se ne bo uspelo postarati - pa ravno zato sem ga naredila, ker me je zanimalo, kako bi zgledal čez par dni (recimo da bi ga vzeli na kakšne hribovske počitnice ... mah, ampak saj tam tudi ne bi počakal 3 dni, who am I kidding).

Super je, sem naredila tega s putrom (dr. Oetker). Naslednjič bom poskusila pa še unega s kulinarike (sem ga že 1x delala, ampak mogoče res nisem bila dovolj vztrajna z miksanjem).

Ronja, pri nas je isto, ne smem povedat kaj sem spekla (po imenu), potem mož vse zavrne, ker je bila pri njegovi teti-pekarici vsaka slaščica bolj kot ne "suha hruška" :)

< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 23.11.2012 15:38:04 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
25.11.2012 15:28:28   
ovnica7
Danes sem delala marmorni kolač po dr. Oetkerju. Rezultat: čisto preveč zapečeno, pa še zlomil se je, ko sem dajala dol silikonski pekač. Ma, sem bla jezna, delaš, pol pa tak zmazek. Sem šla danes še enkrat brat komentarje in je ena res napisala, da peče samo 45 minut. Biskvit pa je tudi bolj tak zvit, kar me pri marmornem kolaču ne moti, le malo dvomljivo se mi zdi, ker naslov recepta je pa marmorni šarkelj, kar pa v osnovi pomeni rahlo pecivo.

Koliko časa in pri koliko stopinjah ve pečete? Kdaj se da s peciva pekač, ko je pecivo še vroče ali hladno (jaz sem dala dol pri vročem)? Zanima me tudi glede preliva kako ga naredite, najbrž se zmeša temna čokolada in maslo. A potem pa to prelijete po kolaču, pa da samo steče po pecivu (kot npr. vosek pri sveči), ali ga s čim drugim premažete, da je čisto ves oblit?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
25.11.2012 15:29:26   
ovnica7
Biskvit je zbit in ne zvituser posted image .

(odgovor članu ovnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
25.11.2012 19:26:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
user posted image no, jz sm polovico elegantno resila tko, da sm ga podturila tasci - pa se hvalezna je bla user posted image pri nas peciva ne gredo najbolj v promet,


sej veste, da jih lahko date zmrznit v manjsih kosih in potem odmerznete in so ko novi, ko jih potrebujete? ce jih hocete malo poboljsat, jih lahko odmrznjene prelijete s cokolado ali limoninim prelivom in so njami - no ja, al pa to ze pred zamrznitvijo naredite in potem ni nic dela user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
26.11.2012 9:34:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
26.11.2012 10:07:38   
pomlad08
Ovnica, škoda, da se ti je ponesrečilo. Ja, jaz sem ga gotovo pekla manj kot uro - vedno preverim s pletilko, če je že pečeno (zapičiš notri pletilko, če potegneš ven suho pletilko, je že pečeno). Mogoče res nekje med 40-45 minut. Ni bil pa tudi moj posebej rahel, ampak dober pa. Po peki ga moraš pustiti nekaj časa v modelu, šele potem (čez 10, 15 mnut) stresti ven. Tega se držim tudi pri ostalih kolačih/tortah/mafinih/poticah ...

Ti želim, da se ti naslednjič bolje izide :)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
26.11.2012 11:21:23   
ronja
br. 1 bi itak cele dneve samo kruh natepaval, ce bi lohk

No, saj kruh je tudi fino pečtuser posted image .

pomlad, super, da je ratalo:). Hehe, saj lubi sicer vse proba, samo PREDEN se spravim pečt tako kislo pogleda, pa vpraša, kaj če bi pa rajši kaj kremastega...user posted image Zato je bilo pa kul, da je bil glih na terenu, pa ni mel prava glasanjauser posted image , ptoem pa ves lepo presenečenuser posted image

Aja, glede tega presenečenja moram še dodat, da mi je kasneje priznal, da ga je najprej kar mal stisnilo, ko me je videl, kako lepo oblivam un kolač... Je rekel, da je cviknil, da mu mam "spet" kaj za povedatuser posted image (ker sem mu navadno spekla kaj, ko je zvedel za tamale). Sem se ful narežala, ko mi je povedaluser posted image . No, ni za bat, heheuser posted image

ovnica, probaj prirejeno varianto: jaz sem dala v ta recept še 1 jajce več (torej 4 jajca namesto 3), pa manj sladkorja (ok, to je odvisno, kako sladko imate radi, nam je 180 g cukra tu dovolj), pa kot rečeno sem obrnila razmerje temnega in svetlega biskvita (to je spet stvar okusa), ampak kar se sočnosti tiče, probaj, če ti pomaga to, kar sem jaz spremenila v receptu:
- 1 jajce več
- malo več mleka (to sem dodajala potem na uč, ampak vsaj pol deci zraven, res pa da kakav malo več spije, ampak vseeno)
- pečeš manj časa, tudi jaz ga nisem pekla 1 uro
- pekla sem v silikonskem pekaču in sem ga po peki pustila nekaj časa gor, da je vlaga morala ostat not.
- če se ti hoče na vrh zapečt, pokrij s papirjem ali alufolijo

Jaz sem potem ohlajen kolač premazala z marelično marmelado (domačo, da ni presladko), ne šparat tu;), čez pa prelila s prelivom iz čokolade in neke maščobe (to je lahko maslo, margarina ali olje, mislim, da sem zadnjič dala margarino, ker sem jo mela za porabit, razmerje cca 1:2 za čokolado - torej 2x več čokolade, če daš olje, daš še manj olja, ker j ebolj mastno in tekoče). Jaz sem kolač prelila z dobrih 200 g čokolade in cca 70-100g margarine (ne vem natančno, vem, da ni bilo 100 g), vedno dam malo več čokolade;).

mi ni jasno, kako uspete celega pojest v 2 dneh!
Haha, mi veliko požremo, saj veš:D. Zadnjič smo prišli iz sprehoda in sva ga sama požrla še tisto preostalo tretjinouser posted image - plus kremšniteuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marmorni kolač? Ampak nočem suhega :)
26.11.2012 12:04:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Je rekel, da je cviknil, da mu mam "spet" kaj za povedatuser posted image (ker sem mu navadno spekla kaj, ko je zvedel za tamale). Sem se ful narežala, ko mi je povedaluser posted image . No, ni za bat, heheuser posted image


LOL, zgleda si preveč prijazna - it can backifre after all user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Je uživanje medu res nevarno za dojenčka?
Med je poln antioksidantov in kot tak super hrana za ljudi, vendar smernice za prehrano dojenčkov navajajo, da je med za...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?