|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke 2013
25.11.2012 10:31:14   
zmedena...
Hej, hej,

danes sva z dragim zagledala user posted image , sedaj pa samo upam, da se bo vse odvijalo po planu user posted image

Dobrodošle tudi ostale čvekice user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 14:05:14   
Anonimen
Čestitam za user posted image . Torej imaš pdp bolj začetk avgusta? Midva pa šele delava na user posted image , tako da upam, da mi test v začetku drugega meseca tudi pokaže dve debeli črtici. O imam nekje ta teden zdaj, ko pride...

(odgovor članu zmedena...)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 14:07:13   
Anonimen
Z O sem mislila ovulacijo :) Če nama uspe, bom imela PDP nekje konec avgusta.

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 17:36:25   
zmedena...
ja, res je. Po ta hitrem izračunu, naj bi imela rok nekje 3.8.user posted image .
Vama pa tudi želim, da se 'prime' pa da konec meseca že kakšno rečemo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 19:29:49   
pikaboo
Jupiiii...kooončno nekje lahko povem, da sem srečka nosečka! user posted image S fantom sva se trudila leto in pol in sedaj, ko je končno uspelo, kar ne morem verjeti. Pa še moj dragi je do naslednjega ponedeljka na službeni poti in bom z novico počakala do njegovega povratka, čeprav me čisto razganja, ker ne morem z nikomer deliti tega veselja. user posted image Zmedena čestitke tudi tebi! user posted image Kako se kaj počutiš? Anonimna, hitro v akcijo, da se nama kmalu pridružiš v debati. user posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 20:52:37   
allstarka
Povejta mi, kakšne nosečniške znake sta kaj občutili, preden sta delali test??

< Sporočilo je popravil allstarka -- 25.11.2012 20:53:13 >

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 21:26:43   
zmedena...
Pikaboo, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Jaz se počutim, kot da nič ne bi bilo, saj razen izostanka M nimam niti enega od prej pogostih znakovuser posted image . To me mičkeno skrbi, saj sem pred enim tednom tudi jemala antibiotik (ki ni na listi 'varnih zdravil' zaradi vnetja ledvicuser posted image . Upam, da se vse dobro izide sem pa trenutno še malo z rezervo in se ne upam preveč veseliti...

Kako se ti počutiš pikaboo?

(odgovor članu allstarka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2013
25.11.2012 22:10:17   
pikaboo
Allstarka jaz sem imela že pred testom precej boleče (.)(.) in ves čas sem bila zelo utrujena. Oboje še vedno traja, ampak ni pretirano moteče. Dokler ni slabosti, je vse dobro. user posted image
Zmedena bodi pozitivna in misli samo na najboljše. Si prvič user posted image ? Zame je vse to čisto novo in se verjetno še niti dobro ne zavedam, kaj se dogaja. Mislim, da bom šele na pregledu dojela, da je res ena pikica tam notri. user posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 7:03:32   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: pikaboo

Allstarka jaz sem imela že pred testom precej boleče (.)(.) in ves čas sem bila zelo utrujena. Oboje še vedno traja, ampak ni pretirano moteče. Dokler ni slabosti, je vse dobro. user posted image
Zmedena bodi pozitivna in misli samo na najboljše. Si prvič user posted image ? Zame je vse to čisto novo in se verjetno še niti dobro ne zavedam, kaj se dogaja. Mislim, da bom šele na pregledu dojela, da je res ena pikica tam notri. user posted image



Ja, sej mislim na najboljše user posted image Zdej bom klicala za UZ in upam, da bom čimprej na vrsti. Vprašanje je pa, kok se bo zdej že kej videlo...ne, drugače pa sem noseča 3. Imam doma že enega sončka, zadnja nosečnost pa se je zaključila v 13. tednu, zato me je tega še toliko bolj strah. No, dejansko se je končala v 10., le da so mi to ugotovili šele konec 12. tedna in sem imela potem čiščenje.

No ja, tudi jaz mislim le pozitivno in verjamem, da nam bo tokrat uspelouser posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 9:56:29   
pikaboo
Če sem se česa naučila v tem času, ko sem čakala na user posted image , sem se, da nič ni samoumevno in da nikoli ne smeš izgubiti upanja. Zato pogumno naprej. user posted image Držim pesti, da bo vse dobro.

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 11:00:39   
Anonimen
zmedena..., tudi jaz sem imela SS. V začetku septembra v 8.tednu (srček ni imel utripa). 14.11. sem imela drugo menstruacijo po SS, tak da zdaj že veselo sexava brez zaščite :) Drugače še pa nimam otrok.

Vidve sta vedeli, kdaj imata ovulacijo? Meni se je cikel po SS čisto zmešal, zato sklepam, da bo O sredi tega tedna.

anonimna user posted image

(odgovor članu zmedena...)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 12:59:04   
pikaboo
Jaz nikoli nisem čutila ovulacije. V prvih mesecih sem delala vse mogoče teste pa merila bazalno temperaturo pa spremljala sluz; ni da ni torej, ampak nikoli ni uspelo. Potem pa sem bila sita vsega skupaj in nehala razmišljat o tem, kdaj je pravi trenutek. Ta mesec je uspelo pa sva delala samo vsak tretji dan. Ni recepta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 14:31:41   
Anonimen
Čestitam vsem za user posted image ! Jaz pa upam, da se vam pridružim. Jutri delam test! user posted image Imam pa občutek, da bomo imeli tudi mi user posted image . Doma imamo že enega fantka, ki bo star 8m. Ni bilo čist nič načrtovano tole zdaj, ampak če me občutek ne vara bomo res imeli dva mala doma.
Se oglasim jutri, da povem novico! user posted image

(odgovor članu pikaboo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 14:36:19   
zoya30
oooo že avgustovke!!! Čestitke vsem, ki ste nosečke!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 17:18:32   
pikaboo
Ooooo Anonimna, ponavadi tak občutek ne vara, tako da se že veselim jutrišnje novice. Držim pesti! user posted image

Zoya30, hvala. user posted image Si tudi ti nosečka?

(odgovor članu zoya30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 18:00:23   
zoya30
Ja tudi jaz sem srečka nosečka in sicer julijka, pa rada malo pokukam še v druge forumeuser posted image . Sem pa kar čakala kdaj se boste avgustovke pofočkaleuser posted image , je lepo brat en kuuup veselih novicuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 19:02:40   
pikaboo
Tudi jaz berem julijke, ker imam PDP 1.8. in sem ravno toliko na meji, da so mi tudi debate v tisti skupini zelo domače. user posted image Čestitke tudi tebi! Super novičke, ja. Upam, da se nam kmalu pridruži še kakšna srečka. user posted image

(odgovor članu zoya30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 20:32:22   
Anonimen
Tudi jaz upam, da se vam pridružim! :)

Če bi bilo vse po sreči, bi morala biti avgustovka 2009, bomo videli, mogoče pa se mi želja le uresniči po 4 letih! :)

(odgovor članu pikaboo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 20:52:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tudi jaz upam, da se vam pridružim! :)

Če bi bilo vse po sreči, bi morala biti avgustovka 2009, bomo videli, mogoče pa se mi želja le uresniči po 4 letih! :)


Kdaj si imela zadnjo M? Tudi midva komaj delava user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 21:06:38   
Anonimen
anonimna user posted image

7.11. sem imela M po spontanem splavu in abraziji v 5. tednu nosečnosti! user posted image

Upam, da bo zdaj šlo vse tako kot mora!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2013
26.11.2012 21:32:32   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zmedena..., tudi jaz sem imela SS. V začetku septembra v 8.tednu (srček ni imel utripa). 14.11. sem imela drugo menstruacijo po SS, tak da zdaj že veselo sexava brez zaščite :) Drugače še pa nimam otrok.

Vidve sta vedeli, kdaj imata ovulacijo? Meni se je cikel po SS čisto zmešal, zato sklepam, da bo O sredi tega tedna.

anonimna user posted image


Jaz sem čutila, ko je prišel dan ovulacije, ker me je tako trebuh bolel, da sem komaj sedela user posted image . Sicer pa tole naše dete ni ratalo v času ovulacije, pač pa dva dni pred njo, kar sem si tudi želela oz. po tihem upala, ker pravijo, da je tako vsaj MIČKENO več možnosti za punčko user posted image . No ja, vem, samo da je zrav in to, ampak vseeno si želim punčko že od nekdaj in glede na fantka doma, bi bilo to popolnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 9:43:53   
Pikolina13
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Občutek ni varal! Hvala vsem, ki ste držale pesti! Še zdaj ne morem verjet!
Danes se bom kar naročila za UZ! user posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 10:17:19   
Anonimen
Pikolina 13 čestiiiiitaaaam!!! Ful vesela zate in za vse, ki ste že user posted image

Mene pa neki jajčniki fraufajo..kot da mam neko težo na njih..mislite da je to znak ovulacije? Samo upam, da ni vnetje!!

anonimna user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 11:30:46   
Anonimen
Ijeeeeeeeeeeeeeeeeee čestitke Pikolina13! Želim ti mirno nosečnost in da bo vse potekalo tako kot mora!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 11:32:04   
Anonimen
Anonimna user posted image
Kdaj pa si ti imela zadnjo user posted image ?


Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?