|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kraja..
29.11.2012 21:12:28   
smejčica
Evo, danes so mi na sistematskem za hčerko sunili plašč, pred 2 letoma pisanko za ta malo iz avta, v vrtcu pa njen dežnik.
A ljudje še samo kradejo, al kako?
So vam tudi že kaj vkradli?

Lp,
smejčica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kraja..
29.11.2012 21:16:37   
Paštetka
Ja, denarico v službi, ki je bila v moji torbici v moji pisarni. user posted image je imela jajca.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kraja..
29.11.2012 21:19:58   
Tippi
Meni na javnih mestih še niso ukradli nič (moram u bistvu še mal premislit, ampak mislim da ne), ker se dobro zavedam, da sploh vrtci, šole, bolnice ipd. kjer naj bi bili "pošteni" ljudje, prilika dela tatu in svoje stvari res čuvam.

so mi pa pred kratkim vlomili v klet in sem ostala brez vsega, vrednega in tistega malo manj vrednega...user posted image

sej ne vem kaj naj rečem. ne bom opravičevala kraje, ampak si mislim, da je vedno več tudi takšnih, ki kradejo zaradi stiske, kakršnekoli že.

boh im požegnaj moje drage (poudarila zato, ker so bili res dragiuser posted image ) škornje in ostalo opremo. če jih bo nosil kdo, ki nima denarčkov, naj jih dobro nosi user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 29.11.2012 21:20:46 >

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kraja..
29.11.2012 21:21:23   
Tutan
Jap, mene je ena ciganka oropala v LJ v Bershki. Tipica je prav stala za menoj, jaz pa naivna in ji jemala neke stvari iz zgornje police, ker kao sama ni mogla. Mimogrede mi je sunila iz torbice denarnico, sicer samo s 5€ gotovine, samo not so bile vse kartice, vozniška, osebna moja, pa tamalega, 3 zdravstvene. Mah, klinac - sem še danes jezna.
Pa menda je bilo kar dosti ljudi oropanih od teh dveh istih žensk (menda sta delali v tandemu).
Pa pri zdravniku mi je en sunil iz plašča rokavice (so ble kao fake Lacoste from China, pa jim je un znakec zadišal al kaj?)

Skupna vrednost torej ukradenega do sedaj: cca 8€?
Škode so mi pa s krajo denarnice naredili za +100€...user posted image

< Sporočilo je popravil Tutan -- 29.11.2012 21:23:38 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kraja..
29.11.2012 21:26:13   
Tippi
Jap, mene je ena ciganka oropala v LJ v Bershki.


Joj tole moram pa hčeri povedat, je redni gost tam notri. Pa s taktiko jo moram seznant. Ti otroc so čist naivni user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kraja..
29.11.2012 22:19:03   
pelin
Glede teh stvari pa sem jaz tudi čisto naivna....do pred kratkim sem imela na parkirišču pred vrtcem ves čas ( več let) odklenjen avto ( ko sem enkrat to mojemu omenila, ga je skoraj kap)...torbo puščam povsod kjer me prime, da bi mi kdaj ukradli jakno sredi zdravstvenega , si sploh ne morem zamisliti...po moje bom enkrat krepko dobila po glavi...do sedaj sem imela še srečo izgleda...je pa zadnjič moji kolegici sredi Lubljane v starem delu v gužvi, ko se je drenjala mimo tržnice , nekdo v gneči odrezal torbo z rame in je še nekaj časa nesla same roče na rami preden je potuhtala...sem skoraj umrla od smeha ko mi je povedala...pa po svoje vem, da ni smešno...v bistvu je nekako žalostno...user posted image  

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kraja..
29.11.2012 22:22:39   
Tippi
nekdo v gneči odrezal torbo z rame in je še nekaj časa nesla same roče na rami preden je potuhtala...sem skoraj umrla od smeha ko mi je povedala...pa po svoje vem, da ni smešno


Joooooj nooooo, res ni smešno, ampak naj mi oprosti, ne morem da ne bi user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kraja..
30.11.2012 0:32:36   
mateyka
pa kako ne opaziš da so roči brez teže? ne vem, a je moja torba skoz tok težka al kaj.. user posted image

men se ne zdi da kradejo uni ki rabijo, sploh ne. kradejo uni ki s tem trgujejo! mi smo mel celo serijo vlomov v kleti na ulicah okoli bolnice petra držaja in so kradli samo kolesa - in to lepo število. profi oprema za ključavnice lomit. jaz sem enkrat takrat uletela dol v kolesarnico in glih vidla kako se zunanja vrata zapirajo (pač misliš da je sosed, ki je šel s kolesom ven), sam je bil ravno moj kolo na udaru - ključavnica je bila skor preščipljena; 10 min kasneje in ga ne bi več vidla (kolesa namreč).
pa uni ciganki omenjate - to je biznis, ni stiska. in ful folka poznam, ki kupuje in šnofa za roko "ki pade s tovornjaka" (a la a mi ker lahko zrihta); to je vse biznis, folk ki to robo rihta, je redno udeležen v tem "poslu".

tko da ne, meni se ne zdi stiska problem, meni se zdi da je 70-80% kraj "biznis. 20% je "priložnostnih" stiska pa samo nekaj procentov. imho anyway..

vem pa da so naši sosedi kronično kradli perilo (suši se zunaj na travniku pred blokom), ker je mela vedno ful fensi moderne firmice cotke - tud fensi gatke so ji drpili btw user posted image po moje neke najstnice iz okoliša? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.11.2012 0:33:12 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kraja..
30.11.2012 7:18:12   
caramel
Se mi nikoli ni zdelo, da bi bila velikokrat okradena, potem pa sem začela malo razmišljat...

- v osn. šoli so mi izginile superge (ukradla jih je punca iz ene revne družine, ker smo imeli naslednji dan športni dan in revica ni imela česa obut; seveda sem superge takoj prepoznala in jih dobila nazaj, punci pa so superge kupili na šoli) in puščica z digitronom in vso ostalo kramo, ki je bila precej vredna (to mi je iz torbe zadnji teden 8. razreda baje vzel en pobič, ki je bil ful zaljubljen vameuser posted image )
- puščico so mi ukradli še enkrat na eni gimnazijski vikend fešti - bila je ful dobra, kovinska; čez kar nekaj časa opažena pri enem pobiču, ki jo je uporabljal za hrambo rizel, filtrov in substanc, ki spadajo k temuuser posted image (bila pa je ziher moja, ker je imela na zunanji strani dve unikatni oznaki)
- na enem prvih skupnih dopustovanj so nama iz šotora v kampu sunili novega digitalca (takrat vrednega toliko, kot sva oba zapravila za desetdnevni dopust)user posted image
- ko sem delala prek študenta so mi sunili celodnevni izkupiček trgovineuser posted image
- v času življenja v Ljubljani so nama ukradli 3 kolesa (2 iz skupnih prostorov bloka, enega iz najine kleti) user posted image

K temu seznamu lahko dodam tudi nekaj dežnikov, ki sem jih odložila v kakšno stojalo pri vhodu, pa jih ni bilo več, ko sem prišla nazaj...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kraja..
30.11.2012 8:28:47   
Tippi
Mateyka saj verjetno imaš prav. ampak jaz sem nepoboljšljiva naivnica user posted image

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kraja..
30.11.2012 8:47:16   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

nekdo v gneči odrezal torbo z rame in je še nekaj časa nesla same roče na rami preden je potuhtala...sem skoraj umrla od smeha ko mi je povedala...pa po svoje vem, da ni smešno


Joooooj nooooo, res ni smešno, ampak naj mi oprosti, ne morem da ne bi user posted image


enako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kraja..
30.11.2012 11:54:13   
sazi
Ta hip se za kakašno manjšo stvar ne spomnim, mi pa v spominu močno ven seka kraja avtomobila. Sem pred leti pisala sem gor. Avto, sicer star ampak zelo ohranjen, skratka za naju vreden ohoho izpred bloka. Prideš zjutraj na parking, skoraj sredi noči in buljiš na mesto, kjer je bil prej tvoj avto, zdj je pa en drug. Mož je kar hodil gor in dol po parkirišču in iskal, če je kje druigje parkiral, jaz pa z enormnim trebuhom, ker sem imela mesec ali dva kasneje rok za rodit.

Aha, pa v Španiji so mi iz kombija na kao varovanem parkingu ukradli mali ruzak - notri so bila moja očala z dioptrijo (sem imela tistih nekaj ur leče) in igralne karte. Lopov si je lahko z nakradem zelo pomagal, jaz sem bila pa naslednjih nekaj noči kot slepa kura...

Pa enkrat mi je nekdo sunil obesek za ključe (ne ključev). Je bil tak kot registrska tablica z mojim imenom.

Pa še to - v vrtcu in šoli še nisem imela izkušnje, da bi kaj ukradli, pa starši kaj precej jamrajo. Potem pa gledam, koliko stvari ima šola na spletni strani pofotkanih, da so najdene in naj lastniki pridejo ponje, drugače oddajo na RK (al kam že) - ogromno hlač in majic, precej obutve in kar nekaj na pogled dražjih kosov oblačil. V vrtcu je pa pri vhodu že celo večnost velika škatla stvari, ki se samo nabirajo, niso pa od nikogaruser posted image

< Sporočilo je popravil sazi -- 30.11.2012 11:56:02 >

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kraja..
30.11.2012 20:02:31   
pelin
pa kako ne opaziš da so roči brez teže? ne vem, a je moja torba skoz tok težka al kaj.. user posted image
Tudi moja je taka...moj pravi, ko mi jo kdaj pridrži, da je taka kot za slona ubituser posted image ...sem tudi jaz tako vprašala kolegico, pa je povedala, da stisnjena v gužvi z ramo ob rami ni bila tako pozorna , pa še neko fensi malo je imela takrat na rami, v katero je stlačla le tošl in mobi...tako da je bila lahka...

Drugače pa je po moje res to kar praviš...takih malih res potrebnih tatičev imaš bolj malo....tu gre velikokrat za prav organiziran folk....
drugače sem se pa spomnila, da sem bila tudi jaz enkrat priča kraji...ko sem kot smrklja eno poletje delala v eni mali trgovini blizu ene osnovne šole, me je ena starejša trgovka poslala na oddelek s sladkarijami, saj so opazili da jim mulčki po končanem pouku zadnje čase znosijo ven tako pod pultom ogromno sladkarij....sama torej stojim pri policah in se delam da zlagam zadeve v polico  in imam po mojem mnenju sokolji pogled in oči na pecljih....en mali hodi sem in tja in zbere čokolado ter gre na blagajno...blagajničarka ga buli in zahteva da pokaže žepe, ker ji je bil sumljiv...jaz sem hotela že protestirati, češ da je nedolžen, saj sem ga ves čas kao opazovala...no pa začne mulo ves pisan vleči na dan žvečilne, pa čokoladice, pa bonbone...mene je skoraj kap...pa ves čas sem ga gledala...dripac mali dolgoprstni....hja težko je če si naiven pa še slep po vrhu...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kraja..
1.12.2012 5:03:28   
Hope2
V OŠ mi je en fant ukradel ventile na biciklu, sem mogla 3km rint bicikeluser posted image . Bilo je iz žlehtnobe, ker mu nisem vračala ljubezniuser posted image user posted image . Sem že vedela zakaj sem se ok odločilauser posted image

Z mami sva šli na madžarsko v lenti, pa so ji že pri prvem štantu ukradli denarnico iz žepa.

Na faksu so apartmajci "kradli" hrano in čisto posodo (ko so svojo umazali). Sva si pol s cimro umislile mini hladilnik v sobi.

Mojemu so sred noči vdrli v avto (ljubljana). Ven vzeli samo radio- takrat še na kaset__e.

Teti so ukradli avto(ljubljana). Ga je pa imela v prodaji in ravno ko je našla kupca, je avto izginil.

Eno leto, ko smo kupili stanovanje (cela soseska-novogradnja je bila v prodaji-ljubljana), so se vlomi in kraje vrstile po vrstnem redu, vsak teden od 2-5 vlomovuser posted image

Enkrat smo na plaži pozabili staro brisačo in umazano strgano deko in so nam ukradli.

pRed kakimi 3 leti, ko smo bili v slo, je nekdo na filipinih dvignil denar iz našega računa, cca 500 dolarjevuser posted image

Še največ posledic pa je na meni pustil poskus vloma v našo hišo. Sem dobila vlomilca, usrala sva se oba, on pomoje več ne vlamlja, jaz pa več ne morem spat, če sem sama. Sploh nočem pomislit, da bi mi vsi spali, oni pa hodili po hišiuser posted image ali pa da se ne bi usral in bi mi kaj narediluser posted image .

Po tem vlomu, sem potem zvedela, da so v roku 1 leta, bili že 3 vlomi v tisti ulici (ulica ima le 8 hiš). Čez kake 3 mesece so v sosednji ulici moji prijateljici sred noči gume iz avta odmontirali. Čez 2 meseca vlomili v njen blok. (okolica LJ)

Zdaj se v velemestu počutim prav varno v primerjavi s slovenijo. Avta včasih sploh ne zaklenem, ne doma, ne pred trgovino, ne pred vrtcem. Sem že parkrat pozabila v šoping centru kako vrečko ali stvar in sem jo vedno dobila vrnjeno. Če sem sama ponoči, pol pa še vedno imam fobije zaradi tistega vloma pred leti



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.12.2012 5:12:29 >

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kraja..
1.12.2012 11:51:10   
pelin
Še največ posledic pa je na meni pustil poskus vloma v našo hišo. Sem dobila vlomilca, usrala sva se oba, on pomoje več ne vlamlja, jaz pa več ne morem spat, če sem sama. Sploh nočem pomislit, da bi mi vsi spali, oni pa hodili po hišiuser posted image ali pa da se ne bi usral in bi mi kaj narediluser posted image .
Tole mora bit resnično grozno...tudi jaz bi imela kar malo preganjavico po takem dogodku...user posted image ...se je pa podobna zadeva zgodila tudi našim sorodnikom, ki so doma na obrobju Ljubljane...med tem časom, ko so bili po službah, so jim vdrli v hišo in pobrale svega i svašta od računalnikov, plazme, gospodinjskih aparatov...vendar od vsega so najtežje preboleli to, da so jim ti nepridipravi pos.ali celo kopalnico in počeli še vse mogoče...ob misli na različne bolezni in na vse ostalo, so bili prisiljeni poklicati profesionalni čistilni servis, da jim je vso nesnago očistil, razkužil,... in zato seveda še krepko plačali ....


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kraja..
1.12.2012 14:15:07   
Češnca
Na podružnični OŠ, kjer sem učila, so mi ukradli telefon in denarnico iz torbe, možu pa denarnico iz žepa v eni znani ljubljanski piceriji. user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Še največ posledic pa je na meni pustil poskus vloma v našo hišo. Sem dobila vlomilca, usrala sva se oba, on pomoje več ne vlamlja, jaz pa več ne morem spat, če sem sama. Sploh nočem pomislit, da bi mi vsi spali, oni pa hodili po hišiuser posted image ali pa da se ne bi usral in bi mi kaj narediluser posted image .

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kraja..
2.12.2012 11:32:43   
sazi
Ob naštevanju Hope2 sem se spomnila na vlom v hišo, še ko sem živela pri starših - cel teden sem bila sama doma. V noči, ko sta se starša vrnila, pa so vlomili med tem, ko smo vsi spali. Že tako sem imela potem celo večnost preganjavico in vedno slišala neke korake po hiši, čeprav jih ni bilo. Če bi pa vlomili med tem, ko staršev še ni bilo, bi me pa kap verjetno.

Pa še o dvigovanju denarja. Lani sem prav veseljaško zapravljala po parizu. Si plačala večerno, nakupila pohištvo in bia gost v operi. Najbrž ni potrebno posebej omenjati, da sem istočasno uspela biti še v službi v LJ in otroka voziti v vrtec... No, po nekaj mesecih so mi po uspešni pritožbi na račun vrnili ves denar.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kraja..
2.12.2012 11:36:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Pa še o dvigovanju denarja. Lani sem prav veseljaško zapravljala po parizu. Si plačala večerno, nakupila pohištvo in bia gost v operi. Najbrž ni potrebno posebej omenjati, da sem istočasno uspela biti še v službi v LJ in otroka voziti v vrtec... No, po nekaj mesecih so mi po uspešni pritožbi na račun vrnili ves denar.

Ti si Superwoman user posted image  Pa še denar si dobila nazaj. Čestitam.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?