|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 23:01:23   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Tippi, jaz dam to ponavadi na mizo ne zato, ker bi bil pršut pa tatarc, losos itd. fensi (pa a je to res kaj posebnega danes, meni se ne zdi, meni je klasika, že kar malce neizvirno pravzaprav, no, niti drago spet tako ni). Ne vem, od kod to zdaj,da sem fina.
To namreč vsi jedo. Še otroci.
Pa fajn je, ker je skoz na mizi, počasi pikaš zraven, srkaš vince, se družiš, zabavaš...Prijetno. A ni fajn?


fajn je fajn. nihče ni rekel, da ni. očitno še vedno ne razumeš kje si ga pihnila v koleno user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.12.2012 23:04:16 >

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 23:01:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Si te že zamišljam user posted image


Pa je res. Mogoče se bomo pa na kakšnem teku spoznale in boš to lahko doživela v živo user posted image
Tega sem se bala. Me bomo imele znojnike na čelu in zapestju, ti ga daj kar na brado user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 23:02:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Aha, na koncu a smo le prišle do tega, da ste gostiteljice in dto zelo dobre. ...


Napisano ze na peti ali sesti strani.... stvar dojemanja kaj je dober gostitelj in kaj za koga spada v nekaj normalnega a isto to, ali nekjaj se slabse nekdo jemlje kot vrhunec spostovanja in gostiteljstva...

Skopuski Frodo ! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 23:13:36   
Pupa1
No, punce, zame je debata končana. Si lagko oddahnete :)
Čeprav bi rada vedela, kje sem ga pihnila. Po tippinem mnenju, seveda. Sama mislim, da ga nisem nikjer.
Ne, saj ni treba pisat, Tipi, da ne boš mislila. Je ok. Me ne zanima spet tako zelo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 23:40:07   
Tippi
Je ok.
user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:04:13   
liliana
Sem se ob tem vašem "kreganju" spomnila na en doživljaj, ko sem bila s kolegi iz Ljubljane in Gorenjske na Bukovniškem jezeru in smo srečali drugi par iz Gorenjske....in ta par me ni slišal govoriti in je mislil, da smo vsi turisti....in je začel razlagati nam vsem, kako je v Prekmurju lepo, da mu je tako fajn tu, da reveži bogi itak skoraj nič nimamo, pa vsakega, ki pride k hiši postrežemo......

No jaz sem mu takrat dodala, da reveži nismo, da pa smo pa pač gostoljubni.....in še posebno na podeželju, na kmetijah, je navada, da ko pride nekdo na obisk, se postreže s šunko, narazekom, klobasami, pecivom, kavo, vinom itd........pač pri enih ljudeh je taka navada in jih ni potrebno zaradi tega zasmehovati, ker nekdo postavi predte na mizo pol špajza in hladilnika, ti pa prideš samo nekaj vprašat......

in ker sama sicer nisem taka, običajno imam bolj malo stvari v hladilniku in špajzu, se mi take navade pri ljudeh ne zdijo nič slabega in vredne zasmehovanja......in nekaterim pač veliko pomeni zgolj gesta, da te lahko ponudijo z nečim, kar so pripravili, in je pohvala daleč drugotnega pomena......

in tako kot se nekaterim zdi taka "pogostitev" staromodna, smešna, se onim drugim zdi brezveze in smešno, da nekdo predte da zgolj bobipalčke in kokice.......še posebno takrat, ko prideš k njemu na zabavo za 40. rojstni danuser posted image ......


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:08:22   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Si te že zamišljam user posted image


Pa je res. Mogoče se bomo pa na kakšnem teku spoznale in boš to lahko doživela v živo user posted image
Tega sem se bala. Me bomo imele znojnike na čelu in zapestju, ti ga daj kar na brado user posted image


user posted image user posted image
Tolk sline noben znojnik ne zadrži. To teče do komolcev, ko vtaknem prste v usta user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:11:43   
Tippi
Sem ravno govorila s prijateljico po telefonu. In sva debatirale okrog tega, kako jih bomo povabili, ko se vselimo. otvoritev in to. pa sem ji rekla, da eno kavico in bobipalčke bom pa že postregla. pa je rekla, pust kavico, važno da so bobipalčke user posted image nisem mogla, da se ne bi smejala, pa ji ni bilo jasno zakaj tak smeh... no, bobipalčke očitno zmagujejo pred vsemi tatarci in lososi user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:25:16   
Pupa1
Vem. Sem rekla, da ne bom več, da kar sem povedala oz.napisala, sem, ampak ker imam ravno čas, naj bo...
Lili, lepo si to napisala. Takšno gostoljubje mi je zelo blizu, ga cenim. Znate, Prekmurci, to pa res! Bravo!
Ja, kaj čem. Pri meni je gostoljubje očitno res kar na visoki lestvici vrednot pri posamezniku.
Tippi, boš pa ja postregla za otvoritev hiše s čim konkretnejšim? Ja, ja, saj vem, pridejo zaradi vas, zaradi objema, zaradi druženja, ampak daj no.. Vsakemu se fajn zdi, da ga malo'pocrkljaš' z dobrotami.. In vsak to ceni.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:28:01   
Tippi
Tippi, boš pa ja postregla za otvoritev hiše s čim konkretnejšim? Ja, ja, saj vem, pridejo zaradi vas, zaradi objema, zaradi druženja, ampak daj no..


Ne samo, da ga pihaš v koleno, tud šale ne štekaš user posted image
Jah, bomo vidli s čim jih bom postreglauser posted image . Mogoče mi pa sploh ne bo treba, si bodo kar sami vzeli. si morš mislt??!! user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:32:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Si te že zamišljam user posted image


Pa je res. Mogoče se bomo pa na kakšnem teku spoznale in boš to lahko doživela v živo user posted image
Tega sem se bala. Me bomo imele znojnike na čelu in zapestju, ti ga daj kar na brado user posted image


user posted image user posted image
Tolk sline noben znojnik ne zadrži. To teče do komolcev, ko vtaknem prste v usta user posted image
Samo malo... za kom pa boš ti žvižgala med n-kilometerskim tekom? Ti boš tekla, ne boš se med publiko slinla user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:34:14   
Tippi
Samo malo... za kom pa boš ti žvižgala med n-kilometerskim tekom? Ti boš tekla, ne boš se med publiko slinla user posted image

user posted image
To jst pa zverina v duetu user posted image sej on je lahko zraven? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:42:12   
Pupa1
Tudi ok user posted image
Sami postrežejo, haha...
Dobro, brez zamere,no. Tudi jaz sem se malo hecala.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:42:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Samo malo... za kom pa boš ti žvižgala med n-kilometerskim tekom? Ti boš tekla, ne boš se med publiko slinla user posted image

user posted image
To jst pa zverina v duetu user posted image sej on je lahko zraven? user posted image
Mene ne moti zverina, dokler se mi med nogami ne bo motal ali na mene skakal med mojo baletno predstavo na ulicah Ljubljane. Moram se skoncetrirati ne gibe in hitrost in sam style user posted image
user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:43:51   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Tudi ok user posted image
Sami postrežejo, haha...
Dobro, brez zamere,no. Tudi jaz sem se malo hecala.

user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:45:52   
pomlad08
Sem se pretolkla čez celo debato in se ne morem odločit, a sem večkrat prebrala "bobipalčke" al tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

No, punce, zame je debata končana.



(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 9:52:38   
Pupa1
Priznam, pomlad. Moja napaka. Tale RR te malo potegne vase. No, saj potem me pa spet pol leta ne bo gor, zdaj imam pa res ravno čas haha.
Adijo, punce!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 10:51:16   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  jao babe....

Razlika med  20 letno in 40 letno gostiteljico....

20 letna

Obiski : pridemo na obisk.
20 letnica : joj, ni nas doma ...lahko zvečer ob šestih?
obiski: okej
20 letnica od 11:24 (itak je doma, samo ni pripravljena)  do 18:00 , posesa stanovanje, pomije tla, zlika, spuca veceje, šipe, naroči narezek, pouči fanta o lepih manirah, gre v špar po pohano, zapravi še 50 eur zraven za delikatese, pride domov , naredi narezke , da hladit pijačo, zlošči ta boljše kozarce, pripravi sveže brisače, pogrne mizo....
Pridejo obiski, ne vzamejo nič , ker so a. na dieti  b. so ta čas , ko so čakali , da se dvajsetletnica pripravi , bili na pici in niso lačni .
Gostiteljica jih sili, ponuja. Obiski odidejo.
oBISKI: Mater je sitna, sploh ji nismo mogli povedati za kaj smo prišli...
Gostiteljica : Mater so čudni, tako sem se potrudila , oni pa nič....

40 letna gostiteljica

Obiski: Pridemo.
Gostiteljica: jaaa, pridite ...
Čvek
Čvek
Čvek
Gostiteljica: Evo čaj, za te mrzle dni, bo kdo rum zraven? Naredimo ene palačinke za mularijo? Jaaaa..
Čvek
Čvek, gosti odidejo.
Gosti: joj, a ni bilo fanj...
Gostiteljica : kakšen super večer, upam, da pridejo spet ..



user posted image Tako je pri nas, pa mi do 40 še VELIIIIIIIIKO manjka user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:32:45   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Tudi ok user posted image
Sami postrežejo, haha...
Dobro, brez zamere,no. Tudi jaz sem se malo hecala.



Jaz nič ne zamerim. Po moje je bolje da se skoncentriraš na obiske, da ti ne bodo kaj zamerili user posted image
sami postrežejo? seveda! z nekaterimi smo zelo domači. si sami vzamejo kozarec, pristavijo za kavo, vzamejo bobipalčke user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:35:05   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Priznam, pomlad. Moja napaka. Tale RR te malo potegne vase. No, saj potem me pa spet pol leta ne bo gor, zdaj imam pa res ravno čas haha.
Adijo, punce!


Hej, ne obremenjuj se. če ti paše pisat, piši, če ti ne, pač ne. ne poslavljaj se v naglici, ker "izgubljaš hrbtenico"user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:35:58   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

Sem se pretolkla čez celo debato in se ne morem odločit, a sem večkrat prebrala "bobipalčke" al tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

No, punce, zame je debata končana.




user posted image user posted image
Pozabila si na lososa in pršutuser posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:37:07   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Samo malo... za kom pa boš ti žvižgala med n-kilometerskim tekom? Ti boš tekla, ne boš se med publiko slinla user posted image

user posted image
To jst pa zverina v duetu user posted image sej on je lahko zraven? user posted image
Mene ne moti zverina, dokler se mi med nogami ne bo motal ali na mene skakal med mojo baletno predstavo na ulicah Ljubljane. Moram se skoncetrirati ne gibe in hitrost in sam style user posted image
user posted image
user posted image

Priznam, da zna bit s crkljanjem prav nadležen včasih, vendar med tekom, je skoncentriran na tek user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:44:34   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tippi, boš pa ja postregla za otvoritev hiše s čim konkretnejšim? Ja, ja, saj vem, pridejo zaradi vas, zaradi objema, zaradi druženja, ampak daj no..


Ne samo, da ga pihaš v koleno, tud šale ne štekaš user posted image
Jah, bomo vidli s čim jih bom postreglauser posted image . Mogoče mi pa sploh ne bo treba, si bodo kar sami vzeli. si morš mislt??!! user posted image


Kako si negostoljubna in nesramna, brez kancna spostovanja c..c...c... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:45:03   
mateyka
Tippi, valjda ti je jasno da ko mi uletimo na obisk, da boš morala po prekmursko postrečt user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
13.12.2012 11:45:24   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

Sem se pretolkla čez celo debato in se ne morem odločit, a sem večkrat prebrala "bobipalčke" al tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

No, punce, zame je debata končana.




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?