|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve sten?
20.1.2013 21:48:55   
PIAF
haj,
kakšne imate vi barve sten. Sem pred odločitvijo za kuhinjo, dnevno sobo in hodnik. Ali bi samo eno steno barvno, ostale bele, ali kako? Ne morem se nikakor odločit...
Za kuhinjo sem mislila eno steno pobarvat živo zeleno, v dnevni eno oranžno, v hodnikuuser posted image

Nasveti, izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve sten?
21.1.2013 2:03:57   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: PIAF
Za kuhinjo sem mislila eno steno pobarvat živo zeleno,


haha, jaz glih nameravam dat eno steno v kuhinji lime green user posted image

v dnevni eno oranžno,


po moje je ful odvisno od pohištva in opreme. če maš modro sedežno morš mal pazit kaj delaš, ne?..
mi mamo na eni steni tako kar markantno tapeto, samo je črno bela, pa kar zažge.. če bomo dajal barvo, bodo slike, preproge in druga oprema. samo mi smo najemniki, je mal drugač če delaš dolgoročno in zase, imo..
da si lahko približno predstavljaš kako zgleda (koncept):
user posted image
user posted image
user posted image

v hodnikuuser posted image

Nasveti, izkušnje?


men se zdi ful razlika al maš okna al ne. pa kok pohištva bo in kakšno. mi nimamo oken in pohištva bo minimalno. torej bo sigurno zelo svetlo in dala bom slike na stene. če bi bil moj flet, bi jim dala une lepe lučke za slike in vsako večjo osvetlila, to pride ful lepo.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.1.2013 2:05:49 >

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve sten?
21.1.2013 8:12:12   
Tippi
Ja, se kar strinjam z matejko. Vse je odvisno od pohištva.
Midva sva zdaj renovirala dva prostora, kuhinjo in eno večjo (mladinsko sobo). Kuhinjo sva zaradi gorskega stila in tudi nekaj starinskega pohištva, pobarvala v kapučino barvo, čeprav je na steni potem izpadlo malo bolj "rozasto", ampak se super poda k omaricam, mladinsko sobo pa v lila barvo, kjer je belo pohištvo, bela okna, no, strop, vrata pa je vse v naravnem lesu barvi user posted image
Čez par mesecev nadaljujeva z delom. otroško sobo bova pobarvala v klasično zeleno, u glavnem bo svetlo rjavo pohištvo (naravni les), potem pašejo zraven modri dodatki, kot tudi roza user posted image najino spalnico bova pa pobarvala v kombinaciji oranžno/svetlo zelena barva, kar se nama tudi klapa s pohištvom.

ps. ampak to je težko takole napisat, ker odtenkov je na tisoče, sploh zdaj, ko ti barve namešajo v trgovini (včasih smo sami mešali barve in nikoli ni izpadlo tako kot si si zamislil, zdaj pa lahko v en samcat odtenek zadanš). najbolje je, da greš po par barvnih lestvic, ki so ti všeč in se v miru usedeš in razmislita kaj in kako.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 21.1.2013 8:14:20 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve sten?
21.1.2013 8:14:02   
gsatalema
Mi smo ravno pred božičem pleskali stanovanje....
Kuhinja je ostala bela( so elementi črno beli) pa sem poživela zadevo z rdečo in oranžno dekoracijo...
Dnevno sobo smo imeli prej kombinacijo rumena in svetlo oranžno, sedaj pa vse v belo... celo stanovanje... poživiš z pohištvom, slikami, prtički... pa z vso dekoracijo... morda z zavesami... in mi je tako sedaj dosti lepše. Na steni v jedilnici sem dodala stenski dekor- samolepilna tapeta in ful lepo pride....
Drgače pa čist odvisno kaj ti je všeč, vendar bodi pozorna, da barve ne bodo premočne, oz. da bodo pasale k stilu pohištva oz. celoti, ... pa še kakšna močna rdeča, ali vijolična lahko "živčno "vplivata na počutje...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve sten?
21.1.2013 8:15:55   
Tippi
Kuhinja je ostala bela( so elementi črno beli) pa sem poživela zadevo z rdečo in oranžno dekoracijo...


Jaaa, ti dodatki so tudi zelo pomembni, sploh v kuhinji se mi zdi. Midva imava tudi rdeče dodatke. Zdaj išem po štrcunah kakšne lepe rdeče krožnike, pa nisem še nič zasledila.... sva pa pri tem ful zahtevna, ker morajo globoki krožniki imeti nežen rob, ne tisti oster, da se ti potem, če je juhe malo preveč, takoj polije čez rob user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve sten?
21.1.2013 10:34:58   
gsatalema
Rdečo bele krožnike je imel pred časom špar,... taki ful lepi so bili. Pa lonce sem si tudi kupila rdeče.....user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve sten?
21.1.2013 14:17:48   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Rdečo bele krožnike je imel pred časom špar,... taki ful lepi so bili. Pa lonce sem si tudi kupila rdeče.....user posted image



sem jih vidla, če misliva iste, ampak so bili globoki krožniki, čist preplitki. saj pravim, da sva ful zahtevna user posted image In ja, u bistvu sva jih že našla v Lesnini Brdo ampak so čist predragi user posted image Celega premoženja za krožnike, pa ne nameravava dat. Tako da ostajava pri starih, ki se jih bova znebila, takoj ko bodo doma novi user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve sten?
22.1.2013 10:06:00   
gsatalema
Ja v Mb, na Vetrijnski ulici obstaja ena trgovina, ko imajo not posodo... vse vrsta in cene user posted image , tam tudi imajo takšne lepe...., ampak drage user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barve sten?
22.1.2013 11:41:31   
mateyka
mi mamo pa za juho kar skodele/skledice (kaj naj jih rečem? soup bowl v glavnem XD) - mamo 2 velikosti. krožniki me spravljajo ob živce s tem kako se lahko poliva..
vse črno-belo (tašča nabavla kor darilo že leta nazaj) kombinacija (krožniki, skodele)

men so take sklede boljše kot globoki krožniki
user posted image
user posted image

tippi:
http://trgovina.vendo.si/vabene-30-delni-set-kroznikov-in-skodelic-vb-6300003.html
http://trgovina.vendo.si/emajlirana-posoda-2-delni-set-lonec-pokrovka-1.html
http://www.hisadaril.si/krozniki-jedilni-servis-set-iz-porcelana-301-168852
http://www.ideo.si/a/Jedilni_set_16_delni_ali_20_delni_set_iz_melamina_MOVERA#prettyPhoto

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barve sten?
22.1.2013 12:50:36   
mateyka
zakaj smo na krožnike prešaltale? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?