|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 8:13:15   
Anonimen
Blacky, zbudi se

bobek, potem si preživela brez krofov, ne?

Danes je pa drgač krompir al pa riž...menda.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 8:28:22   
Mariposa
Ja, jaz bom delala segedin brez mesa, zraven pa pečen krompirček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 8:35:28   
Anonimen
U, dobra ideja, Mariposa. Mogoče bi pa naš Francelj segedin, ga ima itak ful rad.

A ga ti normalno skuhaš in potem pač mesa ne ješ ven al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 9:10:41   
Mariposa
Ja, skuham ga tako kot drugače, samo meso izbrskam ven in ga zapakiram v posodico skupaj z zeljem za beljakovinski dan ko rabim nekaj na hitro. Samo zelje s krompirjem pa pojem na škrobni dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 9:58:45   
Anonimen
Jaz bom pa najbrž poletno in paradižnikovo solato.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 9:59:08   
Anonimen
Aja, kdaj bomo pa kile napisale?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 10:06:32   
Anonimen
Drage moje punčice, jaz sem zabluzila, zato se opravičujem, da včeraj nisem objavila nove teme. Sem mojega povabila ven na večerjo prvič po 7 mesecih, odkar sem rodila. Bilo je zelo fajn, žal pa tudi zelo pregrešno. Sram me bilo, a zavoljo romance se je vse splačalo. Ne bom vam pisala, kaj sem jedla, ker vam bom naredila prevelike lušte.

Torej, danes je naš ŠKROBNI DAN. Nekaj idej ste že same dale, knjiga pa nam ponuja:

Z: 2 hruški ali 2 našija ali....

K: korenčkov pire in solata iz rdečega radiča in koruze, kos kruha

V: korenčkov pire in solata

Če vam to ne tekne, si pripravite regratovo solato (regrat, čebula, orehi, beli fižol).

No ja, bolj čudni recepti. Jaz še ne vem, kaj bom jedla. Bomo videli, kako se bo celotna familija odločila.

Kilce javimo v sredo zjutraj, Splišni, tako smo se zmenile. Bo OK? Seveda pa se komot lahko tehtaš vsak dan, jaz se vsako jutro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 10:23:14   
Anonimen
Jaz bom danes jedla krompir pa solato.Tehtam pa se jaz vsak dan, samo vam ne povem kako napredujem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 10:36:02   
Anonimen
O.K, Blacky, v sredo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 15:26:01   
bobek05
Ja, al bina včeraj sem se premagala in nisem grešila - pa imamo še vedno krofe na mizi, ampak zdaj me sploh ne mikajo več.. Danes sem pa jedla testenine po kitajsko (mi je mož naredil zraven tako ful dobro popečeno zelenjavo z sojino omako) - se mi včasih zdi, da sploh ne hujšam...

Zvečer pa grem na .... eh, ne bom delala lušte tistim, ki nimate OH dan..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 16:59:47   
Anonimen
Jaz sem ob 13-tih krompir v kosih pa tenstano sladko zelje pa radič v solati. Ob pol petih sem samo še radič in čist malo krompirja noter, zdaj me pa fulč mika domače grozdje, ki je pri mami na brajdi. Po moje ne bo hude škode, če ga malo pozobam, a ne? Sicer ne takoj, čez ene dve uri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 22:41:57   
bobek05
al bina, po moje, lahko, ker je itak sadje in sadje je dovoljeno jesti kadarkoli, le na razmik med urami moraš pazit...

jaz pa ne vem kaj mi je blo danes - sem imela OH dan in ves dan sem se veselila sladice, pa še za kosilo sem bolj malo pojedla, potem pa nisem mogla - v sebe sem spravila POL sladice (ne bom omenjala česa, da ne bo kateri postalo hudo) in sem se skraj razjokala, ker so OČI bile lačne in bi še kar jedla (dokler mi verjetno ne bi bilo slabo), pa je želodec že javljal, da je poln in da ne gre več    Tega pa res ne razumem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   a 35. dneva ne bo
11.9.2005 22:52:40   
Anonimen
Povej, bobek05, katero sladico si jedla. Me ful zanima, da dobim kako idejo za jutrišnjo večerjo.

Jaz sem danes jedla 1 breskev, za kosilo špinačni zrezek in pražen krompir ter zeleno solato. Za večerjo pa zabeljen fižol.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?