|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 20:14:38   
mehurčica
Bobek, to so mogli zgleda kar nekaj napisat. Zaradi nekih alergij sem jaz celo prebrala. Haloooo? Kakih alergij?
Pa meso in sir sta oboje beljakovine, potem pa v istem odstavku piše, da jih ne smeš jesti skupaj. ZAKAJ ŽE?

Če si zmedena glede te diete, se pa drži moje. Je dooosti bolj enostavna. Ješ vse, edino ogljikove hidrate zmanjšaš na minimum. Jaz jih jem recimo vsak 3. ali vsak 4. dan. Enkrat na teden si lahko tudi privoščiš kakšno sladico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 20:24:30   
Anonimen
Ja, bobek5, v mojih navodilih prav izrecno piše, da če ješ popoldne meso, moraš tudi zvečer meso, če ješ popoldne sir, pa tudi zvečer sir. Ne smeš mešat. Tako piše. Jaz se nameravam tega držat teh 90 dni ali kolikor jih bo pač potrebno, da izgubim kile, ki jih mislim. Potem se bom še vedno držala ločevanja živil, ampak ne na tak način. Bolj na izi. Napr. meso in sir bom jedla tudi skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 20:29:33   
Anonimen
Jaz pa jem včasih tudi meso in sir skupaj, ali pa eno za kosilo in eno za večerjo.

Jaz sem danes dan preživela brez težav. Zakaj? Ker sem upoštevala Splišni in si naredila en krožnik kislega zelja (no, namesto tinstanega ). Joj, kako je pasalo, kislo, osvežujoče in toplo. Sem bila ful sita potem. Tako, da se bom poskusila tega držat.

Zdaj pa imam pripravljeno melono, pa ne vem, kako se je naj lotim. Saj me je sram povedati, a je nisem jedla najmanj 10 let in še takrat sem dobila servirano že narezano. Kako jo ve popapcate? Pa hitro na plan z odgovori, ker sem že lačna. Imam pa polovičko melone.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 20:34:44   
Anonimen
Narežeš na krhlje, nato odrežeš preč peške in lupino, narežeš na kose in poješ. Jaz sem jo zadnjič tako, drugače sva pa z melono prijateljici približno toliko kot vidve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 20:39:11   
mehurčica
Najprej daš z žlico ven tisto mehko v sredini. Potem narežeš na krhle-tako kot lubenico in potem odrežeš stran lupino, potem pa še narežeš na koščke. Nič lažjega. In odpujsala sem domov....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 20:51:26   
Mariposa
Jaz jo še pokapljam z limono, je fuuuul boljša,..vsaj meni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 21:31:51   
polona2
Zdržalaaaaaaaaaaaaaaaaa sem, bravo jaz in celo odklonila sem ponujeno sladoledno kupo, mat"r sem karakter...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 21:39:27   
Anonimen
Polona2, bravo zate!

Melone sem uspela pospraviti dva krhlja, narezana na koščke. Mi je bila najprej ful dobra, ker je bila lepo zrela in zelo sladka, a mi potem kar ni več hotela dol po grlu. Je ena tistih stvari, ki mi niso najbolj pri srcu. A za silo je bilo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 21:42:19   
Jančika_
Ihhh, jaz sem pa dva dni jedla same neumnosti. Sicer ne veliko in nisem jedla večerje, pa vendar - brezveze.

In zakaj? Ker Joe spet nekaj zida tule po nešem stanovanjcu in sem bila dva dni s tamalim skoz na begu - ali zunaj ali pa pri mojih tastarih. Moja mati ima vedno napol prazen hladilnik, potem pa brskam in izbrskam same neumnosti.

Pa še ful sem slabe volje, če moram bit tam cel dan (ne zaradi mojih staršev, ampak starih staršev, ki živijo v bližini in pridejo utrujat, ko vidijo malega). Ajajaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 21:48:28   
Anonimen
Ja, vem, kako je to, Jančika. Jaz tudi pri moji starših vedno jem. Že kaj najdem. Zato tudi z dieto nisem začela prej, ko so Tiborja pazili starši in sem tja hodila ponj. Pa takrat je še ful dišalo po kosilu in vedno so mi kaj dobrega prihranili. Jejo pa samo meso in krompir, v večih izvedbah, v glavnem pa pohano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 22:16:05   
Jančika_
Mene kar samo odnese do kredence s čokoladami, ko stopim tja v bajto . Kot da sem programirana... Odkar je foter shujšal in ne jé več sladkarij (pacienti mu jih pa še vedno nosijo - je pač zobozdravnik na vasi), je omara vedno polna .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 22:44:14   
bobek05
Mehurčica, pa tebi ta tvoja "dieta" funkcionira???? Da v bistvu ne ješ OH oz. jih ješ minimalno??? Ostalo pa vse normalno? Pa gre vseeno dol?

Blacky, kaj ti se še vedno držiš "naše" diete ali si samo zamenjala sadni dan z sadno-zelenjavnim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Dieta - 37. dan!
13.9.2005 22:53:43   
Anonimen
Tako, kot si rekla, bobek05, zamenjala sem sadni dan s sadno-zelenjavnim. Sicer sem še vedno na naši dieti. Čeprav tudi naša dieta dovoljuje zelenjavo, predvsem zel. sokove in en dan zelenjavno-sadno solato. Samo do tega dne še nismo prišle.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   Dieta - 37. dan!
15.9.2005 8:24:46   
biba77
Ja, tudi jaz sem pred to locevalno dieto hujsala kot Mehurcica... Deluje, vendar gre pocasneje. Meni je slo 0.5 do 1 kg mesecno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?