|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pokrpati luknjice na oblačilih
6.5.2013 17:29:07   
Brinčika
Zanima me če ima kdo kak nasvet kako pokrpati , zašiti oz. narediti nevidne majhne luknjice na oblačilih. Imam par majic, ki sem jih samo par krat oblekla pa mi jih je škoda vreč stran, moljev doma nimam, nevem od česa bi lahko bilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
6.5.2013 18:06:08   
asyka
Jaz sem ugotovila kar nekaj krivcev za nastanek teh majhnih luknjic. Največji je tisto magnetno varovalo, ki ga v trgovini pripnejo na majico, da je kdo ne ukrade. Jaz sem ponavadi že v trgovini malo bolj pozorna na tisti del občalila po tistem ko prodajalka sname varovalo dol. Druga varianta, ki pa je pogostejša pri mojemu pa so luknjice, ki nastanejo spredaj na spodnjem robu majice. So posledica kovinske šnole na pasu. Tukaj žal ne moreš nič, majica se zatakne, potegne in nastane luknjica. Ker je to na takem mestu, da je konstantno malo nagužvan jaz tukaj kar zašijem s čisto navadnimi šivi, toliko da ne gre naprej.

Preostale luknjice pa rešujem odvisno od tega kje so. Sem na kakšno majico že tudi nalikala fliko gor, sem sicer res ful iskala te flike, ker sem želela, da je majica še vedno nosljiva in ni ravno zdaj rdeč ferarij našit na modro majico user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
6.5.2013 19:55:33   
mala zirafa
fliko zalepiš z likalnikom od znotraj in ni treba šivat.poglej v mullerju.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
6.5.2013 20:13:23   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

fliko zalepiš z likalnikom od znotraj in ni treba šivat.poglej v mullerju.


Kakšne flike pa so to? Jaz imam od tamalih ogromno oblačil z luknjami. Čisto nove pajkice recimo, 3x oblečene, pa na kolenih luknje. Jih zašijem, sam se vidi.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
6.5.2013 20:14:01   
tintin
krivec je lahko tudi pralni stroj, blago se ujame med gumo in vratca in pri 1200 obratih in več se strga...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
6.5.2013 20:30:47   
malaMravljica
Za otroska oblacila res ni neke panike, z likalnikom zaflikas gor kaksen lep flek z otroskim motivom.

Se pa na mojim in mozevih majicah tudi vcasih naredijo, sploh na mojih res tankih bombaznih pleteninah ali navadni bombazni zelo tanki majcki, vse so res dobre kvalitete oz naj bi bile no, pa ne stanejo ravno par eur in perem seveda v vrecki za pranje in vseeno. Ni od pasu in ni od etikete, ker etikete dajo gor tako, da ni na blagu, imajo majice tak siv za to in je s sponkico gor. Da bi imela molje tudi mislim, da ne. Te luknice mi pa grejo reees na zivce.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
2.6.2013 20:16:32   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

krivec je lahko tudi pralni stroj, blago se ujame med gumo in vratca in pri 1200 obratih in več se strga...


Sem ravno hotela odpreti novo temo o takšnem "krvoločnem " pralnem stroju, pa sem zadevo zasledila na tej temi...Jooo, znorela bom zaradi tega. Nekaj mesecev nazaj smo nabavili nov Boschev pralni stroj s 1400 obratov. Ker je bila prejšnja škatla že stara in skupaj z njo tudi centrifuga, smo cunje potem v sušilcu ali na stojalu sušili celo večnost. Prav zaradi te mega centrifuge pri novem pralnem stroju, sem bila čisto paf od navdušenja , saj so bile cunje suhe tik tak...no, potem pa se je začelo na oblačilih pojavljati čezdalje več takšnih lukenj in luknjic, kot da bi nam pralni stroj prežvekoval oblačila. Moj je trdil, da je to zato ker imam navado malo too much nabasati boben in se cunje zataknejo pri vratcih...no, pa sem postala bolj previdna, vendar se nevšečnosti še vedno pojavljajo. Bedasto se mi zdi, ker mi sedaj pralni stroj pere skoraj napol prazen, luknjice in raztrganine pa se še vedno pojavljajo...in ne niso moli ali druge zveri...prav tale pralni stroj je glavni krivec...ima katera kaj več izkušenj s tem in kako je rešila zadevščino??user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
12.6.2013 15:08:09   
DeVilla
Pri nas imajo tud pajkice non stop luknje na kolenih. Če so majhne, jih preprosto skušam čimbolj nevidno zašit, če se pa šiv vseeno preveč vidi, pa nalikam čez kakšno samolepljivo etiketo. Samo ponavadi je tako, da se etikreta po nekaj pranja odlepi, pa jo zato po likanju še malce pošijem po robu.

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
13.6.2013 13:23:48   
orchid
Če se pa kateri ne da to početi, naj meni prinese, bom uredila... Sama bolj za hoib rada šivam, tudi flike lepe kupujem za polikati...
Delam v Lj v BTCju...

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
14.6.2013 21:54:38   
malaMravljica
Kolko pa racunas recimo za eno majcko z dvemi mini luknjicami?

(odgovor članu orchid)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako pokrpati luknjice na oblačilih
2.7.2013 13:49:30   
orchid
Že pošiljam odgovor na zasebno sporočilo.

Lp,

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?