|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menjava elektro ponudnika
4.9.2013 23:20:03   
Brinčika
Vsak mesec oddamo stanje števca elektrike ,popisujem vedno prvega v mesecu. Imamo E 3 doo,prej je bila elektro primorska. Imamo stanovanje 42 m2,vsak mesec plačamo 80 -82 eur elektrike. Nič posebnega se mi ne zdi da bi extra porabljalo elektriko,2 tv,računalnik,hladilnik s skrinjo in klimo. Klima je res vžgana bila po 20 ur na dan ampak ok.
1.9.2013 pa oddam stanje števca in gledede na to da nas 14 dni ni bilo doma,ni se pralo,likalo ,klima ni delala,luči se ni vžigalo ... sem pričakovala realno vsaj 20 do 30 eur manj na položnici. Gospa ob oddaji stanja mi je rekla da bom dobila položnico v znesku 75 eur. Rekla sem ji da sem pričakovala nižji znesek glede na to da nas pol meseca ni bilo doma je pa rekla da tako kaže po stanju števca. Zdi se mi nemogoče da je tako mala razlika. Zdaj pa me zanima tisti ki ste imeli E3 ki ste menjali ponudnika na katerega ste prešaltali in ali se vam zdi da plačujete kaj manj kot ste prej? Kateri je najcenejši ponudnik? Imamo pa števec z višjo in nižjo tarifo. Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menjava elektro ponudnika
5.9.2013 10:32:37   
petea
glede na to, da vsak mesec sporočaš stanje števca, lahko sama primerjaš, koliko je bilo porabe v različnih mesecih in koliko manjša je bila avgusta


očitno imate enega ali več velikih 'požeruhov' elektrike, najverjetneje hladilnik: za kontrolo spremljaj porabo, ko delajo vse običajne aparature, potem pa jih odklapljaj in spremljaj, kako se spreminja poraba

ko boš izklopila vse, boš verjetno imela jasnejšo predstavo, kdo vam porablja veliko energije


tudi TV na 'stand by-u' porablja tok, podobno druge aparature, adapterji


p.s.: če tudi po izklopu vseh aparatur zaznaš, da se el. še kar porablja, pa imate nekje 'parazita'

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menjava elektro ponudnika
5.9.2013 10:40:02   
bobica
MI imamo 56m2 in pri gen-i plačujemo okrog 40 eur mesečno..sporočamo mesečno stanje...pa imamo aparate na elektriko, bojler,ki je skoz prižgan, klimo ki je delala zdej po 24 ur na dan..

očitno imate enega požiralca :) dejte mal pregledat aparate..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menjava elektro ponudnika
23.9.2013 20:03:19   
nananaja
Najprej preveri, če se vam števec vrti, ko imate vse odklopljeno, potem pa poiskusi najti, kaj vam najbolj žre. Možno je dobiti merilnik moči za tiste naprave, ki se vključijo na vtičnico.

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menjava elektro ponudnika
15.10.2013 10:57:22   
orchid
In kar je zelo pomembno, preverite koliko takih naprav imate doma na Stand by, to stalno kuri elektriko. To mi je zadnjič prišlo na uho. Jaz sem pred časom zamenjala Elektro Lj na Petrol elektriko in zelo zadovoljna in ob koncu leta sem točke pokoristila na popust pri elektriki za 4 mes. Nekateri pa so tudi zadovoljni z Gen_I. Povprašajte po porabi in dobro premislite. Pa srečno!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?