|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2014
15.9.2013 18:46:08   
qqqq
Pocasi se selimo na zasebni forum. Vseno pridem se malo sem pogledat, ker sedaj sele "pocasi capljamo" tja user posted image
Pa tukaj se najprej javis Mafin5, da te potem ona doda na ZF.


(odgovor članu kaja.kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Marčevke 2014
15.9.2013 19:01:41   
sonćek
mafin prosim se mene za zasebni forum...

(odgovor članu qqqq)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 8:01:55   
Tanchi
Bodi močna, talytha.... držim pesti zate, da se ti kmalu izteče tako kot želiš z novo pikico... user posted image user posted image

(odgovor članu talytha)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 8:03:09   
Tanchi
Aja... še eno malo neumno vprašanje... kako pa prideš na zasebni forum?

(odgovor članu Tanchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 8:24:56   
Alina13
Tanchi najboljše bo, da pošlješ zasebno sporočilo MAFiN5 user posted image

(odgovor članu Tanchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 9:07:30   
fraulein
Tudi jaz upam, da se vam kmalu pridružim na zasebnem forumu. Sem že poslala zasebno sporočilo MAFiN5. Sem tudi njej omenila, da se sicer javljam samo takrat, ko imam težave..Ampak to še ne pomeni, da ne spremljam vsega in se veselim z vami. Čestitke vsem za dobro opravljeno nuhalno. Sožalje za angelčkeuser posted image ..ne morem verjeti, da se to tako pogosto dogaja. user posted image

sedaj pa spet eno vprašanje.. zadnje dva dni sem bila bolj aktivna.. (sicer so bile ženske na kmetijah, vsak dan zelo aktivne), sedaj pa imam občutek, da mi bo vse ven padlo. Špikanje, predvsem ko hodim... drugače pa nekakšni mravljinci v spodnjem delu trebuha. Mislim si, da se vse razteguje in da ni nič narobe.. Ampak vseeno bolje, da vprašam, tiste, ki ste že dale kakšno nosečnost skozi. Hvala za odgovor.. se tipkamo na zasebnem forumu.

(odgovor članu Alina13)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 9:10:31   
twiggi
ena je spraševala kako je z podaljšanjem bolniške. jaz sem bila v prvi nosečnosti in tudi zdaj od 6. tedna dalje v bolniški. V prvi nosečnosti do porodniške, zdaj imam podaljšano do konc septembra, samo bom verjetno spet kar do porodniške, zaradi težav ki jih imam in sem jih imela, ter seveda zaradi narave dela. pri meni je tako da ko grem do ginekologinje mi napiše predlog za stalež do naslednjega pregleda, nato grem z tem predlogom do osebne zdravnice ( za en mesec ti lahko napiše stalež ona, za dalje pa podaljšuje komisija ), katera odpre stalež. Če si v staležu več kot en mesec, tale predlog in svoja opažanja, osebna zdravnica pošlje na komisijo in ti potem čakaš na njihov odgovor. Jaz imam npr. zdaj pregled 26.9.2013, komisija mi je podaljšala do konc septembra. V tem času imam še čas uredit zadeve pri osebni zdravnici in poslat predlog za podaljšanje staleža na komisijo. Pa ne pozabi dvignit bolniškega lista konc meseca, in ga nest ali poslat v službo.

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Alina13)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 11:58:41   
MAFiN5
Če se je katera na zasebni forum prijavila pod drugačnim uporabniškim imenom kot na RR naj me kontaktira na ZS, ker neznanih UI ne bom potrjevala. Dve prijavi, ki jih ne poznam, imam.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 14:00:19   
artista7
pozdravček vsem - jaz sem pa za oz bi se še vedno družila tudi na RR, ker mi je dosti bolj domača. seveda se bom pojavila tudi tam... grem prav preverit, če sem se morda prijavila z drugim nickom, ampak mislim, da se nisem user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu MAFiN5)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 14:04:26   
MAFiN5

IZVIRNO SPOROČILO: artista7

pozdravček vsem - jaz sem pa za oz bi se še vedno družila tudi na RR, ker mi je dosti bolj domača. seveda se bom pojavila tudi tam... grem prav preverit, če sem se morda prijavila z drugim nickom, ampak mislim, da se nisem user posted image


Nisi in si že potrjena, tako da veselo branje in pisanje user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 15:53:29   
Bebibebi
Talytha...tudi z moje strani sožalje in resnično pohvale za tvoj pogum. Naj ti čimprej čas zaceli rano od te hude izkušnje in ti nameni nov žarek, ki bo sijal močno močno, za vse nazaj :) user posted image

(odgovor članu MAFiN5)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 15:54:56   
Bebibebi
mafin5,
mislim, da mi je uspelo se registrirati. Let's see če dobim tvoj OK :)

sicer pa tebi in vsem ostalim sonosečkam......... lep daaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :)user posted image

(odgovor članu Bebibebi)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 17:36:03   
Daia
Talytha
, žal mi je, da se je zgodilo, kar se je... Vzemi si čas za odžalovanje in hitro znova na delo user posted image Se strinjam s tisto, ki je napisala, da si pogumna user posted image

(odgovor članu Bebibebi)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 21:42:54   
artista7
tako, malo tu, malo tam... bila pri G, slišala srček, spola ne vemo ... tako da nas bo spet vleklo nekaj še nadaljnje 4 tedne... So glede tega ginekologi res različni - nekaterim izmed vas že tako zagotovo napovedujejo, drugi pa lahko samo pasemo firbec user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Daia)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Marčevke 2014
16.9.2013 23:51:04   
Rina2
Talytha če boš še kaj prebirala tale forum...ja se tudi to zgodi, da pregrado operirajo 2x. Meni so jo tudi. Če je velika, in je med operacijo tudi veliko krvi se menda ne vidi dobro in lahko še kaj ostane. Ali pa se pri celjenju ponovno nekak zaraste in se spet pojavi, vendar manjša. Če bi takrat vedela, kar vem danes ne bi dovolila, da mi jo še drugič odstranjujejo. Sem pa imela jaz zelo podobne izkušnje kot ti - operacija pregrade, odmrtje ploda, abrazija, vnetje po abraziji, ker so salbo opravili in v roku enega tedna še reabrazija, polno antibiotikov....Skratka upam, da so tokrat opravili kot se spodobi. Želim ti čim prejšnje okrevanje in držim pesti, da kamalu donosiš lepo štručko! user posted image user posted image

_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 10:37:18   
Daia
MAFiN5, dodala sem te za ˝prijatelja˝ in poslala ZS. Spet nisi dobila?
Kaj lahko še naredimo?

Jaz sem imela včeraj ponovni redni pregled - vse je super. Mala je sicer za 3 dni manjša kot bi naj bila, ampak upam, da gre za običajno odstopanje in da bo normalno rastla.
Naslednji pregled pa morfologija 22.10. Komaj čaakam user posted image

(odgovor članu Rina2)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 11:23:13   
cataleyamiller
olaaa punce.. danes sm bla na četverohormonskem testu.. smo vidli dojenčkaa.. in je vse oky z njim.. sicer je velik za 15 tednov pa par dni, ma zgleda, da sem pozneje zanosila. spola žal nismo vidli, ker je moja pikica sedela..user posted image user posted image čez 4 tedne imam spet pregled.. Daia v katerem tednu naj bi bila ti po velikosti dojenčka, glede na to, da imamo isti predviden datum poroda..?

KAKO SE PRIDE NA TALE NOVI FORUM ? JS SM POSLALA SPOROČILO (ZASEBNO), ŽE EN CAJT NAZAJ PA NI NIČ IZ TEGA..!?user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Daia)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 11:30:20   
cataleyamiller
sm se zmotila, plod je velik za 16. tednov user posted image

(odgovor članu cataleyamiller)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 11:33:47   
martina23
Hojla.

Jaz sem pa včeraj imele krče in me je kar strah, ali je pikica ok. Še 9 dni do naslednjega pregleda...

Drug teden še rezultat neinvazivnega testa. A pokličejo točno po 2-eh tednih?


Pa čakam še na aktivacijo mojega računa na skritem forumu. Upam, da nas Mafin še bere in da se kmalu vse tam beremo user posted image


Objemček vsem, ki ste se poslovile.user posted image user posted image Upam in želim vam, da se kmalu vrnete na čvekanje v pričakovanju

(odgovor članu cataleyamiller)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 11:45:51   
MAFiN5
Sem te dodala za prijateljico in ti poslala ZS. Upam, da si ga ti dobila, ker jaz tvojega nisem nobenega. Če ne bo šlo se bova pa morali nekako drugače zmeniti user posted image

(odgovor članu Daia)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 11:47:13   
MAFiN5

IZVIRNO SPOROČILO: cataleyamiller

olaaa punce.. danes sm bla na četverohormonskem testu.. smo vidli dojenčkaa.. in je vse oky z njim.. sicer je velik za 15 tednov pa par dni, ma zgleda, da sem pozneje zanosila. spola žal nismo vidli, ker je moja pikica sedela..user posted image user posted image čez 4 tedne imam spet pregled.. Daia v katerem tednu naj bi bila ti po velikosti dojenčka, glede na to, da imamo isti predviden datum poroda..?

KAKO SE PRIDE NA TALE NOVI FORUM ? JS SM POSLALA SPOROČILO (ZASEBNO), ŽE EN CAJT NAZAJ PA NI NIČ IZ TEGA..!?user posted image user posted image

LP

es sm bla na četverohormonskem testu.. smo vidli dojenčkaa.. in je vse oky z njim.. sicer je velik za 15 tednov pa par dni, ma zgleda, da sem pozneje zanosila. spola žal nismo vidli, ker je moja pikica sedela.. čez 4 tedne imam spet pregled.. Daia v katerem tednu naj bi bila ti po velikosti dojenčka, glede na to, da imamo isti predviden datum poroda..?

KAKO SE PRIDE NA TALE NOVI FORUM ? JS SM POSLALA SPOROČILO (ZASEBNO), ŽE EN CAJT NAZAJ PA NI NIČ IZ TEGA..!?


14.9. sem ti poslala navodila na ZS. Nisi dobila?

(odgovor članu cataleyamiller)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 11:49:09   
MAFiN5

IZVIRNO SPOROČILO: martina23

Hojla.

Jaz sem pa včeraj imele krče in me je kar strah, ali je pikica ok. Še 9 dni do naslednjega pregleda...

Drug teden še rezultat neinvazivnega testa. A pokličejo točno po 2-eh tednih?


Pa čakam še na aktivacijo mojega računa na skritem forumu. Upam, da nas Mafin še bere in da se kmalu vse tam beremo user posted image


Objemček vsem, ki ste se poslovile.user posted image user posted image Upam in želim vam, da se kmalu vrnete na čvekanje v pričakovanju

vile. Upam in želim vam, da se kmalu vrnete na čvekanje v prič


Sem te potrdila user posted image Veselo klepetanje

(odgovor članu martina23)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 12:01:38   
Daia
MAFiN5, sem dobila, hvala!user posted image
cataleyamiller, super, da je vse v redu!! Zdaj si pa lahko pomirjena user posted image
V knjižici piše, da je gestacijska starost 5 tednov 6/7, sem pa videla na ultrazvoku, da je pisalo 15 tednov 4 dni +- 6 user posted image
Pikice male user posted image

< Sporočilo je popravil Daia -- 17.9.2013 12:04:11 >

(odgovor članu MAFiN5)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 13:07:47   
cataleyamiller
mafin5 žal nisem nič dobila. a je ta skupina na fb-ju? če je, ti lahko pošljemime in priimek na zasebno, pa me dodaš.

Daia prav vesela sem in pomirjena.. moja pikica je tako veselo krilila z rokicami, ko pa je ultrazvok "zacvilil" si je pokril ušeska! in to vsakič.. prav simpatično je bilo.. hihi..
ginekolog je rekel, da se super razvija.. tako da, ne bom se obremenjevala v katerem tednu sem.. valda je vse oky.. meni je tudi rekel 15 tednov in 4 dni.. po teži ploda pa sm že v 16. tednu.. tako da je super. pa tudi posteljica je na pravem mestu

LP pupceuser posted image

(odgovor članu Daia)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Marčevke 2014
17.9.2013 13:43:00   
Daia
Hehe, lušno.
Superca. Glavno, da se obe pikici lepo razvijata user posted image
Kdaj imaš pa morfologijo?

(odgovor članu cataleyamiller)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?