|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 40. dan!
15.9.2005 23:27:05   
Anonimen
Pred nami je dan OGLJIKOVIH HIDRATOV.

Knjiga nam ponuja:

Z: 2 jabolki ali 2 hruški ali....

K: palačinke s šampinjoni (recept pri meni!)

v: 1 kos torte ali 3 kosi peciva in 1 rebro jedilne čokolade

Za večerno sladico priporočajo muslijev biskvit (imam recept, če katero zanima!).

Jaz bom imela za kosilo polento in omako od piščančjega paprikaša, ostali bodo pa meso ven pojedli.
Za večerjo pa se še nisem odločila, kaj bi spekla. Verjetno bo nekaj iz skute, a ne vem kaj. Vsak vaš predlog je dobrodošel.

Fajn bodite!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 40. dan!
15.9.2005 23:33:48   
Jančika_
Evo, sem danes našla vago in se stehtala. Res ni šlo nič dol (pol kile, ki še ne šteje, dokler ne bo cela).

Danes sem jedla (po Montiju):

z: sveže stisnjen sok pomaranče in grenivke
še en z: sir, paprika, paradižnik, mleko
k: prebranec, zelena solata, paradižnik
v: pečene bučke s sirovo omako, zelena solata, paradižnik

Pa še za včeraj:

z: zgoraj omenjeni sok
še en z: grozdje
k: jajčna omleta s tuno, zelena solata, paradižnik
m: skuta 10%
v: ena ura švicanja na tae-boju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 40. dan!
15.9.2005 23:46:45   
Anonimen
Jančika, povej, kdaj si se odločila in postala vegi? Kaj je bilo tisto glavno, da si se za to odločila? Kaj pa Vasja, on tudi ne je mesa?
Sicer mi je tvoj jedilnik všeč, a verjetno ga ne bi mogla skozi jesti, bi včasih pojedla kako bedrco.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 0:37:48   
Jančika_
Bom napisala bolj na hitro, ker se že spravljam spat. Ne strinjam se z načinom, kako se goji in prevaža živali in nočem biti del tega. Zdaj je, hm, šest let in pol, odkar jem samo ribe in ne vem, če bi lahko šla nazaj na meso, tudi če bi dobila primerno pridelanega (živali iz proste paše). To je del mene, tako pač živim.

Odločilni trenutek pa je bilo predavanje dr. Engla, ameriškega filozofa, ki je imel v MB serijo predavanj na temo Etika ubijanja živali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 0:40:39   
Jančika_
Še to - pred nosečnostjo tudi skoraj nisem jedla mlečnih izdelkov, jajca pa vedno samo domača ali iz talne reje. Potem sem se malo "pokvarila" . Jem tudi mlečne izdelke, jajca so pa še vedno iz talne reje (bolje išta, nego ništa).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 7:36:01   
biba77
Oooo, Jancika ni mogla spati...

Punce, jaz sem vceraj imela OH dan:
Z: hruska
M: hruska
K: spinacne testenine v omaki iz pelatov + zelena solata
V: pol sladice - ni slo vec dol... sem jo splaknila po straniscu na koncu...

Danes pa sadje (grozdje, lubenica, nektrine).

Jutri je moj 29. dan, potem pa bom spet nekaj casa v koraku z vasimi dnevi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 7:38:40   
Mariposa
Jaz še vedno nisem v redu, tako da se odpovedujem OH dnevu in bom imela bolj light sadni dan. Včeraj sem imela vodnega, danes bom pa pojedla kakšne tri obroke speštanih rjavih banan in jabolk. Jutri bom imela s sadni dan, živim pa za nedeljo, ko bom jedla pečene ribice,mmmm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 7:54:39   
Anonimen
Jaz sem včeraj bila tajkoj po službi na eni zabavi in sem jedla, kar je pač bilo najbliže tistemu, kar naj bi. Tako sem jedla kruhove cmoke in grško solato (brez sira) ter pečene bučke. Odpovedala sem se torti in slastnim zrezkom ter golažu, ki so ga vsi neznansko hvalili.
Danes pa še ne vem. Ali bom pico ali pa špinačne rezance in paradižnik. Kar se omake tiče, pa je raje ne jem, paradižnikove itak ne maram, kakšna gobova pa mi je preveč dobra, tako da postanem lačna kot volk. Če pa jem nekam, kar mi ni nevem kako dobro, sem pa kar hitro sita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 8:42:08   
Anonimen
Jančika, tudi ribe na umirajo na lep način

mariposa, meni se zdi, da premalo ješ, daj ujemi naš dan in jej normalno po dietnem spisku, pa kaj potem, če gre počasi dol. Meni tudi stojijo kile že kar dober teden, pa zato vseeno jem, kar je pač predpisano za tisti dan.

Splišni, moje tenstano zelje imaš na 39. dnevu.

kaj sem pa jaz včeraj za eno brozgo jedla? Itak da sem bila lačna kot volk ob 16-ih, tako da sem dala hitro kuhat krompir v kosih, pripravila radič, skuhala še koren in brstični ohrovt kot priloga h krompirju...potem pa sem krompir zmečkala, ga zalila s paradižnikovo mezgo, dodala narezan čese, koren in brstični ogrovt...edino radič sem pojedla posebej. Pa konec koncev, je bil kar dober "krompirjev golaž"

Danes bom pa špagete (sojinih se danes ne sme al kako, mislim špagetov, prokleta soja) s paradižnikovo omako, zvečer pa en kos torte, ki jo pravkar packam za mojega nečaka.

Moja sestra ima danes 10. obletnico poroke. Kot priča se spodobi da ji nesem vrtnico in bomboniero ali ne? Da ne boste mislile samo na hrano

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 8:46:58   
Mariposa
Al bina, jaz ne jem tako malo zaradi tega, ker bi si tako želela shujšat. Samo včeraj sem bila pri zdravniku in baje ni kriva hrenovka ampak trebušna gripa in tudi če bi včeraj pojedla kaj se ne bi notri obdržalo, ker so tudi tableti in čaj šli ven Danes imam po njenem priporočilu tako lahko hrano ki zapira, da se vsaj driske rešim. je pa res, da so kile šle dol, samo se zavedam, da je to zaradi tega, ker sem čisto prazna in da bodo šle nazaj gor, ko bom začela jest

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 9:10:49   
Anonimen
Maripoza, ne vem, če je sadje dobro za razdražen želodec. Po moje, da ne. Raje jej kakšen prepečenec in čaj, pa kakšno belo meso si skuhaj. pa štartaj nazaj z dieto, ko se boš dobro počutila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 9:11:48   
Anonimen
Zdaj grem pa 39. dan iskat, pa recept za tenstano zelje od al bine. Samo ne vem, če bom našla, ker je tale nov sistem res tako zelo fleten.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 9:19:21   
bobek05
Astra, midve še vedno skupaj z dnevi - jaz imam tudi danes na seznamu fruta, fruta in še enkrat fruta (za zajtrk sem že jedla ananas) ..

Mariposa, kako si preživela vodni dan?? Mene kar malo stiska, ko bo prišel na vrsto tudi ta dan.. Kako bom preživela brez 1 koščka hrane CEL dan??? Baje, da ful pomaga, če se z nečim zaposliš in potem manj misliš na hrano..

Za jutri pa že razmišljam, da bi hrenovke...

Blacky, jaz sem včeraj pojedla 1 sirovo-skutno tortico iz Romanse (Europark) - ful dobra!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 12:16:12   
Anonimen
No, moram priznati, da sem se včeraj prekršila. Namreč pekla sem štručke s sirom in šunko, pa povrhu potresene s sezamom, pa sem ene 3 pojedla- sem morala poskusit kako mi je uspelo.
Danes sem zjutraj jedla grozdje, za kosilo pa testenine z paradižnikovo omako, za včerjo bom pa kos tortice( grem k nečakinji na rojstni dan, tako, da mi ni treba nič pečt.)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 12:39:25   
biba77
bobek05 je napisal/a:

Astra, midve še vedno skupaj z dnevi - jaz imam tudi danes na seznamu fruta, fruta in še enkrat fruta (za zajtrk sem že jedla ananas) ..


Kateri dan diete imas ti? Jaz imam jutri 29.

bobek05 je napisal/a:

Mariposa, kako si preživela vodni dan?? Mene kar malo stiska, ko bo prišel na vrsto tudi ta dan.. Kako bom preživela brez 1 koščka hrane CEL dan??? Baje, da ful pomaga, če se z nečim zaposliš in potem manj misliš na hrano..


Thja, ce se lahko zamotis itak ni nic tezko. Samo mene obicajno doleti, da ravno za sadni ali vodni dan kuham za celo familijo... Potem pa jaz kuham in hodim z zlicami po hisi, da ostali probavajo, ce je dovolj slano, zacinjeno,...

Povejte, ste pile le vodo? Navadno?

Meni bolj ustreza mineralna voda. Caj pa se mi je ze uprl... pa mi na prazen zelodec tudi ne disi.

Se pa veselim nedelje, ker grem na jug in bomo na raznju obrnili...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 14:44:44   
bobek05
Astra, KO BI LE BILA TAKO DALEČ KOT SI TI... Mislila sem glede na dneve - imam jaz danes tudi sadje. Drugače pa je danes moj (KOMAJ!!) 12. dan (počasi se daleč pride)

Joj, Astra vso srečp jutri za vodni dan. Ziher ti bo gratalo!!!
Jaz pa najraje pijem vodo z okusom (vseeno kakšnim) - te vode lahko spijem na tone, navadne pa ne morem (toliko spit)

Astra, drži se!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 16:32:23   
polona2
Jaz sem danes malce obrnila jedilnik. Za kosilo sem imela čokoladne roladice z lešnikovo kremo, za večerjo pa bo pica, upam, da ne bo preveč narobe...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 17:36:55   
Jančika_
al bina je napisal/a:

Jančika, tudi ribe na umirajo na lep način

Čista resnica. A ribe (vsaj divje) so imele pred tem spodobno življenje. Za enega pujsa iz Ihana bi to težko rekla . Ne nasprotujem temu, da so živali hrana ljudem, resnično se mi pa obrača želodec, ko vidim, v kakih razmerah so "pridelane".

Danes za mene nič diete, ker imamo zvečer babji čvek z obveznimi mastnimi in redilnimi grickalicami. Jutri pa v jok in na drevo .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 19:22:39   
mehurčica
Jaz imam tudi danes grickalice. Njami. Tortilja čipsi, omakice, vinček...
Ampak sem danes in včeraj imela še eno kilo manj, tako da sem pravzaprav že dosegla svoj cilj(50kg)! Jupiiii!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 20:19:10   
Jančika_
Bubbles !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 40. dan!
16.9.2005 21:16:05   
bobek05
Bravo mehurčica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 40. dan!
17.9.2005 0:02:20   
Anonimen
Čestitke, mehurčica, uspelo ti je!!!

Že popravljam seznam, pravzaprav, te mečem dol in to je največji dosežek na seznamu!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 40. dan!
17.9.2005 0:08:36   
biba77

Super!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?