|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day 10
16.9.2005 8:53:06   
soncece24
Dobro jutro.

Danes je spet škrobni dan, juhu za vse, ki imamo rade krompir (jaz ga obožujem). Danes imam namen jesti kuhan krompir v kosih in špinačo. zvečer pa zeleno solato s krompirjem. Njami.
Ravno sem pozajtrkovala 2 nektarini in se počasi spravljam delat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune-day 10
16.9.2005 9:05:39   
mojchka
Zame spet en stresen dan.
Še preden sem pozajtrkovala hruško, je klicala tašča iz bolnice, imela je prometno nesrečo. Na srečo njej ni nič, avto pa sesut. Še dobro, da ima trden avto (audi)... se je umikala nekomu, ki je iz stranske ceste izsiljeval prednost, pa se je zaletela v avtobus. Cesta je še vedno zaprta.
Sem se pa prestrašila, ko je klicala...
Čez eno uro imam zobarja, tako da bom prej eno banano.
Ta K pa: kuhan fižol v zeljni solati
za V pa: krompir pečen v pečici s čebulo
(vem, da ni isto kot kosilo...)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day 10
16.9.2005 9:21:24   
eva1
Jutro!

Ja res, kot pravi soncece-juhuhu...krompirjevci...

Moj zajtrk je bil 2 pomaranči, za kosilo bo gora tenstanega krompirja in solata, za večerjo pa še ne vem...
jutri pa spet moje sladkarije...kok se mi jih lušta...po vsakem kosilu pomislim, zdele bi pa še mal tortice...al pa sladoled...pomoje odvisna od sladkarij !

Zdej pa po se pa počasi dan začne...uživajte!!!



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day 10
16.9.2005 14:53:20   
afnapika
Pozdravček

Evo, dopoldan nektarina, za kosilo fižol, kompir in solata... njamii
Za večerjo bo solata, pa ostanki od kosila

Uh saj res... pa en jabolčni sok je bil vmes... dokler bodo takili prekrški, bo kar ok   

Komaj čakam na jutri zvečer... babi peče ananasovo torto

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.9.2005 15:00:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune-day 10
16.9.2005 15:26:54   
bobek05
Soncece24, jaz sem prebrala, da se špinačo sme jesti na B dan...

http://mojplanet.com/dieta/html/predstavitev.html


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day 10
16.9.2005 15:47:41   
soncece24
bobek, zdaj je že itak prepozno , vem za drugič

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune-day 10
16.9.2005 19:23:54   
Anonimen
Jaz sem za zajtrk jedla jabolko in mi je postalo prav slabo, res ne prenašam sadja na prazen želodec, sem skoraj raje lačna.
Za kosilo sem jedla solato z fižolom in koruzo, za večerjo pa verjetno isto.
Jutri pa meni najljubše testenine z paradižnilovo omako za kosilo in večerjo.Tortice ne bom, ker mi ni niti malo do nje.

Lp

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day 10
16.9.2005 20:37:56   
ma&he
No jaz sem pa za Z dva jabolka, za K pire krompir, bučke in solato za V pa bučke, solato in par rezin prepečenca, ma komu se pa da kuhat krompir ob 7 uri zvečer. No jutri bom pa probala pico brez šunke in sira, pa bomo vidli. Lp

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune-day 10
16.9.2005 21:33:29   
bobek05
ma&he, kako pa ti paše pire brez masla, mleka in smetane??? Jaz dam vse to notri, ko delam pire, pa nič od tega ne smem dat zraven, ker vse to spada pod B dan.. Ima pire sploh okus po pireju brez vsega tega???

soncece24, ne se sekirat, saj vsi "malo grešimo"...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune-day 10
17.9.2005 9:34:54   
soncece24
ja, samo jaz iz nevednosti , pa še dobra ni bla brez kisle smetane, presneta špinača

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?