|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ješči otrok
5.3.2014 15:32:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne govorimo o mlečnih izdelkih, ki načeloma vsebujejo precej manj laktoze, ampak o "tekočem mleku". user posted image


jaz tudi. če si prebrala, govori toleranca točno o tem.

in se strinjam, česar nimaš, ne moreš pojest. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ješči otrok
5.3.2014 16:12:25   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne govorimo o mlečnih izdelkih, ki načeloma vsebujejo precej manj laktoze, ampak o "tekočem mleku". user posted image


jaz tudi. če si prebrala, govori toleranca točno o tem.

in se strinjam, česar nimaš, ne moreš pojest. user posted image


Vem mateja, sem samo poudarila tvoje besede oz. potrdila moje prejšnje user posted image
O laktozni toleranci bi itak lahko že predavanje imela user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ješči otrok
5.3.2014 18:47:05   
Anonimen
paštetka-
sok s slamico včasih prinesejo obiski, ima ga tudi včasih babi ko pridemo-nikakor ni to stalna praksa
palčke nisko VSAK DAN na voljo, sem ter tja..a vi nikoli niste dali otroku kakšnega piškota v roke
a sem kje napisala da nekvalitetno je..kosilo in po večini tudi večerjo ima kuhano-in ne razkuhano..
ima glavne obroke in nič vmes praznih kalorij..kot sem napisala so izjeme obiski..

pa ne vem, sj sm povedala da sem prišla do ugotovitve da sem verjetno v tej besedi skoooos malo pretiravala..

no meni se nikoli ne zgodi da ne kuham..kuham

sem tudi že napisala da imamo tudi mi omaro s priboljški in nobeden ne hodi notri..

ronja pa sj verjetno ni lačna..samo ona bi par grižlajev naredila..ko npr ti poješ tisto stvar se ne pritožuje da bi še..
mogoče pa res je ona bolj "normalna" proti sinu k je suhec:)

mleko ne pijeta-tko samega nobeden..sin kakav včasih, včasih si privošči čokoladno mleko..kar je bilo čistega mleka je bilo ko sta se dojila:)drugo je čokolino al pa une stvari za v mleko..

huh..sem si kar malo oddahnila k sm vidla da ste naklofale tok strani zaradi mleka in ne zaradi mene ki sem itak ugotovila da sem pretiravalauser posted image
hvala za te ugotovitve

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ješči otrok
5.3.2014 18:52:56   
Paštetka
No, če je pa tako kot pišeš v zadnjem postu (ki je vsekakor popolnoma drugače bere kot prvi post) potem dete nima nobenih teżav, ampak k večjemu se ti obremenjuješ s popolnoma nepotrebnimi skrbmi in vidiš probleme, kjer jih ni. Oprosti, ampak več sploh ne vem kaj bi rada slišala in v čem je po tvoje problem prehranjevanja tvoje hčere.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ješči otrok
5.3.2014 20:31:00   
liliana
Jaz sem iz vse te teme razbrala zgolj to, kako smo ljudje v bistvu obremenjeni s pravilno hrano in pravilnim načinom prehranjevanja.......kaj pa je pravilno pa mi še vedno ni jasnouser posted image .....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ješči otrok
5.3.2014 20:42:10   
Izabelina
js bi rekla, da to kar paše tvojemu telesu (torej, da se zaradi tega ne rediš prekomerno, da ti ni slabo, da ne hujšaš)... in vašmu načinu življenja...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ješči otrok
5.3.2014 20:48:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz sem iz vse te teme razbrala zgolj to, kako smo ljudje v bistvu obremenjeni s pravilno hrano in pravilnim načinom prehranjevanja.......kaj pa je pravilno pa mi še vedno ni jasnouser posted image .....



joooj, sem zdele na hitro prebrala "kako smo ljudje v bistvu obremenjeni s pravilnim načinom pretiravanja" - sem kar pobuljila user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ješči otrok
6.3.2014 8:47:00   
darhaha84
Naš je imel točno pri enemu letu 80,5 cm in 10,8 kg, ko gledam slike je bil kar bunkica, res pa je da takrat še ni hodil. Ful je rad jedel in vsi so ga pitali (babice, dedki), tako da smo se nekajkrat kar pošteno skregali, ker sem želela,da mu namesto piškotov in drugih sladkih p*** dajo jabolko ali korenje... Samo se niso dali – sploh moji user posted image Pil pa je vedno vodo in še vedno jo ima najraje. Je pa res, da naš tamal NE MARA sadja odkar je začel jesti, zato posledično tudi sadnih sokov ne in ne marmelade in sladkarij, ki jo vsebujejo. Ima pa zelo rad korenje, paradižnik, papriko in zeleno solato in zelje v solati, špinačo (poleti mi cel vrt zropa user posted image ) – to je nekako to od zelenjave, ki jo je. Jaz sem se nehala sikerati, ker doma tega ne jemo. Zelo redko pa imamo na mizi, kakšne slane prigriske (smoki, čips, arašidi), kadar so obiski. Ponavadi naredim, kar narezek. Tudi kruh čez teden ne jemo (kar ga dobi v vrtcu), ker imamo ob 5:30 kosilo / večerjo. Ima pa zelo rad mleko, tako da ga spije obvezno vsako juto in zvečer eno šalico. Imamo pa domače mleko, ki ga hodiva iskat k kmetu.
Naj še to povem, da bo  ta mesec star 3 leta in ima 15 kg in 102 cm in meni se zdi čisto ta prav. Tisto nekaj sladkarij, ki jih dobi pri babicah se mu nikjer ne pozna. Po drugi strani pa ko smo bili mi majhni so nas babice in dedki tudi razvajali s sladkarijami in smo bili zelo veseli, ko smo kaj dobili, pa nismo bili debeli in tudi zdravi smo. Tako, da če je vse v mejah normale je ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?