|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lepotna operacija prsi
25.3.2014 15:06:23   
Anonimen
Drage moje,
oglašam se vam avtorica prvega posta. Lepo ste se razpisale.
Torej, ne nameravam si povečati dojk, temveč jih le dvigniti, torej popraviti povešenost in odvečno kožo, da bodo dvignjene in mladostno lepo šrtleče. Povečava z vsadki pri meni nikoli ni prišla v poštev, ker ne bi hotela imeti večjih, in ker ne bi hotela imeti "tujka" v sebi celo življenje. Želim si le, da ne bi bile tako prazne kot neke kožne vrečke. Zdaj so take, da tudi ko imam odprto majico, grdo zgleda, če se sklonim, ker je videti samo nagubano kožo namesto dekolteja.
Bila sem na posvetu pri dveh kirurgih (to že en mesec nazaj), zdaj pa imam že tudi določen datum. Zadovoljna sem s svojo odločitvijo, denar je pripravljen. Vseeno pa me obletavajo misli o lastni ošabnosti, pikolovskosti (navsezadnje skoraj večina mamic na svetu imajo povešene dojke, zakaj torej mene moje tako zelo motijo da ne morem več živeti z njimi..?) Partner pravi, da je odločitev moja (kot tudi denar za to), vendar mi je povedal da on ne razume zakaj to tako zelo hočem, in da ga ne motijo.
Motijo pa mene, in to že od nekdaj, saj nikoli niso bile lepe in čvrste, ampak že od začetka bolj klaverne, zdaj po 2x dojenju so pa sploh...obupne.
Pomaga mi, da lahko vsaj tu anonimno razmišljam o tem, hvala vam za vsa mnenja.
Bom poročala po operaciji, kako je bilo...

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: lepotna operacija prsi
25.3.2014 18:26:57   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Bom poročala po operaciji, kako je bilo...


bi bilo fajn, če bi objavila kakšno sličico prej in potem


srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: lepotna operacija prsi
25.3.2014 18:45:33   
*misi*
Sredno in pogumno ter hitro okrevanje user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: lepotna operacija prsi
6.4.2014 8:32:23   
Anonimen
Pozdravljene,
spet se vam oglašam avtorica prvega posta, če mogoče še katera sploh to bere..
Poseg je že za mano!! (dvig dojk brez vsadkov) In sem vesela!! Zaenkrat imam še vse zalepljeno tako da brazgotin ne vidim, ampak oblika je čudovita. Kot narisane so - pokončno okroglo štrleče in mladostne! Upam da me ne bo kap ko bom videla brazgotine, ampak kakorkoli že, v nekaj mesecih naj bi skoraj izginile.
Bolelo me ni popolnoma nič, po posegu so bile trde in malo otekle, ampak neboleče. Kirurgu se je zdelo v bistvu nenavadno da ne želim vsadkov, ker ponavadi vse pridejo po večje, ampak meni je všeč da so samo moje, čeprav so majhne...
No, v glavnem, sem zadovoljna in sem vam mogla to povedat :)



(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: lepotna operacija prsi
6.4.2014 9:12:04   
mamica deklicam
me veseli, da si se odločila in izvedla do konca vse skupaj. user posted image

Imaš več poguma kot jaz. Jaz imam velike in me zelo ovirajo. Moram pa prej shujšati, ker se na žalost sedaj kar izgubijo kljub svoji velikostiuser posted image user posted image . Sem že dvakrat izgubila veliko kilogramov a sem ena izmed tistih "srečnic", pri kateri hujšanje ne gre nič na račun manjših prsi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: lepotna operacija prsi
6.4.2014 11:07:48   
mateyka
ej, super. dvig mi je edini sprejemljiv poseg na zizikah zaenkrat, ostalo me zvije user posted image
me veseli, da si zadovoljna - si odgnala gravitacijo za kako desetleje user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: lepotna operacija prsi
6.4.2014 12:17:04   
ronja
Anonimna, super, da si zadovoljna! Kar se brazgotin tiče, znajo plastični kirurgi kar dobro napovedat, katera koža se bo kako brazgotinila. Sama imam debelo kožo (fizično, psihično daleč od tega:D) in se grdo brazgotini (je pa sicer dobro), moja mami recimo ima pa bolj tanko in njej se brazgotine sploh ne vidijo. Pa plastiki tudi malo drugače zašijejo kot drugi kirurgi, kjer samo da skup stoji;). In glede na to, da brazgotino skrijejo pod gubo, navadno žensk ne moti. Uživaj s svojimi novimi joškicami:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: lepotna operacija prsi
2.6.2016 12:19:11   
Anonimen
Pozdravljene.

Ali je tukaj kakšna, ki je bila na operaciji prsi. Želim slišati vaše izkušnje po tem. Če ste zadovoljne? Je še dolgo bolelo? Pri kom operirane? izkušnje?

Ker se nikakor ne morem odločiti. Stara sem 36 let.

Hvala!

Nikoli nisem o tem razmišljala, sedaj pa po dojenju dveh otrok izgledata dojki za slabo košarico A. Tako da ne morem zapolniti niti modrca z A. Prej sem imela vsaj polno B.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?