|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 23:28:16   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem zakaj je tako popularno dandanes dajat eno FUL specialno darilo za rojstvni dan, če sam nima želje -


Se več kot strinjam.

Naša punčkasta punca dobi praznovanja, in to je njej najbolj glavno, da se fešta user posted image . Igrač zadnja leta od naju ne dobiva za rojstni dan, ostanejo bolj za novo leto - do takrat se tudi želje naberejo. Poleti pa fešta user posted image ..darila pa kar po naši izbiri in ji je za zdaj všeč. Pa od mene vedno lep šopek rožic.


Se vidi, da ima punca v sebi taprav temperament user posted image user posted image

Šopek- full lepo

Drugače pa podpis pod mateyko.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 5. roj dan
16.5.2014 11:20:58   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo tole mojo knjigo:

http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html

user posted image

Pa mu kupiš kaj piratskega, pa se odpravita iskat skrit zaklad. Vse malo zaviješ v zgodbo in bo zaklad lahko tudi darilo. Poleg tega si s knjigo lahko krajšata urice na dopustu, saj imaš noter opisane igre, ideje za ustvarjanje, luštni zgodbo in še kaj.

V glavnem se prelevita v morskega pirata in raziskujeta cel dopust user posted image

Ti jo pošljem brez poštnine user posted image


dj mi še malo več povej o tej ideji prosim..ideje kaj bi mu kupila gusarskega..ok sj vem da ne morš zdj celo knjigo kle opisat sam kakšne igre pa so notri..ideja mi je všeč..
a pade še kakšen hišni popust pa to;)

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 5. roj dan
18.5.2014 19:34:15   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo tole mojo knjigo:

http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html

user posted image

Pa mu kupiš kaj piratskega, pa se odpravita iskat skrit zaklad. Vse malo zaviješ v zgodbo in bo zaklad lahko tudi darilo. Poleg tega si s knjigo lahko krajšata urice na dopustu, saj imaš noter opisane igre, ideje za ustvarjanje, luštni zgodbo in še kaj.

V glavnem se prelevita v morskega pirata in raziskujeta cel dopust user posted image

Ti jo pošljem brez poštnine user posted image


dj mi še malo več povej o tej ideji prosim..ideje kaj bi mu kupila gusarskega..ok sj vem da ne morš zdj celo knjigo kle opisat sam kakšne igre pa so notri..ideja mi je všeč..
a pade še kakšen hišni popust pa to;)


Kaj več lahko prebereš tudi tukaj:

https://www.facebook.com/pages/Zabava-na-Izgubljenem-otoku/1426524477563544?ref=ts&fref=ts

Lahko ti povem, da kaj veliko gusarskega ne rabiš nabaviti, ker vse kar rabi za pohod, igro, raziskovanje, odkrivanje, najde v knjigi. V bistvu vse za ustvarjanje, potem najde recepte, ki jih pripravi, da ne bo žejen ali lačen na tem pohodu, in seveda različne opisane igre, ki se jih lahko igra sam, s prijatelji, s starši ... Seveda te pa skozi popotovanje po knjigi vpelje zgodbica o dveh nabritih gusarjih s svojimi pajdaši, ki ugotovijo, nekaj pomembnega. Kaj? Za to bo pa potrebno prebrati knjigo. user posted image

V glavnem knjigo med drugimi naročajo vrtci in šole in po njihovih povratnih informacijah je med otroci zelo dobro sprejeta in si jo radi izposojajo.

Popusta na knjigo zaenkrat ne morem dati, mislim pa, da je za zabavo na 60 straneh cena 14,90€ ugodna.

Z veseljem pa vsem RR-ovkam podarim poštnino, saj je knjiga tudi delo RR-ovk. 5 letna deklica ene RR-ovke je knjigo ilustrirala, mama RR-ovka barvala, druga RR-ovka je lektorirala, ...

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 5. roj dan
18.5.2014 21:00:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Z veseljem pa vsem RR-ovkam podarim poštnino,


user posted image

saj je knjiga tudi delo RR-ovk. 5 letna deklica ene RR-ovke je knjigo ilustrirala, mama RR-ovka barvala...


ter oblikovala in pripravila za tisk user posted image

men je fajn ker se sam nauči kaj narest in izdelovat igrače in pripomočke. mogoče celo skupaj s prijatelji user posted image tako da darilo, ki te nauči delat igrače, ni slaba ideja user posted image
user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 5. roj dan
18.5.2014 21:25:03   
Paštetka
Joj, oprosti. Tako in oblikovala in svetovala in podpirala in tolažila in vzpodbujala in kreirala, pripravljala za tisk ... Vse to in več user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 5. roj dan
18.5.2014 21:40:16   
pomlad08
Pri nas je tudi glavno darilo žurka, igranje s prijatelji+bratrančki+sestričnami, torta, hrana po izboru slavljenca itd.

Darila smo prerasli user posted image (stara sta 6 pa 3user posted image ); ne asociiramo jih več z rojstnim dnevom.
Če si kdo kaj želi, mu kupimo, seveda če je želja razumna, ampak jaz jima tisto, kar si želita oz. ju zanima, rada kupim takrat, ko je aktualno ... npr: tamanjši je pred časom izgubil nogometno žogo (oz. so nam jo ukradli) - ja kaj zdaj, a naj mu rečem, da bo za rojstni dan čez 3 mesec dobil novo? Ne, pač mu jo grem kupit, ker je navdušen nogometaš in jo rabi vsak dan. Tavečji je nor na enciklopedije živali, že par mesecev ves čas bere eno in isto buklo in sva mu seveda z veseljem kupila še eno novo, podrobnejšo, čeprav je draga in bi lahko padla v kategorijo "posebno special darilo za rd", ker ga zanima in se mi zdi brezveze čakat na nek praznik.


< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 18.5.2014 21:44:02 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?