|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 8:21:16   
kamajuš

IZVIRNO SPOROČILO: LoriM

Jutro!

Še nič ne dogaja?

Mene zanima glede dudik, a to jih boste nesle v porodnišnico al kako? A imate takšno navodilo? Pred leti, ko sem rodila v Celju, ni bilo šans, da bi s kako dudo uletela katera, mislim, da so jih ene celo na skrivaj dajale jokajočim otročkom- sojenju prijazna porodnišnica pač.
A bo katera rodila v Celju?


V Ljubljani so pred leti sestre kar same prinesle, če si prosil ali so ocenile, da bo boljše. Po prvem porodu sem bila recej razmesarjena in šivana, celo na katetru in nemobilna. Da bi se spočila in hitreje okrevala, so dale dudico. Seveda sem bila proti - prvi otrok, prepričana, da on pa že ne ... No, duda je čist ok v naši familiji in če bo user posted image tudi tokrat zagrabil, jo bo imel. Sem se pa tokrat prvič odločila, da jo kupim že vnaprej, ne vem, zgleda imam preveč časa. Prej je mož kupoval, ko sem bila v P.
A ja, vsi moji otroci so bili dojeni, brez flašk, pa smo vseeno prakticirali dude. Se mi zdi boljše kot prstek. Itak pa ne vem, kaj nas čaka tokrat ...


(odgovor članu LoriM)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 9:08:05   
*snezinka*
Jaz sem rodila v Postojni in tam jim vsem dajo dude v posteljico, ko ti pripeljejo otroka. Jaz ji sicer nisem nikoli dala dude v P, tudi doma je ne mara. Svoje pa nisem nosila s sabo v porodnišnico...

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 13:22:14   
lila5
Evo mene s ctg-ja, nič še ne kaže...sem dala vodo in se mi kažejo neke bakterije, tko, da čez en teden ponovimo vajo in, če bo kritično, mi sprožijo porod! Moram pa pazit ta teden, da ne jem preveč slanega ali sladkega, če se v primeru to popravi.
Drugače pa še čist zaprta user posted image Sej sem vedla, da bo tko...kot prvič, ko sem šla tko rodit.. Mi je reku G, da malo počivam ta teden, pa sem rekla, da niti pod razno, taka zaprta user posted image Ker zgleda bom spet šla rodit zaprta, sploh, če mi sprožijo drugi teden...

Jaz sem kupila dudo MAM, zaradi videza, hahha..ker so take srčkane...
Drugače jo pa taprvi ni in ni hotu sprejet, vriskal je pa dan in noč, tko, da upam, da jo bo to dete hotlo...

Jaz sem tudi rodila v Postojni, pa mi noben ni dal dude user posted image Verjetno, ker se je tam naredu pridnega user posted image

Joj a obstaja karkoli naravnega za odpiranje mat.vratu? user posted image No, razen malinovega čaja, ki bi baje samo mehčal vrat....

Aja , pa, ko sem čakala na ctg, je lih ena rojevala, matrrrrr kako se je drla, da so mi vse kocine šle pokonci...me je čist spravla s tira user posted image

(odgovor članu *snezinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 14:51:00   
kar86
spet se oglam tudi jst user posted image ...

sem v 36. tednu in se bližano koncu ane?user posted image ..bo katera rodila v postojni? a veste kako je s tem, če greš na preglede v eno porodnišnico in rodit greš drugam- zanima me zaradi napotnice? ...
sama sem si kupla olje za mazat presedka, pa so v materisnki šoli nam rekli da to itak ne pomagauser posted image ... kaj da si zdej vseeno mažem al ne? kaj predlagate?

3/4 stvari mamo pripravljenih, tudi kompeltek za iz P sem kupla,..sem ga pa iskala user posted image ..oblekla bom hlačke in zg. jopco ki ima kapuco, spodaj pa bodi in če bo mraz še hlačke s stopalci in pa nogavičke in pa še dekico,... samo moram še oprati in zlikatiuser posted image

svojo potovalko sem tudi že naštimala,..sproti se dodajam not.

naslednji teden grem še do svojega G, mda mi pvoe rezultate streptokoka, potem pa ne vem če me bo še naročal, ker je rekel že ta teden, da če bi bilo kaj bilo naj grem kar v P ( on nima ordinacije v bolnišnici pa tudi napreve za ctg),..kako ve, hodite še vedno na preglede?

(odgovor članu lila5)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 16:23:53   
relativna
No, glede sušenja ... mogoče je odvisno tudi od sušilca? user posted image Sem danes potem preverjala, če se je kaj skrčilo in se mi ni user posted image Sem celo našla nek program, ki je prav narejen samo za bodije in pajace.

Sicer pa imam pripravljeno res že vse ... tako da je skrajni čas, da začnem selit še najine stvari user posted image Sva mislila, da bova še full dolgo čakala na jogi in kavč, pa bo očitno vse ta teden že tam, tako da nama ne bo drugega preostalo kot da se končno preseliva. Pomoje bo kar šok, ko bova naenkrat na 2x večji površini user posted image

Pregled imam šele konec naslednjega tedna - če pridem do tja. Prav fascinantno mi je, kako sem se ves čas bala, da bom prehitro rodila, sedaj ko pa se lahko res zgodi vsak trenutek, imam pa občutek kot da je porod še nekje zeeelooo daleč. No, vseeno upam, da ne bo šla čez rok user posted image Nekako bi raje videla, da je oktobrska, ker mi je oktober lepši mesec user posted image

Lila, kako to, da ti bodo kar sprožili? user posted image Sploh pa zaradi bakterij v vodi? A se v zadnjih tednih ne sme več jemat antibiotikov?
No, upam, da se kmalu odpreš user posted image Ker vidim, da si že nestrpna user posted image

Kar86, če si že kupila, uporabi ... škoditi ne more, lahko pa da bo placebo pomagal user posted image

(odgovor članu kar86)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 20:34:10   
Bett
Včeraj smo končno naredili korak naprej v pripravah na dojenčka in smo večjemu kupili novo posteljo user posted image . Zdaj pa me čaka, da še stvari po omarah prestavim, spraznem previjalno in operem cotke. Z mojo hitrostjo bo čez 14 dni ravno vse pripravljeno user posted image

Kar se tiče dude, kupila sem jo že, ampak je še zapakirana. Itak še nimam nič pripravljene torbe za v porodnišnico in tudi ne vem, če bo vzela dudo zraven. Prvič sem rodila v Celju in tam je ne dovolijo. So mi full zatežili, da bova imela probleme z dojenjem, če mu jo dam pred tretjič tednom. Ampak se nisem kaj veliko ozirala na njihovo mnenje, ker mi je že v P požrl pol bradavice, ker je imel tako močan sesalni refleks. Pa sva se dojila do 14 meseca brez kakršnihkoli težav.
Uporabljali pa smo nukove za čez dan in mum za ponoči, ker je vseeno kako jih obrneš, pa ene se še v temi svetijo user posted image .


Sem pa velik pristaš dude, ker ko gledam svojo sestro, ki zdaj že drugič svojim otrokom igra dudo, se mi zdi prav blesavo. Otrok ima noč in dan joško v ustih, še je z otrokom na rokih. Mala tudi čez dan ne spi drugače kot z joško v ustih in to mi je pa cist mim. Sem zagovornik dojenja, nisem pa zagovornik tega, da mora mama igrati dudo.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 21:41:13   
kamajuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bett


Sem pa velik pristaš dude, ker ko gledam svojo sestro, ki zdaj že drugič svojim otrokom igra dudo, se mi zdi prav blesavo. Otrok ima noč in dan joško v ustih, še je z otrokom na rokih. Mala tudi čez dan ne spi drugače kot z joško v ustih in to mi je pa cist mim. Sem zagovornik dojenja, nisem pa zagovornik tega, da mora mama igrati dudo.


user posted image user posted image user posted image

Zase vem, da pri treh aktivnih otrocih, ki me zelo rabijo, niti ne bi mogla bit še duda, ne bi bilo fer do njih. Se popolnoma strinjam z Bettko user posted image !

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Oktrobrke 2014
17.9.2014 21:54:52   
lila5
kar86, jaz bom rodila v Postojni, prvič sem tudi....

Relativna, v urinu imam albumini, upam, da sem prav rekla...a katera ve kaj je to??? Jaz sem ga razumela, da gre za bakterije..ne vem pa zakaj ne antibiotik, nič ni omenja..l.ah, njim je lažje, da te čim prej rešijo user posted image Sploh ta moj G, če ni gužve te takoj pošlje rodit..se bojim, da bo mene v sredo, ker me je naročil v P ob 7h,pa še tam bo on, da me pregleda...
In ja, res sem nestrpna glede tega odpiranja user posted image Pač bo zgleda kot prvič, ko sem šla rodit z 0 in me je groza, ko pomislim.... Je pa res, da to stanje "zaprtosti" se lahko hitro obrne ane..se začnejo popadki in se na hitro odpreš (če si med temi srečnicami, hihi) ..Tako, da sem danes potihem upala (glede na to , da me je en cel dan po malem nekaj špikalo), da mi bo rekel: ja, gospa, vi ste že prst (vsaj) odprta user posted image
Ampak ok, malo se tolažim, da imam še 2 tedna do roka user posted image

Flaške pa jaz ne bom rabila, če mislim dojit, če bo nuja , jo kupim...prvi niti flaške ni hotu. Za dudo pa upam, da nam rata, ker je res grozno, če noče in tuli dan in noč... od Aventa se mi zdijo nekam ogromne, mislim cucelj je tak nepraktičen user posted image Čeprav je res treba vse sprobat... In pol zapraviš celo premoženje za vse vrste dud in pol jo otrok noče user posted image

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 5:31:55   
Anonimen
Se strinjam z bett in tole kar pocnejo v celjski P, je zgreseno. Ne vem zakaj ti v drugih P dovolijo oz celo recejo, daj dudo. Niso vsi otroci isti, eni imajo vecji, drugi manjsi sesalni refleks, eni so zaspancki, drugi ne, pa tudi mame imajo razlicne bradavice (vdrte, velike, male)...... ne morejo imeti kar neko pravilo za vseuser posted image .

vseeno pa kar se tice mam dud. Jao, moja oba otroka imata dudo od prvega dne, sta oba strastna dudarja, ampak sem se vedno mama duda. Se hvalabogu, da se je prvi pri 6 mesecih odstavil, ker je na joski visel non stop. pri nas pravilo dojit na 3 ure ni veljalo. Dojil se je na 1-2 uri ali celo na minute, da se kdaj vmes pocartal. dudo pa itak non stop v ustih.
Zdajle drugi ima tudi dudo. Je hvalabogu velik zaspanko in me tole resuje. So ga pa ze zaceli mucit krciuser posted image in ce takrat ne spi, je spet joska zakon.
V glavnem, cetudi so veliki dudlarji, si se vedno lahko mama duda. In cetudi otroku das dudo, flasko, bos se tudi lahko mama duda. Nasega prvega ni zmotila ne flaska (je imel refluks in sem mogla vecerno flasko zgostit), ne duda, drugega zaenkrat duda tudi ni zmotila- flaske mu se nisem dala in mu ne bom, ce ne bo treba.

Lila zacni po stopnicah hodit, veliko stopnic (vsaj 5 nadstropje, 2x na dan) in vmes sprehodi, dolgi in malo hitrejsi. Naravna metoda za mehcanje in odpiranje. Pri meni je to obakrat delovalo, problem je le, da popadkov nisem dobila. Smo sicer v hisi, ampak sem hodila gor in dol (pritlicje, prvi stuk).

(odgovor članu lila5)
  Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 11:18:16   
kar86
lila5 kdaj pa imaš rok? se mogoče še vidimo ?user posted image imaš G iz postojne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 11:23:17   
lila5
Anonimen, hvala za nasvet, bom poiskala stopnice user posted image Živim v prvem nadstropju, tko, da jih nimam dost za prehodit. Priznam, pa da moji sprehodi s tamalim niso lih hitri..si bom priskrbela varstvo zvečer, pa šla....

Kar86, rok imam 30.9., če mi v sredo ne sprožijo poroda...Moj G v Postojni je Merlo. Pa tvoj? Kdaj imaš ti rok?

(odgovor članu kar86)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 13:36:59   
relativna
Lila, če si si prav zapomnila, so tole ene beljakovine ... za njih ti pa antibiotiki res nič ne pomagajo, pa kolikor vem, so beljakovine dosti bolj nevarne kot pa bakterije user posted image Kaj več pa ne vem, ker tole ni ravno moje področje. Uglavnem, itak si že tako daleč, da tudi če sprožijo, ni nobene panike user posted image

No, če hoja in stopnice res kaj pomagajo, bi jaz mogla bit že vsaj mičkeno odprta user posted image Sem še vedno precej aktivna, par kilometrov na dan mi ne uide, pa rihtanje vsega za stanovanje in seveda imam stopnice do stanovanja user posted image Sicer zvečer ponavadi umiram od bolečin v sramni kosti, ampak se čez noč ravno fajn spočijem in umirim, da sem lahko potem naslednji dan spet aktivna.

Sicer pa se mi zdi, da se nič ne kaže ... še izcedka je en dan več, drug dan manj, nič takega. No, pa saj, če je že tako dolgo počakala, lahko še do naslednjega tedna ... imamo poletno šolo in ker se mi malce kovca po faksu in me dajejo rahle travme, ker bom zdaj eno leto brez intelektualnega izziva (user posted image ), bi rada izkoristila še tole zadnjo priložnost. Samo da mi ne bo kje voda odtekla sredi predavanj user posted image

(odgovor članu lila5)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 14:31:26   
kar86
lila5 rok mam 13.10, tako da se verjetno nam ne bo uspelo videt user posted image ...aja on pa je baje super dr..ane? sm slišala veliko pohval zanj. boš kaj povedala kako je blo?user posted image oz. verjetno ne boš imela casa potem user posted image ..

boš dala otroka v varstvo ponoči? baje čeprav nudijo to, ne dajo ravno vse, sama bi pa rada, da bi k sebi potem prišla da se vsaj kaj naspim, ker potem doma vem da bom bolj na trnih user posted image

a si z unega konca- postonjskega?

(odgovor članu relativna)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 14:47:13   
lila5
Relativna, kdaj imaš pregled, da vidim, če se kaj odpiraš? user posted image
Vem, obsedena sem s tem..pač bi rada, da se samo od sebe začne .... Ni nevarno zdaj za sprožit, itak imam 2 tedna do pdp, le fajn bi blo, če bi pršla odprta, da se ne mučim kot prvič, ko sem se ne vem koliko ur odpirala, da sem pršla do slabih 3cm, da so mi dali EA...no, do takrat sem bila že fuč!
Jaaa, najbolj smešno bi blo, če ti voda odteče na predavanjih al pa nekje v trgovini , hihihi. Ma nimaš kaj, vsi vejo zakaj se gre ...
Aja, matr ne vem zdej, možno, da so to beljakovine...vem samo, da moram ta teden piti ogromno vode in nič slanega ali slatkega..je kar težko se tega držat, ampak moram..mogoče se stanje izboljšla in mi ne bojo morali sprožit...

Kar86, ja, dr.Merlo je drugače tudi direktor postojnske porodnišnice, če veš...Je sicer fajn , ampak imam pripombo user posted image , kot tudi mnoge pacijentke...
Ker ima preveč pacijentk in preveč dela, zna biti tudi površen, pa tudi ne posveti se ti dost....na hitro te odpravi..par minutk, pa si že zunaj...In, če je kak porod s carskim rezom ali kake operacije, on kar steče v P, mi pa tam v čakalnici čakamo tudi po 5,6 ur...
Tko, da ja, naj bi bil strokovnjak, ampak prehiter je za vse...se mi zdi, da se kdaj ne poglobi v stvar....
Ojoj, škoda da se ne bove srečale...no, mogoče bom jaz bolj pozna, pa ti malo pohitiš, pa je user posted image jaaa, blizu sem P..pa ti?

(odgovor članu kar86)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 17:00:05   
relativna
Meni na pregledih nič ne gledajo spodaj, tako da bom pomoje šele v porodnišnici zvedela, kako in kaj user posted image No, lahko bi mojemu rekla, da malce z lučko posveti ... user posted image

Držim pesti, da se vse spelje tako kot si želiš user posted image
A drugače ti pri prvem porodu niso dali umetnih ali jih nisi želela? Verjamem, da je full kriza, če imaš par ur popadke user posted image

(odgovor članu lila5)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 18:49:34   
tincy23
Punce mene pa zadnje dva dni kar neki matra. Enkrat me špika spodaj, full sem utrujena, da bi kar spala, tako, da mogoče bo pa potrebno iti na kaki preventivni pregled:) Sem šele v 35 tednu tako, da,... Doma imam tudi ogromno stopnic in vsaki dan, me to utruja. Stvari že imam vse pripravljene, tako, da lahko grem. Moj pravi, da tale tretja nosečnost je pa katastrofa in da naj grem čimprej rodit:)

(odgovor članu relativna)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 19:01:06   
kamajuš

IZVIRNO SPOROČILO: tincy23

Moj pravi, da tale tretja nosečnost je pa katastrofa


user posted image user posted image

Moj tudi, pravi, da je zaključil, da mu ni jasno, da sem bila v prejšnjih treh user posted image čist druga. Ja, itak, pa mlajša, pa z eno službo, ne dvema, pa taxi mama še nisem bila pred 5 leti, ker so bili otroci majhni, ... Ampak to itak ni važno user posted image


Sicer pa, ko ste že pri idejah, kako pospešiti zadevo: sem peljala starejšega na trening in mi je ključ od avta padel med sedeže. Sem imela cca 20min telovadbe, prepogibanja, plazenja, ... da sem ga našla. Ja, sem se že videla user posted image .

Moj prvorojenec pa postaja tako neučakan, da mi je prejle, ko mi je nekaj padlo na tla (načeloma mi otroci pomagajo pobirati stvari s tal, ker se težko sklonim), rekel, naj kar poberem, da mogoče mi bo pa voda odtekla user posted image user posted image user posted image . Hja, se vidi, da ne ve, kaj nas čaka, ko pride mali kričaček user posted image .



(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Oktrobrke 2014
18.9.2014 19:06:57   
kamajuš
Lila, ti nič ne zavidam traum, ki si jih doživela in ki te zdaj preganjajo. V tolažbo zgolj to, da je imel prvi najtežje delo, ko je bila pot še kompaktna user posted image . Vsakemu naslednjemu je menda lažje ...

S temi beljakovinami pa res ni fino. Si Pušenjaka kaj pobarala?

Moj bris za streptokok je k sreči negativen. Mi bo pa v pon spet pogledal, če je še vse zaprto ... Po eni strani si želim, da bi ne bilo user posted image , po drugi pa imam še nekaj grehov v službi za opravit ...

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 8:05:22   
lila5
Relativna, mene moj G vsakič dol pogleda...ima pač tako navado....bi mi blo pa kdaj lepše, če bi samo čez trebuh gledal user posted image

V prvo se je vse živo dogajalo..popadki so me vrgli gor ob 4h zjutraj in na 5 minut držali do 9h, potem se je vse skupaj stopnjevalo na 3 minute in potem še na 2 minuti in to vse tako do 13h..vsakič, ko bi me pogledali , sem bila zaprta user posted image In domov so me pošiljali, z mene je pa tekla krvava sluz...no, potem, ker pač ni blo gužve, so me sprejeli in mi dali še umetne, tako, da sem bla nekje ob 15h odprta slaba 2cm, no in potem so mi dali kar EA (čeprav bi morali čakati kao 4cm)...Potem sem se tudi počasi odpirala, ampak je bila vsaj EA, pa nisem nič čutila...vmes dobila vročino 39, bruhala itd. Skratka, izmozgalo me je...ob 21.30h sem rodila na vakum in itak ful rezana in šivana... To je moj prvi porod , zato se ga toliko bojim user posted image

Kamajuš, ja ni fajn ne, upam, da bo res lažje drugič user posted image Hmmm, Pušenjaka pa res nisem nič brala..bom malo pokukala, hvala...
Drugače se je pa res težko držat te "diete", da ne jem nič sladkega in slanega, pa nč sokov...čeprav slano jem, ker ne vem kako bi pojedla kosilo, da ga ne solim...še sreča, da sem na koncu nosečnosti..si ne predstavljam, da mi to ugotovijo na začetku ....

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 10:28:46   
kar86
lila5 mogoče pa res boš ti malček zamujala, jst pa pohitela, čeprav mogoče pa le ne bi še radauser posted image ..tko no, malček se pa le bojim, ker je to moja prva user posted image .
žal nimam tako blizu P, ker smo z obale, in bomo nekaj rabli da pridemo do goruser posted image . ti si imela dojenčka pri sebi ponoči? kaj pa ostale tvoje ''cimre''?
glede G, pa verjamem da je dober, ampak ker ima velik dela zna bit površenuser posted image ..tudi sama nisem zadovoljna s svojim G, ampak moj je pa površen in prehiter, pa nima tolko dela. se mi zdi da če to delaš in si šel tudi to smer študirat, te le mora kaj veseliti to delo, in ne da ga pač opravljaš ker ga..

trenutno me včasih tišči dol/ gor in potem čez čas se umiri. je še ful živahno to moje dete..tudi vaši veselo migajo? user posted image
sama imam energije kot da ne bi bla noseča user posted image ..no malo zmanjšam tempo ker postanem hitro zadihana, in po stopnicah ( doma jih imamo veliko) grem počasi, pa tudi na sprehodih kar hitro hodimo z mojim, ampak ta teden ko mi je vzel bris za streptokok, mi je rekel da je vse lepo zaprto ( 36.teden) user posted image

(odgovor članu lila5)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 11:16:01   
lila5
Kar86, ja, pozabla sem ti zadnjič napisat...jaz sem dala otroka ponoči k njim (hvala bogu, da obstaja ta možnost), da se vsaj malo spočiješ...itak boš potem doma aktivna user posted image Ob 23h ti ga vzamejo in pripeljejo ob 5h lačnega user posted image Ni lepšega, ko slišiš tiste vozičke in jokajoče dojenčke, ko ti jih pripeljejo user posted image
Imela sem eno cimro iz Izole.....tečna k sto mater , hihihihihihihhi. Pa še smrčala je ponoči, da je groza! Drgač je pa tudi ona dala otroka ponoči k njim.....sej to je tudi problem, če hočeš imet svoj mir...ti daš otroka, cimra pa recimo ne ....Tako je kolegica imela cimro, ki je imela otroka celo noč zraven in je ta celo noč tulil in ga je ona prenosila in mu še pela zraven user posted image Obup! Ti ga boš imela zraven?

Jst mam pa popadke od 8h zjutraj, ampak neredne....zdej sem šla še pod tuš, pa da vidimo... ampak mislim , da se umirja....

(odgovor članu kar86)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 12:57:01   
Bett
Lila5 tvoj prvi porod je bil pa res živa groza user posted image , ti nič ne zavidam in držim pesti, da bo tokrat bolje. Jaz sem že prvič hodila na akupunkturo in sem se res ekspresno odprla. V bolnico sem šla okoli 18ih, ker sem imela že nekaj ur popadke na 5 minut, ampak niso bili full boleči. Ko si prvič pač ne veš. Ko so me pregledali, sem bila še čisto zaprta, zato so me dali na oddelek. Zjutraj na viziti jih je pa en mal šokiral, da sem že čist odprta in se mi samo še v porodno poslali. Tak da res močnih popadkov sem imela samo kakšno urco user posted image .

Kar se tiče pa beljakovin v urinu, je pa predvsem poroblem, če so v kombinaciji z visokim pritiskom, kar lahko kaže na preeklampsijo, drugače pa mislim, da niso tako zelo problematične.

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 12:59:29   
Bett
Aha a je še kateri slabo? Meni je zadnje dni slabo za znoret. Očitno je premalo prostora v trebuhu za vse kar se tam nahaja user posted image , ker takoj ko kaj pojem me v želodcu tiši in mi je slabo. Če nič ne jem, mi je pa od tega slabo user posted image . Če bo res do roka zdržalo, to pomeni še natanko 1 mesec trpljenja user posted image

(odgovor članu kamajuš)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 16:25:53   
kar86
lila5 ja sej tega se bojim, da bom imela cimro, ki bo hotela imet user posted image zraven ponoči. sej če bo varianta bom prosila če me dajo v drugo sobo,..ravno zato kot si napisala se mi zdi glupo ( sama bi ga tudi dala v varstvo) da svojega oddam v varstvo ponoči, od sosede se pa dere zravenuser posted image . raje imam potem če že user posted image zraven.

ja to pa kakor naletiš na ljudi..upam da za prvič ne bom imela slabih izkušenjuser posted image .
kaj so sobe po 2 ali 3 notri? so res tako strogi glede časa obiskov? kaj za rojevanje na pručki se moraš kaj prej napovedat? sem mislila da bi poiskusila na njej, mogoče mi bo šlo lažjeuser posted image ..samo če imam pa EA pa moram ležat ane?user posted image

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Oktrobrke 2014
19.9.2014 20:11:01   
peregrina

IZVIRNO SPOROČILO: Bett

Aha a je še kateri slabo? Meni je zadnje dni slabo za znoret. Očitno je premalo prostora v trebuhu za vse kar se tam nahaja user posted image , ker takoj ko kaj pojem me v želodcu tiši in mi je slabo. Če nič ne jem, mi je pa od tega slabo user posted image . Če bo res do roka zdržalo, to pomeni še natanko 1 mesec trpljenja user posted image


Bett, tudi meni je slabo. Ampak meni je že ves čas nosečnosti - po sladkem, po mleku in mlečnih izdelkih (pa se mi obojega blazno lušta). Zadnji teden pa se mi pri vsakem obroku ustavi pri tretji žlici in me začne tiščati v želodcu. Prav tako pa mi je slabo, če sem lačna.


A je še katera ratala tečna? Jaz grem že sama sebi na živce. Kar vsaka stvar me vrže na obrate, se komaj krotim. Sem mislila, da je to stvar prvega trimesečja. Ampak očitno je pri meni vse obrnjenouser posted image

(odgovor članu kar86)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?