|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:53:06   
LuLu
pa kak se lahko sploh primerja laganje obtoženih prevarantov, ki so oškodovali ogromno ljudi in enega nepomembnega človeka, ki ne želi komentirati svojega spolnega življenja in totalno nima veze z mano, s tabo, ... ?
koliko pa vas/nas tukaj ali kjerkoli javno razlaga o svojem spolnem življenju? To je, vsaj naj bi bilo, stvar vpletenih in nobenega drugega. Ostalim lahko lažejo, ne povedo, kolikor jim je volja. Kdo je pa meni dolžan povedati/priznati karkoli v zvezi s svojo sexualno aktivnostjo? Sploh... zakaj bi me pa to zanimalo?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:58:09   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tolko se govori o laganju, pa o tem, da se jima to zameri....da bom samo napisala:
A to, da nam smejoči se obrazi izza govorniških pultov na vsakem predvolilnem soočenju lažejo,
pa da tovšakova, pa zidar, pa še kdo lažejo da niso krivi
pa to, da si naši poslanci in podobna stvorenja lažejo, kako slovenci vredu živijo....pa še bi lahko naštevala


a to laganje pa ni za na križ pribit?
a je to, da sta sfriznila pred kamerami in vesoljno slovenijo hujša laž?


dvojnaMerila.press



Jaz govorim ravno o tem. Da mi je to laganje in sprenevedanje največji greh, ki sta ga storila. In ravno to, da se jima to ne šteje kot slabo oziroma bolj malokoga v tej debati to moti, .....


Ko ze tako obsojas laganje, neresnicoljubnost itn... mar ne bi pocakala na rezultate preiskave, da se prepricas ali lazeta?
Aja ti si tista, ki edina pozna akterje pa an vodi curis resnico in na grahu laz..... In seveda si edina pristojna za dolocanje kaj je resnica in kaj ne.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 12:58:21   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mene ne bi motilo, če bi bila delodajalka in bi moji zaposleni to počeli med malico, če bi sicer dobro delali.





ti moraš neko hipi državo narest user posted image user posted image user posted image

če bi šli v hotel, me ne bi motilo, pa da so ob času nazaj, da pa to počnejo na pisalni mizi v firmi in kjer obstaja možnost, četudi samo 0.0001 %, da jih zasačijo stranke, pa niti pod točko razno.

očitno bo to potrebno dodati v nove pogodbe o zaposlitvi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:00:37   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa kak se lahko sploh primerja laganje obtoženih prevarantov, ki so oškodovali ogromno ljudi in enega nepomembnega človeka, ki ne želi komentirati svojega spolnega življenja in totalno nima veze z mano, s tabo, ... ?
koliko pa vas/nas tukaj ali kjerkoli javno razlaga o svojem spolnem življenju? To je, vsaj naj bi bilo, stvar vpletenih in nobenega drugega. Ostalim lahko lažejo, ne povedo, kolikor jim je volja. Kdo je pa meni dolžan povedati/priznati karkoli v zvezi s svojo sexualno aktivnostjo? Sploh... zakaj bi me pa to zanimalo?


Žal sta si izbrala poklic učiteljev, kjer se pričakuje določena stopnja etike. Poleg izobraževanja imata tudi vlogo vzgajanja in, če pričakujeta določene moralne in etične norme od dijakov in odklone kaznujeta, bi se morala skladno s tem obnašati tudi sama.
Če sta pri dejanju bila ujeta in posneta in sta javnosti lagala, da to nista ona dva, kot vsi ostali politiki, kaj sta s tem dala vedeti dijakom - laži do onemoglosti, zanikaj in mogoče gre mimo. Niti pod razno jim ne bi bila za vzgled, prevzela odgovornost in mogoče celo kazen nase?

Tu ne gre za hujši in milejšo laž, pa kakšno dejanje jih je pripeljalo do tega. Predvsem pričakujem od učitelja druge etične norme kot od vodovodarja ali odvetnika.

lp

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:02:16   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tolko se govori o laganju, pa o tem, da se jima to zameri....da bom samo napisala:
A to, da nam smejoči se obrazi izza govorniških pultov na vsakem predvolilnem soočenju lažejo,
pa da tovšakova, pa zidar, pa še kdo lažejo da niso krivi
pa to, da si naši poslanci in podobna stvorenja lažejo, kako slovenci vredu živijo....pa še bi lahko naštevala


a to laganje pa ni za na križ pribit?
a je to, da sta sfriznila pred kamerami in vesoljno slovenijo hujša laž?


dvojnaMerila.press



Jaz govorim ravno o tem. Da mi je to laganje in sprenevedanje največji greh, ki sta ga storila. In ravno to, da se jima to ne šteje kot slabo oziroma bolj malokoga v tej debati to moti, .....


Ko ze tako obsojas laganje, neresnicoljubnost itn... mar ne bi pocakala na rezultate preiskave, da se prepricas ali lazeta?
Aja ti si tista, ki edina pozna akterje pa an vodi curis resnico in na grahu laz..... In seveda si edina pristojna za dolocanje kaj je resnica in kaj ne.


Daj no. Cela debata temelji na tem, da sta to ona dva in nič drugega. V tem stilu je tudi moje pisanje. Kaj bom zdaj za vsako pisali če in ali in bi naj.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:04:28   
gloss
za vse ki vas je zmotilo laganje: ta nesrečni človek ni bil dolžan nikomur polagati racunov, če je res ali ne..
kaj bi to nas brigalo, saj nismo me tu njegova žena ali kako?

gledamo 100 in eno reklamo na dan, gremo kupit, se prepričamo da je zlagano in nič..
Bill Clinton se je zlagal..ja in?
Berlusconi se je zlagal..in?
.
.
.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:06:25   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga




to sploh ne bi smelo biti za javnost. To ni za javnost!
In tukaj se meni vso pametovanje naprej konča.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:09:36   
ronja
ravno to, da se jima to ne šteje kot slabo oziroma bolj malokoga v tej debati to moti, večina njuno laganje kar lepo opravičuje, je razlog za to, da vsi lažnjivci v tej državi pridejo dobro skoz.

Ker sta lagala o zasebni stvari, ki se nas nič ne tiče - mislim, da nam nista dolžna razlagat tega. Drugo je, če nekdo krade, preprodaja, itd... pa laže - ker tam pa je to naša stvar, ker je nam ukradel.
Kdo je pa meni dolžan povedati/priznati karkoli v zvezi s svojo sexualno aktivnostjo?

Tako je. Če ni dolžen povedat, mi tudi ni dolžen povedat po pravici.

Zakaj pa swinger ne bi mogel biti dober pedagog, ucitelj, policist, varuh...?

Se strinjam. Ampak če res ljudje tako mislijo, potem ni čudno, da mu tudi žena ne bi mogla stat ob strani, tudi če bi bila res swingerja - ker bi tako izgubila še ona službo in bi bili otroci bogi. Groza!

rija, ja, hipi miselnost mi je zelo blizu, samo brez drog, te so vse uničile, ostale so pa dobre ideje...
očitno bo to potrebno dodati v nove pogodbe o zaposlitvi

Ja, očitno - v moji vem, da tega ni bilo notri, ker bi si sigurno zapomnila, ker bi mi bilo hecno:D. Tudi na vpisnih listih za faks tega ni bilo notri. Očitno ni tako zelo prepovedano, glede na to, da je zagrožena kazen na popolnoma javno odprtih krajih 200€...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:09:57   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: gloss

za vse ki vas je zmotilo laganje: ta nesrečni človek ni bil dolžan nikomur polagati racunov, če je res ali ne..
kaj bi to nas brigalo, saj nismo me tu njegova žena ali kako?

gledamo 100 in eno reklamo na dan, gremo kupit, se prepričamo da je zlagano in nič..
Bill Clinton se je zlagal..ja in?
Berlusconi se je zlagal..in?
.
.
.


Ok, zakaj potem razburjenje, ker je Janša lagal. Ja in? Pa kaj potem., če je prejšnaj vlada nekaj obljubljala in nič od tega. Ja in? Pa kaj potem, če je obljubila napredovanja v JU. Ja in? Zakaj protesti in nezadovoljstvo. Pač tako je. Ja in?
Saj je vse zlagano in vsi lažemo.
Jupi user posted image

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:10:54   
gloss

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa kak se lahko sploh primerja laganje obtoženih prevarantov, ki so oškodovali ogromno ljudi in enega nepomembnega človeka, ki ne želi komentirati svojega spolnega življenja in totalno nima veze z mano, s tabo, ... ?
koliko pa vas/nas tukaj ali kjerkoli javno razlaga o svojem spolnem življenju? To je, vsaj naj bi bilo, stvar vpletenih in nobenega drugega. Ostalim lahko lažejo, ne povedo, kolikor jim je volja. Kdo je pa meni dolžan povedati/priznati karkoli v zvezi s svojo sexualno aktivnostjo? Sploh... zakaj bi me pa to zanimalo?


Žal sta si izbrala poklic učiteljev, kjer se pričakuje določena stopnja etike. Poleg izobraževanja imata tudi vlogo vzgajanja in, če pričakujeta določene moralne in etične norme od dijakov in odklone kaznujeta, bi se morala skladno s tem obnašati tudi sama.
Če sta pri dejanju bila ujeta in posneta in sta javnosti lagala, da to nista ona dva, kot vsi ostali politiki, kaj sta s tem dala vedeti dijakom - laži do onemoglosti, zanikaj in mogoče gre mimo. Niti pod razno jim ne bi bila za vzgled, prevzela odgovornost in mogoče celo kazen nase?

Tu ne gre za hujši in milejšo laž, pa kakšno dejanje jih je pripeljalo do tega. Predvsem pričakujem od učitelja druge etične norme kot od vodovodarja ali odvetnika.

lp




uh, kaj pa npr. od zdravnika v bolnici, ki je odgovoren za več človeških življenj?
namreč po bolnicah je to na lastne oči videna praksa

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:12:08   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: gloss


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa kak se lahko sploh primerja laganje obtoženih prevarantov, ki so oškodovali ogromno ljudi in enega nepomembnega človeka, ki ne želi komentirati svojega spolnega življenja in totalno nima veze z mano, s tabo, ... ?
koliko pa vas/nas tukaj ali kjerkoli javno razlaga o svojem spolnem življenju? To je, vsaj naj bi bilo, stvar vpletenih in nobenega drugega. Ostalim lahko lažejo, ne povedo, kolikor jim je volja. Kdo je pa meni dolžan povedati/priznati karkoli v zvezi s svojo sexualno aktivnostjo? Sploh... zakaj bi me pa to zanimalo?


Žal sta si izbrala poklic učiteljev, kjer se pričakuje določena stopnja etike. Poleg izobraževanja imata tudi vlogo vzgajanja in, če pričakujeta določene moralne in etične norme od dijakov in odklone kaznujeta, bi se morala skladno s tem obnašati tudi sama.
Če sta pri dejanju bila ujeta in posneta in sta javnosti lagala, da to nista ona dva, kot vsi ostali politiki, kaj sta s tem dala vedeti dijakom - laži do onemoglosti, zanikaj in mogoče gre mimo. Niti pod razno jim ne bi bila za vzgled, prevzela odgovornost in mogoče celo kazen nase?

Tu ne gre za hujši in milejšo laž, pa kakšno dejanje jih je pripeljalo do tega. Predvsem pričakujem od učitelja druge etične norme kot od vodovodarja ali odvetnika.

lp




uh, kaj pa npr. od zdravnika v bolnici, ki je odgovoren za več človeških življenj?
namreč po bolnicah je to na lastne oči videna praksa



Naloga zdravnika je, da rešuje življenja in zdravi bolezni.

Naloga učitelja je, da izobražuje in vzgaja.

lp

(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:13:11   
mojamura
zato, ker ker je laganje tistih, ki bi naj vodili državo v javnem interesu....


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:13:36   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga



kaj ti ločiš razliko ali nekdo vleče narod za nos ali pa ena vleče drug organ enemu tipu v pisarni? Tukaj beseda "vlečenje" nima istega pomena

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:15:05   
gloss


[/quote]

Naloga zdravnika je, da rešuje življenja in zdravi bolezni.

Naloga učitelja je, da izobražuje in vzgaja.

lp
[/quote]


in poanta je?
en sme, drugi ne? zakaj?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:15:38   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tolko se govori o laganju, pa o tem, da se jima to zameri....da bom samo napisala:
A to, da nam smejoči se obrazi izza govorniških pultov na vsakem predvolilnem soočenju lažejo,
pa da tovšakova, pa zidar, pa še kdo lažejo da niso krivi
pa to, da si naši poslanci in podobna stvorenja lažejo, kako slovenci vredu živijo....pa še bi lahko naštevala


a to laganje pa ni za na križ pribit?
a je to, da sta sfriznila pred kamerami in vesoljno slovenijo hujša laž?


dvojnaMerila.press

 

Jaz govorim ravno o tem. Da mi je to laganje in sprenevedanje največji greh, ki sta ga storila. In ravno to, da se jima to ne šteje kot slabo oziroma bolj malokoga v tej debati to moti, večina njuno laganje kar lepo opravičuje, je razlog za to, da vsi lažnjivci v tej državi pridejo dobro skoz. Saj niso mislili, saj niso vedeli, so bili šokirani, ipd so opravičila, s katerimi jih raja opravičuje, pač vsak svojega, oni pa veselo harajo dalje. Ena je celo napisala, da je laž dovoljena, če kaj... nekaj, se mi ne da iskat in citirat.... Pa ljudje, saj ni čudno, da je v tej državi kot je. Ampak spet je krivda na vsem drugem in vseh drugih, itak.

V stilu, sta bila šokirana in sta pred kamero izjavila, da nista bila onadva. Saj Tovšakova je tudi bila boga in seveda nič kriva, verjetno je celo izjavila, ker je bila šokirana, pa grpzili so ji itd... Pa Zidar se nam tudi smili, ker je bolan, pa star, pa itak nič kriv.

In karavana gre dalje.




pa ne moreš enega anonimnega (prej) ravnatelja enačit z javno osebo, kot so politiki ali direktorji ala Tovšakova pa Zidar....

sicer pa spoštujem in dopuščam dejstvo, da lahko misliš drugače


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:17:50   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga



kaj ti ločiš razliko ali nekdo vleče narod za nos ali pa ena vleče drug organ enemu tipu v pisarni? Tukaj beseda "vlečenje" nima istega pomena


KO je posnetek prišel v javnost, ni bil več zaseben. Ok? Videli so ga vsi, tako kot sta ona dva lagala po objavi posnetka lagala javnosti. Imate prav, nista rabla razlagat javnosti kako in kaj, lahko bi bila brez komentarja, tako pa sta lagala, seveda v kolikor sta bila na posnetku res ona dva. Ampak če za namen debate predpostavljamo, da sta bila. In od tu dalje ju jaz enačim z vsemi drugimi lažnjivci. Ker sta s vojim dejanjem vplivala tudi na tiste, ki bi jih naj vzgajala.

lp


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:20:02   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: gloss





Naloga zdravnika je, da rešuje življenja in zdravi bolezni.

Naloga učitelja je, da izobražuje in vzgaja.

lp



in poanta je?
en sme, drugi ne? zakaj?



Ok, učitelja javno laže. Ko se mu bo dijak zlagal, pa ga bo kaznoval. Na podlagi česa? Ker učitelj sme, učenec pa ne? In sploh zakaj? Ali pa ga ne bo kaznoval, ker bo imel slabo vest?





(odgovor članu gloss)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:21:15   
gloss

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Saj je vse zlagano in vsi lažemo.
Jupi user posted image



dobro jutro..
in ta primer bo zdaj svet rešiluser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:21:22   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tolko se govori o laganju, pa o tem, da se jima to zameri....da bom samo napisala:
A to, da nam smejoči se obrazi izza govorniških pultov na vsakem predvolilnem soočenju lažejo,
pa da tovšakova, pa zidar, pa še kdo lažejo da niso krivi
pa to, da si naši poslanci in podobna stvorenja lažejo, kako slovenci vredu živijo....pa še bi lahko naštevala


a to laganje pa ni za na križ pribit?
a je to, da sta sfriznila pred kamerami in vesoljno slovenijo hujša laž?


dvojnaMerila.press

 

Jaz govorim ravno o tem. Da mi je to laganje in sprenevedanje največji greh, ki sta ga storila. In ravno to, da se jima to ne šteje kot slabo oziroma bolj malokoga v tej debati to moti, večina njuno laganje kar lepo opravičuje, je razlog za to, da vsi lažnjivci v tej državi pridejo dobro skoz. Saj niso mislili, saj niso vedeli, so bili šokirani, ipd so opravičila, s katerimi jih raja opravičuje, pač vsak svojega, oni pa veselo harajo dalje. Ena je celo napisala, da je laž dovoljena, če kaj... nekaj, se mi ne da iskat in citirat.... Pa ljudje, saj ni čudno, da je v tej državi kot je. Ampak spet je krivda na vsem drugem in vseh drugih, itak.

V stilu, sta bila šokirana in sta pred kamero izjavila, da nista bila onadva. Saj Tovšakova je tudi bila boga in seveda nič kriva, verjetno je celo izjavila, ker je bila šokirana, pa grpzili so ji itd... Pa Zidar se nam tudi smili, ker je bolan, pa star, pa itak nič kriv.

In karavana gre dalje.




pa ne moreš enega anonimnega (prej) ravnatelja enačit z javno osebo, kot so politiki ali direktorji ala Tovšakova pa Zidar....

sicer pa spoštujem in dopuščam dejstvo, da lahko misliš drugače


vse kar pišem je za namen debate. Zanimiva so mi ostala razmišljanja, dobiš drug vpogled na zadevo, lahko vidiš, da se motiš ali pa ne.....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:21:23   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

 

kaj ti ločiš razliko ali nekdo vleče narod za nos ali pa ena vleče drug organ enemu tipu v pisarni? Tukaj beseda "vlečenje" nima istega pomena


KO je posnetek prišel v javnost, ni bil več zaseben. Ok? Videli so ga vsi, tako kot sta ona dva lagala po objavi posnetka lagala javnosti. Imate prav, nista rabla razlagat javnosti kako in kaj, lahko bi bila brez komentarja, tako pa sta lagala, seveda v kolikor sta bila na posnetku res ona dva. Ampak če za namen debate predpostavljamo, da sta bila. In od tu dalje ju jaz enačim z vsemi drugimi lažnjivci. Ker sta s vojim dejanjem vplivala tudi na tiste, ki bi jih naj vzgajala.

lp




Recimo, da se postaviš v njuno kožo....me res zanima kako bi ti odreagirala z 5-imi kamerami in mikrofoni pred šolo uperjene v tvoj obraz, kjer te sprašujejo ali si ti na posnetku (posnetek kjer varaš svojega moža....govorim teoretično)....
V srednji šoli dejansko res misliš, da lahko učitelji danes še kaj naredijo glede vzgoje?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:22:09   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga



kaj ti ločiš razliko ali nekdo vleče narod za nos ali pa ena vleče drug organ enemu tipu v pisarni? Tukaj beseda "vlečenje" nima istega pomena


KO je posnetek prišel v javnost, ni bil več zaseben. Ok?


to je vprašanje tehnične narave. En ga je dal na JAVNO, kar niti slučajno ne pomeni, da to je za javnost in da imam jaz od tu naprej vso pravico zahtevat resnico in samo resnico.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:23:16   
ronja
Če bo dijak lagal o svoji zasebnosti (recimo o tem, ali se je na stranišču zadovoljeval, ali ima dijakinja res menstruacijo (vem, da so se sošolke lagale o tem, da so se izognile telovadbi, kadar se jim ni dalo;))... ga verjetno ne bo šel ne preverjat, ne kaznovat. Če bo lagal o svojih nalogah, pa bo drugače. Kot bi bilo drugače, če bi ravnatelj lagal o svojih nalogah in dolžnostih. Bit zvest svoji ženi ni njegova službena naloga.

Sicer pa mislim, da se najstnikov ne vzgaja več prav dosti, takrat baje žanješ, kar si posejal (to pravijo res skoraj vsi strokovnjaki), sploh pa dvomim, da jih vzgajajo učitelji v sš. Prav je, da spoštujejo oboji pravila, ni pa za linčat, če jih kdaj kdo ne.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:24:17   
gloss

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: gloss





Naloga zdravnika je, da rešuje življenja in zdravi bolezni.

Naloga učitelja je, da izobražuje in vzgaja.

lp



in poanta je?
en sme, drugi ne? zakaj?



Ok, učitelja javno laže. Ko se mu bo dijak zlagal, pa ga bo kaznoval. Na podlagi česa? Ker učitelj sme, učenec pa ne? In sploh zakaj? Ali pa ga ne bo kaznoval, ker bo imel slabo vest?








kriza..
kakšne neumnostiuser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:24:27   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

 

kaj ti ločiš razliko ali nekdo vleče narod za nos ali pa ena vleče drug organ enemu tipu v pisarni? Tukaj beseda "vlečenje" nima istega pomena


KO je posnetek prišel v javnost, ni bil več zaseben. Ok? Videli so ga vsi, tako kot sta ona dva lagala po objavi posnetka lagala javnosti. Imate prav, nista rabla razlagat javnosti kako in kaj, lahko bi bila brez komentarja, tako pa sta lagala, seveda v kolikor sta bila na posnetku res ona dva. Ampak če za namen debate predpostavljamo, da sta bila. In od tu dalje ju jaz enačim z vsemi drugimi lažnjivci. Ker sta s vojim dejanjem vplivala tudi na tiste, ki bi jih naj vzgajala.

lp




Recimo, da se postaviš v njuno kožo....me res zanima kako bi ti odreagirala z 5-imi kamerami in mikrofoni pred šolo uperjene v tvoj obraz, kjer te sprašujejo ali si ti na posnetku (posnetek kjer varaš svojega moža....govorim teoretično)....
V srednji šoli dejansko res misliš, da lahko učitelji danes še kaj naredijo glede vzgoje?



Najverjetneje zadeve pač ne bi komentirala. Zagotovo pa se ne bi zlagala.

Ja, tudi v SŠ še lahko kaj storiš glede vzgoje, sploh v negativnem smislu, ja.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 13:25:28   
LuLu
sicer pa .. bodimo fer... karkoli bi človek odgovoril na to medijska vprašanja, bi bilo narobe za rajo...
če reče Nisem jaz - je narobe, če reče Jaz sem - bi bilo narobe, če reče Brez komentarja - bi bilo narobe, ker ni priznal ali bi to vzeli kot priznanje, kar je pa spet narobe

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?