|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 15:24:30   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
kaj kdo komu kaj in zakaj

A to pa dojameš, a? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 17:09:35   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Totalno sem izgubila nit.
Imam pa samo 7. stopnjo (stari dobri faks), tako da dajte temu prilagoditi razlago, kaj kdo komu kaj in zakaj


treba je zadeti ravno pravo stopnjo izobrazbe, da še razumeš eno in razumeš tudi drugo ... težka bo, ti rečem user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 17:32:34   
Kerensa
... sometimes the most brilliant and intelligent minds do not shine in standardized tests because they do not have standardized minds...

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 17:40:24   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zacetna radovedonost je zacela transformirati mateyka, s trditvijo, da ona pa ne zoka, ne gloda (to je njena uspesna zivljnjska filozofija), a vidis sedaj na kar nekaj threadih gloda in zoka user posted image .


teatralna pa znaš bit. verjetno je to edini način, da opravičis svoja dejanja.... žokam pa ne, samo tebi odgovarjam, ko se vztrajno posmehuješ nižji kerensini izobrazbi in na enem drugem threadu sem malo okregala patrino, ker druge klasificira med ovce. samo to in nič več.
je pa res, da se zdaj na splošno hecam na račun dohtarjev (na RR), ki sta jih s patrino jih tako primerno visoko dvignile nad ostalo rajo, da je že zabavno. in nisem edina, ki se zdaj heca na račun dohtarjev. en lep kupček jih je. user posted image dobr vic si dala na RR, zgleda. user posted image

Potem se je vmesala se skrita teta iz ozadja in malo meni razkrivala kaj dela mateykin moz...


fantastično! mata hari! hollywoodski scenarij mutira v santa barbaro! user posted image
meni noben ne govori kdo kaj dela in RR-jevcev - kje se lahko prijavim? jaz bi tudi, da mi teta iz ozadja kaj napiše. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 17:42:12   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Zacetna radovedonost je zacela transformirati mateyka, s trditvijo, da ona pa ne zoka, ne gloda (to je njena uspesna zivljnjska filozofija), a vidis sedaj na kar nekaj threadih gloda in zoka user posted image .


teatralna pa znaš bit. verjetno je to edini način, da opravičis svoja dejanja.... žokam pa ne, samo tebi odgovarjam, ko se vztrajno posmehuješ nižji kerensini izobrazbi in na enem drugem threadu sem malo okregala patrino, ker druge klasificira med ovce. samo to in nič več.
je pa res, da se zdaj na splošno hecam na račun dohtarjev (na RR), ki sta jih s patrino jih tako primerno visoko dvignile nad ostalo rajo, da je že zabavno. in nisem edina, ki se zdaj heca na račun dohtarjev. en lep kupček jih je. user posted image dobr vic si dala na RR, zgleda. user posted image

Potem se je vmesala se skrita teta iz ozadja in malo meni razkrivala kaj dela mateykin moz...


fantastično! mata hari! hollywoodski scenarij mutira v santa barbaro! user posted image
meni noben ne govori kdo kaj dela in RR-jevcev - kje se lahko prijavim? jaz bi tudi, da mi teta iz ozadja kaj napiše. user posted image

Edina teta iz ozadja, za katero vem, sem jaz, tako, da... veš, kje me najdeš. user posted image

Zdaj samo še ugotovi, kako sem jaz našla tvojega moža. Ker tega pa še jaz ne vem. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:38:27   
Kerensa
Jaz grem na fuzbal LJ/MB na Stožice, tako, da prosim, da ste tačas pridne... lepo se popljuvajte, jaz pridem pa pozno zvečer, ko me spustijo s stadiona [sm=jezicek.gif, pogledat, kaj si bo tačas kdo novega izmislil o meni.

Papa.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:38:49   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Globoko akademsko razprave čefurke in doktorce, oboje v poševnem tisku. Poudarek je na globoko.


Stanislava, presenečaš me kako kratek in obenem bogat, slikovit, točen in duhovit opis si podala. on point, moj poklon user posted image

a si ziher, da nimaš doktorata? user posted image


100% in enako 99%, da ga nikoli ne bom. Leži mi sinteza, od vedno. Dolgovezenje le, če je nujno potrebno. Nuja tudi pomeni 1%, ki manjka do 100.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:39:55   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Totalno sem izgubila nit.
Imam pa samo 7. stopnjo (stari dobri faks), tako da dajte temu prilagoditi razlago, kaj kdo komu kaj in zakaj


treba je zadeti ravno pravo stopnjo izobrazbe, da še razumeš eno in razumeš tudi drugo ... težka bo, ti rečem user posted image


HuAnita, vsaj na obnovitveni tečaj bo potrebno iti prej. Ali uporabiti plonk ceglc.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:53:01   
liliana
Mene pa najbolj zanima zdaj, kdo je ta teta iz ozadja, ki ve vse o vseh nas....user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:54:28   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene pa najbolj zanima zdaj, kdo je ta teta iz ozadja, ki ve vse o vseh nas....user posted image


mogoče pa le o Kerensi ve vse user posted image

je pa zanimivo ja, da je nekje neka teta na zs-jih

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:55:53   
Stanislava_
Ja, seveda, teta, ki je wanna be teta iz ozadja. Doktorati, ki so wanna be doktorati. Dodajajte poljubno user posted image , v virtuali želje nimajo meja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:56:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene pa najbolj zanima zdaj, kdo je ta teta iz ozadja, ki ve vse o vseh nas....user posted image


mogoče pa le o Kerensi ve vse user posted image

je pa zanimivo ja, da je nekje neka teta na zs-jih


A na zsjih......? Da ni slučajno kak stric.....?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 18:58:46   
LuLu
mensezdi, da je bilo napisano za zs... nisem več 100%, ne grem nazaj iskat

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 19:00:55   
LuLu
moja napaka... ne najdem, da je bilo na zs... sem prehitro zaključila, da se to na tak način dogaja user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 19:05:32   
liliana
Jaz mislim, da so nas te tete in strici iz ozadja ali ospredaja, kjerkoli že so, želeli samo zhebati......oz. lepo po slovensko, malo zmesti.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 19:11:11   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz mislim, da so nas te tete in strici iz ozadja ali ospredaja, kjerkoli že so, želeli samo zhebati......oz. lepo po slovensko, malo zmesti.....


Seveda, vržeš kost in ribe bodo zaplavale user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:01:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

E, je*iga onda...

Potem pa vsaj kakšno bolj zanimivo govorico najdi. Moji pufi namreč niso zanimivost. user posted image


Dovolj si pisala in pises o sebi, da bi bilo potrebno upostevati govorice user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:04:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ne more dat to ona na ZS, če pa hoče doseči efekt, da bi mene osramotila.

Vi pa tut nič ne kapirate, no. user posted image


Jasno, da ne kapirajo saj pises, da ti ZS-ji ne delajo, a po tistem (vsaj za maturo po zahtevnosti) "pljuvanju v kaslc" vec kot ucinkovito opravljas posel osramocevanja tebe same user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:07:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Balkanci imamo za to izraz glup ko toćak. user posted image


Ides.. glup ko toĆak user posted image user posted image user posted image user posted image

Definitivno "balkansko", obsedeno "balkansko". user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:08:01   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Totalno sem izgubila nit.
Imam pa samo 7. stopnjo (stari dobri faks), tako da dajte temu prilagoditi razlago, kaj kdo komu kaj in zakaj


Tiho bodi in beri, ne kvari "stimung" user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:10:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Totalno sem izgubila nit.
Imam pa samo 7. stopnjo (stari dobri faks), tako da dajte temu prilagoditi razlago, kaj kdo komu kaj in zakaj


treba je zadeti ravno pravo stopnjo izobrazbe, da še razumeš eno in razumeš tudi drugo ... težka bo, ti rečem user posted image


Ma stopnja izobrazbe je nepomembna - vec izobrazbe imas bolj si glup ko toĆak - prava je naravna intelgenca in nefomalna izobrazba, posebej pri doktorjih se to opazi. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:10:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

... sometimes the most brilliant and intelligent minds do not shine in standardized tests because they do not have standardized minds...


na kaj so te pa testirali? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:25:56   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene pa najbolj zanima zdaj, kdo je ta teta iz ozadja, ki ve vse o vseh nas....user posted image


mene tudi ...

user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:29:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
teatralna pa znaš bit. verjetno je to edini način, da opravičis svoja dejanja....


Ce se ti po vseh teh postih zdi, da imam tudi minimalno potrebo nekomu se opravicevati zaradi mojih "dejanj" imas precejsno tezavo.

žokam pa ne, samo tebi odgovarjam, ko se vztrajno posmehuješ nižji kerensini izobrazbi


Ne posmehujem se kerensini izobrazbi, temvec njeni lenosti. In ne, ni mi sestra, da bi jo spodbujala, je pa skoda vsakega, ki bi lahko, pa iz sebe nic ne naredi zaradi lenosti. Edini motiv na katerega lahko cloveka kot je kerensa "prisilis", da nekaj naredi je trma. Samo tebe boli ona stvar pa saj ti nic ni.

in na enem drugem threadu sem malo okregala patrino, ker druge klasificira med ovce. samo to in nič več.


Gospa sodnica in moralni etalon s pridobljenimi pravicami, da bo koga okregala user posted image In zdaj bo patrino v nezavest, jaz pa v komo, ker bo mateyka naredila red. zate bi bilo fajn , da gres na en sprehod, da se zbistris. user posted image

je pa res, da se zdaj na splošno hecam na račun dohtarjev (na RR), ki sta jih s patrino jih tako primerno visoko dvignile nad ostalo rajo, da je že zabavno. in nisem edina, ki se zdaj heca na račun dohtarjev. en lep kupček jih je. user posted image dobr vic si dala na RR, zgleda. user posted image


Aja, ti se dobrohotno hecas, drugi se hecajo, "neljubi" pa zagotovo imajo maliciozne motive. Samo pravljice za otroke imajo tako dobro - slabo zastavljenost. ze mladostniki naj bi bili dalec bolj dojemljivi.

Potem se je vmesala se skrita teta iz ozadja in malo meni razkrivala kaj dela mateykin moz...


fantastično! mata hari! hollywoodski scenarij mutira v santa barbaro! user posted image
meni noben ne govori kdo kaj dela in RR-jevcev - kje se lahko prijavim? jaz bi tudi, da mi teta iz ozadja kaj napiše. user posted image


In meni se tako zdi. Pravzaprav nekaj takega: "vecni student, ki nenehno nejkaj vpisuje ker mu drzava placuje". Ti bos pa vedela koliko je v tem resnice.
Ce ni res, tete ne rabis; ce je res - ne bos kradla drugim resurse user posted image


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.3.2015 21:36:54 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:30:35   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Edina teta iz ozadja, za katero vem, sem jaz, tako, da... veš, kje me najdeš. user posted image


Ti v ozadju? Se na sliki na pravnem faxu med bruci nisi zdrzala v ozadju user posted image

Zdaj samo še ugotovi, kako sem jaz našla tvojega moža. Ker tega pa še jaz ne vem. user posted image
user posted image user posted image

Te presneeca, da ne ves ? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?