|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 12:09:42   
kalbo
Sam si se pa pocen prodala.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 16:13:06   
Kerensa
A to je meni namenjeno, Kalbić? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   [Brisano sporočilo]
3.3.2015 16:38:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 16:53:48   
patrino
Glede na to, da je oznaka sugear daddy oznaka za priletne dedce, ki imajo poleg let dosti pod palcem, da lahko financirajo mlajšo bejbo , ki živi na njihov račun, ne vem, če oznaka ravno drži. Prvič, ne verjamem, da je Kerensa toliko mlajša od svojega g. Moža, da bi si on zaslužil takšen naziv, pa še finančno je očitno prekratek za tako časten naziv.
Če pa si zasluži naziv zato, ker finančno podpira žensko, ki je brez službe že od pamtiveka doma, potem ima pa vsaj polovica najbolj glasnih uporabnic tegale foruma doma sugar daddya.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 17:55:29   
Stanislava_
Potegnili vodo? Oprali roke?

Sicer pa gumb blokiraj - dela user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 18:10:41   
RIJA*
očitno sem ogromno zamudilauser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 18:16:45   
Stanislava_
Globoko akademsko razprave čefurke in doktorce, oboje v poševnem tisku. Poudarek je na globoko.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 18:21:21   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A to je meni namenjeno, Kalbić? user posted image


Teb, teb, sam ne v zvezi s sugar daddyem.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 18:25:57   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Glede na to, da je oznaka sugear daddy oznaka za priletne dedce, ki imajo poleg let dosti pod palcem, da lahko financirajo mlajšo bejbo , ki živi na njihov račun, ne vem, če oznaka ravno drži. Prvič, ne verjamem, da je Kerensa toliko mlajša od svojega g. Moža, da bi si on zaslužil takšen naziv, pa še finančno je očitno prekratek za tako časten naziv.
Če pa si zasluži naziv zato, ker finančno podpira žensko, ki je brez službe že od pamtiveka doma, potem ima pa vsaj polovica najbolj glasnih uporabnic tegale foruma doma sugar daddya.



Ne se spet zakvačkat nouser posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 18:33:09   
RIJA*
ni vse v izobrazbi user posted image user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=eqp1SDV5K_0

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 18:44:38   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

očitno sem ogromno zamudilauser posted image



Rija prav nam je,ko pa hodimo s kokoškami spat user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 19:41:22   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


https://www.youtube.com/watch?v=eqp1SDV5K_0


Dober, še vedno user posted image user posted image .

Podobnost z nočno debato je zgolj naključna .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 19:55:13   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Glede na to, da je oznaka sugear daddy oznaka za priletne dedce, ki imajo poleg let dosti pod palcem, da lahko financirajo mlajšo bejbo , ki živi na njihov račun, ne vem, če oznaka ravno drži. Prvič, ne verjamem, da je Kerensa toliko mlajša od svojega g. Moža, da bi si on zaslužil takšen naziv, pa še finančno je očitno prekratek za tako časten naziv.
Če pa si zasluži naziv zato, ker finančno podpira žensko, ki je brez službe že od pamtiveka doma, potem ima pa vsaj polovica najbolj glasnih uporabnic tegale foruma doma sugar daddya.

Moj g. Mož zagotovo ni sugar daddy... vsaj ne v pravem pomenu besede.

Kot prvo je premlad (40 let), kot drugo jaz nisem tako zelo mlajša od njega (36 let) in kot tretje ima definitivno premalo financ (razen, če sem se jaz poceni prodala user posted image ).

"Pamtivek" pa pri nas zaenkrat pomeni 3 leta.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 19:56:11   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A to je meni namenjeno, Kalbić? user posted image


Teb, teb, sam ne v zvezi s sugar daddyem.

Kot nešolani čefurki mi, prosim, razloži, kaj si potem mislil. Ker ne dojamem.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 20:25:20   
Stanislava_
Ćefurka user posted image , zakaj te ni nihče prijavil, da delaš na črno? Samo vprašam.

Drugače sem pa delala seminarsko (ali kaj je že bilo,več ne vem) o delu na črno, in kolikor se spomnim, obstaja povsod (no, to sem ziher, da je tako) in da je v določeni (omejeni!) meri celo koristno za blaženje negativnih socialnih situacij in spodbujanje podjetniških idej (a la v garaži sestavim računalnik, ga prodam prvemu nadebudnemu sosedu, kar je delo na črno, in potem iz tega dela nastane Veliko računalniško podjetje). Pri tebi (Kerensa), je bilo samo prvo, žal drugo ne, čeprav idej imaš dovolj in je škoda, da vsaj kakšne koristne tudi ne izpelješ. Nekaj pozitivnega v socialnem smislu pa je mišljeno predvsem to, da v tem času nisi strošek za družbo (socialne pomoči, bolezni, Rdeči križ), čeprav vanjo ne prispevaš toliko kot bi moralo. Koliko let je to trajalo pri tebi, ne vem, zdi se mi, da kar nekaj, ampak. Živimo v socialni državi, tako piše v ustavi in tako tudi jaz državo doživljam, še vedno, in živimo v pravni državi. Kot je bila dolžnost ravnatelja, da je prijavil mulotove starše, je bila tudi naša dolžnost, da prijavimo tebe in tvojega delodajalca. Na tem mestu bom predpostavljala, da ti nisi znala niti nisi želela delati drugače (ali pa si, oboje v osnovi in ti je zmanjkalo "špage"), ampak, da cela množica ljudi in vsak posameznik ne zna in ne zmore podati prijave (ali dveh,ali treh), tega pa ne razumem.

Ne podpiram dela na črno, prej razmišljanje, kako bom ustvaril več, namesto razmišljanja, kako ne bom plačal davkov, ampak v določeni meri (poudrajam določeni), je lahko celo razumljivo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 20:38:15   
Kerensa
Nimam pojma, zakaj me ni nihče prijavil. Vedeli so verjetno tako ali tako vsi - tisti, ki so me poznali in tisti, ki me niso. Vključno s Frodo, ki je celo koristila storitve (preko mojega osebnega telefona), ki smo jih ponujali v službi. user posted image

Kar se pa preostalega napisanega tiče... Jaz zaenkrat nimam interesa po čem takem, da bi, recimo, iz garaže naredila Microsoft (prispodoba, seveda)... Že zato, ker sem administratorka ene največjih slovenskih FB skupin, sem dobila nekaj ponudb za delo (in nekaj za službo) v dotični stroki, ampak sem vse zavrnila... ker v trenutnem obdobju mojega življenja enostavno nisem pripravljena sprejeti odgovornosti, ki jo služba prinaša... niti se nočem časovno ali projektno vezati... če bi bila prevelika kriza z denarjem, bi pa seveda sprejela -sploh glede na to, da bi šlo večinoma za online delo, torej delo od doma.

Ja, tisto famozno obdobje mojega prejemanja raznoraznih transferjev je bilo z enega vidika kar dolgo, ampak mi ni žal zanj. Sem se ogromno naučila in to se mi zdi full vredno. Teh transferjev se tako ali tako drži slab prizvok in en kup je ljudi, ki kritizirajo prejemanje, istočasno pa tudi sami prejemajo otroški dodatek (ki ni čisto nič drugega, kakor socialni transfer), imajo subvencionirano najemnino, koristijo skrajšani delovni čas zaradi starševstva in tako dalje. Vse to so transferji, ne samo tista uboga socialna pomoč, ki menda dandanes znaša 270€ za 1. odraslo osebo v družini. Naj moj g. Mopž pusti službo v zameno za to, da bo od države dobil ravno toliko, kolikor imamo stanovanjskih položnic?

Ni ekonomske računice, bi rekla Velepi*ka. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 20:49:10   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Sem se ogromno naučila in to se mi zdi full vredno. Teh transferjev se tako ali tako drži slab prizvok in en kup je ljudi, ki kritizirajo prejemanje, istočasno pa tudi sami prejemajo otroški dodatek (ki ni čisto nič drugega, kakor socialni transfer), imajo subvencionirano najemnino, koristijo skrajšani delovni čas zaradi starševstva in tako dalje. Vse to so transferji, ne samo tista uboga socialna pomoč, ki menda dandanes znaša 270€ za 1. odraslo osebo v družini.


Socialni transfer je tudi subvencija vrtca, državna štipendija.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 20:57:28   
Kerensa
Tudi, ja.

V bistvu poznam eno samo osebo (vsaj mislim, da samo eno, no), ki nima nobenega socialnega transferja.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 21:21:22   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Glede na to, da je oznaka sugear daddy oznaka za priletne dedce, ki imajo poleg let dosti pod palcem, da lahko financirajo mlajšo bejbo , ki živi na njihov račun, ne vem, če oznaka ravno drži. Prvič, ne verjamem, da je Kerensa toliko mlajša od svojega g. Moža, da bi si on zaslužil takšen naziv, pa še finančno je očitno prekratek za tako časten naziv.
Če pa si zasluži naziv zato, ker finančno podpira žensko, ki je brez službe že od pamtiveka doma, potem ima pa vsaj polovica najbolj glasnih uporabnic tegale foruma doma sugar daddya.



Ne se spet zakvačkat nouser posted image


Ok, ne bom- vsaj toliko ne, kot si se spet ti user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 3.3.2015 21:23:10 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 21:23:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tudi, ja.

V bistvu poznam eno samo osebo (vsaj mislim, da samo eno, no), ki nima nobenega socialnega transferja.


A v celem življenju ali trenutno?......ker jaz poznam precej oseb, ki nimajo nobenega socialnega transferja že nekaj let....


(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 21:25:53   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tudi, ja.

V bistvu poznam eno samo osebo (vsaj mislim, da samo eno, no), ki nima nobenega socialnega transferja.


A v celem življenju ali trenutno?......ker jaz poznam precej oseb, ki nimajo nobenega socialnega transferja že nekaj let....




Nekaj let je normalno, celo življenje je težko. Vsaj kakšna subvencija vrtca in če bog da pamet, pametna štipendija.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 23:00:16   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tudi, ja.

V bistvu poznam eno samo osebo (vsaj mislim, da samo eno, no), ki nima nobenega socialnega transferja.


A v celem življenju ali trenutno?......ker jaz poznam precej oseb, ki nimajo nobenega socialnega transferja že nekaj let....



Trenutno.

Za nazaj v mojem življenju sem poznala svega i svašta. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 0:16:20   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Globoko akademsko razprave čefurke in doktorce, oboje v poševnem tisku. Poudarek je na globoko.


Stanislava, presenečaš me kako kratek in obenem bogat, slikovit, točen in duhovit opis si podala. on point, moj poklon user posted image

a si ziher, da nimaš doktorata? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 6:15:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Trenutno.

Za nazaj v mojem življenju sem poznala svega i svašta. user posted image


Precej je takih, ki trenutno ne prejemajo nobenega socialnega transferja......in ga mogoče tudi ne bodo, če otrok izpade še "iz štipendije", ko bo šel študirat.....ko se namreč vrtec zaključi (kjer je vsaj 20% subvencija itak zabetonirana), socialnih transferjev tudi ni več......

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 8:26:38   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A to je meni namenjeno, Kalbić? user posted image


Teb, teb, sam ne v zvezi s sugar daddyem.

Kot nešolani čefurki mi, prosim, razloži, kaj si potem mislil. Ker ne dojamem.

Frodo te je na fejst poceni trik spravla ob živce, pol je pa doživljala orgazme, kar me je mal presenetlo. Sugar daddy je bil čisti in nedolžen hec :)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?