|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:03:46   
Kerensa
Kako tebe skrbi moj denar, ej, pa to ni res... ne, se popravljam - tebe skrbi, koliko tvojega denarja je šlo v mojo rit, a?... e, pa šel je... in kaj boš zdaj?... nič... tule iz sebe delaš neko moralistko, a karakterno si obično go*no, kar dokazuješ skorajda z vsakim postom posebej... mene ni sram, da sem delala na črno... pa še bom, če mi bo kdaj treba... tudi socialno pomoč bom šla še iskat, če jo bom potrebovala... in kaj boš takrat?... ja spet nič, a ne?... daj strezni se, baba, no... a ti takole zvečer, ko ti dedc in mulc zaspita, piješ mastiko in potem take kozlarije tule klatiš, ko si nažgana ko macola?

A ma dej ko te je*e, res...

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 3.3.2015 1:06:34 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:05:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ne. Sem na svojem.

Se opravičujem za moj prejšnji zapis glede tega. Menda si zdaj res, ja.

No, če ne drugega, v tem primeru zate velja isto/enako, kakor bi (verjetno po tvojem) zame... si bila dovolj dolgo priklopljena, da je lepo, da nisi več. user posted image


user posted image user posted image user posted image


Ecolla... to je pa verjetno najbolj inteligenten komentar, kar si ga sposobna podati na citirano dejstvo o tvoji priklopljenosti na proračun.
Bravo! user posted image


Ta groteska od "citiranega dejstva" si vec ne zasluzi, saj nobeno intelgentno bitje tebi ne bi razlagalo kje je in kaj delalo. Se bo zgolj nasmejalo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:16:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ne morem, da ne bi user posted image ...

... jemljem sicer iz ene druge teme, ki jo trenutno berem, ampak zadeva vseeno fenomenalno paše semle... po mojem mnenju, seveda...

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Izjemno sem butasta.

user posted image user posted image user posted image

Malce bolj resno (čeprav si zgoraj omenjeno dejansko napisala ti, Frodo)...


Seveda, da sem. In veseli me, da te tolazi. user posted image


naslednja tvoja izjava pa pove vse, kar se tiče tvojega mnenja o meni... seveda je spet izvzeta iz konteksta, ampak sem se pač nalezla od tebe.


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Subjektivni obcutek ne more biti merilo

Ti vsekakor nisi objektivna glede tega, kdo, kaj ali kakšna sem jaz. Si samo virtualna opazovalka in najraje opazuješ sranje iz moje preteklosti. user posted image In glede na to, da je tvoje mnenje samo subjektivni občutek... saj poznaš nadaljevanje, kajne? user posted image

Vendar sranja iz tvoje preteklostin in sedanjosti o katerih si pisala in pises, tvoja nesposobnost da maturiras ipd.. niso moj subjektivni obcutek temvec dejstva. Moj subjektivni obcutek, da si sposbna maturirati pa lahko izpodbijas... to je pa dejansko subjektivni obcutek.

Nenazadnje pa... jaz osebno vem, da sem v življenju naredila več dobrega, kakor slabega... ti se pa tolaži s tistimi nekaj kupčki dreka, ki jih imaš na voljo. user posted image


No, tako kruta jaz do tebe ne bi bila. Napisala si, da se tolazim s teboj a sedaj pa pises, da se tolazim s kupcki dreka... nepotrebna in neprimerna analogija.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:19:20   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Nikoli ne reci nikoli. Morda mi pa dokazes, da lahko maturiras.

A veš, kdaj boš dočakala to, da bom jaz tebi karkoli dokazovala? user posted image


Sem ze docakala.
Imas se nekaj casa na voljo da to kar si ze dokazala - da si nespoobna maturirat zamenjas z dokazom, da si sposobna maturirat.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:22:20   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
V džunglo pa jaz brez tobaka sploh ne bi šla - tudi to sem napisala, ampak tudi to si, seveda, spet ignorirala.

Ideja je bila prezivetja v dzungli. Bem ti prezivetje, ce si spakiras tobakj in konzerve.

Jaz sem govorila o tobaku.

Konzerve mi spet ti poskušaš uturiti. user posted image


Konzerve je pametno imeti s seboj, ce gres v dzunglo na prezivetje, se ti ne zdi? user posted image

Ne v primeru, ko se dokazuje zmožnost/sposobnost preživetja v naravi, kjer si odvisen izključno od sebe.


In preden mi uspeš očitati s sabo vzeti tobak user posted image ... jaz bi preživela tudi en teden brez tobaka, se ni za bat... samo nikomur ne garantiram za svoja dejanja v tistem tednu. user posted image


Sploh lahko garantiras za katera koli tvoja dejanja... retoricno



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:36:54   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Imam sosedo, ki s poklicno solo dela na delovnem mestu izvrsne diorektorice. Vendar je izvrsna direktorica pri malarju in je dalec od izvrsne direktorice v malo vecjem podjetju ali javni upravi - s katero se primerjas. No, njeno delovno mesto se vedno iz nje ne naredi direktorice primerljive z direktorico neke vecje firme, bolnice, sole...

O, faaaaa*kkk.... a ti resno takole rangiraš ljudi? user posted image


Ne gre za rangiranje ljudi, ampak za enakovrednost delovnih mest.

By the way - nimam pojma, od kod ti ideja, da se jaz primerjam z javno upravo. Javna uprava je bila v mojem zapisu omenjena samo zato, da sem dovolj nazorno povedala, da sem sposobna opravljati delo tudi na delovnih mestih, za katera je načeloma potrebna izobrazba. In ker je nimam, pač nisem mogla delati v javni upravi, temveč kvečjemu v gospodarstvu.


Tocno o tem govorim. Delovno mesto tajnice direktorja petrola ni primerljivo po zahtevnosti, nalogah ipd delovnemu mestu tajnice podjetja Molercek d.o.o. z dvema zaposlenima. In zato delanje na delovnem mestu tajnice v gospodarstvu ni garancija, da lahko delas na delavnem mestu tajnice v JU kjer je zahtevana visja izobrazba. navsezadnje ta tvoj, sem spoobna je tisto, kar si mi citirala _ subjektivni obcutek o katerem, ko gre za druge seveda, imas ti svoje mnenje.


Argumentirana debata je eno... tudi to vem, da ni vse v cinizmu, ampak da "ima nešto i u klasičnom podje*avanju"... ampak z govnom od človeka pa ne bom več debatirala, pa ti piši šta god 'očeš... za*ebi... s temle si dokončno oplela pri meni.

Bog je že vedel, zakaj je dr. Reš veterinar (sklepam, da boš samo ti razumela, kaj hočem s tem povedati, ostale pa ne - in kar naj bo tako).


user posted image Ker je osel. user posted image user posted image user posted image

Pfuj, golazen.


Kako krcevita in sovrazna custva. Zdaj si edino nisem na jasnem ali ti to pljuvajoce "bezis" ali sem te kljub tvojim zagotovilom, da te ne morem izprovocirati vseeno izprovocirala. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:40:04   
Kerensa
Nisi ti mene sprovocirala, ampak si se mi zagnusila.


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:40:58   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pišuka, ne da se mi več citirati. user posted image

- A naj se komu opravičim, ker sem nekoč delala na črno? Brez skrbi - ne bom se, še najmanj pa tebi, saj se ti nimam za kaj. Glede na to, kako dolgo ti gre že to v nos - ja zakaj pa me nisi prijavila? Vse možnosti si imela, pa s kur*em nisi mrdnila, ampak si samo tule jamrala. Kakor zdaj.


Pravis, da imas 20 let dela, a prispevke za .. 1 leto? Po 19-ih letih "prisparanih" prispevkov se hvalis, kako tvoj moz placuje v proracun in ti si poplacala vse svoje dolgove.

- Kakšni državni računi? Če misliš socialno podporo - zakon glede vračanja je jasen, torej nimaš kaj komplicirati. Če pa kaj drugega misliš, pa pojma nimam. DURSu nisem dolžna niti centa.


Ze urejeno? user posted image
Hecam se, oni so azurni, te hitro najdejo.

- Ja, saj jih plačujem. Menda mi jih ne ti? user posted image Nikoli nisem rekla, da nisem imela pufov. Seveda sem jih in tega me ni čisto nič sram. Ne tistih pufov, do katerih je prišlo zato, ker dejansko nisem imela denarja, ne tistih, ki sem jih naredila po lastni malomarnosti. V vseh teh letih bi pa tudi ti lahko že ugotovila, da jaz svoje napake priznam in da svojih grehov ne skrivam.


Jaz sem ti obljubila, da ti povrnem ceno maturitetnega izpita, ko ga naredis.


Je*e te tudi matematika, vidim... 20 let deljeno na pol je eno leto, a?...


Saj vemo, da jih ni toliko... je kvecjemu eno leto (to je slabost ce prevec pises in potem pozabis kaj si pisala)....


Svašta, res... me ima, da dvignem svojo leno rit od računalnika in se sprehodim do sosednjega bloka, da vidim, če te res ni tam... ker če si, majkumilu, da ti pljunem u kaslc... drugega si po prejle omenjenem niti ne zaslužiš.


user posted image user posted image user posted image To je delo za visjo izobrazbo pa si sposobna opravit... Svaka cast! user posted image




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:48:12   
Kerensa
Bruh, zenska... res si za kozlat...

Neverjetno, kolk se ti zanasas na stvari, k so ble napisane na RR...
jemljes jih zdravo za gotovo... jajc pa itak nimas, da bi resnico kdaj
u zivo preverla... neee, ker na RR pise "eno leto", potem tko pac je,
ane?... izpisek z ZPIZa itak ni merodajen... hujsa si k une stare
tercialke, k se jim rece seoski Google...

Ma res... dons si dokazala, da si doktorirano govno.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:56:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kako tebe skrbi moj denar, ej, pa to ni res... ne, se popravljam - tebe skrbi, koliko tvojega denarja je šlo v mojo rit, a?... e, pa šel je... in kaj boš zdaj?... nič... tule iz sebe delaš neko moralistko, a karakterno si obično go*no, kar dokazuješ skorajda z vsakim postom posebej... mene ni sram, da sem delala na črno... pa še bom, če mi bo kdaj treba... tudi socialno pomoč bom šla še iskat, če jo bom potrebovala... in kaj boš takrat?... ja spet nič, a ne?... daj strezni se, baba, no... a ti takole zvečer, ko ti dedc in mulc zaspita, piješ mastiko in potem take kozlarije tule klatiš, ko si nažgana ko macola?


In ti mi delas druzbo cez atlantik v NY z Jackom.... user posted image

A "dousnicima" ne veruj prevec.... ponavadi delajo na obeh straneh user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 1:58:45   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nisi ti mene sprovocirala, ampak si se mi zagnusila.



user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 2:04:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Bruh, zenska... res si za kozlat...

Neverjetno, kolk se ti zanasas na stvari, k so ble napisane na RR...
jemljes jih zdravo za gotovo... jajc pa itak nimas, da bi resnico kdaj
u zivo preverla... neee, ker na RR pise "eno leto", potem tko pac je,
ane?... izpisek z ZPIZa itak ni merodajen... hujsa si k une stare
tercialke, k se jim rece seoski Google...

Ma res... dons si dokazala, da si doktorirano govno.


V zivo preverila????? Ti bi dostavila izpisek ZPIZ-a !!!!
Malo prehudo si zabredla....

Pravzaprav ne malo, kar precej si zabredla.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 3.3.2015 2:06:19 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 8:00:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Mature ne mores narediti. Nisi sposobna.


glej kako lepo se kaže tvoje sprenevedanje. in to je samo en košček. in če pomislim, da se je vse začelo, ko sem ti rekla, da jo nehi dražit in tvoj odgovor je bil, da tvoje vprašanje izhaja is skrbi zanjo in da jo spodbujaš, kot bi spdobujala sorodnike (hollywodski scenarij - mind you, zgleda sem mela prav) ter da zato sprašuješ. da ni nič malignega v tvojem špikanju.

zdaj vemo zakaj doktorat nosi tebe in ne ti njega - v tem primeru ti ne pomaga in se smešiš. bolje bi bilo, da bi imela manj izobrazbe. bi bilo manj nerodno vse skupaj...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 9:11:01   
petea
Očitno je za nekatere bila dolga noč ... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 9:29:38   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Mature ne mores narediti. Nisi sposobna.


glej kako lepo se kaže tvoje sprenevedanje. in to je samo en košček. in če pomislim, da se je vse začelo, ko sem ti rekla, da jo nehi dražit in tvoj odgovor je bil, da tvoje vprašanje izhaja is skrbi zanjo in da jo spodbujaš, kot bi spdobujala sorodnike (hollywodski scenarij - mind you, zgleda sem mela prav) ter da zato sprašuješ. da ni nič malignega v tvojem špikanju.


Jupiiii!!!!!!! Dojela si bistvo threada !!!!! Kaksen velicanstven uspeh. user posted image user posted image user posted image

zdaj vemo zakaj doktorat nosi tebe in ne ti njega - v tem primeru ti ne pomaga in se smešiš. bolje bi bilo, da bi imela manj izobrazbe. bi bilo manj nerodno vse skupaj...


To po nemi tvoji definiciji pojmov ali kar tako po SSKJ ? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 9:30:37   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Očitno je za nekatere bila dolga noč ... user posted image



Ne, ne dolga, smo si kar uspesno skrajsali cas user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:21:25   
Kerensa
Dobro jutro normalnim. user posted image

Sem se spihala včeraj zvečer, ja... ponoči pa naspala. Ampak moje mnenje je še vedno enako. Ta ženska je golazen in z njo ne bom več komunicirala. Kvečjemu v živo, če jo slučajno srečam - ker tega, da bi jaz stopila do nje, ni vredna.

Se pa zdajle malce čudim sama sebi... Že dolgo nisem imela takšnega izpada... Nič ne rečem - seveda se mi da dvigniti pritisk, ampak ni pa lahko... In, če ne drugega, sem se včeraj zvečer naučila tega, da mi živce scufajo ljudje, ki sploh niso vredni besede človek. user posted image

Zdaj je pa čas za mojo kavo in nadaljevanke... In verjetno je spet čas za 1-letni premor od Ringaraje... Optimistka, kakor sem - mogoče bo pa čez 1 leto, ko pridem spet pogledat, že kakšen "lešinar" manj tukaj... če bo forum sploh še funkcioniral. user posted image

Fajn se imejte.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:24:09   
petea
Kerensa,
sta imeli ponoči (pred-)spomladansko čiščenje?

user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:32:48   
Kerensa
Tega imam pa v bistvu doma, ker smo ravno nabavili komplet novo pohištvo (5-delne omare za dnevno sobo, zakonska postelja,...) in imam dela toliko, da se ven ne vidim. Ringaraje ne bom ravno pogrešala. user posted image

No, tebe pa vseeno majčkeno... ampak čisto majčkeno... A imaš FB po kakšnem čudežu?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:39:45   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
No, tebe pa vseeno majčkeno... ampak čisto majčkeno...


Oh, a se mi hočeš prikupiti?
user posted image

Kaj pa, če ti začnem s kakšnimi diplomami in certifikati mahati pod nosom? user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
A imaš FB po kakšnem čudežu?

Čudeži se dogajajo ...

< Sporočilo je popravil petea -- 3.3.2015 10:41:37 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:40:55   
Kerensa
Jaz temu sicer ne bi ravno tako rekla, ampak ajde, naj bo po tvoje. user posted image

Torej?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:43:59   
petea
sem popravila svoje prejšnje sporočilo ...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:49:20   
Kerensa
Grem pogledat, če mi ZS-ji že delajo... če ne, mi pa ti sporoči, kam klikniti.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 10:51:05   
Kerensa
Nimam pojma, a ti je poslalo al ne... meni nič ne pokaže.

OK, problem rešen user posted image ... če bo imela še katera neustavljivo željo vstopiti v moj "mali virtualni svet" user posted image , naj se pa kar na Peteo obrne, pa jo bo ona usmerila (sorry, ker ti dajem delo user posted image ).



< Sporočilo je popravil Kerensa -- 3.3.2015 10:58:51 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 11:51:48   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Kaj pa dolgorocno gledano? Recimo, da cakas na to, da bodo otroc odrasli, kaj pa potem? Pades iz sistema dela? A ti ni tezko biti zgolj in le gospodinja?


Ne vem, zgolj predvidevam, da po letih dela enostavno paše ne delati.

Če študiraš, se komot "nadihaš" do 24-ega leta, pa potem počasi, služba, otroci, stanovanje. Če začneš delati veliko prej, pa otroci zraven, pa še kaj user posted image , se do tridesetega že veliko nabere. Predvidevam, ker nisem bila na tem.

Ma ne vem, ce sklepam po sebi, zacela delat prek studenta pri petnajstih, prvega otroka imela pri dvaindvajsetih, dostudirala, non stop delala, pa se mi sfuzla, da sem pri tridesetih ze fraj 😀 Je pa res, da ne vem, kako bom razmisljala pri Stiridesetih, seveda.

A resno vasi mozje zasluzijo dovolj, da Ste lahko Doma, Kar Tako, ne po sili razmer?

Skupno točko imava torej, da sva obe preko Študentskega servisa začeli delati pri 15-ih letih. Oz. jaz malce vodim, ker RD imam oktobra, delati sem pa začela že julija. user posted image

Pri prvem otroku pa sploh zmagam - 14 dni pred 19-im rojstnim dnevom. user posted image

Ja, da se vse tako, kakor si ti napisala, ampak jaz sem se pri 18-ih poročila z idiotom (in gladko priznavam, da sem bila takrat idiot-kinja tudi jaz user posted image ) in je naslednjih 10 let mojega življenja potekalo bistveno drugače, kakor sem si jaz zamišljala, da bo. Posledično je bilo ravno zato potem še nekaj let krize. Ena sama napačna odločitev lahko človeku namreč popolnoma podere načrte/želje.

Ja, zasluži pa moj g. Mož dovolj, da sem jaz lahko doma. Ne zasluži milijonov, da ne bo pomote user posted image , ampak smo pa mi svoj način življenja prilagodili tako, da ga zmoremo z našo višino (ali nižino, kakor kdo vzame) dohodkov in da imamo vseeno vsaj večino tistega, kar si v običajnem tekočem mesecu želimo.

Marsičesa si pa seveda ne moremo privoščiti - v tem se pa čisto nič ne razlikujemo od večine povprečnih slovenskih družin.


V bistvu tvoj g. mož ni mož, ampak tvoj sugar daddy :)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?