|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 18:53:31   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Če študiraš, se komot "nadihaš" do 24-ega leta, pa potem počasi, služba, otroci, stanovanje. Če začneš delati veliko prej, pa otroci zraven, pa še kaj user posted image , se do tridesetega že veliko nabere.
Predvidevam, ker nisem bila na tem.

Jaz tudi ne (na takle način). user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 18:59:25   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Kaj pa dolgorocno gledano? Recimo, da cakas na to, da bodo otroc odrasli, kaj pa potem? Pades iz sistema dela? A ti ni tezko biti zgolj in le gospodinja?


Ne vem, zgolj predvidevam, da po letih dela enostavno paše ne delati.

Če študiraš, se komot "nadihaš" do 24-ega leta, pa potem počasi, služba, otroci, stanovanje. Če začneš delati veliko prej, pa otroci zraven, pa še kaj user posted image , se do tridesetega že veliko nabere. Predvidevam, ker nisem bila na tem.

Ma ne vem, ce sklepam po sebi, zacela delat prek studenta pri petnajstih, prvega otroka imela pri dvaindvajsetih, dostudirala, non stop delala, pa se mi sfuzla, da sem pri tridesetih ze fraj 😀 Je pa res, da ne vem, kako bom razmisljala pri Stiridesetih, seveda.

A resno vasi mozje zasluzijo dovolj, da Ste lahko Doma, Kar Tako, ne po sili razmer?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 19:11:52   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Kaj pa dolgorocno gledano? Recimo, da cakas na to, da bodo otroc odrasli, kaj pa potem? Pades iz sistema dela? A ti ni tezko biti zgolj in le gospodinja?


Ne vem, zgolj predvidevam, da po letih dela enostavno paše ne delati.

Če študiraš, se komot "nadihaš" do 24-ega leta, pa potem počasi, služba, otroci, stanovanje. Če začneš delati veliko prej, pa otroci zraven, pa še kaj user posted image , se do tridesetega že veliko nabere. Predvidevam, ker nisem bila na tem.

Ma ne vem, ce sklepam po sebi, zacela delat prek studenta pri petnajstih, prvega otroka imela pri dvaindvajsetih, dostudirala, non stop delala, pa se mi sfuzla, da sem pri tridesetih ze fraj 😀 Je pa res, da ne vem, kako bom razmisljala pri Stiridesetih, seveda.

A resno vasi mozje zasluzijo dovolj, da Ste lahko Doma, Kar Tako, ne po sili razmer?

Skupno točko imava torej, da sva obe preko Študentskega servisa začeli delati pri 15-ih letih. Oz. jaz malce vodim, ker RD imam oktobra, delati sem pa začela že julija. user posted image

Pri prvem otroku pa sploh zmagam - 14 dni pred 19-im rojstnim dnevom. user posted image

Ja, da se vse tako, kakor si ti napisala, ampak jaz sem se pri 18-ih poročila z idiotom (in gladko priznavam, da sem bila takrat idiot-kinja tudi jaz user posted image ) in je naslednjih 10 let mojega življenja potekalo bistveno drugače, kakor sem si jaz zamišljala, da bo. Posledično je bilo ravno zato potem še nekaj let krize. Ena sama napačna odločitev lahko človeku namreč popolnoma podere načrte/želje.

Ja, zasluži pa moj g. Mož dovolj, da sem jaz lahko doma. Ne zasluži milijonov, da ne bo pomote user posted image , ampak smo pa mi svoj način življenja prilagodili tako, da ga zmoremo z našo višino (ali nižino, kakor kdo vzame) dohodkov in da imamo vseeno vsaj večino tistega, kar si v običajnem tekočem mesecu želimo.

Marsičesa si pa seveda ne moremo privoščiti - v tem se pa čisto nič ne razlikujemo od večine povprečnih slovenskih družin.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 19:47:37   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kolikor berem tukaj o tem, mi praksa ki jo vidim (če izzvzamem uni delovna mesta - tam je zelo rigidna hierarhija, mam možnost to opazovat pri prijatelju ki ravno piše doktorat; sociologija) govori, da ni tako zelo črno-belo; delovna mesta so kar fleksibilna in dostikrat delodajalca ne zanima "papir" ampak kaj si že naredil in česa si realno zmožen v praksi izvest ali si že izvajal. določene nazive se da dobit s tem, da opravljaš določeno delovno mesto in to je v CV-ju tudi edino važno.


Katere nazive?


titule del in opravil katere si opravljal v službi/bah. v tujini je tako, da po šoli (s samo izobrazbo) ne moreš dobit kar tiitule "art director" "creative director", "marketign director", "level designer", "senior graphic designer", "front end designer" itn.. - to so vse nazivi ki jih dobiš tako, da greš po stopnjah od spodaj navzgor in ti šola ne pomaga preskočit lestvice po kateri je treba splezat, niti ni nujno potrebna da dosežeš določen naziv. takoj ko ga v firmi opravljaš in prejemaš plačo zanj, je to del tvojega CVja in ga lahko podaš kot refeneco svojih izkušnenj in spretnosti, ki se šteje v isti rang kot (bi se) izobrazba.

za ostalo ti bom pa samo rekla - dobro držiš svojo kost. kar tako naprej. kot sem napovedala; ko enkrat zagrabiš, si ne moreš pomagat. takoj, ko sem v šali omenila, da jo dražiš, in ko si trznila kot da sem brcnila slona, mi je blo jasno kako boš končala. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.3.2015 19:48:56 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 19:49:56   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mi je blo jasno kako boš končala. user posted image

Vem, da s tem nisi tega mislila, ampak...

... ona ne bo končala sodelovanja v tej debati, dokler bo govora o moji neizobraženosti... bo šla raje še en doktorat naredit, samo, da poskusi dokazati svoj prav user posted image ... upam samo, da ne bo potem od mene zahtevala, da ji povrnem stroške šolanja, ko bo videla, da je bilo tudi to brezveze... kakor vse do sedaj.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:02:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mi je blo jasno kako boš končala. user posted image

Vem, da s tem nisi tega mislila, ampak...

... ona ne bo končala sodelovanja v tej debati, dokler bo govora o moji neizobraženosti...


točno o tem govorim. v bistvu je dokaj predvidljiva. pa ne da je v sami predvidljivosti kaj slabega, mind you... user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:09:28   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
user posted image


Kava, mleko ali čaj? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:10:34   
Kerensa
A lahko jaz prosim za eno kavico? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:12:24   
alda
user posted image enim pa res " ne pride"

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:14:29   
petea
a se pripravljate na dolgo noč?
user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:15:34   
Kerensa
Jaz niti ne.

Pogledam Bar, Bar doma in Sherlocka Holmesa, potem grem pa spat. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:21:29   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pogledam Bar, Bar doma in Sherlocka Holmesa, potem grem pa spat. user posted image


Sploh ne vem, o čem ti to (razen SH).

user posted image


Rabim kakšno posebno izobrazbo za ogled teh vsebin?
user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:22:29   
Kerensa
Ah, kje pa.

Samo med neizobraženo in neinteligentno rajo moraš spadati, da kaj takšnega sploh gledaš. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:43:08   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ah, kje pa.

Samo med neizobraženo in neinteligentno rajo moraš spadati, da kaj takšnega sploh gledaš. user posted image



saj jaz tudi spadam k tej raji, pa tega ne gledam user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 20:48:57   
Kerensa
Si pač preveč inteligentna ali pa premalo neizobražena. user posted image

Ko boš imela samo OŠ, kakor jaz, boš pa še tisti on-line neomejen dostop kupila za 10€. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 21:37:28   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ko boš imela samo OŠ, kakor jaz, boš pa še tisti on-line neomejen dostop kupila za 10€. user posted image


končno vemo, kaj je bilo odločilno, da si pustila službo - nisi imela dovolj časa za lenarjenje pred TV user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
2.3.2015 21:39:46   
Kerensa
Ha, ha, ha... wrong! user posted image Sem imela TV in računalnik v službi, tako, da ni bilo nobene panike.

Je pa res, da lahko zdaj, ko ne hodim v službo, kvalitetno spremljam (kakor je nekoč rekla Mič) celo vrsto
za moje življenje nepomembnih nadaljevank in serij, igram igrice na FB, moderiram nekaj skupin in
podobno.

Pa še naspim se. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:00:54   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Da te potolažim... ne želim si doktorata... potrebujem ga pa še manj. user posted image

Irelevantno, ne mores ga imeti. Niti v sanjah. Mateyka tudi ne. user posted image

Pa si dojela razliko med ne želim in ne morem? user posted image

Ker če bi ga hotela, bi ga lahko imela... če bi ga hotela, bi šla tudi maturo naredit, kajne?... tako pa si očitno namerno spregledala (oz. ne, nisi spregledala, samo ignoriraš v povezavi s komentiranjem - smo že dojeli, da rada jemlješ besede/stavke iz konteksta), da sem razločno napisala, da ga niti ne želim, niti ne potrebujem.

In Kristus, če doktorat tole naredi iz človeka, kar je naredil iz tebe, potem ga ne vzamem niti, če mi ga šenkajo!


Mature ne mores narediti. Nisi sposobna.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:02:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tebi, ki imaš doktorat, je enostavno nedojemljivo, da je lahko nekdo srečen tudi brez njega.

Pa bi lahko dojela, da je to možno, veš? Ker se ti vidi, da ti niti z njim nisi srečna.


Ni potreben dokjtorat, da dojames, da vso tisto pisanje kako bos maturirala in postala pravnica ni bilo zato, ker si srecna brez mature.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:02:11   
Kerensa
Glede na to, da nisem niti poskusila, je zanimivo, da ti veš bolje od mene. user posted image

Kar tolaži se. Drugega ti niti ne preostane, glede na to, da me ne moreš sprovocirati.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:02:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Inteligencno omejen poskus zanicevanja pomena izobrazbe ni nek dosezek.

Enako velja za poveličevanje.


Povelican je v tvojih oceh, ker ti je nedosegljiv.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:02:51   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tebi, ki imaš doktorat, je enostavno nedojemljivo, da je lahko nekdo srečen tudi brez njega.

Pa bi lahko dojela, da je to možno, veš? Ker se ti vidi, da ti niti z njim nisi srečna.


Ni potreben dokjtorat, da dojames, da vso tisto pisanje kako bos maturirala in postala pravnica ni bilo zato, ker si srecna brez mature.

Je pa očitno dokazano, da niti doktorat ne pomaga, da bi človek (a la ti) dojel, da se ljudje spreminjamo.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:03:24   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Inteligencno omejen poskus zanicevanja pomena izobrazbe ni nek dosezek.

Enako velja za poveličevanje.


Povelican je v tvojih oceh, ker ti je nedosegljiv.

Jaz izobrazbe ne poveličujem. Ti jo.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:04:43   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
V džunglo pa jaz brez tobaka sploh ne bi šla - tudi to sem napisala, ampak tudi to si, seveda, spet ignorirala.


Ideja je bila prezivetja v dzungli. Bem ti prezivetje, ce si spakiras tobakj in konzerve.

zato se tem tvojim patetičnim poskusom poniževanja (pa kakorkoli jim ti že rečeš) lahko samo smejim. In imam občutek, da nisem edina, ki se ti smejim. Ti pa še kar ne dojameš.


Se dobro, da si imela cas med smehom vse to spisat user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.3.2015 0:06:33   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
V džunglo pa jaz brez tobaka sploh ne bi šla - tudi to sem napisala, ampak tudi to si, seveda, spet ignorirala.

Ideja je bila prezivetja v dzungli. Bem ti prezivetje, ce si spakiras tobakj in konzerve.

Jaz sem govorila o tobaku.

Konzerve mi spet ti poskušaš uturiti. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?