|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:32:44   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, seveda, teta, ki je wanna be teta iz ozadja. Doktorati, ki so wanna be doktorati. Dodajajte poljubno user posted image , v virtuali želje nimajo meja.


Stanislava, ta teta te je precej vznemirila user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:39:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ce se ti po vseh teh postih zdi, da imam tudi minimalno potrebo nekomu se opravicevati zaradi mojih "dejanj" imas precejsno tezavo.


niti ne, ti si v manjšini. razen če si ti osamljeni etalon na RR? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:42:49   
mateyka
in na enem drugem threadu sem malo okregala patrino, ker druge klasificira med ovce. samo to in nič več.


Gospa sodnica in moralni etalon s pridobljenimi pravicami, da bo koga okregala user posted image In zdaj bo patrino v nezavest, jaz pa v komo, ker bo mateyka naredila red. zate bi bilo fajn , da gres na en sprehod, da se zbistris. user posted image


aha, in ti, ko se spraviš sodit kerensino lenobo in ji najedat, si kaj bolj upravičena njo "okregavat"? in mi v nezavest in jaz v komo, ker bo frodo odtrmila kerenso. zate bi bilo fajn, da greš na en sprehod, da se zbistriš. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.3.2015 21:43:08 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:45:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Aja, ti se dobrohotno hecas, drugi se hecajo, "neljubi" pa zagotovo imajo maliciozne motive.


vsaj z ovco, luliko ali revico te ne obkladam. bonus zate, da nisem patrino user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:49:39   
skuštrana
Dejte( če se že imate za Balkanke) se naučit uporabljat mehki in trdi Č. Točak in ne toćak!

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:53:51   
majaleco

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

E, je*iga onda...

Potem pa vsaj kakšno bolj zanimivo govorico najdi. Moji pufi namreč niso zanimivost. user posted image


Dovolj si pisala in pises o sebi, da bi bilo potrebno upostevati govorice user posted image


Sicer pa tudi jaz že vem ker sem že dolgo na RR , sicer zdaj pod drugo ime, nekatere že vedo katera sem . Kerensa še vedno nisi maturirala ? To je že enih 9 let kako že jaz poznam zadevo :)



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:54:45   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In meni se tako zdi. Pravzaprav nekaj takega: "vecni student, ki nenehno nejkaj vpisuje ker mu drzava placuje". Ti bos pa vedela koliko je v tem resnice.
Ce ni res, tete ne rabis; ce je res - ne bos kradla drugim resurse user posted image


jaz vem, tete pa ne poznam. lahko rečem, da tud teta mene ne. user posted image
pa nič ne skrivam v bistvu. če te res zanima, ko že načenjaš z "kaj je rekla"; večni šudent ni, ker študira samo dve leti (prej je delal) in študira 3 jezike, kar ziher ne bo v štirih letih končal. zdej a je zato večni šudent? men se ne zdi. država mu pa nič ne plačuje, ker tukaj vsak vzame kredit za študij (in ga tudi vrne, ko neha študirat). tukaj je to zelo pogosta praksa.
sicer ne vem koga poslušaš, samo se mi zdi, da ti kokice prodaja...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 21:59:44   
majaleco

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, seveda, teta, ki je wanna be teta iz ozadja. Doktorati, ki so wanna be doktorati. Dodajajte poljubno user posted image , v virtuali želje nimajo meja.



Draga Stanislava v tem ziher ne bi bila prepričana :)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:00:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Aja, ti se dobrohotno hecas, drugi se hecajo, "neljubi" pa zagotovo imajo maliciozne motive.


vsaj z ovco, luliko ali revico te ne obkladam. bonus zate, da nisem patrino user posted image

Nihče tega tebi ni rekel draga Mateyka. Tebi sem lepo v " obraz" napisala, da si en nesrečen zavisten človek, ker pač nisi prilezla do tam do koder sežejo tvoji lušti. In to ni obkladanje- to je že dolgo znano in večkrat povedano dejstvo. To je to. . Tu ti žal ne more nihče pomagati.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:02:16   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Aja, ti se dobrohotno hecas, drugi se hecajo, "neljubi" pa zagotovo imajo maliciozne motive.


vsaj z ovco, luliko ali revico te ne obkladam. bonus zate, da nisem patrino user posted image

Nihče tega tebi ni rekel draga Mateyka. Tebi sem lepo v " obraz" napisala, da si en nesrečen zavisten človek, ker pač nisi prilezla do tam do koder sežejo tvoji lušti. In to ni obkladanje- to je že dolgo znano in večkrat povedano dejstvo. To je to. . Tu ti žal ne more nihče pomagati.



Tebi tudi ne

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:05:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ce se ti po vseh teh postih zdi, da imam tudi minimalno potrebo nekomu se opravicevati zaradi mojih "dejanj" imas precejsno tezavo.


niti ne, ti si v manjšini. razen če si ti osamljeni etalon na RR? user posted image


Kako zdaj (a da se ti ne bi pocutila uzaljeno) naj ti povem, da je besedna zveza "osamljeni etalon" vrhunska neumnost (ti menda kot po navadi spet imas neke svoje specificne in unikumne definicije pojmov)...
Sicer nic novega.


BTW: ta osamljeni etalon"

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:06:53   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: majaleco


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, seveda, teta, ki je wanna be teta iz ozadja. Doktorati, ki so wanna be doktorati. Dodajajte poljubno user posted image , v virtuali želje nimajo meja.



Draga Stanislava v tem ziher ne bi bila prepričana :)


Si prišla na pomoč user posted image ?


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu majaleco)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:09:42   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

in na enem drugem threadu sem malo okregala patrino, ker druge klasificira med ovce. samo to in nič več.


Gospa sodnica in moralni etalon s pridobljenimi pravicami, da bo koga okregala user posted image In zdaj bo patrino v nezavest, jaz pa v komo, ker bo mateyka naredila red. zate bi bilo fajn , da gres na en sprehod, da se zbistris. user posted image


aha, in ti, ko se spraviš sodit kerensino lenobo in ji najedat, si kaj bolj upravičena njo "okregavat"? in mi v nezavest in jaz v komo, ker bo frodo odtrmila kerenso. zate bi bilo fajn, da greš na en sprehod, da se zbistriš. user posted image


ma jasno, na dugem forumu reazlagam kako sem okregala kereso ker je lena. user posted image
user posted image user posted image user posted image

Cuj, da nisi ti tisto antropologijo v Pristini koncala? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:10:19   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Aja, ti se dobrohotno hecas, drugi se hecajo, "neljubi" pa zagotovo imajo maliciozne motive.


vsaj z ovco, luliko ali revico te ne obkladam. bonus zate, da nisem patrino user posted image


Ah, taksno naivnost si pa ti ne privoscis.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:11:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
In to ni obkladanje- to je že dolgo znano in večkrat povedano dejstvo.


seveda moj dragi etalon. pojdi z drugim etalonom na pivo. pa teto sabo vzemta.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:12:01   
majaleco

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: majaleco


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, seveda, teta, ki je wanna be teta iz ozadja. Doktorati, ki so wanna be doktorati. Dodajajte poljubno user posted image , v virtuali želje nimajo meja.



Draga Stanislava v tem ziher ne bi bila prepričana :)


Si prišla na pomoč user posted image ?




Ziher :)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:12:17   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Dejte( če se že imate za Balkanke) se naučit uporabljat mehki in trdi Č. Točak in ne toćak!


To se Kerensa hvali, da je balkanka in prostestira, ce ji poves, da prava balknaka ne bo napisala fuČka, ali toĆak.... Morda bo tebi verjela.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 22:14:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:14:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Kako zdaj (a da se ti ne bi pocutila uzaljeno) naj ti povem, da je besedna zveza "osamljeni etalon" vrhunska neumnost (ti menda kot po navadi spet imas neke svoje specificne in unikumne definicije pojmov)...
Sicer nic novega.


BTW: ta osamljeni etalon"


ja, osamljeni - ker je samo tvoj in ga noben ne vidi razen tebe.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:16:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Cuj, da nisi ti tisto antropologijo v Pristini koncala? user posted image


you wish! user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:16:57   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: majaleco


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: majaleco


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Ja, seveda, teta, ki je wanna be teta iz ozadja. Doktorati, ki so wanna be doktorati. Dodajajte poljubno user posted image , v virtuali želje nimajo meja.



Draga Stanislava v tem ziher ne bi bila prepričana :)


Si prišla na pomoč user posted image ?



Tako hudo da je.


Ziher :)



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu majaleco)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:19:34   
mateyka
mogoče je pa majaleco ta misteriozna "teta"? se je zdaj pojavila in pravi da je stara uporabnica, da vse pozna..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   [Brisano sporočilo]
4.3.2015 22:21:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:27:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In meni se tako zdi. Pravzaprav nekaj takega: "vecni student, ki nenehno nejkaj vpisuje ker mu drzava placuje". Ti bos pa vedela koliko je v tem resnice.
Ce ni res, tete ne rabis; ce je res - ne bos kradla drugim resurse user posted image


jaz vem, tete pa ne poznam. lahko rečem, da tud teta mene ne. user posted image
pa nič ne skrivam v bistvu. če te res zanima, ko že načenjaš z "kaj je rekla"; večni šudent ni, ker študira samo dve leti (prej je delal) in študira 3 jezike, kar ziher ne bo v štirih letih končal. zdej a je zato večni šudent? men se ne zdi. država mu pa nič ne plačuje, ker tukaj vsak vzame kredit za študij (in ga tudi vrne, ko neha študirat). tukaj je to zelo pogosta praksa.
sicer ne vem koga poslušaš, samo se mi zdi, da ti kokice prodaja...


Postavljas me v nerodno situacijo s tem nepotrebnim pojasnjevanjem. Kot sme ti napisala - ti bos ze vedela kaj je res in kaj ne in da se tudi meni zdi, da je veliko za lase privlecenega. Vedeli bodo tudi tisti, ki te poznajo in ki so ti blizu. Vse ostalo je nepomembno, oz. vso ostali so nepomembni. Pa kaj te briga kaj si kdo misli. Tvoje zivljenje ni ne boljse ne slabse zaradi tega.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:28:30   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: majaleco


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

E, je*iga onda...

Potem pa vsaj kakšno bolj zanimivo govorico najdi. Moji pufi namreč niso zanimivost. user posted image


Dovolj si pisala in pises o sebi, da bi bilo potrebno upostevati govorice user posted image


Sicer pa tudi jaz že vem ker sem že dolgo na RR , sicer zdaj pod drugo ime, nekatere že vedo katera sem . Kerensa še vedno nisi maturirala ? To je že enih 9 let kako že jaz poznam zadevo :)



Vidi ti njo ! user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu majaleco)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?