|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2015
1.6.2015 12:41:43   
Shana86
Tudi v Baby centru. Je precej draga, ampak je res ful boljša napram tistim cenejšim. Če se ti zdi predraga, je precej ponudbe tudi na bolhi. Jaz sem najprej kupila poceni varianto, potem pa sem imela take težave z medenico in hrbtenico, da brez te enostavno ni šlo.

Se mi zdi, da imam tole:https://www.babycenter.si/izdelek/109767/materinska-blazina-retroflower-bonbon

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 1.6.2015 12:45:23 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Decembrke 2015
1.6.2015 17:50:34   
aisha123
Pozdravljene vse decembrke!user posted image Tudi jaz bi se vam pridruzila...
To je moja prva nosecnost tako da bom vsake info zelo vesela. Pdp imam 23.12.
Nuhalna svetlina se me caka 11.6. Vsem cestitke se od mene.
Ima katera slucajno ze izkusnjo z doktor Lukmanom na ptuju?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Decembrke 2015
1.6.2015 18:03:55   
gilly1
Pozdravljena Aisha in čestitke :) Žal nisem iz ptuja, tako da ti ne znam pomagati, morda ti bo katera druga znala kaj več povedati.

Hvala Shana za namig - tale tvoja mi kar v redu deluje, tako da mislim, da jo grem ta vikend iskat :)

Upam, da se ti kašelj čim prej uredi - poskusi z medom, meni vedno pomaga.

(odgovor članu aisha123)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Decembrke 2015
1.6.2015 19:59:32   
asyka
Lukman je moj G in je super. Lepo ti vse pove, pokaže. Tudi po večkrat. Potem ti zelo podrobno razloži celoten rezultat kaj pomeni, kaj ti predlaga dalje. Te zna tudi zelo pomiriti. Dobiš 2 sprintani slikici. In pa s sabo imej USB. Tam imam jaz gor kar nekaj slikic in pa en 3 sekundni filmček, kjer se vidi utripanje srčka. Vklopi tudi poslušanje srčka. Je nežen in zelo razumevajoč za nas vznemirjene nosečnice. Meni je res super in imam same pohvale. Nuhalna je pri njemu preko trebuha, ampak če se slučajno ne bo videlo ti bo delal vaginalnega. Se bo pa na vsak način potrudil in poiskal in pomeril tisto kar je potrebno. Edino za moj okus malo po tiho govori in ga včasih ne slišim dobro. Ampak takrat ga kar vprašam, kaj je rekeluser posted image

Glede spanja... jaz zaspim na boku podložena z enim kovtrom. Tako mi je najlažje. Tudi na hrbtu včasih ampak se vedno zbudim na boku. Ful sem drugače rada spala tako na pol na trebuhu, na pol na boku. Dejansko to še lahko počnem, če si trebuh ful podpolcam, da res ne pritiskam nanj. Ampak vedno bolj mi je moteče. Tudi pokrčenih nog ne morem imeti tako kot prej, včasih sem imela eno pokrčeno skoraj do prsi. Zdaj ni več opcije :D Jaz razmišljam o tej blazini, ker tudi drugače pred nosečnostjo sem imela rada, da sem imela eno nogo malo višje kot drugo, tako, da mislim, da bo tole sedaj samo še vedno bolj aktualno :D

Je pa tako kot pravijo, določene zadeve niso brez razloga dražje, ker so zato občutno boljše... za te blazine sem tudi sama slišala, da je bolje malo dražje in kvalitetnejše...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 10:27:42   
ninjet
Živjo, mene lahko brišete s seznama, žal se je predčasno končalo z ss user posted image

Vsem vam želim veselo nosečnost s čim manj težavami in da bodo vaši otročki zdravi :)

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 10:36:25   
asyka
Žal mi je user posted image user posted image Čimprej uspešno naprej in čim več moči, da bolečina mineuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 11:24:47   
nunalie
Punce pozdravljene,

se vam še jaz pridružujem, po uspešnem 2. postopku umetne oploditve. user posted image Predvideni rok poroda imam 30.12., v naslednjem tednu me čaka pregled pri moji ginekologinji in 18.6. še NS. Do takrat sem še malo na trnih, potem pa upam, da si končno oddahnem in začnem uživati v nosečnosti. user posted image

Čestitke vsem decemberkam (in tudi ostalim), se vam lahko pridružim tudi v FB skupini?

Lep sončen dan vsem, n.

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 11:47:38   
Anonimen
Tudi jaz se vam pridružujem. PDP imam 25.12.:) Tudi jaz imam 11. nuhalno pri dr. Lukmanu na Ptuju. Torej pravite, da je OK? Tiste, ki ste iz štajerskega konca a imate namen rodit na Ptuju?

(odgovor članu nunalie)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 12:40:57   
aisha123
Ja za dr. Lukmana sem do zdaj res slisala same pohvale. Tako, da komaj cakam na drug teden na NS.
Gre pa z mano takrat tudi partner tako, da mislim da bo se bolj zanimivo.
Za to, kje bi imela porod pa se ne razmisljam veliko. Ceprav imam zelo veliko kolegic in znank, ki
imajo v mb porodnisnici slabe izkusnje, kljub vezam in poznanstvom. Za ptujsko porodnisnico
pa sem slisala veliko pohval, da ti veliko sestre pomagajo, previjajo in svetujejo..dobesedno nosijo po rokah
tebe in dojencka. Le, da je tam edina pomanjkljivost ta, da so sobe starejse in bi bile ze konkretno potreben prenove..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 13:13:00   
asyka
Jaz sem odločena da grem na Ptuj. Zadnjič sem bila s sestro od mojega tam, ker se je šla naročit za neko drugo zadevo in mi je bilo prijetno toplo. Vse povsod te gledajo slikice dojenčkov. Tudi sestre so zelo prijazne, vsaj tako bežen vtis. Sob in tega sicer nisem videla, ampak mi ni tako pomembno ali so nove ali stare, kot bolj to kakšno je osebje. Prav tako mi je pomembno to kar jih tudi večina pove o Ptujski porodnišnici, da ne vztrjajo na veke in veke pri naravnem porodu, ampak raje ukrepajo malo prej in morda brez potrebe, rezultat pa je 100% zdrav otroček. Za MB sem slišala, da radi zavlačujejo do zadnje sekunde, ko res štejejo le te... Hvala lepa.

Tudi partnerju oz spremljevalcu se po mojem občutku Lukman posveti. Z mano je bila mami, ker moj ni mogel it. Ji za vsako ko je kaj pokazal, je rekel "gospa vidite". Nimaš občutka, kot da je tisti ki je s tabo pač nek nepomemben privesek, ki si ga po sili razmer zavlekel v ambulanto :D. Je tudi mami potem potrdila, da se ji zdi res zelo vredu G.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu aisha123)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 13:48:08   
aisha123
Saj se tudi jaz nagibam v veliki meri za Ptuj, tako da mislim, da bo kar tako obveljalo.

Dajte mi povedat samo, ce se je se katera od vas spopadala s tako hudo napetostjo, kot se jaz trenutno. nevem vec kaj naj. pocutim se grozno in imam obcutek da me bo razneslo vsak cas. Mislim, da se bom danes kar zapeljala do najblizje lekarne.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 14:45:53   
laraz
Nunalie dobrodosla. Koncno se ena borka umetne. Tudi sama iz teh vod... drugi postopek icsi pri nama uspesen. juhuu.
Ninjet zal mi je. user posted image
Ostale, ki ste se nam pridruzile dobrodosle. Mi veselo cvekamo v skriti skupini na fb. Javite mi na privat da vas dodamo.

(odgovor članu aisha123)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 15:11:04   
Shana86
Ninjet žal mi je user posted image

Gilly nič ne pomaga... user posted image Včeraj sem popila 4 litre čaja proti kašlju z medom, pa sem vseeno spet celo noč tako kašljala, da me vse boli. In ob treh zjutraj fenala rjuhe, ker sem se tako potila... user posted image Pižamo že preoblečem, postelje pa se mi sredi noči res ne da. V mokrem pa tudi ne morem spati. Čudakinja uglavnem user posted image Sicer pa bogi otroček, si predstavljaš to gromenje in premetavanje? user posted image Moram danes sprobat še en domač zvarek proti kašlju - črno redkev z medom. Ponavadi pomaga...

Jaz sicer s položajem med spanjem še nimam težav. Prvič sem že v 8.tednu potrebovala blazino. Pa imam zdaj ful večji trebuh. Se mi tudi zdi, da je že napočilo tisto drugo trimesečje z boljšim počutjem. Ali pa sem samo toliko sesuta od tele bolezni, da so mi nosečniške tegobe mala malica user posted image Se bom probala spomnit čez en teden, ko bom spet jamrala user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Decembrke 2015
2.6.2015 21:16:02   
Button
UU, super za vse uspešne nuhalne. Zelo sem vesela, ko slišim vesele novice od vas.

Tudi jaz grem na NS k Lukmanu (in to že čez slab teden dni) user posted image . To da včasih kar po tihem mumlja sem tudi jaz že slišala. Je dobro vedet, da si upaš večkrat potem vprašat: kaj ste rekli? user posted image

Po NS se vam pridružim na FB, bom lažje malo več klepetala z vami user posted image .

Sem pa ful vesela, da je bolečina v križu prenehala, kar lažje živim. Zdaj me sicer daje desni kolk user posted image user posted image . Hm... Zanimiv čas je tale nosečnost, ni kaj user posted image .

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Decembrke 2015
3.6.2015 14:18:18   
cvet18
Pozdravljene

Naj se vam pridružim še jaz, in sicer je to zame 3 nosečnost, ampak prva ki se bo očitno obdržala =)
Rok imam 17.12. 2015, sem pa bila tudi že na nuhalni.

Rada bi se vam pridružila v FB skupini.

Lp.

(odgovor članu Button)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Decembrke 2015
4.6.2015 14:16:59   
ulina
Zdravo!

Po NS se pridruzjem tudi jaz in sicer z drugo nosečnostjo, Doma imamo že triletno pupo.
Rok imam 10.12.2015 in do takrat ne bomo vedeli spola. user posted image
Ne najdem skupine na FB-ju. Prosim, če me katera lahko doda?

Lep dan!



(odgovor članu cvet18)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Decembrke 2015
5.6.2015 9:45:32   
gilly1
user posted image za vse novo pridružene decembrke!

Jst pa sem pravkar zakorakala v drugi trimester - kar ne morem verjeti, da gre tako hitro... No ja, drugi in tretji trimester se bosta zagotovo bolj vlekla, ker pri prvem nekaj tednov sploh nisem vedela, da sem noseča... Grem pa danes malo po otroških trgovinah, da se napasem na otroški opremi, tako da že komaj čakam popoldne. user posted image Pa še vikend je! Woohoo!

(odgovor članu ulina)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Decembrke 2015
5.6.2015 13:10:44   
sadrenka
hey. se javljam po dolgem času. danes sm opravila nuhalno, ki je je bila super izkušnja (čeprav sem vedela kako to izgleda še od prvič)
mali je bil ful živ ful se je premetaval in se skoraj ni pustil imeriti :)

jaz z spanjem nimam problemov. že v prvi nosečnosti sem se podložla z odejo in je blo super. v prvi nosečnosti se mi je trebušček poznal tam nekje od 16 tedna zdaj pa če se oblečem bolj oprijeto pa se mi že pozna

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Decembrke 2015
5.6.2015 13:14:24   
Shana86
Gilly tudi jaz sem že v drugem trimestru (14 4/7) user posted image In počutim se super - nič več slabosti, smrdeče hrane, utrujenosti, bolečin v medenici... na Angelsound pa zelo živahen otroček user posted image Pa še končno sva obe zdravi (po dveh tednih) in normalno spimo. Moj trebuh je res ogromen, ne morem več skriti. S kilažo pa še vedno na minus 1 kila napram pred nosečnostjo user posted image Tale bolezen me je res zdelala... pa se mi zdi, kot da nonstop jem. Prvič nisem, kile so šle pa hitro gor.

Meni se je pa ravno prvo tromesečje vedno vleklo - nikomur ne smeš povedati, počutiš se totalno zanič in odštevaš ravnodane ure do nuhalne, če ne bo ss user posted image Potem se toliko dogaja... trebušček raste, nakupi zase in otročka, doktorati o opremi, prve brcike... okej, zadnji mesec zna biti naporen, sicer pa neverjetno hitro mine.

Punce, pozna katera fajn kamp v severni Dalmaciji za mlado družino? Bi šli konec avgusta z avtodomom.

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 5.6.2015 13:16:42 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Decembrke 2015
5.6.2015 13:36:04   
gilly1
Shana vesela sem, da si se končno pozdravila - sedaj pa naval na dobro hrano :) Predlagam, da si privoščiš kaj res pregrešnega.

No, glede tega, katero tromesečje se najbolj vleče, jaz lahko tako ali tako le špekuliram, ker sem itak prvič noseča :) Bom pa vesela, če se bo v drugem in tretjem res več dogajalo :)

Slabosti pa mene tako ali tako niso nič mučile, zdi se mi pa, da sem s prejšnjim in tem tednom veliko manj zaspana, ker na začetku sem bila sposobna zaspati že ob 18.00, pa vse do jutra. Sedaj pa celo ujamem kakšno poznejšo oddajo (beri: po poročilih). Kilaža je tudi tam - tam, mislim, da imam 0,5 kg več, kot prej... Se pa trebušček tudi meni že pozna, ampak tak, kot da bi se fajn najedla oziroma malo zredila. Zjutraj je manjši, zvečer pa večji. Recimo, da ga lahko še skrijem :)




(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Decembrke 2015
6.6.2015 14:20:20   
gilly1
Sicer tukaj ni videti kaj prida prometa, ampak vseeno se moram zahvalit Shani, da mi je priporočila tisto blazino, ker je res enkratna user posted image

Včeraj sem jo šla iskat in danes sem spala kot ubita (dokler me ni zbudil maček, ampak za to ni kriva blazina :)). Res je odlična, ker ni mehka in si jo dejansko lahko naštimaš kot oporo za hrbet ali za med kolena in tudi po več urah obdrži obliko. Po drugi strani je pa polnilo tako narejeno, da jo lahko oblikuješ kot ti paše. V glavnm, jaz sem res zadovoljna z njo in jo priporočam vsaki, ki je v dilemi. Pa po slikah sodeč prav pride tudi kasneje, kot opora med dojenjem.

Lep sončen dan vam želim!

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Decembrke 2015
6.6.2015 15:22:27   
lebarcka
Ojla Decemberke,

tudi jaz se Vam pridružujem ....rok imam 13.dec user posted image ....nuhalno svetlino sem že imela in je zaenkrat vse vredu....noseča sem drugič in upam da bova z partnerjem dobila zdravega otroka.
Lp, Špela

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Decembrke 2015
6.6.2015 15:33:00   
lebarcka
Sem zasledila da imate na fb skrit profil in bi bila vesela če bi me sprejele user posted image

(odgovor članu lebarcka)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Decembrke 2015
6.6.2015 19:20:46   
Anonimen
Dajte mi povedat kje na Ptuju ima dr. Lukman ordinacijo? Naj bi bil nekje v blizini Spara, a mi zna katera bolj natancno povedat? Aja, a daje posnetke nuhalne na usb kljucek ali na cd?

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Decembrke 2015
6.6.2015 21:56:17   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: gilly1

Sicer tukaj ni videti kaj prida prometa, ampak vseeno se moram zahvalit Shani, da mi je priporočila tisto blazino, ker je res enkratna user posted image

Včeraj sem jo šla iskat in danes sem spala kot ubita (dokler me ni zbudil maček, ampak za to ni kriva blazina :)). Res je odlična, ker ni mehka in si jo dejansko lahko naštimaš kot oporo za hrbet ali za med kolena in tudi po več urah obdrži obliko. Po drugi strani je pa polnilo tako narejeno, da jo lahko oblikuješ kot ti paše. V glavnm, jaz sem res zadovoljna z njo in jo priporočam vsaki, ki je v dilemi. Pa po slikah sodeč prav pride tudi kasneje, kot opora med dojenjem.

Lep sončen dan vam želim!


Ni kaj, z veseljem user posted image Za dojenje pa meni ni prišla prav. Je bilo take sorte dete, da je bila itak nonstop priklopljena, dobiti je morala pa TAKOJ, tako da sem komaj imela čas joško poiskat, kje je bila šele blazina user posted image

Punce, vam že kaj hormoni vplivajo na razpoloženje? Jaz sem fuuuuul zaščitniška in jokava, kar se hčerke tiče... je bila danes ful boga zaradi zobkov, jaz pa takoj s solzami. Me je moj postavil na realna tla...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu gilly1)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?