|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decemberčki 2016
15.4.2016 19:04:48   
Anibani
No sem iz okolice Ljubljane natančneje Šiška. Začasno. user posted image Ker po 21 maju bom za stalno v Ljubljaniuser posted image komaj čakam. Glede potovanja oz. dopustovanja kot je ena izmed user posted image prej napisala, midva s partnerjem oz. bodočim možem greva za en teden na Lošinj na medene tedne tako da čeprav bom šele na začetku se mi zdi da ne bo nič narobe... pa lep pozdrav do naslednjega klepeta user posted image

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: decemberčki 2016
15.4.2016 19:09:23   
Anibani
Pa vse najboljše tisti ki je ravnokar dopolnila 23 let. Želim ti kar se da lepo nosečnost in zdravega user posted image . Drugače je to moja prva nosečnost...

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: decembrčki 2016
16.4.2016 7:12:08   
ela23
Punce, a bi bilo morda možno, da je fb skupina narejena tako, da se ne vidi niti članov, če poiščeš skupino? Verjamem, da je majhna možnost, da me kdo odkrije, je pa vseeno. :) Če je to možno, se vam z veseljem pridružim, če ne, bom ostala pa kar na ringaraji.

Moje počutje je zaenkrat super. Celo tako super, da me kar malo skrbi. Kdaj so se vam pojavili kakšni znaki? Pri meni ni še nobenih sprememb. Sem v 5. tednu (4w 5d). Pred zanositvijo sem jedla tifol, sedaj jem elevit, ker vem, da mi primanjkuje železo.

Prijetno soboto vam želim, mene čaka sobotno čiščenje in popoldanski piknik. user posted image

PS: Res ne bi bila rada nesramna, zgolj prijazno opozorilo: decembrčki in ne decemberčki. Se da to kako popravit? user posted image

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: decembrčki 2016
16.4.2016 12:09:20   
Southeast
Ela, žal pa tule nimaš prav, bo kar decemberčki pravilno, ker je december, in ne decembr. ;)
Pa lep pozdrav.

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: decembrčki 2016
16.4.2016 12:27:01   
ela23
Sicer nisem iz stroke, vendar sem prepricana, da imam prav. :) V Tem primeru gre za kratkonaglaseni e, ki ob pregibanjih izpade. Npr. petek > petki, Klemen > Klemni, december > decembri > decembrcki. :)

(odgovor članu Southeast)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: decembrčki 2016
17.4.2016 7:45:14   
nat.ka
Dobro jutro. Kako ste kaj? Mene je pikanje v spodnjem delu trebuha minilo, me pa dojke še vedno zelooo bolijo ter slabost je še vedno prisotna. Še ležite na trebuhu? Lp

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: decembrčki 2016
17.4.2016 9:58:01   
MaxKlara
Živjo vsem skupaj,

tudi mi smo včeraj zagledali +, imam pa doma že navihanega 3 letnika.

Od znakov imam boleče prsi in napet trebuh, ostalo za enkrat OK.

Moj PDP je 23.12.

Lep pozdravček vsem skupaj,
P.

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: decembrčki 2016
17.4.2016 20:53:54   
Ribica **
Če katere jemlje elevit, meni je ostalo 16 tablet, prodam za 5 € user posted image

(odgovor članu MaxKlara)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: decembrčki 2016
17.4.2016 20:54:57   
Ribica **

IZVIRNO SPOROČILO: nat.ka

Dobro jutro. Kako ste kaj? Mene je pikanje v spodnjem delu trebuha minilo, me pa dojke še vedno zelooo bolijo ter slabost je še vedno prisotna. Še ležite na trebuhu? Lp


jaz še vedno, pa sem zdaj v 15. tednu. Sem pa ravno razmišljala, da moram pogledat, do kdaj "se sme" spat na trebuhu, meni je to najbolj udobno. :)

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 8:40:19   
nosecka2016
Živjo punce. SE vam tudi jaz pridružujem. Po mojih izračunih sm nekje v 8.tednu, rok pa 1.12.2016. Me pa zanima kako se kaj borite z utrujenostjo?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 9:55:48   
Pelkaa
Pozdravljene nove nosečke in čestitke za plusek.user posted image
Pri meni so se pa slabosti ful poslabšale. Ful ne morem jest, sam par prepečencev in vodo. V prejšnjem tednu sem šla 3kg doluser posted image . Zmeri hujše je... a ima katera kakšen predlog kako lajšati slabosti? Probala sem že pojest nekaj na tešče, limonado, tablete proti slabosti, celo akupresurne zapestnice...pa je zmeri hujš... celo med vožnjo mi dela slabouser posted image .

Mal se bojim k res nč dost vase ne vnesem...user posted image

(odgovor članu nosecka2016)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 9:57:43   
ircomp
Ingverjev čaj naj bi pomagal.
Sicer pa hvala bogu nimam izkušenj s slabostmi. Joj boga ti :(

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 10:47:18   
nosecka2016
jaz sem ugotovila da mi je boljše če ne pijem skoz samo vode., kupila sem si 100% pomarančni sok od rauch pa mi kar malo pomiri želodec .

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 11:07:09   
ela23
Pelkaa, upam, da čim prej mine. Kakšnega koristnega nasveta niti nimam. V prejšnji nosečnosti mi je bilo precej slabo in mi ni pomagalo nič ... čisto nič. Vem, da je res grozno in vem, da te niti najmanj ne bo potolažilo, če ti rečem, da je treba zgolj počakat 3-4 mesece. Počivaj in pazi nase. user posted image

Jaz trenutno nimam nobenih znakov, niti enega samcatega. Še energije imam na pretek. user posted image Pa si kar malo želim, da bi mi bilo vsaj malo slabo, ker me je strah, da kaj ne štima. To pa prinesejo slabe izkušnje. user posted image

(odgovor članu nosecka2016)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 13:42:07   
mojamiška
Živjo punce,
no pa se vam pridružujem tudi jaz. Včeraj smo tudi mi nalulali user posted image user posted image
RR mi je izračunal PDP 21.12., več bomo pa vidli po prvem pregledu.

Čestitke vsem in upam, da ostanemo skupaj do konca. Moram priznat, da me je zelo strah zaradi slabih izkušenj, ampak sem se vseeno odločila, da se vam pridružim.

Slabosti zaenkrat še nimam in upam, da jih tut nebo, sem optimist aneuser posted image . V prvi n mi je bilo slabo 4 mesece, sem mislila, da me bo pobralo. Doma imam skoraj 5 letnico, ki že dlje časa navija za dojenčka.

Veselim se čvekanja pa upam, da ne pobegnete vse na fb, men se zdi še malo prezgodaj.

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: decembrčki 2016
18.4.2016 14:49:01   
Lenčka83
Morm se spet mal oglasit...razen bolečih prsi ni nobenih posebnosti...če se pojavijo krči spijem magnezij in je bolje...tako da je za enkrat vse ok...tok da se včasih vprašam če je to res user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 9:38:38   
ircomp
Kaj naj jem v službi, da bi me nasitilo za nek normalen čas? Zjutraj ob 6h jem kosmiče in sem ob 9h že lačna kot volk! Kar majem se, tako mi energija pade. Ob 11h imam malico, navadno jem solato (LCHF varianta). Mene nosečnost tako zlakoti, da nikomur ne morem povedati. Sod brez dna :/

(odgovor članu Lenčka83)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 9:53:20   
Pelkaa
ircop baje se priporoča ogljikove hidrate, ki več cajta zdržijo v telesu. Kos kruha ali kaj podobnega...

Danes sem pa končno malce bolje. user posted image Včeraj je bilo res hudo zjutraj. Slabo mi je blo, vrtelo se mi je in noge so se mi tresle...grozno user posted image . Tako da danes pazim, da nisem nikoli preveč lačna...počasi bom spoznala sistem user posted image

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 10:04:50   
Lenčka83
Jaz tudi pazim, da nisem preveč lačna in potem mi tudi slabo ni preveč...pojem pa bistveno manj kot sem pred tem in seveda večkrat....tako, da sem malo boljše in tudi slabosti ni pretirane...razen prsi so pa uhhhhh ampak ok bomo preživeli...

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 10:05:21   
ircomp
Si bom kupila kak prepečenec,..
Prej sem šla v trgovino in si kupila oven čips user posted image Mega zdravo, vem!
Saj ne bo stalna praksa, ampak se mi je tako zluštalo!

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 13:05:50   
cebelica_2
mi je kar znano tole z lakoto. Tudi jaz sem grozno lačna, če ne jem pa mi je full slabo. Ob 7.00 pojem zajtrk, ob devetih v službi pa moram nujno nekaj pojest... Isto je bilo v prvi nosečnosti.

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 13:07:01   
mojamiška
Joj men se tut zdi, da samo jem. Sicer po malo ampak kar naprej moram razmišljat kaj bom jedla. Nič mi ne diši, vse je neki na silouser posted image

Včeraj sem mela tako migreno, da se mi je mešalo, še danes sem smotanauser posted image upam, da se ne ponovi prevečkrat.

Punce kok kej popijete tekočine? Men se zdi, da se cel dan nalivam z vodo pa spijem komaj dober liter, vem, da je premalo ampak mi sploh negre doluser posted image

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 13:19:41   
ircomp
Huh voda... jaz premalo pijem. Ne spravim skupaj en liter na dan po moje. Z vsemi ostalimi tekočinami mogoče liter. Se bo treba poboljšat.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 13:25:23   
mojamiška
Pri meni je blo v prvi n isto, pa mi je sestra pri g vsakič rekla, da premal pijem, naj se malo pomatram. Ampak men se je enostavno dvigvalo. Zdej se mi še ne ampak gre zlo teško doluser posted image

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 13:47:44   
Pelkaa
Tudi pri meni je količina vode premajhna, vendar ne morem drugače. Pijem po požirkih in se trudim spiti čimveč. Sedaj sem za kosilo pojedla nekaj žlic juhe in imam občutek, da mi je vsa tekočina ostala v želodcu in mi spet dela precej slabo... Očitno ne morem en dan imet miru...

imam pa velike težave z drisko...a ni v nosečnosti bolj pogosto zaprtje?!user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?