|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 13:53:00   
ircomp
Najbrž kakor pri kateri. Jaz sem v zadnjih treh dneh doživela eno in drugo skrajnost. Hormoni nam ga biksajo.
Meni je prav fajn iti čez vse te spremembe, saj bo zadnjič v življenju (po vsej verjetnosti). Prav ne morem verjeti, da sem noseča. Kako se bo še vleklo do prvega pregleda 26.5... potem mi bo verjetno malo bolj prišlo v zavest.

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 14:41:23   
Anonimen
Zdravo!

Tudi naju sta pred dnevi presenetili user posted image .
Zaenkrat bom še anonimna, ker smo zelo na začetku. Zaenkrat še nihče ne ve in naj tako še nekaj časa ostane.
Nimam pretiranih nosečniških znakov, razen zelooo napihnjenega trebuha. Joj se mi zdi, da ga že vsi opazijo! Jaz pa še sama komaj dojamem, da je to realnost ;) Moj apetit je pa zelo slab. Sicer mi ni slabo, ampak jesti mi pa tudi ne paše.

Kdaj imate prvi pregled? Jaz ga imam 9.5., takrat naj bi bila v 8. tednu. To je nekako normalno... Upam, da ne bo prekmalu.



(odgovor članu ircomp)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 14:45:55   
Zmedenasem
Pozdravljene nosečke! Včeraj sem tudi jaz ugotovila, da sem nosečka ... v tretje! Nisva planirala in sva kar mal prestrašena, po pravici povedano hahaha. Jaz se še nisem naročila na pregled, pa bi verjetno že morala, sem že pozabila, kako to gre. Po izračunih naj bi imela rok 20.12.2016 - torej 6.teden. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 14:55:27   
mojamiška
Jaz zaenkrat težav s prebavo nimam, tudi v prvi n ni blo težav.
Drugač pa tudi jaz ne dojemam še čist, na pregled se še nisem naročila. Itak pozno naročajo, tko da imam še čas.
Napihnjena sem pa tudi jaz full, se mi zdi, da se z aviona vidi

(odgovor članu Zmedenasem)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 15:25:59   
Pelkaa
Pri meni je pa to prva nosečnost in ne vem čist kaj pričakovat in kako pričakovat, kako si pomagat ali kako prebrodit skozi najhujše. Tako da sem na trenutke kar malce zmedena in panična user posted image .

Drgač pa komaj čakam pregled 5.5. v 9. tedni, tako da bomo videli, če je vse v redu. Če sklepam po slabostih bosta 2 user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: decembrčki 2016
19.4.2016 15:58:34   
Sunshine93
Se vam po kratki pavzici spet oglašam.. super vse več in več nas je .. user posted image

Kar se tiče slabosti hvala bogu .. sem dobro, pikanje v trebuhu se ni nič umirilo.. prsi me za znoret bolijo .. mi pa vsaj slabo ni :))

Pelkaa stabo pa vidim, da je slabost kar močna .. user posted image upam, da samo za kratek čas in da bo jutri spet bolje user posted image

< Sporočilo je popravil Sunshine93 -- 19.4.2016 16:01:46 >

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: decembrčki 2016
20.4.2016 9:55:56   
Anibani
Punce tudi meni je kar naprej slabo in ponavadi večkrat na dan obiščem wc školko user posted image jah pač tako je če ničesar ne obdržiš v sebi. Tudi jaz pijem premalo se bo treba orng v roke vzet in se pobrigat... kar se pa tiče apetita pa je bolj tako zjutraj bi za kosilo jedla eno ko pa pride čas kosila si premislim ali pa sploh ne morem jesti. Mene prsi ne bolijo tako močno zato upam da je vse v najlepšem redu in da ni kaj narobe.. sem pa zelo hitro vzkipljiva kar tudi mene pojezi ker mi kar naprej nekaj ni prav... Ah bomo videli kaj bo prinesel pregled...

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: decembrčki 2016
20.4.2016 11:00:23   
Niara
Punce zivjo, tudi jaz se vam pridruzujem 😉 To je moja druga nosecnost, doma imam ze 15m hcerkico. Zaenkrat nimam nikakrsnih znakov, razen izostale M in se ze veselim pregleda pri G, ki pa bo sele naslednji mesec. Vsem zelim cudovito in mirno nosecnost, pa upam, da bomo cvrekale tudi na fbju. 👍

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: decembrčki 2016
20.4.2016 14:08:50   
mojamiška
Joj vidim, da ste ene prou boge s temi slabostmi in bruhanjem. Mene to še ni doletelo, upam, da tako ostane.
Sem se pa očitno preveč hvalila glede počutja, sem danes ustala čist brez energije in vsa prehlajena, čist sem zabasana. Pa skos me zebe, ponoči sem pokrita z deko in kovtrom čez moj se sam križauser posted image Cel dan se že vlečem kot megla, se mi zdi, da nisem nič koristnega naredila danes, pa kar noče bit konc šihtauser posted image

Niara dobrodošla

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: decembrčki 2016
20.4.2016 14:17:03   
ircomp
Meni pa čedalje bolj smrdi zelenjava, kar mi sploh ni všeč!!! Skoraj sanjam o čem pohanem, pa o kruhu... Upam, da to pomeni, da bo fantek :) V prvi nosečnosti je bilo podobno in je bil fantek. Res se mi kar moti, če ne pojem nekaj konkretnejšega.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: decembrčki 2016
20.4.2016 14:55:38   
Zmedenasem
Jaz na srečo nisem imela slabosti pri prvih dveh nosečnostih in verjetno bo tako tudi sedaj :) Se mi pa res smilite punce, ki vas mučijo slabosti. Si res ne predstavljam, da bi mi ilo slabo 3 mesece, ker že ko mi je zaradi kakega virusa bilo slabo le en dan, sem mislila, da me bo pobralo :( V prvi nosečnosti so me prsa tako bolela, da se jih nisem smela dotakniti niti na rahlo, v drugi skoraj nič, zdaj v tretje pa prav nič :) Očitno vaja dela mojstra :) Moram pa priznat, da me je strah poroda ... namreč že dva krat sem imela carski in me je tretjega groza, res. Upam, da bi mi tokrat ratalo po naravni poti, ampak glede na izkušnje, slabo kaže. Imam pa občutek, da bo fantek, doma pa imamo že parček :)

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: decembrčki 2016
20.4.2016 21:41:00   
Zabike
Hei punce! Pridruzujem se vam se jaz. Doma imam ze dva nagajivcka, to je moja tretja nosecnost in PDP 31.12 :) upam, da pride malo prej ali pa kasneje user posted image . Oba poroda sta bila zelo lepa, drugi sploh, kot da ni nic. Sem pa imela prvo trimesecje hude slabosti pri obeh. Upam, da mi bo tokrat prizanesenouser posted image . Prvi pregled imam 10.5 in ze komaj cakamo. user posted image . Lepo nosecnost zelim vsem in upam, da nam ostane v najlepsih spominhuser posted image .

(odgovor članu Zmedenasem)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: decembrčki 2016
21.4.2016 8:04:28   
ircomp
Meni pri prvih dveh tudi ni bilo nič slabo in sem sigurna, da bo sedaj isto. Čudoviti nosečnosti obakrat, super poroda (v drugo je bilo res ekspresno).
Meni je nosečnost res lepo obdobje in se zavedam, kako sem lahko srečna in hvaležna za to.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: decembrčki 2016
21.4.2016 8:15:50   
mojamiška
Meni je blo pa pri prvi slabo 4 mesece, bila sem čist brez energije, nisem pa bruhala, vsaj to. Upam, da bo tokrat drugače. Sem pa imela cr, predvidevam, da bo tudi v drugo.

Včeraj sem se naročila na pregled, 12.5., uf kje je še.

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: decembrčki 2016
21.4.2016 8:54:04   
ircomp
Po moje sem edina, ki je naročena na prvi pregled šele po 11. tednu. Moja g. naroča ful pozno. Že pri prvih sem bila naročena šele po 10. tednu.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: decembrčki 2016
22.4.2016 11:17:42   
Lenčka83
A je še katera napihenja? jaz sem k en balonček user posted image user posted image

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: decembrčki 2016
22.4.2016 12:39:32   
mojamiška
Ja ne govor, čeprou učer nism bla tok napihnjena, samo zvečer, dans pa spet. Pa prsa me ne bolijo več cela, samo bradavice pa niso več tok napeta. Pa nobene potrebe po hrani nimam. Nevem upam, da to ne pomeni nič slabega...

(odgovor članu Lenčka83)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: decembrčki 2016
22.4.2016 12:50:16   
ariella24
živjo. No se vam pridružuje šeena, ki je 18 aprila zagledala user posted image =) doma imamo že eno 14 mesečno sončico. in to je moja 2 nosečnost =) po mojih izračunih naj bi imela PDP nekje od 20.12.- 22.12 =) bo pa gin. povedal na pregledu v torek. Nisem šla brati vseh komentarjev in me zanima če ste že utvarile skupinico na fb =). lep dan vam želim =)

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: decembrčki 2016
22.4.2016 13:44:01   
Lenčka83
Jaz do sedaj nisem bila...Danes se mi zdi pa da sem k en balonček napihnjena...Kar se hrane tiče skos neki meljem...sicer bolj malo pa večkrat na dan...zjutraj pa obvezno en majhen košček kruha proti slabosti in morm rečt, da kar gre...sicer mi ponavadi zjutraj ni tako grozno slabo, čez dan je pa včasih obup...no sej k bomo zagledal te pikice bo vse pozabljeno...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: decemberčki 2016
23.4.2016 10:51:14   
vv267
Jaz jem elevit, isto kot pri prejšnji nosečnosti

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: decemberčki 2016
23.4.2016 11:01:49   
vv267
Zdravo vsem,
To je moja druga nosečnost, doma imam 9mesečnika, tako da smo kar pohiteli....za kar sva neizmerno hvaležna...pdp naj bi imela za božič, prvi pregled zgodnji uz pa imam že 3.5.

(odgovor članu vv267)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: decemberčki 2016
23.4.2016 15:48:51   
nos24
Ojla punce :) no pa se vam na novo pridruzujem tudi jaz :) doma imam ze 18mesecev staro puncko in komaj cakamo novega clana. Pdp naj bi bil 20.12, tako da imam prvi pregled 10.5 . Prva nosecnost je bila super, no trenutno mi pa nagajajo hormoni in slabosti (nelaj cisto novega zame)

Se pisemo :)

(odgovor članu vv267)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: decemberčki 2016
25.4.2016 8:53:13   
mina55
Pozdravljene user posted image ,
tudi mi smo zagledali user posted image . PDP naj bi bil 27.12..bomo videli. imamo pa doma že enega 2 letnega korenjaka.
Upam, da bo potekalo vse v redu...za pregled se pa moram naročiti danes popoldan :)
Se tipkamo user posted image

(odgovor članu nos24)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: decemberčki 2016
25.4.2016 12:04:13   
Pelkaa
No dekleta, da malo spet pišem...Slabosti se še kar dogajajo, kakšen dan huje, kakšen dan ne tako intenzivne. Tako da krmarim med dobrimi in slabimi dnevi user posted image . Zaenkrat sem izgubila 4 kg, upam da ne več dost, ker imam občutek, da pika dobi premalo vsega kar rabi...user posted image .
No ja, drugače nekako teče čas naprej, prsi me še vedno ful bolijo, včasih me še špikne v jajčnikih in zakrči v maternici, vendar vedno redkeje...

Komej čakam pregled drugi teden, joooj že kar vidim kako se bo vleku user posted image .

Kako ste ostale? Imate sonček? Po takem slabem vremenu včeraj kar malo paše user posted image

(odgovor članu mina55)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: decemberčki 2016
25.4.2016 16:49:23   
MaxKlara
Živjo user posted image ,

tudi jaz sem kot balonček, se mi zdi da se z letala vidiuser posted image !

Moj prvi pregled je šele 20.05., se mi zdi cela večnost do takrat....

Vsem, ki vam je slabo, želim, da bi kmalu minilo.

Lep dan vsem skupaj,

P.

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?