|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
1.10.2016 19:48:05   
LoisLane
Se vedno vse lepo vabljene tudi na FB. :) Cestitke vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Majčice 2017
1.10.2016 19:55:24   
ječi12
Js se cakam razsodbo fb skupine ce lahko pridem ker sem si rok naracunala zacetek junija...no ce me uzamete pridem z veseljem. Sem tudi poslala podatke na zs...

Drugace sm pa dons res mela tisto jutranjo slabost da se mi je dvakrat noro dvignl ampak sm bla k sreci na pumpi pa sm se mogla zadrzat...na tesce...ampak kul, vsaj vem zakaj ;)

(odgovor članu LoisLane)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Majčice 2017
2.10.2016 18:39:11   
Andrejchyka
Lepo pozdravljene :)
Najprej zelim cestitat vsem ki so izvedele lepo novico :)
No izvedela sem jo tudi jaz 12.9. Izracun pdp naj bi bil 25.5.2017
Prvi pregled imam sicer 12.10 in se mi ze tolko vlece da ne vidim ure sa pridem ze na vrsto... user posted image simptome sem dobila kar hitro. Se preden sem izvedela, sem imela mocne glavobole in nenormalno sem bila utrujena. Spikalo me je tudi v trebuscku ampak sem vse te simptome predpisovala prihajajoci M, saj z partnerjem nisva se planirala naraščaja (sele drugo leto) in je bilo res veliko presenecenje za oba, sej je za oba to prva nosecnost. Sva pa oba zelo veselo sprejela in se ze veseliva vsega kar prihaja.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 10:01:00   
Anonimen
Ja, te čisto razumem Andrejchyk... Jz čakam na prvi pregled že od 12.9., ko sem klicala za datum. Pregled imam jutri in itak ne morem nič delat v skužbi, k samo na pregled mislim in upam, da bo vse vredu.
Tiste, ki ste že imele prvi pregled, koliko časa je ponavadi trajal in kaj vse so vam delali? Da vem kdaj približno lahko pričakujem, da bom nazaj v službi, če bo vse vredu user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Andrejchyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 10:09:03   
natty23
Hei...uf,odvisno od G..jaz sem bila fertik v 10minutah😀
Opravi pregled,to je to.Dobila sem napotnice za laboratorij,ki jo moram dati na tešče v roku 3 tednov in naslednji datum.Bos videla da bo vse ok,noč se be boj...bom držala pesti😀Ob kateri uri ga pa imaš?😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 10:15:55   
Anonimen
Mam že ob 7ih zjutraj in so rekli, da moram priti na tešče ravno zaradi testov (kri in urin predvidevam), zato sem takoj mislila, da zna to vse skupaj trajati nekaj časa. Bomo videli...
Joj telih dobrih 5 urc še oddelam, potem se grem domov malo zamotit, jutri pa upamo, na dobre novice. Komaj že čakam, da tudi lahko kermu povem, če bo vse vredu. Ali ste ve že povedale, ali boste še počakale?

Anonimna user posted image

(odgovor članu natty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 10:40:19   
natty23
Aha,ja vsak ima svoj načim.Ene že na prvem dajo kri,druge en teden pred naslednjim pregledom.Različno je.Zna pa potem trajat dlje😀
Pri meni vejo moji in njegovi,ter 4 kolegice...v vsakem primeru jim povem,saj si zaupamo...😀
Jaaa naj ti hitro mine čas....jupiii😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 10:58:57   
Newby
Jaz sem mislila povedat vsem sele po 1. pregledu, ampak nisem zdrzala. Tudi v sluzbi nisem mogla dolgo skrivat, saj sem bruhala in sem na bolniski. Pregled imam sele konec tega tedna, sem pa po mojih izracunih v 11.tednu, pdpnpa okoli 6.maja. tocno pa tako ne znam izracunat, ker imam ciklus razlicno, na 25-30 dni. Slabosti la trajajo ze 4.teden in je grozno. Dopoldne komaj zivim, bruham in slabo mi je, popoldne pa za silo pridem k sebi in kaj normalnega pojem. Upam,da bo na pregledu vse ok...tako tezko je cakat, ko niti ne ves, a je plod ziv, ali ne.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 13:41:10   
pomočnica vzg.
Heej punce! Najprej vsem čestitke! Evo tud jz naredila test in jaaaa...user posted image Po mojih izračunih konec maja. Sem srečka nosečka že drugič-doma ima 13 mesečno pupiko...se pa 2.nosečnost zelo razlikuje od prve. Zdj mi je kar veliko slabo,sem utrujena in zaspana...v prvi sploh nisem vedela,da sem noseča, dokler ni začel rasti buši...hihi...bila sem polna energije,vsa naspidirana...ja zdj pa tko. Upam,da slabost Kmalu mine...Komaj čakam prvi pregled...19.10...uf dolga bo še...user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 15:56:55   
Sonceksem
Tudi pri nas smo zagledali + in bi se vam rada pridruzila na fb.

Cestitke vsem

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 18:40:26   
izida
Tudi jaz bi se vam pridružils fb, če me sprejmete oz.ne vem, kako imate narejeno skupino. Čestitke vsem!

(odgovor članu Sonceksem)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 20:00:15   
Dorskiy
user posted image lahko kr meni pišete na zs vaš ime in priimek na fb, jaz vas dodam med moje prijatelje in šele tako vas spravim v našo skrito skupino, drugače ne gre :P

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Majčice 2017
3.10.2016 20:05:45   
izida
Sem napisala, hvala.

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Majčice 2017
4.10.2016 9:40:24   
Anonimen
Živjo punce.
Evo pregled končno za mano in glede na trenutno fazo kaže, da je vse vredu. Srček bije, slikco sem dobla, PDP mi pa še ni hotu čist določit, zarad mojih nerednih ciklov. Glede na ZM bi mogl bit v začetku maja (5.5.), ampak glede na velikost (1,3 cm) predvideva, da bo kasneje, verjetno okoli 20.5. Tako da mi na nuhalni pove točni datum. Nuhalno imam pa sedaj 9.11. Dala sem tud kri in urin in moram popoldne poklicat za izide, če je vse vredu. Je pa res faca tale moj doktor in me je za vse res čist pomiril - je rekel, da dokler se dobr počitum naj delam vse kot prej in jem kar hočem (razn pač surovega mesa in morske hrane in plesnivih sirov user posted image ). Tudi glede telovadbe je rekel, da je to samo dobro, da se telovadi in tudi ni nič rekel, da bi bil kakšen visok utrip lahko težava. Skratka vse kar sem hotla sem lahko vprašala, pa še mal je zravn sam povedal kokrat se bova vidla in kako... Tako da sem zadovoljna. Zdaj pa optimistično naprej... user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu izida)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Majčice 2017
4.10.2016 10:31:48   
Sanček
Hojla punce.
Tudi jaz sem končno dočakala ta moj pregleduser posted image , sem tak vesela, kr gledam slikice :)
PDP mi je sicer napisala 8.5 vendar ker sem imela prejšnji ciklus krajši je z uz pokazalo da je datum 5.5. Vendar je ginek. rekla da ker ni razlike za več dni, datuma ne bo nič spreminjala.
Drugače se počutim ok. Nuhalno dela kar moja ginek. (mi je super ker v prvi nosečnosti še ni), in imam datum 27.10. Komaj čakam.

Pozdravljene vse noveuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Majčice 2017
4.10.2016 13:08:24   
evan
Zivjo...tudi jaz se vam z veseljem pridruzim k cvekanju...user posted image smo zagledali dva tedna nazaj...po mojem izracunu je PDP 27.5.2017...prvi pregled imam 12.10...komaj cakam. Doma imam iz prvega zakona dve princeski, stari 7 in 3,5 let..in sedaj vsi z veseljem cakamo novouser posted image .. Poslala sem tudi zs da se vam pridruzim na fb..lep pozdrav

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Majčice 2017
4.10.2016 18:36:34   
natty23

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce.
Evo pregled končno za mano in glede na trenutno fazo kaže, da je vse vredu. Srček bije, slikco sem dobla, PDP mi pa še ni hotu čist določit, zarad mojih nerednih ciklov. Glede na ZM bi mogl bit v začetku maja (5.5.), ampak glede na velikost (1,3 cm) predvideva, da bo kasneje, verjetno okoli 20.5. Tako da mi na nuhalni pove točni datum. Nuhalno imam pa sedaj 9.11. Dala sem tud kri in urin in moram popoldne poklicat za izide, če je vse vredu. Je pa res faca tale moj doktor in me je za vse res čist pomiril - je rekel, da dokler se dobr počitum naj delam vse kot prej in jem kar hočem (razn pač surovega mesa in morske hrane in plesnivih sirov user posted image ). Tudi glede telovadbe je rekel, da je to samo dobro, da se telovadi in tudi ni nič rekel, da bi bil kakšen visok utrip lahko težava. Skratka vse kar sem hotla sem lahko vprašala, pa še mal je zravn sam povedal kokrat se bova vidla in kako... Tako da sem zadovoljna. Zdaj pa optimistično naprej... user posted image

Anonimna user posted image

Hei...wauu super,sem vesela😀Vidiš,da se je vse lepo izteklo...in ne boš verjela...jaz bi imela po zadnji M Pdp 13.5...je pa plodek tudi manjši za en teden in so mi ga dali na 20.5. isto kot tebi😀
Ampak sem danes kar malo.nezadovoljna,saj so me naročili n.a nuhalno 26.9.kar se meni zdi absolutno prehitro,pa še rekla sem jim.Takrat bom nekje polnih 11,plodek pa polnih 10....ker 2x.pa res ne bova hodila...a naj prestavim...jaz bi za en teden....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Majčice 2017
4.10.2016 21:42:31   
Anci_32
Da se še sama pofočkam :) Tudi mi smo zagledali plusek, in sicer 11. 9., tako da na pregled še čakam, ga imam kar pozno, šele v 10. tednu :( Po mojem izračunu pa je predvideni rok okoli 25. 5. 2017. Je pa to moja tretja nosečnost. Iz prejšnje zveze imam 10-letno punčko in 5-letnega fantka, sedaj pa se veselimo nove pikice :)

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Majčice 2017
5.10.2016 7:46:40   
Anonimen
Ja natty23 bova vidli, kako se bo na konco izšlo s temi datumi user posted image
Meni je sicer v knjigico napisal 5.5. z velikim vprašajem user posted image kar bi pomenilo, da sem 9 teden, ampak na ultrazvoku mi pa piše 7 teden glede na velikost. Bomo videli na naslednjem pregledu, ki je še debel mesec stran. Zdaj, če sem v 7. tednu me je na nuhalno naročil ko bom v 12. tednu, kar mislim, da je čisto by the book. Nimam pa pojma ali je 11. teden prekmalu. Mogoče lahko malo preveriš kar direktno pri ginekologu. Saj če bi bla jz v 9. tednu bi mi pa potem nuhalno delal v 15. tednu. To je pa verjetno že prepozno? No saj niti ne vem kakšno okno je za ta pregled. Se morm res počasi še malo izobrazit. Ali pa tudi ne, včasih je bolje, da manj veš user posted image
Sem pa bila danes zjutraj spet v zdravstvnem domu, da sem spet dala urin. Včeraj so me poklicali, da so našli neke beljakovine v urinu in da naj grem ponovno testirat. Seveda kuj na internet brat, kaj zdaj to pomeni, ali je panika... Kolikor sem razumela lahko to kaže na slabo delovanje ledvic in posledično na kakšen visok pritisk, v skrajnosti preeklampsija user posted image Tko da upam, da bo danes kej drugačen/boljši rezultat.
Včeraj me je potem to spet malo potrlo, tako da nisem povedala staršem, ki so bili ravno na obisku. Če sem v 7. tednu se mi res zdi še prezgodaj in če bo kakšna težava zdaj s tem urinom, tudi raje malo zase še zadržim.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anci_32)
  Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Majčice 2017
5.10.2016 7:50:55   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja natty23 bova vidli, kako se bo na konco izšlo s temi datumi user posted image
Meni je sicer v knjigico napisal 5.5. z velikim vprašajem user posted image kar bi pomenilo, da sem 9 teden, ampak na ultrazvoku mi pa piše 7 teden glede na velikost. Bomo videli na naslednjem pregledu, ki je še debel mesec stran. Zdaj, če sem v 7. tednu me je na nuhalno naročil ko bom v 12. tednu, kar mislim, da je čisto by the book. Nimam pa pojma ali je 11. teden prekmalu. Mogoče lahko malo preveriš kar direktno pri ginekologu. Saj če bi bla jz v 9. tednu bi mi pa potem nuhalno delal v 15. tednu. To je pa verjetno že prepozno? No saj niti ne vem kakšno okno je za ta pregled. Se morm res počasi še malo izobrazit. Ali pa tudi ne, včasih je bolje, da manj veš user posted image
Sem pa bila danes zjutraj spet v zdravstvnem domu, da sem spet dala urin. Včeraj so me poklicali, da so našli neke beljakovine v urinu in da naj grem ponovno testirat. Seveda kuj na internet brat, kaj zdaj to pomeni, ali je panika... Kolikor sem razumela lahko to kaže na slabo delovanje ledvic in posledično na kakšen visok pritisk, v skrajnosti preeklampsija user posted image Tko da upam, da bo danes kej drugačen/boljši rezultat.
Včeraj me je potem to spet malo potrlo, tako da nisem povedala staršem, ki so bili ravno na obisku. Če sem v 7. tednu se mi res zdi še prezgodaj in če bo kakšna težava zdaj s tem urinom, tudi raje malo zase še zadržim.

Anonimna user posted image


Jaz sem zdaj v 9. tednu pa imam rok 15. 5. A imaš večji plod, da imaš tako zgodnji PDP?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Majčice 2017
5.10.2016 7:53:40   
natty23
Ja sedaj si mislim,kar bo pa bo...ker lahko da plodek vse nadoknadi še,pa tudi tako zgodaj ne morejo točno zmeriti.Jaz imam sedaj 27.9.pregled pri G,nuhalno pa en dan pozneje.. tik pred prazniki.
Važno,da srček bije.
Uf,mene je nocoj celo noč želodec pekel in bolel..pomojem mi neka hrana ne ustreza...tako,da zdaj grem v službo in počutje pa bolj tko tko:(
Se mi zdi da sedaj čas kar beži,odkar sem bila na prvem pregledu...še tri tedne in ga imam ponovno😀
Kmal bo 12 teden in takrat mislim,da se bomo bolje počutile😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Majčice 2017
5.10.2016 13:28:14   
daisy dee
Pozdravljene majčice.

Vsem novim nosečkam čestitke in dobordošle. Se že zeeelooo dolgo nisem oglasila. Doma imamo eno navihano dveletnico in čas kar leti. Našega novega člana pa sem videla in slišala prejšnji teden v sredo, ko sem bila v 10. tednu. Je že prava štručka user posted image . Tako, da zaenkrat vse ok. Sem se pa vse tedne zdaj spopadala s slabostjo, ene 3x vmes bruhala, pa utrujena sem bla za znoret. Utrujenost je končno minila in se mi zdi, da se vrača moja energija. Sem pa danes doma, ker sem zbolela...ujel me je en grozen prehlad. In, sem se določila, da ga bom kr malo preležala, se odpočila. Aja, rok imam določen 1.5. user posted image . Na nuhalno gremo pa 19.10. kar pa tudi ni več tako daleč in res komaj čakam. Nisem se še odločila, ali takrat vzela starejšo hčerkico zraven, pa da takrat prvič vidi našega novega člana. Nisva ji še povedala za dojenčka, ker bi takoj povedala povsod user posted image . Vesta pa zdaj obe najini družini, moja sodelovka v službi in dve kolegici. Ostalemu širnemu svetu pa razkrijemo po nuhalni :D
Kako se ostale držite? Še kaj slabosti?
Upam, da se naslednjič prej oglasim.
Želim vam lepe jesenske dni in se beremo user posted image user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Majčice 2017
5.10.2016 21:07:04   
meeja
Heej sonosecke, da se se jst pofockam 😊
Stara sem 31 let. Tale nosecnost nas je mal presenetla (ocitno smo zelo plodni haha 🙈). Doma imamo ze 17 mesecev starega fantka tako da mi ne pusti pocivat ker ima ta otrok tooooliko energije da ne vem od kje je jemlje... pdp-ja si ne znam zracunat ker sem imela od prejsnjega poroda cisto zmedeno menstro. Naj bi bil konec maja. Bomo videli pa naslednji teden ko imam prvi pregled. Se pa ta nosecnost cisto razlikuje s prvo. Prvic skoraj nisem "vedela" da sem noseca, res mi ni blo ne slabo ne nic, nobenih znakov. Zdej mi tale hrana pa kr dela sive lase, vcasih bi jo pojedla na tone, vcasih skor bruham ko sam povoham. 😕 Uglavnem rada vas berem 😊 Na fb-ju se vam pa pridruzim mal kasneje. Upam da se bomo fajn razumele. S skupinico ki smo jo nardile pri prvem otrocku smo se tako dobro postekale da imamo kar redna druzenja v zivo 😀

(odgovor članu daisy dee)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Majčice 2017
6.10.2016 19:08:30   
Laurinica
Hejla ☺️tudi jaz sem ena od srečnic, ki bom po svojih izracunih,20 maja postala mamica 😍❤️ Upam, da me sprejmete med sebe. Imam pa eno vprasanje. Vceraj sem imela prvi pregled pri ginekologinji, in mi je malo cudno, ker mi je opravila samo ultrazvok in povedala, da sem v 6 tednu nosecnosti. Ni mi pa dolocila predvidenega roka in niti nisem dobila materinske knjigice. 😕 Zanima me,ce je imela katera podobno izkusnjo in ce je to normalno ? hvala vam za pomoc 😘

(odgovor članu meeja)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Majčice 2017
6.10.2016 19:50:10   
Newby
Prvi pregled je za mano, vse ok. Pdp imam 6.maja, noseca pa sem 9t1d😎 se nuhalno pocakam, pol se vam pa pridruzim na fb

(odgovor članu Laurinica)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?