|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 18:55:51   
gamini
Pravkar sem ugotovila, da je naša najmlajša pikica nov trosed (usnjen, svetlomoder), počečkala z modrim kulijem user posted image :prosim   za nasvete, kako naj zdaj to čistim user posted image , hvala. 
  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:05:41   
ZARA
Jst ti svetujem, da ji daš kuli čimvečkrat v roke, da ga počečka do konca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:15:11   
gamini
Hvala, Zara za odličen nasvetuser posted image user posted image user posted image !
Sodeč po odgovorih, ki sem jih prejela, mi očitno ne bo ostalo nič drugega, kot da te poslušam, a misliš, da bi ji zdaj dala še kuli kake druge barve, da ne bo tako monotonouser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:18:50   
Jančika_
Kuli sem spravila iz prevleke za kavč z DR. Beckmann's Fleckenteuflom iz DM-a, ampak ni primeren za usnje, tako da ti ne znam pomagati.

Ta kavč bo verjetno dal še marsikaj skozi...mi imamo zato enega takega, ki ima bombažno prevleko, ki se sname in pere, pa še v raznih barvah imaš te prevleke, če se naveličaš prejšnje (Ikea). Moram reči, da sem po prvi epizodi s kulijem (prejšnji teden) še bolj vesela, da imamo tak sistem.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 26.9.2005 19:23:28 >

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:20:55   
india
A se ne dobi prav čistilo za čiščenje usnja???  Ja kaj pa če bi povprašala koga,ki se ukvarja z Amwayem, njihova čistila so extra OK. Jaz sem že marsikaj očistila z njimi!user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:21:48   
ZARA
Ja gamini, monotonost res ubija...otroku moraš pustit, da se izživi  user posted image ...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:27:41   
gamini
Ja, Zara, se popolnoma strinjam s tabo, zati imamo počečkane stene in pred kratkim tudi preproge user posted image , ampak vseeno, ko sem zagledala počečkan trosed user posted image .

Vsekakor bi rada zadevo uredila čimprej, saj bo moža kap, ko bo to videl.   

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 19:35:30   
gamini
Ojla, Miška01, kako?
  
Bom poskusila dobiti to čistilo, upam, da bo pomagalo...
                                    Lp v Maribor user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 21:06:31   
ZARA
No vidš, mogoče maš zdej enkratno priložnost, da se ga elegantno znebiš... ( dobro premisli )

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč oz. nasvete, prosim!
26.9.2005 22:05:42   
gamini
Zara, ga tako malo vidim, da sploh ne razmišljam o tem,
ker se ga nimam kdaj naveličatuser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?