|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 10:11:31   
Mariposa08
Naty jaz tudi rada pečem :)) zadnje čase bolj malo ampak to zato, ker potem tudi seveda vse pojem , hehe :) orehove lunice so meni dobre pa ruske kape in kokosov biskvit ali po domače “ čupavci “, mmmmm njamii njami  hehee :) Ja bom vidla koliko sem O sfalila , jaz mislim da ni bistveno kdaj točno slončkaš ampak tudi od jakosti ovulacije , vsak mesec je O drugačna, če gledam po sluzi je bila orejšnji cikel slabša mogoče, kaj pa vem. Ja ponavafi sem O dobila na 13.dan , no nekako sem tako mislila, če bo zdaj kasneje , ker je danes 13.dan je nožni tudi zaradi jemanja klomida, ker tu premakne O in tudi M malo na kasneje, kaj pa vem, bom vsaj vedela točno kdaj jo imam :) nič pa ne upam da bo uspelo ta mesec ker se lahko še toliko trudim oa nevem kaj , pa ne uspe , pa lahko uspe potem pa tako ko bi najmanj pročakovala da bi uspelo. Pustim se presenetit :) tudi vama želim da vama uspe ta mesec oz. vsem nam :)

Abracadabraa ja čaj je kr v redu za pit, sploh ni grenek izgleda tak ko da bi imel malo medu v čaju že , taki enostaven za pit , in ko pustiš 10min čaj preden precediš je tako lepo topel da ga komot piješ :)

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 17:45:08   
Mariposa08
Evo naredila test, danes se mi zdi, da je druga črtica nočnejša od prve, pa tudi sluz sem imela in špikanje v jajčnikih , to pomeni , da bo O zelo kmalu že, če ni že. Sem test naredila že 4 ure nazaj pa nisem imela časa objavit :) nevem s bo O danes sli jutri ? No pridna sva že bila tako , da jutri spet v akcijo :) 
user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 18:00:55   
abracadabraa
Mariposa, torej samo akcija:)) če sta pridna potem je ne moreta zgrešiti. Se že kaže na testu. JuhuuJaz pa sem danes dobile teste, se kak dan morem počakat za naredit prvega. Nekje 11.dan naj bi ga.. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 18:15:57   
Mariposa08
Abracadabraa super , da si testke dobila, boš kmalu tudi ti prilepila kakšno slikico testa , da spremljamo ;) zanimivo kako se je od včeraj na danes tok močno že obarvalo , no očitno ta hormon ali kaj je že to, zelo hitro narašča, ko je O tako blizu:) ja sej sva že bila v akciji , jutri spet , pa pojuttišnjem potem pa že počasi n bo več učinka :) sflaila je nisva zdej pa a se bo prijel kej al ne pa bomo še vidli :) zdej bom skos kupovala teste za O in za nosečnost tam na tej spletni strani, ker so res za djabe :)

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 18:53:37   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

Evo naredila test, danes se mi zdi, da je druga črtica nočnejša od prve, pa tudi sluz sem imela in špikanje v jajčnikih , to pomeni , da bo O zelo kmalu že, če ni že. Sem test naredila že 4 ure nazaj pa nisem imela časa objavit :) nevem s bo O danes sli jutri ? No pridna sva že bila tako , da jutri spet v akcijo :) 
user posted image



Po pozitivnem testu nastopi O v roku 12-48ur, tako da drzim pesti :) Je pa tole lepo pozitivno :)

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 20:25:01   
Mariposa08
Anonimna upam da uspe, če pa ne pa še vedno vsak mesec posebej je lahko več uspeha :) praviš, da je lepo pozitivno :)? Super , samo naj tudi kakšne lepe rezultate to prinese :) Kako si ti ? Kako se počutiš? Nuhalno še nisi imela? Če se ne motim jo imaš konec meseca ?? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2018 22:08:36   
laura13 RR
Uuuuu, lepo izgledata ti dve črtici na testu :-) poročaj naprej :-)

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 6:31:44   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa08

Anonimna upam da uspe, če pa ne pa še vedno vsak mesec posebej je lahko več uspeha :) praviš, da je lepo pozitivno :)? Super , samo naj tudi kakšne lepe rezultate to prinese :) Kako si ti ? Kako se počutiš? Nuhalno še nisi imela? Če se ne motim jo imaš konec meseca ?? :)



Tile poletni meseci marsikomu pricarajo otrocka, tako da mocno pestkam😉 Jaz sem super, trebuh raste in ze komaj cakam nuhalno, da raztrobiva novico, haha :) je pocasi ze tezko skrivat, tako da se zdaj malo izogibamo skupnemu druzenju😛Nuhalno imam pa konec meseca, tako je, cez 10 dni :)

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 8:46:05   
abracadabraa
Anonimna, kako lepoo <3Koliko si noseca? Zgleda, da ko si pisala, sem bila odsotna, pa nevem tocno kaj in kako s tabo :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 11:20:00   
naty1989
Mariposa08
Imaš prav ja, kak mesec narediš vse, da bi uspelo, vse je pokrito, ni šans da zgrešiš. Ah in glej ga zlomka, ni in ni in še kr ni. Pa čeprav vztrajaš že nekaj mesecev. Včasih pa nimaš časa imaš druge stvari in skrbi pa mogoče kr naenkrat uspe. Pa spet ne veš kak je ratalo. Kot prej ne ko ni,haha. Ah, narobe svet. Jaz če gledam po sluzi, pa bi ravno prejšnji mesec bila močna O, ko ni bilo nič, ta mesec pa ni sluzi, pa ne vem če je zdaj šibka O, ali je sploh ni. Je pa tak če je šibka O zelo težko zanosiš ne? Kaj potem pa ni vsak mesec enaka? Ah cele študije okrog tega. Samo veš pa ne kdaj je močna kdaj pa šibka O ne? 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 11:25:58   
naty1989
Ne jaz tud nimam nekega upanja za ta mesec. Kaj pa vem, toklo je enih stvari in malenkosti, ki lahko grejo narobe. Če si pomisliš, res ni mačji kašelj zanosit, daleč od tega. Upanje malo pade, včasih se ti zdi kot da nikoli ne bo uspelo. Pa ne da bi bil žalosten zdaj, al pa črnogled, ampak sam občutek dobiš taki, kot da nisi primeren za to vlogo. Ampak že more biti tako, vsako slabo je za nekaj dobro pravijo.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 12:09:50   
Mariposa08
Naty 
Se že kaj pakiraš za dopust :) ? Jaz bom zdaj za vikend vse oprala in pripravila že, da potem tista dva dni samo neke  take stvari nosim, ki jih na morje ne bom vzela :) Ja res vsak mesec misliš kako bo uspelo če pa ja O je bila in nisi je zgrešila in je bila po občutku dosti močna O, potem na na koncu cikla spet ta M . Jaz pravim, če poletje ne prinese otroka , ga bo pa jesen ali zima še toliko prej prinesla , bomo pa poleti vozičkale hehe :)

Anonima 

Super , da se dobro počutiš :) ja verjamem , da ti je težko skrivat trebušček , sej pravijo , da pri drugi ali tretji nosečnosti se trebuh prej začne poznati, nekaj zaradi raztegnejnosti maternice ali tako nekako , kaj pa jaz vem :) držim pesti, da bo vse ok :)

Abracadabraa 

Kako si ti? Ti boš mela počasi tudi O ? Kr v akcijo , hehe :)

Eno čisto tako brezvezni vprašanje.. je katera poskusila kdaj s to verižico z nihanjem nad zapestjem?? Ti pokaže kao koliko otrok boš imel in katerega spola bojo in po vrsti kako bojo po spolu in ko se verižica ustavi ni več otrok. Meni je pokazalo 6 otrok in to sem dvakrat ponovila in sicer v zaporedju fantek , punčka, fantek, punčka, fantek , punčka. Slišala pa sem, da baje pokaže tudi tiste nerojene otroke, se pravi ss in druge izgube . Sej ne verjamem da je lih kaj na tem ampak včasih so dali veliko na te vraže, jaz sem to naredila iz čistega firbca :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 12:24:43   
naty1989
Haha Maripisa08 6 otrok!!! Uh pol pa boš mogla bit pridna,haha. No 6 je res malo dosti. Da je vsaj eden ali dva je super.
Ne nikoli še nisem tega probala, mogoče bi še pred leti kaj takega šla probat, sam zdaj pa bi premislila, ker nikoli ne veš kaj ti pove oz.pokaže s tem nihalom. Ampak to še ni tak, bolj so vedeževalke,ki prerokujejo. Tu te je pa malo strah, kaj ti bo povedala kaj te čaka, kake slabe stvari...ne veš, lahko je slabo, pa potem že preveč razmišljaš o tem...
Drugače pa mi je en gospod 1x iz roke prerokoval, da bi naj imela 2 sina. Pa da bom živela 60 let vredu, 30 pa bolj slabo. Pa s srcem bi naj imela težave. Reko je tud naj pazim na srce, da ga preveč ne obremenjujem...mogoče bo kaj res. Nekatere stvari za nazaj je kr trofo. Je pa že od tega enih 16,17 let. No kar sem hotela povedat, prej sem ful želela, da bi mi kdo prerokoval, da bi vedela kaj me čaka, zdaj pa ne več tako. Včasih je pa boljše da kaj ne veš, se ne obremenjuješ. 
Sem pa slišala že pred leti, da je u lj.ena ki ti pove kaj si bil v prejšnjem življenju. Ne vem če je res. To bi še pa manj šla. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 12:27:53   
naty1989
Sem vedela, da sem nekaj pozabila napisat.
Se pripravljam na dopust ja, ti že komaj čakaš ne? No po večini že mam perajt, ene stvari še morem naredit, sploh pranje in take stvari ko je treba zadnji dan naret...drugače pa bo. Jutri ne bi rada celi dan bila v teh pripravah, pa sem si te dni naredla že dosti.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 13:18:45   
Mariposa08
Pridna si Naty, da si si že vde pripravila :) mene še to vse čaka čez vikend, pa je treba še stanovanje potem pospravit, saj je čisto ampak saj veš, posesat, pomit po ztleh, da smeti ni , ko naju ne bo pa posod da ne bo pa take te hehe :) 
Aja na regresijo ne bi šla ? Zanimivo, jaz pa sem rekla, da bom šla na regresijo, čeprav ne uspe vsem ta regresija, moraš biti zeloooo sproščen da potuješ skozi misli v prejšnje življenje. Ta regresija ti pomaga razrešiti tudi sedanje probleme, npr ko jih imam jaz z zanositvijo ali če izbiraš skoz napačne moške/ ženske ... itd. Mene je to vedno zanimalo in bom šla jeseni sigurno če še ne bom zanosila, če ne pa po porodu :)Jaz sem bila pred leti v zgodnjih 20ih pri neki vedeževalki , mi je rekla da bom imela 2 otroka , spola ni želela povedati, dosti stvari je povedala za nazaj pravilno za naprej pa niti ne toliko . Sem bila pa ne dolgo nazaj pri eni vedeževalki, gleda iz kavne usedline v Lj, mi ne vse zadela za preteklost , za sedanjost in upajmo da tudi za prihodnost hehe :) je rekla, da bom do svojega 31.leta že mama in da bom rodila sina. Je rekla imela boste več otrok ampak samo enega sina , sem si mislila mi je čisto vseeno kaj bom imela samo da bom končno mama :) rekla pa je da bom zanosila proti koncu tega leta, bom vidla če se bojo njene napovedi uresničile :)Ja včasih sem si želela veliko družino, tudi 6 otrok se ne bi branila, če bi jih imela kam dati in finančno preskrbeti , sicer se pa vse da , kjer je volja je tudi moč:) drugače pa 3-4 otrok mi je nekako lepo imet, ampak ne smem biti požrešna, ker bom zelo srečna že če bom imela vsaj enega otroka :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 14:32:22   
abracadabraa
Mariposa, ja se kak dan, pa bo tudi pri meni O..
Jaz iskreno sem bila 2x pri vedezevalki iz firbca :))) Pa je rekla, da bom imela otroke..ampak nic koliko in kdaj.. :)) 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 15:00:16   
naty1989
No pol pa bomo vse imele otroke, ene prej, druge kasnej.
Ja ne vem, malo mam strah pred tem. Sploh kaj sem v prejšnjem življenju bila. Kaj pa če sem bila kaj groznega, haha. Ali če sem drugim škodovala. Ja vrjamem v to, da ima vsak neko svojo pot skozi življenje, neke svoje napake od prej, ki jih mogoče mora popravit v tem življenju. Neko svoje poslanstvo. Mogoče tudi plačuješ za svoje grehe od prej...
Ja je čisto mogoče, da nekdo, ki ne more dobit pravega ali pravo, da s to pomočjo razreši to težavo. Je pa na koncu to, da kako ti je usojeno tako je. Eni najdejo pravo osebo, drugi nikoli, eni imajo otroke,drugi nikoli. Eni najdejo fajn partnerje, drugi pa grozne...tudi eni imajo lepo mladost, drugi tako da bi jo najraje pozabili. Vsak ima nekaj, eni ljubezen, drugi denar,redko kdo da ima vse, brez kančka truda. V glavnem ni vse vsakemu dano, odvisno kam padeš, ali so pri ljubezni težave, ali nimaš denarja, ali nimaš otrok, lahko da imaš slabe starše, s katerimi se ne razumeš...vse je neka igra usode 😊. Vidiš koliko je takih punc ali žensk ko pa imajo otroke pa nimajo parnerja ali naletijo na same take grozne moške, ali nimajo denarja da bi preživljale otroke pa niso srečne. Nasprotno pa drugi imajo vse, pa ne morejo imeti otrok...in spet niso srečni...

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 16:20:41   
Mariposa08
Naty jaz sem pa prov firbčna kaj sem bila v prejšnjem življenju, baje so osebe ki so ti blizu , si bil nekako povezan z njimi tudi v prejšnjih življenjih, sploh parter/ partnerka , brat/ sestra .. itd. Ja tudi jaz razmišljam glede na to kako se moram za vsako stvar v življenju stokrat bolje potruditi kot ostali, da bi mi kaj uspelo in kaj dosegla, da očitno sem v prejšnjem življenj bila neka barabica , hahah :) to pa itak , da nam ne more bit vse po volji, dpbiš to kar ti je namenjeno, ni vse slabo slabo je lahko tudi z nekaj dobto ni pa vse dobto jemati samoumevno , ker tudi to dobro lahko nekoč izgubiš, če to ne znaš ceniti . No važno, da bomo vse imele otroke , hehe :) meni je čisto vseeno kaj bo samo da bo zdravo kar mi je najbolj pomebno :)
Abracadabraa , zdej pa kr v akcijo , O merit teste pa da vidimo , da spremljamo :) Evo jaz prilagam še zadnji test, sem včeraj zv še en test naredila, me je zanimalo če bo še pozitivno , tako da mi je testov zmanjkalo, sem samo 5 naročila :) danes je še vedno pozitivno, me špika močneje kot včeraj, sluzi pa nimam.

user posted image

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 16:50:34   
abracadabraa
Oz.sem narobe napisala😅 se kak dan pa bom test naredila. V pon.bo 10.dan ciklusa.. Tako, da pon ali torek bom prvega naredila.. Ce me ne bo ze prej firbec matral😅Mariposa, ti pa si zdaj lahko mirna, ker ves da O je, pridna sta bila.. Mi pa drzimo pesti, da bo uspesno! Pa se dopust vas cakaaaa

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 17:43:56   
naty1989
Mariposa08
Ja, mogoče se ti pa v prejšnjem življenju ni bilo treba nič trudit, zdaj pa se moreš ful. Tako da spoznaš malo drugo plat. Tudi jaz se morem kr fejst trudit, nič mi ni dano kr tako na lepe uči. Že v šoli sem se mogla dosti bolj učit, kot drugi, tudi si nisem tak zapomnila kot drugi sem potrebovala več časa. Tudi v službi sem mogla dosti skozi dat, da sem kakšno zadevo osvojila, bolj dolgo sem rabla kot drugi...
Sej jaz sem tud firbčna, samo je pa vseeno strah malo pred tem.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 17:48:16   
naty1989
Mariposa08
Še boš naredila kak test? Pa poročaj če bo sluz, ker potem vsaj vem da je tudi brez nje O. Tako da mogoče še vseeno ni vse izgubljeno. Mogoče je pa glih kontra, če je sluz je lahko O bolj šibka, če je pa ni, pa je lahko O glih tako normalna. Vse je mogoče. Glih tisto v kar si prepričan ni, je ravno tisto ki ne najbolj ne mogoče.
Pa si trofla O za prejšnje mesece? Ali si sfalila?

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 17:49:58   
naty1989
Aja, joj se opravičujem sem spregledala. Nimaš več testov, opsi🤪

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 18:54:40   
Mariposa08
Naty jaz kar se učenja tiče nasplošno sem si kar hitro zapomnila ampak se mi je v šoli dostikrat zdelo , da se mi je godila krivica, npr. Tiste s samimi peticami in oh in sploh priliznjenkami učiteljc je bilo včasih vseeno kaj so povedale so bile lepo ocenjene jaz in nekatere pa da se na glavo postavim bi mi komaj dala včasih pozitivno pa bi si zaslužila več , ali pa usto spraševanje se spomnim , 3 v eni konferenci sem bila vprašana nekatere niti enkrat, pa sem bila drugače mirna, nobenih problemov nisem zganjala , ah .. v službi sem hitro skapirala vse , sem pridna in delovna, ni mi težko zavihat rokave in delat, je pa res da pač šefom v rit ne lezem in sem dostikrat kregana zaradi napak ki jih drugi naredijo , saj jim povem svoje nazaj ampak kregati mi se pa ne , se mi zdi škoda moje energije za to :) tudi s kolegicami nisem imela ravno sreče , še vsaka me je na svoj način izdala, tako je življene te uči:) zato si pa mogoče po eni strani želim prej fantka kot punčko mogoče, seveda bi si želela tudi punčko če bi mi bilo namenjeno, če pa ne pa tudi ne bom nič razočarana. Se mi zdi , da sem se vedno z fanti in moškimi bolje razumela kot pa z ženskami :)Tako da ja , mogoče v drugih življenih popravljamo napake ki smo jih v pretekloh življenjih naredili, me prov zanima kaj sem bila haha :)
Ja nimam več O testov, me pa kr fajn špika danes dost močneje kot včeraj tako da nekako sumim, da je danes ta prava O :)Sluzi več nimam , sem jo imela včeraj, danes samo to hudo špikanje, da še ko se vsedem me boli , da se moram previdno vsest 😁
Abracadabraa evo najbolje potem v torek , ko bo 11.dan da začneš O teste delat, boš lepo vidla kako napredujejo črtice in kdaj te O pričakuje hehe :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2018 19:16:57   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: abracadabraa

Anonimna, kako lepoo <3Koliko si noseca? Zgleda, da ko si pisala, sem bila odsotna, pa nevem tocno kaj in kako s tabo :) 



Abracadabraa, 11t3d danes :)

(odgovor članu abracadabraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 8:32:21   
Anonimen
Se ena vzpodbudna novica- prijateljica, ki je ta cikel zacela s pitjem Asicevega caja, je ravno zagledala plusek!!!😉💓🤗

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?