|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 13:04:53   
Mariposa08
Anonimna super, čestitke tvoji prijateljici 😁 upam, da tidi nas doleti ta sreča , če ne v tem ciklu pa naslednjem , sej bo :) ti še malo pa nuhalna , a slabosti imaš še ali so malo ponehale ? 
Naty jutri že odhajaš na dopust, blagor tebi, jaz komaj čakam še te 4 dni do morja :))
Abracadabraa ti upse čaj piti 3x dan? Jaz ga kr 3x na dan pijem, no sej še danes in jutri ga bom pila potem pa kot je Anonimna rekla bom do M nehala piti :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 15:08:05   
Anonimen
Ja, pocasi ze odstevam do nuhalne :) komaj ze cakam :) slabosti pa vec ni, oz. so, ce sem lacna, haha, tako da je treba kr jest😁

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 16:19:41   
abracadabraa
O anonimna, lepo slisat..
Mariposa, gledam za pit 3x, ce zjutraj prav ne znese, potem 2x.. Tako, da kombiniram ali 2x ali 3x..Pri tebi in naty vbistvu je ze O mimo nekako.. Mene se caka.. Me zanima ce bo ta mesec kaj uspeha :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 17:44:38   
naty1989
Mariposa08
A tako si imela v šoli. Jaz sem se mogla drugače kr učit, da sem dosegla neke solidne ocene. To je res, pri nas je bila ena, ki se je jokala ko je dobila 4, pa so ji dali 5 potem, čeprav si ni zaslužila. 
V službi pa sem tudi potrebovala več časa, da sem skapirala stvari pa je potem šlo. Sem pa mela eno službo, ko je delo bilo ok, zelo vredu, pa sem imela sodelavko ki je bila zelo žleht, do vseh novih , ki so prišle. Takrat smo bile 3 nove. Mene je obtožla vsega, kar sem naredila narobe pa kar nisem. Ne rečem vsak naredi kako napako, tudi ta sodelavka "popolna". Ampak vsega pa res nisem jaz kriva, sej ja gledam da potem napako popravim in je ne naredim več. Ampak tu sem pa bila obtožena vsako jutro nekaj. Pa sem potem razmišljala in ugotovila, da sploh nisem tega delala. Npr.nekaj zložla in narobe pospravla...na koncu, ko več ni imela kaj me je šla obtožit, ko smo kavico pile, da kaj sem si jaz kavico prnesla, njej pa nisem na mizo prnesla kave. Medtem ko je kavo druga kuhala in si je isto vzela šalco nalila in šla iz kuhinje. Potem je prišla druga in isto naredila, a jaz vsega kriva. Mislim res bv stvari, ampak te prizadenejo in jih ne pozabiš. Sem tudi večkrat opazla, da me je obtožla seveda, da sem jaz narobe nekaj naredla in se je potem zvedlo, da sploh nisem kriva, a se nikoli ni opravičila. Bila je pa res nesramna, zategnjena,sovražna...v glavnem jaz se nisem dobro počutila, grozmo mi je bilo. Sekirala sem se tam in še doma.
O mislim da je fertik ja, vsaj po izračunih. Ne vem jaz pa sploh nimam nekega špikanja pa sluzi neke ni bilo...misliš da je to dobro?
Ja jupi, jutri gremo. Verjamem da komaj čakaš, sej boš videla te 4 dni bo minilo kot šus, ko boš v pripravah. Sploh zadnje 2 dni.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 18:11:42   
Mariposa08
Anonimna sem danes vidla eno mamico, ki je racno tako imela 2 sinčka kot ti pa pričakuje tretjega otroka, sicer ima trebuh že kr velik , ampak sem se takoj nate spomnila :) lepo , da se boljše počutiš, zdaj bo počasi samo trebušček rastel pa veliko boš jedla , hehe :)) poročaj ko bo nuhalna mimo , kako je bilo in kaj je G povedala lepega :)

Abracadabraa ja jaz sem načeloma mi se zdi, da že mimo O, pridna sva bila, kaj bo pa na koncu meseca bomo pa še videli hehe :) ti boš imela kmalu O pa kr v akcijo ;) jaz bom samo še danes pila čaj potem pa do M nič več.

Naty te čisto razumem to v službi situacije, imam tudi jaz ne samo eno tako sodelavko ampak jih imam kar več od mladih do starih . Tudi jaz aem velikokrat pokasirala od drugih , ko so drugi napake delali pa to niso bile nedolžne napake, no dosti teh je bilo banalnih napak , pa so mene obotžili. Na začetku , ker sem bila nova in itak ne bom nič nazaj rekla, potem zato ker so vedeli da pač lahko, potem nekaterim nisem bola všeč ker sem direktna in povem v obraz če me kaj moti in ne za hrbtom kot to določene delajo. Čez čas sem se naučila, da ljudi ne moreš spremenit in jim določenih stvari ne moreš dopovedati ampak se mi ni dalo s tem ukvarjati. Ko me je kdo kaj obtožil sem jaz dokazala, da nisem kriva. Opravičil se tako ni nihče ampak sem jim jasno dala vedeti, da če nimajo dokazov naj me ne obtožujeji sploh pa po nepotrebnem. Drugače pa te ko so tako žleht in samo gledajo kdaj ti bojo kaj podtaknile, ko jom v obraz poveš na lep in miren način, da ni lepo od njih in da obtožuje nekaj kar jaz ali druge sploh nismo naredile, ker ona pa tudi zdaleč ni popolna, druge delamo ona pa lepo rit greje in jamra kok je zmatrana, kot da druge nismo . No taka ko se soočiš z njo ti pa potrm ko nima kaj pametnega za argumentirati ti pa reče ‘ sploh ne bom komentirala ‘ ?? Kr neki , ampak ja povsod so dobri in žleht ljudi , ampak na tebi je koloko se boš konu pustil poniževat in maltretirati, do mene življenne nj bilo prizanešeno pa ne bi o tem in me je to naučilo, da nikoli nisem in nikoli ne bom nobenemu dovolila, da hodi po meni. Sebe zelo spoštujem in spoštujem tusi druge pa naj drugi spoštujejo tudi mene . Tako da te res razumem , povsod so take izjeme in težko je z njimi delati res ker se sekiraš, in ti je težko , pod stresom si , mah grozno je . 
Ja še malo pa dopust, sej bo hitro do takrat minil čas :) Naty ti pa uživaj na polno, sprosti se , sonči se , prepusti se morskim vonjem :))


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 21:33:13   
naty1989
Tako je, morje je tu. Zdaj pa grem spat, jutri pa zgodaj na pot 😊. Ti tudi se fajn mej na morju, maksimalno izkoristi ta čas in predvsem se nakopaj, nasončni, pa na lenari 😊.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 21:44:30   
Mariposa08
Naty uživaj na morju, sprosti se maksimalno , pozabi na vse in samo uživaj 😁pa se tipkamo , ko se vrnemo z morja 😊jaz imam še jutri za oprat cunje in tako pospravljanje pa potem še dva dni oddelamo potem pa via dopust 😁😎 upam, da prineseš dobre novičke z dopusta ! 😉

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2018 23:24:47   
abracadabraa
Naty uzivaj na dopustu!

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2018 18:52:39   
naty1989
Hvala za lepe želje. Že uživam, sem se že kopala, voda je ko greš not kr mrzla, potem pa je super. Pa še net mam. Nekaj se menimo da če bo vreme podaljšamo, 👌.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2018 19:30:54   
abracadabraa
Ooo naty, supeeer! Bi kar sla nazaj na lepse tudi jaaz.. Pa treba kar v sluzbo 😭

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2018 19:54:21   
Mariposa08
O Naty super da uživaš in še net maš 😜no zi kar uživaj, sonči se in sprosti se , jaz komaj že čakam, še 2 dni pa dopust končnooo :)))) 
Abracadabra glej, da pošlješ testke , ko jih boš delala , da spremljamo potek dogajanja hehe 😁 jaz sem nehala pit čaj, včeraj sem ga še pila, danes ne več, pa kar bo pač bo :)

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2018 22:35:12   
abracadabraa
Mariposa, bom bom vsekakor. Danes sem kar enega naredila, ceprav je dan, dva prej. Ampak, me ze ene dva dni tako cudno spika, da sem rekla ze ce jih imam te testke da preverim, da ne bi prisla O prej ta mesec slucajno. Imam kar nekaj testov pa sem preverla. Ampak je negativno :) tako, da v torek spet naredim, pa delim z vami kako napreduje :DCaj pijem po navodilih.. Pustimo se presenetit :) 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.8.2018 13:08:44   
Mariposa08
Abracadabraa sej bo v torek bo mogoče že kaj vidno na testu, odvisno očitno kdaj imaš O , če jo maš na 14.dan potem ti bo šele 12.dan začelo rahlo kazati drugo črtico , boš vidla , pa poročaj in pošlji testke , da vidim :) 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.8.2018 18:53:21   
naty1989
Mariposa še malo, samo še en cel dan 🏖

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.8.2018 20:17:13   
Mariposa08
Naty res je , samo še 1 dan pa morjeee 😁 že komaj čakam :) ti uživaš na polno , hehe, upam da imate vreme lepo , da sonce žge in da so plaže polne, muzika pa zvečer do daske , haha 😜😁

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 16:06:46   
abracadabraa
Ooo mariposa, uzivajta na dopustu!!Naty, upam, da se imata tudi vidva fajn. 
Evo, pri meni 12.dan, ampak O test negativen :) Samo ena crtica...druge niti malo malo malo ni videt :Puser posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 16:17:32   
Mariposa08
Abracadabraa ja zaenkrat je test še negativen, jutri spet ob isti uri naredi test bo sigurno že rahla črtica :) ti kar pošiljaj testke , bom spremljala tudi če odpisat ne bom mogla , nekje bom že kakšn wi fi našla hihi . Ja komaj čakam že , jutri zgodaj zj že šibava na morjeeee končnooo 😜😋😂😁

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 17:07:40   
abracadabraa
Ja ja bom, tako, da mi boste znale pomagat ce bom v dilemi kaj kaze test :D upam, da se pokaze se ena crtica :O 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 19:39:45   
Lillyy
Evooo punce mene z morja 😁 sem dobila lepo barvo in samo ene 100 pikov komarjev. Tole letos je nenormalno 😀 Sem vas stalno brala, tako da sem na tekočem z dogajanjem.Naty upam da uživaš na morju 😁 sem večkrat prebrala da te je zanimalo glede sluzi in njene količine ipd. To ne rabiš nič skrbet, če veš slončkaš, se sluz tudi razredči in jo lahko sploh ne opaziš oz. jo je le na videz manj. Upam, da je bilo ta mesec uspešno 😁Mariposa, prekrasen pozitiven testek za O. Močno stiskam pesti, da se je vse poklopilo 😁 čaj je tudi zagotovo pomagal. Lepo, lepo se imej na dopustu, spočij si za žur konec meseca 😎Abracadabra, stiskam pesti, da bo čaj pomagal. Testke pa kar delaj vsakih 24 ur, tale je še negativen 😁
Jaz sem ok, brez simptomov. Edino sem prej pod tušem, ko sem se obrisala, imela čisto eno tako rjavo nitko. Sem pomislila, da bi bilo možno, da je vgnezditvena, ker toliko pred M nimam nikdar nič rjavo. Ampak ne bom nič upala, bomo počakali še en teden 😁 zdaj sem stalno v mislih pri poroki in brskam za oblekami ipd. Super okupacija 😁😁

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 21:44:49   
Mariposa08
Abracadabraa ti kr obljavljaj testke bom že nekje dpbila wi fi pa zi kak napisala hehe :) sej boš s testi spremljala kako črtice napredujejo in nekako po občutkih in pozitivnem testu ugotovila kdaj imas O :)


Lillyy dpbrodošla nazaj :) ! Super, da si se imela lepo im da si vsa zagorela prišla nazaj hehe :) no držim pesti, da bo tokrat uspelo :)) mene samo špika dol ampak tako me je tudi prejšnjič pa ni bilo nič tako da ne upam preveč , sem pa tudi okupirana okoli rojstnega dneva , ker vse preračunavam kaj in koliko česa potrebujem za žur haha :DSporoči, če bomo zibale ;)) a sta že določila datum poroke ? Midva dokler ne zanosim bo skos izgovor , da ni denarja :P ko bo pa enkrst otrok na poti bo šlo pa verjetno vse po tekočem traku haha , bom vse še dočakala :)

Punce uživajte, jaz grem spat, zjutraj zgodaj odhajava z mojim nq dopust končnoooo :))Tako , da upam da bo vreme na najini strani , čeprav za vikend napovedujejo bolj slabo vreme ampak jaz mislim, da bo kar super vreme , samo da se spočijem od vsega pa tud če bo deževno samo da okolje malo zamenjam 😀 uživajtee , pa se beremo, če ne bom mogla nič napisati potem wi fi- ja ni , če pa bo pa itak boste vidle hehe. Jutri končnoooo morje, sem ga le dočakala 😁😂😎

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 21:58:47   
naty1989
Mariposa
Jutri pa gremo a? Ja vredu je, vroče ful. Muzika je tudi, pa ni take gužve na plaži, da bi en po drugem hodili,haha. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 22:06:27   
naty1989
Lilly
O že nazaj, to pa je hitro minilo. Jaz sem pa komaj prišla. Pa še ne bomo šli domov, uradno 29, ali pa podaljšamo do 31.8 🤩. 
Ja glede sluzi je tako, da je tako ali tako že bila, pa ni bilo nič. Tako da tudi, če je nisem opazila še to ne pomeni nujno slabo. No bo že, kako mora bit. 
In kako je bilo na morju?
Jaz pa mam normalno net tu, spoh nič ne šteka 😊. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 22:24:50   
abracadabraa
Lilly, drzimo pesti, da je uspelo! <3
Ne vem, ali je slucajno, ali ima caj kaj veze.. Ampak, napihnjena sem neverjetnooo.. Joooj.. Res prav socasno ko sem zacela piti.. Uuf.. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2018 22:26:48   
abracadabraa
Mariposa, zelim ti, da si odpocijes kolikor se da! Odklopi in uzivaaaj

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.8.2018 13:50:10   
Lillyy
Mariposa, sva se nekako odločila, da bi mela v decembru poroko. Datum pa najbrž kje v začetku, odvisno od zasedenosti. Midva bova v ožjem družinskem krogu tako da ne bo finančno tako hudo 😁Drugače pa vem ja, si kar hitro čez 10.000 eur, če imaš tako pravo ohcet. Sta pa mislila imet prav tako na veliko? No upam da že uživaš na morju. Glede dežja pa ne skrbi, zagotovo ne bo pokvarilo 😀
Naty, točno tako glede sluzi. Upam res, da se je poklopilo 😁 na morju je bilo super. Na začetku sva imela malo dežja in je zelo ohladilo morje. Potem je bilo pa skozi super. Malo se je že poznalo, da gre sezona h koncu, je bilo manj ljudi. Naplavala sva se in si odpočila, tako da namen je bil dosežen. Ti kar podaljšaj, če imate možnost. Midva bi tudi pa ni bilo več prosto 😀 
Abracadabra, hvala 😁 sva bila tudi na morju kar pridna, ampak O je itak šla že prej mimo. Da si napihnjena, je dokaz da čaj nekaj učinkuje. Je lahko pa tudi od O. Čutiš kakšno špikanje? A testek si danes delala? 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?