|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2018 18:55:18   
Lillyy
Ja, sem tudi jaz že pomislila na pomanjkanje progesterona, čeprav, ker sem blizu M in če imaš izcedke okrog 2 dni prej naj ne bi bilo problema, so meni kdaj rekli. Je pa res, da se mi to dogaja zadnje 4 mesece, sem tuhtala, če je možno da bi bilo od psihe. Abracadabra, ti imaš vedno prej izcedke, preden se ulije?Sem pa ravno prej gledala in je moja G še vedno odsotna. Ko pride nazaj, se bom pa tako ali tako naročila na pregled. Cel dan nisem imela nič več izcedkov, samo včeraj zvečer. Sem že začela razmišljat, če bi bilo možno, da sem se med slončkanjem kaj "poškodovala", imam pa že krče, tako da mislim, da je samo vprašanje časa da se ulije. Ne bom nič tuhtala in kot ste rekle, bom jutri praznovala 😁 hvala Mariposa za zdravico 😃 Anonimna, super slišat da si vredu 😁 ko daš nuhalno mimo, se mi zdi ena taka prelomnica. Na dopustu boš pa zihr uživala. A ti si tudi avgustovska? Smo potem že 3 😁 Midva bova jutri vsem povedala, da se bova poročila, še nisva, ker sva rekla, da bova v živo. Je prišla med tednom sestra na obisk, sem mogla skrit prstan in isto pri frizerki. Hehe 😁😁

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2018 19:47:04   
naty1989
Abracadabra
Ne se preveč sekirat okoli O. 1x že pride, mogoče ko boš najmanj pričakovala. Ali pa sploh ni v tistih datumih, ko bi naj bili plodni dnevi. Sama dobro vem, da je lažje rečt kot naredit, ampak kljub temu, poglej sma že dve, tudi jaz ne vem kdaj je O. Če dobro pomislim sploh nočem več vedet kdaj so plodni dnevi oz.si vse to računat, ker potem sem samo jezna in slabe volje ker ni takrat...in pustim da ko pride O pač pride, pa če je to na sredini meseca ali že 8,10 dan ali pa tudi 20,22.dan. Samo da je. Sej veš manj se ukvarjaš s tem boljše je. Pa tudi poglej če imaš spolne odnose na 2-3 dni je ne moreš zgrešiti, oz.si jo že večkrat trofla, ampaj je pač izgleda potrebno še kaj več kot samo gola O. Pač tisti pravi čas in trenutek. To pa bo prišlo samo od sebe. Včasih mogoče tudi, če ne boš tako blizu O. 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2018 19:59:21   
abracadabraa
Lilly, nimam cisto vsak mesec prej te rjavo krvave izcedke.. Ampak je res da so veckrat.. Vsak tretji mesec zagotovo..Kako lepooo za porokoo! Srecka hihihiSame avgustovke ste tu hehe. Nevem tocno kdaj imate, ampak vam zelim vsem trem vseee naj najlepseNaty, res je kar si napisala.. Ampak taaako tezko je pol vse odmislit.. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2018 20:13:16   
naty1989
Mariposa
Ja mam že nekaj barve od prej, tako da se ne bojim da bi me preveč sonce opeklo. No jutri pa v nedeljo pa tako pravijo da bo malo ohladitve, tako da se bomo malo odpočili od vročine. Danes je bilo zelo vroče. Pa tudi komarji so. Drugače pa je super ja. 
Abracadabra
Mogoče bi bilo dobro obiskat G. Tudi jaz bi že tako šla do njega, ampak sem še prehitra, je komaj pol leta za mano. Tak bi mi rekli, naj še počakam, ker je 1 leto meja. No ampak sem se odločila da po 10 mesecih probavanja grem, ali pa že po 9. Pa magari rečem da se trzdim že 1 leto. To že lahko švinglam. Ker 1 leto čakat je res malo dolgo. 
Samo če maš redno M potem je to dober znak da O je. Ker je od O potem odvisna M in ne obratno. 12 - 16 dni po O pride M. Mogoče je šibkejša pa se zato ni pokazala še. Oz.je premalo tistih snovi v telesu ki to sprožijo. Ker vsak mesec ni enaka. Nič ni še izgubljeno. Tudi če test pokaže negativno ni rečeno da O ni bila. In tudi obratno, če imaš še ne vem kako močno O, pa ne vem kako močne barve vse kaže, sploh ni rečeno da boš zanosila. Na koncu si na istem. Mislim da je res bolje, da skušaš čim bolj ne mislit na O. Pa naj pride ko bo, samo da bo le prišla v vsej svoji lepoti, tako kot pravimo za M. Malo za vzpodbudo.
Ja, sej še 1x pravim, da je lažje govorit kot naredit. Potem ko pride M je težko, smo na tleh. Zdaj je še kr ok, potem pa nas sesuje...ampak počasi si nekak dopovemo da še ni konec, borili se bomo naprej, novi mesec = nova priložnost. Možnost obstaja. Sej veste, če pa ne vztrajamo pa ne bo nikol nič. Pustimo si jokat, koliko je mogoče, morda pa naslednjič ne bo več tako težko. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2018 20:20:29   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Lillyy

Ja, sem tudi jaz že pomislila na pomanjkanje progesterona, čeprav, ker sem blizu M in če imaš izcedke okrog 2 dni prej naj ne bi bilo problema, so meni kdaj rekli. Je pa res, da se mi to dogaja zadnje 4 mesece, sem tuhtala, če je možno da bi bilo od psihe. Abracadabra, ti imaš vedno prej izcedke, preden se ulije?Sem pa ravno prej gledala in je moja G še vedno odsotna. Ko pride nazaj, se bom pa tako ali tako naročila na pregled. Cel dan nisem imela nič več izcedkov, samo včeraj zvečer. Sem že začela razmišljat, če bi bilo možno, da sem se med slončkanjem kaj "poškodovala", imam pa že krče, tako da mislim, da je samo vprašanje časa da se ulije. Ne bom nič tuhtala in kot ste rekle, bom jutri praznovala 😁 hvala Mariposa za zdravico 😃 Anonimna, super slišat da si vredu 😁 ko daš nuhalno mimo, se mi zdi ena taka prelomnica. Na dopustu boš pa zihr uživala. A ti si tudi avgustovska? Smo potem že 3 😁 Midva bova jutri vsem povedala, da se bova poročila, še nisva, ker sva rekla, da bova v živo. Je prišla med tednom sestra na obisk, sem mogla skrit prstan in isto pri frizerki. Hehe 😁😁




Tole sem pa nekje zamudila :) Lillyy, iskrene cestitke ob zaroki💓💓💓💓🤗🤗 jaz je pomoje ne bom nikoli dozivela😂Drugace imam pa rojstni dan 2.septembra, torej se vseeno zelo blizu avgusta :) a smo potem same device tukaj na kupu?😂😂

(odgovor članu Lillyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.8.2018 9:25:42   
Mariposa08
Lillyy vseeee najboljšeeee !!!!! 😁🎂🥂🎁🎉Naj se ti izpolni vse kar si sama želiš, čimprej poroka in seveda , da boš nosečka 😁 bom nazdravila zate hehe, lepo praznuj, danes je samo tvoj dan :))

Anonimna ti si tudi devica, potem smo pa res skoraj same device na kupu hehe 😂kako si ti ? V pon že nuhalna, že komaj čakaš verjetno :)? No da bo le vse lepo v redu , pa poročaj , ko boš z nuhalne , kako je bilo;)

Abracadabraa ja kr do G, nič predolgo ne čakaj , naj te mal pregleda pa naj vidi kako in kaj je , O si pomoje imela , samo lahko da je res bila ponoči ali zj pa si ravno zgrešila s testom. 

Naty ja res lepo na morju , sem se čist sprostila , sej bo hitro minilo ampak je lepo :)) mah s temi O in M se samo sekiramo pa nam nič to sekiranje ne pomaga , samo še slabše nam naredi , hehe :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.8.2018 15:29:44   
naty1989
Vse najboljše in najlepše Lilly! Naj se ti izpolni vse kar si iz srca želiš! Predvsem pa ena tiha želja. Pa lepo praznuj, 🎂. 
Ne niste same device tu. Še ena ribica je poleg, haha.
Ja s temi O im M - ji je sam križ. Se je boljše ne ukvarjat s tem. Zdaj se še kopam brez skrbi, probam izkoristit, ker že prav čutim da se bliža tisti dan ko pride "obisk". Upam da še ne bo, danes je 25 dan, tako da še je par dni časa. In Marposa imate lepo vreme? Tu je bilo malo deža, zdaj pa spet lepo 😊

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.8.2018 19:20:53   
Anonimen
Lillyy, vse najboljse tudi iz moje strani💓💓💓💓 

(odgovor članu naty1989)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 8:13:01   
Lillyy
Hvalaa punce za voščila in lepe želje, da bi se le vse uresničilo 😀😀 je bil lep dan včeraj, kljub dežju. Novico o poroki so pa vsi zelo lepo sprejeli. Anonimna, hvala za čestitke. 😀 in ja, smo res skoraj same device 😀 
Meni pa se je danes ulila M. Imam kar hude krče, se imam najbrž za zahvaliti krvomočnici. Avgust glede nosečnosti ni bil moj mesec. Stiskam pesti, da bo za vse vas 😀😀😁😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 10:26:22   
naty1989
Se pridružujem Lilly, tudi pri meni je že M. Tudi danes. Si kaj žalostna? Jaz sem tako tako. Malo sem, malo pa tudi ne. Pač že more tako bit. Sam pač sej veš vseeno ti ni, pa tudi če še to 100 x rečeš. Ja avgust izgleda, da ni pravi mesec. Upajmo da bo čimprej pravi mesec, no da preguramo do njega. Pa če je to september ali december. Jaz že počasi upanje zgubavljam, pa tu okrog sami otroci. Prvo ko pride M tak pomisliš, da mi ne bo itak nikoli uspelo. Potem pa se sprijazniš. Če ne bo pač ne bo. Tudi prav.

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 10:46:47   
abracadabraa
Lilly, saj sploh ne vem, ce sem ti voscila.. Zelim ti vse najlepse! Upam, da ste lepo praznovali..Mi je pa zal, da imata z naty M :/ Drzim pesti za mariposo. Jaz za ta mesec zase nimam nekega upanja, se glede na O teste.. Ampak, ja, skusajmo biti spet pozitivne:) 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 11:14:10   
Mariposa08
Lillyy in Naty žal mi je, da je M prišla 😔Mam občutek, da tudi moja M prej prišla na obisk kot pa ponavadi ko malo zamuja, nevem zakaj imam tak občutek, mislom pa da tudi meni ta mesec ni uspelo, že kar poznam svoje telo in zo kar se peipravlja ni nosečnost pomoje ampak PMS :/ Sej bo čim prej naj vama mind M pa potem v novi krog . A vidve kaj razmišljata, da bi začele piti Ašičev čaj, pozabila sem si kupiti tisti gel , če zdaj ne uspe bom še to kupila pa upam da bo več sreče :)

Avracadabraa kako si ti ? Ti si malo za mano z M, boš videla kako bo pa potem kar do G pojdi pa povej kako je. 
Zdaj bomo res spet vse na kupu z M , punce do konc leta bomo že vse nosečke, mora bit tako , če ne pa v naslednjem letu, se mi zdi da je to leto 2018 nasplošno nekako slabo leto , če izpustimo neke dobre stvari , vsi grejo nekaj narazen , same neke prelomnice, ali se poročijo in dpbijo ptroka ali pa grejo narazen, vsaj te ko jih jaz poznam je tako , kr neki :/

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 11:33:04   
abracadabraa
Mariposa, ravno prej sem razmisljala, da ta mesec bom prej M dobila, kot ponavadi.. Ker me tako cudno spodaj spika.. Pa niti ne spika.. Tak cuden obcutek. Ponavadi cutim podobno 1teden pred M. Do moje M pa naj bi manjkalo se 12dni..Pomoje bom pocakala se september, da gre mimo in pol grem do G. No, ce me vmes spet prime kaka grozna negativa, bom ze prej poklicala.. Vendar 100% grem najkasneje do oktobra. To pa. Da mi vsaj G pove kako pa kaj, pa da malo pregleda kaj se dogaja

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 13:16:06   
Lillyy
Abracadabra, hvala za voščilo 😁😁 
Naty, čisto nič nisem več žalostna, ker sem bila 3 dni nazaj čisto iz sebe in sem itak vedela, da bo prišla. Ti upam, da se ne sekiraš preveč. Sem pa tudi jaz imela ta mesec samo 27 dni cikel.
Mariposa, jaz sem pila krvomočnico in ta mesec je najbrž ne bom. Za ta Ašičev čaj pa še nisem razmišljala. Za september ne bom nič pila, računala, kakor se mi zdaj zdi. Morda bom naredila O test, ali pa še to ne. Bom imela 100 stvari v službi in s poroko, tako da niti ne bom imela časa, tako da sem se že malo udala.
Stiskamo pesti za vaju Mariposa in Abracadabra, Abracadabra morda pa te občutek vara. 😁

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 14:44:02   
naty1989
Tako M je prišla prej, no prejšnji mesec sem imela 27 dnevni cikel, zdaj pa 26. No prej pa 30 dni. Tako da se lahko prihodnji mesec pričakuje tu okrog 26,27,28 dni. Mislim da je M prej zarad sprembe okolja. Zarad morja. Druga klima. Vidite punce, da morje še ne nosi otrok,haha. Tako da govorice da naj greš na dopust ne pomagajo v praksi. Ne delujejo. No mogoče pri kakem 1,2% žensk. Kao hvaljenje da sem šla na dopust pa zanosila pa se sprostila ne vžge. Po moje bolj vžgejo meseci okrog novega leta. Jih dosti poznam ko jim je takrat uspelo, pa so lahk šli še ne vem na kak dopust. Pa ni bilo.
Pa malo žalosti je že, ampak ju3 je nov dan in adijo žalost.
Občetek da bo M je bil ja. Sam sej tud če zanosiš je isti občutek. Tako da res ne moreš vedet.
Tudi jaz bom šla do G. No malo še počakam. Ampak gremo počasi naprej. 8 krog že. Kdo bi si mislil.

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 19:19:04   
naty1989
Abracadabra
Tako, tudi jaz bi na tvojem mestu šla do G. Sej že kr dolgo probavaš in se trudiš. Pa vsak mesec znova in znova. In se v sebi po svoje žreš, čeprav na zunaj ne. Boš vsaj vedela zakaj ni, pa ti pomaga, je le lažje. Tudi veliko breme ti lahko pade z ramen. Mogoče rabiš samo malo vzpodbude, pa je lahk takoj. Samo ko sam ne moreš nič, niti z ničemer si ne moreš pomagat, če ne veš kaj ti je. Vem kako je grozno to čakanje. Skoraj že ubija.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 19:26:56   
naty1989
Mariposa
Ja neko težko leto je 2018. No pa sej ga bo kr hitro konec. Pa bo 2019 prišlo, moja 30 - ka. To je pa lepa letnica, meni je že skoz št. 19 ful všeč. No samo mislim, da je za vsako žensko težko tisto leto ko se trudi zanosit, pa ne gre. Pa ni važno katero leto je. Ene so že dale skoz lani, ene smo letos, ene drugo leto...in tako brez konca. Kakorkoli, vidiš če bi nam pa uspelo, pa bi bilo ravno nasprotno - najlepše leto ever. Jaz se tolažim, ni še prišel naš čas. Vedno sem se tolažla s tem ko kaj ni šlo, da bo, da še ni pravi čas, pa da pridem na vrsto, pa je potem še vedno prišel ta pravi čas zame.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 19:31:51   
abracadabraa
Naty, ja ja, sej pravim, bom sla. Seveda, poskusas se naprej, pa upas, po drugi strani, nek strah kaj ti bo G povedal. Ampak itak imam v planu it. Bom videla samo ali po tem krogu ali naslednjem. Ta zdaj je bil 9. Kako hitro gredo tej meseci.. Kar ne morem verjet.. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 21:28:04   
naty1989
Tudi jaz ne morem vrjet, da grejo kr hitro ti meseci, kljub temu da čakaš. Tudi jaz sem po 3.krogu bila čist v bedu, da ne bo nikoli nič...pa obupavala, pa vse. Sploh nisem več hotela nadaljevat...ko mi je moj reko da eni čakajo po 8 mesecev do enga leta na zanositev sem rekla ni šans, jaz že ne bom tako dolgo čakala, ne bom zmogla, prej bom nehala...res se mi takrat ni zdelo, da bi vztrajala tako dolgo. Pa poglej še sem tu. In je 8 krog pred vrati. Pa še bom nekako vztrajala. Nisem še rekla zadnje.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.8.2018 22:20:55   
abracadabraa
Ma seveda! Sej pol, ko malo beres kake clanke ipd.vidis koliko dejansko pari potrebujejo za spocet. Tako je, nimas kaj.. Se morejo vsi dejavniki poklapat, da rata. Ne glede na to, pa je vseeno tezko, ker seeveda je ob neuspehu prisotno tudi razocaranje.. Kljub temu, da ves, da lahko traja dlje, da so vmes raznorazni zapleti.. Ampak je cisto logicno, da je ob tako veliki zelji prisotno razocaranje zalost tu pa tam obup celo, ko ne uspe. Se posebej kadar slisis zgodbe drugih, se kar samo ti zastavi vprasanje kaj je z mano narobe, zakaj se to dogaja.. Ampak, smo mocne, vztrajne, vemo, da se ne bomo dale kar tako! Zagotovo bo uspelo in potem bo trud toliko bolj poplacan! Bo!! 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2018 8:20:54   
naty1989
Ja tako je, ko kaj prebereš alibpa če od koga izveš potem veš da nisi sam. Še veliko je takih. Eni so še na slabšem. Eni sicer na boljšem, ampak teh je malo. Ampak vseeno še prebereš dosti tega in pravijo da traja...pa veš da še ne bo, da še je prehitro si še vedno malo neučakan, pa se sprašuješ zakaj te ne, zakaj toliko potrebuje da se vse poklopi...pa tudi kaj če je kaj narobe...pa si misliš pa toliko je že bilo prob, pa ki se skoz zatakne...ni še ti jasno, zakaj je tako. Glava še kr ne razume tega da je treba počakat. Hja no, počasi bomo že dočakale. Potrebna je ogromna mera potrpežljivosti. Upanje umre zadnje.Tudi jaz se sprašujem, če bo treba še čakat več kot leto, 2, 3 leta ali več. To me je šele strah, raje sploh ne razmišljam o tem. Če bo 1 leto kot pravijo da je normalna doba si še misliš pa dobro te še tak bo nekako, samo da ni še več. Ali če greš do G pa ti ne zna pojasnit zakaj ni, če je vse ok, ne najdejo vzroka...no sej pavim raje ne razmišljam o tem.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2018 18:04:29   
Mariposa08
Punce kako ste kaj ? Abracadabraa upam da M  ne dobiš :) imaš še več časa za upanje kot jaz, sicer jaz sploh ne upam več , nekako čutim, da tečka počasi že prihaja :/ 
Naty in Lillyy vajina M bo kmalu odšla, upam da vaju dolgo več ne obišče :) Lillyy boš ta mesec potem brez čajev in tega ? Jaz bom še pila čaj, če sem ga že kupila, da ne gre v nič haha :) Počasi bo jutri treba nazaj , morja bo konec, dopusta pa še ne 😁

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2018 19:15:04   
Anonimen
Tako, moja nuhalna je mimo :) prinesla je same dobre novice in super rezultat :) dete je vecje skoraj za en teden ze ves cas, tako da pdp je dolocen v zacetku marca :) nogic pa ni hotel drzati narazen, tako da je se uganka :) pa itak je fant, kaj pa drugo😂🤗💓
user posted image
user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2018 20:55:25   
naty1989
Mariposa08
Pa super sem, še na morju. Je bilo tudi pri vas grdo vreme včeraj? Tu se nismo meli kam dat, mrzlo, dež, pihalo. Skor bi že bundo rabo, tak je bilo hladno. Niti ven nismo šli. Danes pa že toplo spet. Kdaj se pa izteče morje? Mi smo do petka 😊. M še bo kak dan pa pol. 
Joj ta občutek ja, jaz sem "na vodi" čutila da bo M. Prav šesti čut. Da bi vsaj imela kak % tega šestega čuta za nosečnost, pa nič. Mogoče pa ko bo tisti pravi mesec, pa bom čutila da ne bo M, haha. Je pa res tečna ta M, naj ji še ne vem kam pobegnem pa me najde. Ne morem ji več uiti, ne vem no, haha 🤪

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.8.2018 21:18:19   
abracadabraa
Ja pa iiiiiii anonimnaaaaa <3 kakoo lepaaa pikicaaaaaSem zelo vesela zate, da vse stima! Naj nosecnost poteka cim lepse in mirno

Mariposa, do kdaj si ti pila caj? Koliko pred M si nehala? 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?