|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
6.11.2018 20:26:02   
Cvetnilist
Jessi jaz vrjamem, da vama bo slej ko prej uspelo in da boš tudi ti dobila svojega sončka! Upam, da vama čimprej uspe.

(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: APRILČICE 2019
6.11.2018 20:29:29   
Jessii
Cvetnilist hvala.. Res upam..samo ne poznam razloga izostanka M testi pa kazejo negativno 🙁

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: APRILČICE 2019
6.11.2018 20:38:08   
TissaBaby
Drzimo pesti zate! Poklici pa vseeno G, upam, da ni kaksna izvenmaternicna nosecnost. Rajsi se prepricaj, sploh ce imas drugace redne menstruacije. 

(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: APRILČICE 2019
6.11.2018 20:46:32   
Cvetnilist
Se strinjam s TissaBaby, da pokliči ginekologinjo in se naroči na pregled, če ti že tako dolgo zamuja. Sploh če imaš redne menstruacije.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: APRILČICE 2019
6.11.2018 22:16:20   
Jessii
Ali obstaja moznost da sem noseca a mi test ne pokaze ? Ali je imela katera podobno situacijo?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: APRILČICE 2019
7.11.2018 13:38:22   
Cvetnilist
Jaz nisem imela takšne situacije. Moj test je bil takoj ko sem ga naredila pozitiven. Sem pa slišala, da se take stvari tudi dogajajo. predvsem ženskam z nerednimi ciklusi. Najbolje bo da pokličeš svojo ginekologinjo in se prepričaš. Lahko pa opraviš tudi samoplačniški krvni test.

(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: APRILČICE 2019
7.11.2018 15:52:40   
Mišmašek
Pri meni je tudi takoj pokazalo, vsakič. Imam pa tudi jaz redne menstruacije. Jaz bi se v takem primeru posvetovala z ginekologom. Lahko je kaka cista, ponavadi izostane menstruacija v takem primeru. Ne vem. Ugibam na pamet. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: APRILČICE 2019
7.11.2018 20:01:10   
Venera27
Zdravo punce. Sem še jaz našla čas, da vam malo pišem. Počutje super. Kot, da sploh ne ni bila noseča. Samo trebušček mi na to nakazuje. Zredila se nisem še nič. Sicer imam dovolj zaloge še od prej😆 sem pa v 17 tednu. Komaj čakam naslednji pregled, ki bo 13. 11. Libido pri meni je že od nekdaj nad povprečjem. Od kar sem noseča bi pa tako najraje skos🙈🙈hah, pa hormončki mi malo nagajajo. Se znam razjezit takoj za brezveze😫 hvala bogu, da imam razumljivega partnerja in družino. Morfologijo pa bom pomojem imela drugi teden v decembru. Glede na to, da imam na 4 tedne preglede. Aja, opazila sem, da zopet malce bolj hodim lulat. Pomojem zaradi tega ker raste🤔 ali pa pritiska bolj na mehur.Kakšen pa zgleda pregled v 18 tednu? Urin vem, da moram dati prej. Kaj pa ostalo? Merjenje utripa in še kaj?
Uživajte😘

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: APRILČICE 2019
8.11.2018 10:33:55   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Jessii

Ali obstaja moznost da sem noseca a mi test ne pokaze ? Ali je imela katera podobno situacijo?


Obstaja.

Koliko ti pa že zamuja?

Meni testi v tretji nosečnosti niso pokazali user posted image . Oz. lažem. En kitajski test mi je že pred izostankom pokazal raaaaahlo črtico, CB pa še cel teden po izostanku nič.


(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: APRILČICE 2019
8.11.2018 16:07:12   
Jetkarmak00
Punce, tiste, ki čutite gibe.. Kolk jih preštejete?? Js sm jih prvič zares da sem jih lahko ločila od prebavnih težav ipd začutila s polnimi 19 tedni. Ampak to je bilo čez noč.. Gibi se niso pojavili kot 1x,2x,3x na dan ali pa samo ob ležanju.. Prisotni so nonstop.. Od drugega dne naprej jih čutim že sede, stoje..sicer redko, ampak se pa vseeno začutijo sem pa tja.. V mirovanju jih naštejem tudi do dvajset_..?!?Par dni nazaj sem jih zazna samo na hrbtu in ne na bokih.. Sem se obrnila na bok in so se gibi umiril.. Zdej od včeraj jih čutim tudi že na bokih.. Uglavnm.. A mislite da je to "normalno" tako intenzivno brcanje? Če bi bilo gibov nekje za okras do cca 5-10 na dan bi se mi zdelo normalno.. DA jih je pa nad 20+ krepko, se mi zdi pa malce preveč za začetne tedne..? Jutri začnem polnih 20t. 
Občutek je tak, kot da imam ribo v trebuhu :)))) 

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 9:48:21   
Cvetnilist
Kako ste kaj punce? user posted image Se mi zdi, da je vse kar naenkrat potihnilo v forumu. user posted image Je kaj novega? user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 10:04:22   
LoniRR
Ojlaa. No da se vam malo oglasim. Res smo malo potihnile haha. No pocutje pri meni je OK. le spim bolj slabo. Pogosto se zbujam in zjutraj ni sans da spim dlje kot do 8ih. Za razliko od prej ko sem znala vikende do kosila zavlect. Haha se ocitno ze navajam na kratke noci in pamankanje spanca 😉No brcik se vedno ne cutim oz. Ne vem da so brcike. Je se cas in se se ne obremenjujem s tem. No ja mogoce jih pa zato ne opazim, ker sem se ze cisto navadila na vsa razna spikanja in scipanja 😂Na pregledu v 16tednu je pri meni izmerila pritisk in tezo in na hitro opravila ultrazvok-srcek pa gibe. Spotoma pa se povedala da sumi na fantka. Nomo videli konec meseca na morfologiji kaj tocno je 😀

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 10:29:04   
Cvetnilist
Torej nisem edina, ki imam težave s spanjem haha. Sama se tudi zbujam ob 8 ali pa celo že prej. Enostavno ne morem dlje spati. user posted image Gibe jaz že intenzivno čutim. Sedaj je že tako, da jih čutim v vseh možnih položajih skozi ves dan. Sem pa danes 19t 1d. user posted image Te si imela na pregledu v 16. tednu podobno izkušnjo kot jaz haha. Tudi meni je rekla, da se ji zdi, da nekaj raste med nogami ampak čakam na morfologijo na potrditev. Ker sem pa šla še na en ultrazvok samoplačniško kjer pa mi je rekla, da se ji zdi, da je punčka. Je pa bil ultrazvok katastrofalno slab in po 5 min me je poslala iz ordinacije tako da zdaj res ne vem. Čakam na morfologijo, da takrat izvem. user posted image Kaj pa so ti napovedali na nuhalni bodoca mamica1? Jaz imam pregled zdaj v sredo ampak ne vem če bom že imela morfologijo ali ne. Se mi zdi, da je mogoče malo prezgodaj, ker bom komaj 19t 4d.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 10:53:31   
LoniRR
Hm lahko pa da jo bos ze imela. Mislim da se dela okrog 20ga tedna... nvm. Jst sm trenutno 18t 2d tko da se ne obremenjujem se ce jih ni. Cutim pa marsikej zvecer ko se umirim ali pa zjutraj ko se zbudim. Hehe sj mogoce je pa to to. Na NS je tako skakal, brcal in kolcal da se spola sploh vidlo ni tko da je sedaj prvic sele mal pokazal. Bomo videli. 😉 vrjamm da ni prijetno ko ti 1x recejo tako in drugic drugace. Sama spola do poroda nebi  zelela vedeti ampak je partner neucakan 😂Cvetnilist kdaj pa si zacutila prve brcike?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 11:09:45   
Cvetnilist
Bom videla, bi bila pa že vesela, če bi mi zdaj v sredo naredila morfologijo, da ne rabim spet čakat na naslednji pregled. user posted image Saj konec koncev spol tako ni pomemben ampak bi pa vseeno rada vedela, da lahko začnem malo nakupovat. user posted image Je pa malo nerodna moja situacija ja, ker zdaj res ne vem kaj naj si mislim kaj je. user posted image Ja moški so dostikrat glede spola bolj radovedni haha. user posted image Jaz sem jih začutila zelo hitro, kakšne 3 tedne nazaj. Sprva nisem bila prepričana, da je to to ampak potem ko se je vsak dan pojavljal enak občutek, sem ugotovila, da je to to. user posted image So pa sedaj res že intenzivne brcike, sploh ko ležim na trebuhu, te se zmeraj razživi. Je pa čisto normalno, da jih sedaj še ne čutiš ali pa da morda ne veš da je to to. Redko je, da se gibi čutijo tako hitro, sploh v prvi nosečnosti. Sem sama presenečena, da so se pri meni pojavili tako hitro. Ampak sem pa 100%, da je to to. Tudi partner je že začutil brciko, ko je položil roko na trebuh. Tako da se tudi tak že čutijo brcike pri meni. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 14:42:39   
LoniRR
Uf to se pa jst nc ne obremenjujem. Kupujem vse barve bodijev sam roza ne haha. Sm bla prepricana da pred januarjem nam nic kupila. Ko pa 1x pogledas te mejckene cunce pa ne morm da nebi kupla. Enostavno se ne morm upret. Edino tok se zadrzim da ne kupujem hlack pa jopic... to bom pa na spol pocakala. 😉Koliko ke meni znano je na vsake 4tedne pregled in 4pregled oz. 2. Po NS naj bi bila morfologija. Je pa res da to vsak G. Dela drugace in pa odvisno je tudi od zdravstvenega stanja nosecnosti...

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 14:54:03   
Cvetnilist
Če pa gledam po trgovinah in se mi zdi da skoraj nič ne dobiš nevtralnega. Večinoma majo vse po spolih ločeno. user posted image Edino h&m ma te lepe nevtralne bodye, ko je bel body in res ni ne punčkast in en fantovski. user posted image Ampak saj veš, če je punčka ji je treba kakšne roza oblekice in to nakupit. user posted image No, saj jaz sem tudi mislila tako, da je drugi pregled po NS morfologija ampak res ne vem zdaj če je al ne. Hitro se mi zdi ampak bom videla kaj bo rekla ginekologinja. Bom sporočila v sredo. user posted image Drugače pa je do zdaj na srečo nosečnost potekala brez posebnosti. Kdaj imaš ti morfologijo in v katerem tednu boš takrat?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 15:46:23   
LoniRR
Morfologijo imam 27.11 in bom 20t 4d. Prejsnji pregled sm pa mela 29.10. Tko da na 4tedne me naroca...Eh jst grem kr u pikapolonco al pa baby center in k magnet padm direkt na bodije. Sm vzela bele z vzorci zivali al pa sive pa tut ksn modr se vmes ze najde. Ko bom pa tocno spol zvedla bom pa sele kupovala kiklce al pa hlacke. Sj to bo pa ze kmalu. 😁 joj upam da nav tko vztrajno skrival da se spet nav videlo

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 15:53:59   
LoniRR
Je pa res da nisem videla enobarvnih bodijev. Vedno so neki vzorci gor. Vzorce zivali imam pisanih barv. Mene to ne moti tako puncka kot fantek ima lahko bel bodi in rumeno zirafo gor al pa sivega sloncka 😉

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 16:04:45   
Cvetnilist
Te v 19. tednu nisi naročena? Saj bom videla če bo ali ne bo. user posted image Saj fajn je kupovat bolj nevtralno, ker še ti pol ostane za naslednjega otroka, če ga boš imela. user posted image Samo malo pa je tudi treba po spolu kupit kakšno oblačilo. user posted image Ja včasih se radi skrijejo ampak pravijo, da so načeloma fantki manj sramežljivi in da radi pokažejo kaj imajo med nogicami. user posted image
Očitno jaz za bodye še nisem zašla v pravo trgovino, da bi najdla takšne bol nevtralne. Je pa res, da do zdaj še nisem kaj na veliko nakupovala. Bol takšne malenkosti. user posted image Se probam še malo zadržati s tem haha. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 16:29:06   
LoniRR
Ne nisem sedaj nic narocena. Vsake 4tedne me da, ker hvala bogu, poteka vse OK. Tut jst tko razmislam. Vecinoma bom bolj nevtralno, da bo se za naslednjega otroka. Nekaj bo pa zagotovo tudi samo za enega otroka. Poglej malo v pikapolonci ali v BC. Vedno se kaj najde. Mene partner komaj vn zvlece k bi kr nakupovala. Sm tut sama mislila da je prekmalu pa bo to tok hitro mimo, da bo nakoncu se premalo casa. Pa sedaj se pocutim odlicno in se mi ljubi nakupovat. Proti koncu bo to verjetno ze tezje. Pa tudi ne zelim na ihto jemati stvari, ker jih rabim, ampak zelim kupiti ker mi je vsec. 😁 Bi pa pocasi potrebovala ksne nove udobne hlace. Moje stare postajajo neudobne in pretesne. Sm kupla ene v Bambino, ampak zaloge tam se mi ne splaca delat k je kr drago, zato da bom mela 2mesca obleceno. Baje da ma H&M?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 16:47:52   
Cvetnilist
Saj mene tudi načeloma na 4 tedne naroča, pregled sem imela v 16. tednu sedaj pa bo 4 tedne od takrat tak da bomo videli. Ja saj najbolje je izkoristiti dobro počutje za nakupovanje. user posted image Višje ko bomo noseče težje bo. user posted image Jaz sem se odločila, da bol intenzivno bom začela nakupovati po novem letu. user posted image Voziček, posteljico in to pa imam plan februarja. user posted image Jaz sem si hlače kupila v h&m, za ene sem dala 30 eur. Drugače pa sem si nakupla veliko legic in širših puloverjev, se mi zdi da prav nosečniška oblačila so precej draga za teh par mesecov kaj jih nosimo. Drugače pa jaz jih že nosim ja, ker imam že kar precej trebuščka. Tebi že raste kaj trebuh? user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 17:38:43   
LoniRR
Potem pa je velika verjetnost da bos imela morfologijo. Aja tocno 1teden pred pregledom moram ponovno dati kri pa vodo. 30 eur za hlace je ok. Bom sla malo v soping...Tudi meni se ze lepo pozna in to predvsem ene zadnja dva tedna. Se mi zdi da se kr napihujem haha

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 18:02:18   
Cvetnilist
Za kri meni ni rekla, da bi mogla it dat, morem pa dat vodo pred vsakim pregledom. Za kri pa možno, da še bom potem dobila novo napotnico. Kaj drugače si imela kri ok? user posted image Ja, se meni tudi zdi še kar razumna cena za hlače. Sem pa edino v h&m našla nosečniška oblačila. Prehodila sem celi Europark pri nas in niso imeli niti v eni trgovini nosečniških oblačil. Na koncu sem jih potem najdla v h&m v mestu. No fajn da slišim, da nisem edina ki ji trebušček vztrajno raste haha. user posted image Poredila si se že kaj?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2018 20:41:26   
LoniRR
Za vodo imam isto kot ti-en dan pred pregledom. Kri sem prvic imela super. Vsako trimesecje morm dat, ker se spet gleda za toksoplazmo (sem bila negativna) in se nekaj nvm.  Sem se zredila ze za 3 kg ampak nisem imela tezav z bruhanjem. Sm prcakvala, da se bom bolj, ker sm nujno mogla ze zjutri jest k drgac mi je bilo slabo. Skoz sm mogla bit sita, da sm bla OK. Pasala mi je pa samo junk food. Sendvic mjami in vedno sam kruh. Nadoknadla vse za nazaj, ko kruha sploh jedla nism. No ja pa cez noc, ko sem vidla plusek, sem nehala kadit in posledica je bla hrana haha. G. Je rekla da sem se se malo, ker se drugace taki za 5kg ali vec. Ti si se kej? Ko berem so se punce tako malo,da vidim sebe ko sod 😂😂😂

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?