|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 11:04:09   
LoniRR
Hm mene so opozoril, da se morm mazat celo nosecnost, ker se koza razteguje in ce ni dovolj prozna poci in nastane strija. No ja amatersko povedano ampak se do poroda naredijo samo kaj ko nvm do kdaj ie opcija da nastanejo. Jaa tocno tko je pri meni. Imam pisarnisko delo in moje sedenje na stolu je podobno lezanju na plazi haha. Tisa tut jst lahko skoz neki glodam. Ko pa je kosilo pa se prenajem in potem me vse tisci.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 11:07:05   
LoniRR
Jetkar mene pa ze ksn mesec moj brije in se niti prtozvt ne morm ker ne vidm kako pobrije hahahaha. Mislm pa da se vedno boljse zrihta kot pa ce bi se kogla matrat sama preko ogledala... na depilacijo pa ni sans da grem k loh umrem od bolecin...

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 12:05:58   
Jetkarmak00
Eh ne. Na depilacijo tut js ne mislm it.. Js sr malce na blef brijem. Kako se pobrijem pa ne vem. Hahhaha. Moram zdej mojmu rect da me bo. Drgac ne gre vec.. :)Jajja hehe. Tud js.. Za mizo nic ne sedim.. Polležeči položaj. Haha :) v gostilno pa vec it ne morm. Oziroma bi si mislili, ta paa sedi kot grof :PP 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 12:22:21   
jabuk
Strije sem v prvi nos.dobila v 8m ali 9m in to full. Zdaj dvomim, da bom še kaj dodatnega dobila. Brijem se pa tudi še sama pod tušem, ampak bi bilo dobro počasi moža vpeljati, ker več ne vidim tja dol 😁

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 13:03:22   
TissaBaby
Jaz se se sama brijem, samo sem v 26.tednu, imam se kar lufta za velikost trebuha. Tudi trebuh je ok. Ze tako se vedno mazem z masli za telo in zdaj nadaljujem s tem. Nisem pa nic posebej za trebuh, strije kupovala. Zaenkrat jih se nic ni. Moja mama jih ni imela, upam, da bo tako tudi pri meni. 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 14:49:25   
Mišmašek
Ojlaaaa, jaz se spet javljam iz civilizacije 😂 so me spustili domov, s tem da bom mogla počivat. Ma ni problema, vse bom nardila, samo da sem doma! Vidim da mate debato o strijah, depilaciji... Jaz tudi nimam nič strij zaenkrat, se pridno mažem vsak dan z masažno kremo za nosečnice in pusti res fajn kožo. Ni pa to zagotovilo, da jih ne bom dobila, to vem. Ma v prvo jih nisem, tako da pomoje bo zdaj isto,  k trebuh ni nekej velik. So zmerli otročička in ima glih kilo. Depiliram pa se jaz redno, že od vedno, me nič ne boli 😉 z britvico po moje ne znam več delati, hahaha. Aja, za tiste ki ste pisale o otrdevanju trebuha plus krčih, vam iz lastnih izkušenj toplo priporočam pregled pri ginekologu. Raje za brez veze, kot da se kaj kuha in ne greste. Tudi mene je že melo da se ne grem pokazat, pa je hvala bogu bil moj mož bolj trmast. 😋 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 15:22:10   
Jetkarmak00
Js tut upam da strijc ne bo. Hehehe. Bomo vidl. Zaenkrat ni nič videt tut koža ni napeta tko. V te kreme ne verjamem. Se pa mažem ampak če mi je namenjeno, vem da jih bom vseeno dobila :d
Ooo lepo lepo miš, da si doma vidiš, vse je pa tut bo ok. Glede otrdevanja pa krčev aveš kako je pri meni.. Sem kar ziher da se nič ne dogaja.. Ker imam te krče že od vsaj 18 tedna naprej. Vsak dan, no res skoraj vsak dan. Vmes sem mela že morfologijo, merjenje vratu, 3d/4d, kontrolo rasti in še kaj. Pa ni nihče nič rekel, da je karkoli. Tudi vrat je bil ob krčih in otrdevanju zaprt in dolg.. Sem šla 1x ker mi je noro cel dan otrdeval trebuh s krči. So bili kar močni.. Pa sem šla na urgenco.. Pokazal mi je pa vrat dolg 27mm. Ctg reaktiven, zaznava damo otrdevanje in krče.. Kaj naj grem domov. Hehehe. Zdaj če bi zaradi tega otrdevanja hodila in krčev bi bila lahko potem vsak drugi dan na urgenci ali p v porodnišnici.. Bi me na koncu že po zdravju vprašal.. 😋😋 Zato pa skos pravim da svojih popadkov ko bodo pravi ne bom sploh prepoznla glede na to da se zdaj skos srečujem že 14 tednov nekje z krčmi in otrdevanjem.. Še ti si jih skoraj zgrešila - nisi vedela da so, kaj potem šele jaz ko je to nekaj vsakdanjega 😄... 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 15:57:13   
TissaBaby
Jetkar, pravi krči so sigurno bolj močni in jih prepoznaš. Ti vsakodnevni ne morajo biti tako močni, ker potem ne bi zdržala ;).

Mišmašek, moraš zdaj kaj bolj pogosto na preglede al kako zdaj postopajo naprej?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 19:19:11   
Jetkarmak00
Jaja sej vem.. Zato pa pravim da se mi zdi ob otrdevanju in krčih teh vsakodnevnih ki so brez veze hodit do zdravnikov..čeprav dvakrat sem imeka kar močne, močno tiščanje dol v medenici in krč, ki celo minuto ni popustiv.. Ampak je minilo.. Pravi popadki ne minejo. Bo že. Hehehe 😄😄😋

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: APRILČICE 2019
23.1.2019 20:10:02   
Mišmašek
Ma ja, zdej mam pri svojem ginekologu pregled in pole pomoje bo bolj pogosto. Že zaradi moje anomalije, je bilo že v prvo proti koncu en kup pregledov. Ma rajši tako bom vsaj bolj v miru ☺️

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: APRILČICE 2019
24.1.2019 8:56:03   
Jetkarmak00
Miš, a si v prvo donosila in rodila na rok al kako je potekalo? Imaš itak carski rez ane, če se prav spomnim.. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: APRILČICE 2019
24.1.2019 12:32:42   
Mišmašek
Hahaha, kako si mi dobra k mi miš napišeš, zmiri me nasmeješ 😂 v prvo so samo 37 teden počakali, da otrok ni spadal med nedonošenčke in nardili carski. Bil zastoj rasti in povišani jeterni encimi pri meni. Zdaj pomoje bo tudi prej. 

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: APRILČICE 2019
24.1.2019 14:28:31   
Jetkarmak00
Hehe :)Ma js tut upam da bo prej. Pač da bo donošen ampak ne lih do roka no :)) hehe 37 teden je super😋

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: APRILČICE 2019
29.1.2019 20:52:30   
KmAlU MaMiCa
Zivjo punce...mi je kr cudno ko nismo nic aktivne tu. Kako ste kaj? Se malo pa bomo zacele odstevat zares. Se mi zdi da je tako hitro minilo...jaz v polnih pripravah na nasega princa ampak mi gre pa fuuuulll na zivce ker je res tezko najdit kaksno stvar za novorojencka ki ni MODRA...full ne maram modre in iscem vse ostalo...rumeno, zeleno, oranzno, rjavo...pa je full malo stvari...v sivi in brz se se kaj najde ostalo pa tema. Za puncko je full lazje...pa itak je starejsa hcera zraven izbirala in je blo skoraj vse roza...pa ok...je bla full kjut...sam modre pa res ne prebavljam in sem full razocarana. Ve ze mate vso garderobo? In opremo? Meni manjka se jajcka...joj zdaj se tepem po buci ko sem vse prodala...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: APRILČICE 2019
29.1.2019 21:28:26   
jabuk
Oj. Imam večino stvari od sina, naj bi pa še dobila na posojo. Večinoma imam bele barve. Edino mogla bi si kupit bodije na preklop...Men je vseeno za barve, edino sinu ne bi dala roza, ampak zdaj naj bi bila punčka in če bo res bo nosila sinove obleke, dokler se ne bo začela zmrdovati. Tak da, bo bolj punčka v modrem, kot pa v roza :)

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 8:44:52   
rose85
Res je težko dobiti nevtralna oblačila :) imam fanta, ampak sem njegova majhna oblačila dala že naprej. Sedaj pa naj bi bila punčka, ampak vseeno za vsak slučaj še kaj bež kupim :) Res se splača kaj rabljenega kupiti, če pa dobiš pa še toliko bolje. Boste oblačila že kar oprale?  Jaz mislim da bom kakšen mesec prej. Kupujete tudi kaj kratkih rokavov v številki 56? Od začetka tako morajo biti v dolgih.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 10:30:03   
Jetkarmak00
Js mam nekje 50% nevtralnih (primerno za oba spola) oblačila.. Torej bež, bela, rumena, zelena... Tko nekako.. Potem ostalih 50% mam pa samo za fantka.. Mi je pa modra zelo vsec.. Tko da ne bi menjala :D gledam vse samo da je modro.. Ce bi bila puncka bi pa gledala oac namesto modre, rozasto. Tako da ce bo naslednjič punčka, bova zamenjala modro z roza ostalih 50% kar je itak nevtralno pa obdržiš. Niti slučajno ne bi fantka oblačila v rozasto, ali pa punčke v fantovske stvari.. Mislim da ce se odlocis za otroka boš imel pa tudi za kakšne oblekce po spolu..... Ampak vsak po svoje ;)
Kmalu mamica.. Kje kaj kupuješ oblačila? Sive barve oblačil imaš dosti na spletni strani fabcybaby, pa zelenih kakor se spomnim, ko sem gledala.. Ali pa na next slovenska, tam maš tudi kar pisane stvari, veliiiiko sivih. Si kozmetiko in ostalo že nabavila? Boste likale cunje, al samo preprale? 

Ja res je, hitro gre.. Še maloo.. Sem imela včersj ultrazvok.. Je po ultrazvoku že zakorakal v 34 teden. Mudi se mu, ni kej.. 😁😁 Edino teža, je kar nizka.. Še kar nekaj manjka do dveh kilc.. 

(odgovor članu rose85)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 11:13:52   
jabuk
Jaz cunje ne likam, imam pa sušilec in tam sušim na max, tak da mislim, da je to ok :). Pri prvem sem to počela in je bilo vse ok. :)
Ena je spraševala glede kratkih rokavov. Za dojenčke marec, april, kar dolgi. Kratki rokavi poleti pridejo prav:)
Kar se barv tiče, ko so otroci dovolj stari, jih je treba poslušat. Jaz sinu nikoli ne bi kupila roza, pa smo dobili ene cunje od enega fanta in je sin najraje nosil lih tisto eno roza majico. :)...Znajo presenetit :)


(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 11:18:47   
KmAlU MaMiCa
Jaz nisem za spletne nakupe...sem narocila nekaj oblacil na aliexpresu in never again...sama sintetika, stevilke adijo, bodi ogromen, hlacke miniaturne...katastrofa. Mam rada da primem cotko v roke. Drgac sem kar nekaj stvari nabavila v Little me v Celju...full lusna trgovinica s takimi stvarmi da se stopis...jaz isto nebi oblekla fantka v roza al pa puncke v modro...midva greva zdaj enkrat se v Avstrijo v Ikeo po par malenkosti pa bova se tam nardila en shopping da se ati kaj izbere za nasega princa. Drgac pa zdaj tedensko full niha teza pri nasih malckih...lahk full pridobi na kilazi v parih dneh tak da se sploh ne sekiraj. Joj 34 teden...jaz pa stopam pocasi v 30. Samo da pridemo do 37...pol pa naj pridejo cimprej...jaz sam cez rok nebi bla vec ker to se ti pa zmesa...itak komaj cakas da pride pa kr ni in ni...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 15:57:27   
Jetkarmak00
Ja sj si tut smotana 😁😁😁 nisi mogla slabše stacune izbrat kot aliexpres.. Tm sem jaz enkrat zase naročila nekaj majc.. Še za prah brisat niso dobre 😄😄 daj raje te dobre preverjene znamke poglej.. Clar e trgovina. To vsak ve da je dober material.. Ti pa priporočam tudi fancybaby in wow baby.. Oboje zelo dobre mehke cunje, 100% bombaž.. Sprobaj! Sem zbirčna pri izbirah in ne bi kupovala, če ne bi biu dobr material..Jaaa js tut upam da ne bo čez rok, joj ne govori. Naj bo prej! :) 🤩🤗

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 16:31:36   
Cvetnilist
Jaz mam za mojo pupo pretežno roza in bele stvari, se mi zdi da je prav težko dobit tak nevtralne stvari, čeprav nisem niti iskala nevtralnih če povem po resnici, ko sem izvedela da bo pupa sem kar navalila na punčkaste stvari. Ogromno stvari sem pa tudi dobila in tudi te so vse punčkaste. user posted image
Kako ste kaj s trebuščki punce, sedaj smo v tistih tednih, ko bi naj bili skorajda iz dneva v dan večji. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 19:08:27   
TissaBaby
Jaz imam dosti nevtralnega, seveda pa tudi kar nekaj rjavih, modrih oblačilc, ki sem jih dobila.

Jaz sem drugače še vedno res super, edino na wc me čez dan res pogosto, čeprav potem ni nekaj ful, samo občutek imam tak. Ponoči pa ne rabim ustajat, kar je super :).

V torek imam pregled, kako gre hitro!

Se mi pa zdi, da trebuh res ful raste, čeprav po kilah sem se pa v zadnjih 4 tednih le za kilo zredila, prej pa ful več.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 20:16:04   
Cvetnilist
Tudi jaz sem skoz na stranišču Tissa. user posted image Samo na žalost se jaz tudi ponoči zbujam, zadnje čase morem vsaj 2x ponoči na wc, je pa tudi res da kar precej spijem. user posted image

Jaz pa imam v ponedeljek pregled, ne morem verjet, da bom že v 32. tednu, kako čas beži. user posted image Nimam pa sploh predstave kaj se bo zdaj na tem pregledu dogajalo, ultrazvokov načeloma naj več ne bi bilo.

Jaz sem se že kar precej zredila od začetka, se mi pa tudi zdi, da mi zdaj od prejšnjega pregleda stojijo nekak bol ko ne kilogrami. Sem pa nekje prebrala, da se zdaj v teh tednih otrokovo pridobivanje na teži malo umiri.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 21:38:14   
jabuk
Jaz sem pa zbolela, virus pač...😣...
Sem opazila, da nimam več apetita toliko in se moram pazit, da se ne nažiram. Danes nisem jedla od 9:00-16:00 pa sploh nisem čutila lakote, niti potem ne....Zdaj ne vem, mogoče zato, ker sem bolna. 😑

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: APRILČICE 2019
30.1.2019 22:19:03   
TissaBaby
Punce, a boste imele porodni nacrt? Tiste, ki ste ze rodile, ste ga imele ali je boljsa ustna komunikacija in je to to? 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?