|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
12.4.2019 9:36:50   
strelka87
Metuljček1234 bi me lahko prosim dodala v fb skupino. Pdp imam 27.9.

Nisem glih za forume ker se vse lahko bere. Hvala 😊Lp

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Septembrke 2019
12.4.2019 10:32:52   
Ribica **
Sparkles, jaz sem tudi prejsnjic rekla, da bom kupila naslednjic gnezdece, zdaj se mi zdi pa brezveze in samo se ena navlaka vec v (pre) majhnem stanovanju. Jaz sem malo od zacetka dajala pocez spat v posteljico, je imela pa obrobo oblacke, ki jih sivam sama. Kitke mi pa niso vsec :)

Ce bi zdaj kupovala gnezdece, bi rabljeno od done by deer, sem in tja se kako prodaja za okrog 30e kakor vidim po fb. Drugace sva jo pa midva založila s kovtrckom ali cem podobnim, ce se nama je zdelo, da rabi manj prostora. 

(odgovor članu Sparkles7)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Septembrke 2019
12.4.2019 11:33:48   
naty1989
Sparkles7


Mislim da je to, da te že vse boli, skupek vsega po malem, dvojča bosta terjala svoje, pa še 2. nosečnost in na koncu še starost tudi. Koliko si pa stara če ni skrivnost? ja pravijo da starejši si, težje prenašaš nosečnost, ker nisi več tako gibljiv in vse to :).

O gnezdecih sem že razmišljala, no ne tako ravno o njih, da bi kaj takega imela, ampak bolj o tem da imaš recimo otroka čez dan v dnevni sobi, pa ne veš kje bi ga imel...da ne bi ven padel, pa da ne bi jokal ko je not... Samo mi ta gnezdeca niso ne vem kako vredu. Bolj se nagibam h kakemu počivalniku. Razmišljala sem že da bi samo nekaj kombinirala, da bi potem otrok bil tam čez dan, ampak nimam nobene ideje še. Ve že katera, če bi kaj takega kupla? pa kaj je najboljše za otroka?

Glede zgage, pa jaz nekako mrzlega mleka ne morem pit. Sej vem če bi ga probala bi ga mogoče spravila dol, ampak mi je res anti. Drugih stvari iz mleka mi niso noben problem, samo da je toplo. Ampak mrzlo mi je pa res tako čudno. Jaz ko me zgaga žge, zadnje časa je to kr pogosto pijem donat ali radensko. Prej ers si nisem predstavljala da bi kdaj donat pila, ker res ni dober, vse prej kot to, ampak zdaj sem se ga pa navadila in mi ni tak problem. Spijem pa ga na eks, tako je manj tistega čudnega okusa. Sem pa probala tako če me peče čez dan, da pojem kak kos kruha, če imam za kosilo rižoto, pojem to ( baje riž pomaga ), pa pojedla sem tudi že žličko sladkorja, pa je tudi bilo boljše. 1x ponoči oz proti jutru, ko je bilo res hudo sem pojedla 1 banano, pa je pomagalo 10 minut, potem pa je bilo še hujše. Tako da ostajam kr na donatu. Pa tudi če me peče kislina ga kdaj spijem zaradi magnezija. Kar pa meni najbolj še pomaga, je pa to da poskušam čez dan in zvečer jesti čim manj kislega, recimo paradižnik, bog ne daj potica, gosti sok, tudi čokolada...pač vse takšne stvari ki ful delajo kislino. Pa mi še kar pomaga. In pa še najbolj mi koristi če 2,3 ure pred spanjem ne jem nič. Pa deluje zaenkrat :).


Ella


kako pa kaj pri tebi napreduje nosečnost? na nuhalni je bilo vse ok? To kje imam jaz posteljico žal ne vem, ni nobeden nič rekel. Tako da tudi nisem vedela če to kaj vpliva :).


Malinca07


To pa še nisem probala čips in jogurt. Nisem si misla da to paše skupaj? no jaz čips obožujem kar tako samega, ponavadi ga jem s papriko. Ampak se mi ga zdaj ne lušta, če ga nimam doma je vse ok, kak pa ga mam pa je fertik, se mu ne morem upret :).



(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Septembrke 2019
12.4.2019 12:10:48   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: naty1989

Sparkles7


Mislim da je to, da te že vse boli, skupek vsega po malem, dvojča bosta terjala svoje, pa še 2. nosečnost in na koncu še starost tudi. Koliko si pa stara če ni skrivnost? ja pravijo da starejši si, težje prenašaš nosečnost, ker nisi več tako gibljiv in vse to :).

O gnezdecih sem že razmišljala, no ne tako ravno o njih, da bi kaj takega imela, ampak bolj o tem da imaš recimo otroka čez dan v dnevni sobi, pa ne veš kje bi ga imel...da ne bi ven padel, pa da ne bi jokal ko je not... Samo mi ta gnezdeca niso ne vem kako vredu. Bolj se nagibam h kakemu počivalniku. Razmišljala sem že da bi samo nekaj kombinirala, da bi potem otrok bil tam čez dan, ampak nimam nobene ideje še. Ve že katera, če bi kaj takega kupla? pa kaj je najboljše za otroka?

Glede zgage, pa jaz nekako mrzlega mleka ne morem pit. Sej vem če bi ga probala bi ga mogoče spravila dol, ampak mi je res anti. Drugih stvari iz mleka mi niso noben problem, samo da je toplo. Ampak mrzlo mi je pa res tako čudno. Jaz ko me zgaga žge, zadnje časa je to kr pogosto pijem donat ali radensko. Prej ers si nisem predstavljala da bi kdaj donat pila, ker res ni dober, vse prej kot to, ampak zdaj sem se ga pa navadila in mi ni tak problem. Spijem pa ga na eks, tako je manj tistega čudnega okusa. Sem pa probala tako če me peče čez dan, da pojem kak kos kruha, če imam za kosilo rižoto, pojem to ( baje riž pomaga ), pa pojedla sem tudi že žličko sladkorja, pa je tudi bilo boljše. 1x ponoči oz proti jutru, ko je bilo res hudo sem pojedla 1 banano, pa je pomagalo 10 minut, potem pa je bilo še hujše. Tako da ostajam kr na donatu. Pa tudi če me peče kislina ga kdaj spijem zaradi magnezija. Kar pa meni najbolj še pomaga, je pa to da poskušam čez dan in zvečer jesti čim manj kislega, recimo paradižnik, bog ne daj potica, gosti sok, tudi čokolada...pač vse takšne stvari ki ful delajo kislino. Pa mi še kar pomaga. In pa še najbolj mi koristi če 2,3 ure pred spanjem ne jem nič. Pa deluje zaenkrat :).


Ella


kako pa kaj pri tebi napreduje nosečnost? na nuhalni je bilo vse ok? To kje imam jaz posteljico žal ne vem, ni nobeden nič rekel. Tako da tudi nisem vedela če to kaj vpliva :).


Malinca07


To pa še nisem probala čips in jogurt. Nisem si misla da to paše skupaj? no jaz čips obožujem kar tako samega, ponavadi ga jem s papriko. Ampak se mi ga zdaj ne lušta, če ga nimam doma je vse ok, kak pa ga mam pa je fertik, se mu ne morem upret :).






Počivalnik so primerni samo za kratek čas. Dojenček rabi ravno podlago, možnost gibanja. Počivalnik pa mu tega ne omogoča. Je super, da ga vzameš sabo ko greš pod tuš, skuhat itd. Da bi bil dojenček notri dlje časa pa ni fajn. 

(odgovor članu naty1989)
  Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Septembrke 2019
12.4.2019 18:09:17   
Ella221118
Naty super zaenkrat vse :) Nuhalna je bla ok, sva jo pa potrdila še z Niftyem :) Meni je pa na nuhalni povedala za posteljico, pa tudi piše mi na tistem listu ki sem ga tam dobila z vsemi rezultati :)
Zdaj čakam na morfologijo do 21.5.. se bom še načakala :) Ampak dobro, važno da je vse ok. Sem pa 15t5d danes. Pa ti, kako je? Morfologija bo že kmalu ane? :)

Sem pa trenutno v obdobju ko bi kar vse kupovala user posted image .. cotke so vse tako kjut, cele ure visim po spletnih trgovinah user posted image .. Posteljico sva si nagledala eno v Pikapolonci, pa voziček greva verjetno za vikend gledat en rabljen Stokke :)

Je pa danes točno eno leto od splava, tako da sem še posebej hvaležna da je tokrat vse tako drugače user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Septembrke 2019
15.4.2019 10:45:57   
Metuljcek1234
Strelka 87

Bi te z veseljem, pa sama tudi dostopam preko telefona. Se moram se sama pofockat v fb skupino... Se nisem tam 😅
Glede kupovanja.. Sem kupila stumfke, zabice, dudke.. Nc druzga.. Lih zato ker mi je blo srckan 😅
Imam eno vprasanje.. Tiste, ki se vedno bruhate. Jest poleg bruhanja, vrtoglavicam, dobivam bolnisko za en tedn. Pa ni stvar v tem da jo izkoriscam. Resnično ne zmorem stat 10 ur na nogah, brez da grem na wc ko me tisci, brez malice, nosit teske stvari, kaj sele zlagat robo. Vmes tankat lpg, kako se bom s tal junija, julija pobirala ne vem.  

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Septembrke 2019
15.4.2019 11:27:24   
aa25

Js namreč ne bruham pa sem na bolniški od 19.3 do 23.4 se pravi do pregleda pri ginekologinji. Bolniško imam pač ker delam z hrano (določena hrana mi smrdi) delam v kuhinji, kjer je potrebno tudi 30 kg dvignit.. In sem samo povedala pri ginekologinji, da imam težavo z hrano da določene hrane ne podnesem in pa težave z dvigovanjem ker me je zvečer bolelo v križu,... V službi ao mi vse obljubili, da mi bodo pomagali me na lažje delovno mesto dali vendar, težava je pri sodelavkah saj smo kolektiv od 20 let pa do 60 let.. Tako da je vse odvisno od tvoje ginekologinje, kaj ti napiše, ker če ne boš sama pazila nase ne bo nažalost nobeden. 
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljcek1234

Strelka 87

Bi te z veseljem, pa sama tudi dostopam preko telefona. Se moram se sama pofockat v fb skupino... Se nisem tam 😅
Glede kupovanja.. Sem kupila stumfke, zabice, dudke.. Nc druzga.. Lih zato ker mi je blo srckan 😅
Imam eno vprasanje.. Tiste, ki se vedno bruhate. Jest poleg bruhanja, vrtoglavicam, dobivam bolnisko za en tedn. Pa ni stvar v tem da jo izkoriscam. Resnično ne zmorem stat 10 ur na nogah, brez da grem na wc ko me tisci, brez malice, nosit teske stvari, kaj sele zlagat robo. Vmes tankat lpg, kako se bom s tal junija, julija pobirala ne vem.  



(odgovor članu Metuljcek1234)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Septembrke 2019
15.4.2019 11:36:14   
Metuljcek1234
Tole s kolektivam je tut men znan. A nej 58let stari zenski recem ce gre namesto mene k sama komi dvigne. Na zacetku sm, ker se nism za nosecnost pivedala. Kasneje pa to obzalovala. Ker sm mela tezave s krizem, s spilanjem, bolecim trebuhom... Sej kle ne gre za to da ne bi hotl, gre se za to da te je strah da bo kej narobe. Pa kot si rekla, sam mors nase gledat. Sam zdej ne gledas samo nase.. Si odgovoren se za nekoga. 


(odgovor članu aa25)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Septembrke 2019
15.4.2019 11:43:32   
aa25

Tako je kot si rekla. Samo js mislim da če potrnaš, da pač imaš težave v križu glede na tvoje delovno mesto bi lahko podala ginekologinja predlog za bolniško.. In ne gre to za izkoriščanje ali karkoli ampak za otrokovo zdravje.. 
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljcek1234

Tole s kolektivam je tut men znan. A nej 58let stari zenski recem ce gre namesto mene k sama komi dvigne. Na zacetku sm, ker se nism za nosecnost pivedala. Kasneje pa to obzalovala. Ker sm mela tezave s krizem, s spilanjem, bolecim trebuhom... Sej kle ne gre za to da ne bi hotl, gre se za to da te je strah da bo kej narobe. Pa kot si rekla, sam mors nase gledat. Sam zdej ne gledas samo nase.. Si odgovoren se za nekoga. 





(odgovor članu Metuljcek1234)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Septembrke 2019
15.4.2019 17:17:37   
naty1989
Anonimen


Ja imaš prav, sem potem razmišljala in je res da počivalnik ni primeren da bi bil otrok noter dalj časa. To je samo malo, toliko časa da se ga niti ne splača kupovati, po mojem. je bolj primerno kaj drugega, bolj uporabnega :). Pa še tečno mu postane hitro notri, ker se ne more gibati...


Ella


No me veseli da si vredu in da je z malo pikico vse ok :). Da se ti je vse lepo poklopilo :). Tudi jaz sem vredu, ni nekih posebnosti, tudi težav ne ( hvala bogu, trkam na les ). Ja malo še pa bo morfologija, sem že 19 t in 3 dni. Tako da že komaj čakam :). Ti vrjamem da si res hvalažna, da je vse ok, posebej ker si imela slabo izkušnjo že z zanositvijo :). No glavno da bo zdaj vse tako kot mora biti user posted image user posted image
Jaz pa še nisem nič kupovala, dobila sem od tašče dvojne kvačkane copatke, ki jih dela in še odejico dobim, je že perajt ( tudi kvačkana ), taka marelično - bela. Drugače pa že gledam za vozički, lupinicami, avtosedeži,posteljicami,stajicami... kje bi pač najdla najbolj ugodno, samo nisem še šla nič iskat :). Aja pa previjalno mizo že imam rezervirano od enih ko se poznamo, že čaka na mene kako leto dni,haha. Ampak tokrat bo počasi dočakala novi dom,haha ;).



(odgovor članu aa25)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Septembrke 2019
15.4.2019 18:43:02   
Ribica **
Pocivalnik je ze fajn za obcasno uporabo, pa tudi ko uvajas gosto hrano in se otrok ne sedi, da ga das noter, v narocju ga malo tezje drzis, v leze pa ne more jest. Seveda ga pa nimas cel dan noter, ampak ga lahko das npr v pocivalnik ce gres na wc, pod tus, ko kuhas ipd da ga imas zraven. Mi imamo majhem kavc in otroka ne morem tja odlagat, ker lahko dol pade ipd. 


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Septembrke 2019
17.4.2019 20:36:02   
Metuljcek1234
Pocivalniki so super, samo pediatri in fizioterapevti priporocajo, da se otroka odlaga na blazine na tla (tiste mehke, ki so bol debele) . Nima ti kam padt, pa vsestranska je 😊

Pocivalnik je pa fajn za uspavanje, hranjenje itd.. Za sam razvoj je pa bols blazina. Ker se otrok lahko obraca, dviguje nogice, rokice, se uci pasti kravice.. Leze... To v pocivalniku ne more.. Edino z nogami se poganja, da se guga. 

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Septembrke 2019
18.4.2019 9:49:45   
Anchi95
Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružujem kot bodoča mamica septembrčka ali septembrke (lahko, da bo tudi oktobra, ker imam PDP 30. 9.)user posted image
Šele danes sem zasledila vaš forum, ko sem iskala FB skupino (ki je nisem našlauser posted image ). Vidim, da ste aktivne že kar nekaj časa in imam veliko za nadoknaditi.
Drugače pa ... Prićakujem 1. otroka in je to moja 1. nosečnost. Moje počutje pa je že 4 mesece isto: slabost in bruhanje, brez apetita user posted image Upam, da me mine user posted image

(odgovor članu strelka87)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Septembrke 2019
18.4.2019 15:40:18   
smile_1
Anchi dobrodošla! user posted image user posted image user posted image
Jaz pa sem se zdaj na polno lotila seznamčka zadev, ki jih potrebujem za otročička, počakam še na morfologijo v torek, potem pa akcija z nakupi! Imam vprašanje, in sicer za tiste, ki mogoče že imate izkušnje ali pa ste že kaj gledale za stvari - otroška lupinica - katero priporočate? Po AMZS ocenah vidim, da je ena izmed bolj varnih Maxi-Cosi znamka. Ga ima katera že doma in kateri model? Ali priporočate katerega drugega? Kaj pa Isofix podstavek? Kakšne izkušnje? Bom zelo hvaležna! Pa lep dan in praznike želim vsem!user posted image

(odgovor članu Anchi95)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Septembrke 2019
18.4.2019 15:44:22   
Ribica **
Maxi cosi ali roemer, ce ima avto isofix, ga toplo priporocam. 😊 Razne lupinice, ki pridejo z vozicki, obicajno niso ravno varne, pa maxi cosi imas res lahko do enega leta, razen ce je otrok nadpovprecno velik. Kater model tocno smo imeli pri prvi, se pa ne spomnim, najbrz cabrio fix brez isofixa, kar zdaj ni opcija - sva jo parkrat pozabila pripet z varnostnim pasom v avtu, na sreco je bila dosti fiksirana med obema sedezema. 😑


(odgovor članu smile_1)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Septembrke 2019
18.4.2019 15:56:03   
smile_1
Hvala Ribica za tako hiter odgovor in napotke user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Septembrke 2019
18.4.2019 19:21:57   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: smile_1

Hvala Ribica za tako hiter odgovor in napotke user posted image



Mi imamo Maxi Cosi Pebble Plus ter isofix bazo in je super. Moja jo je uporabljala do 13m. Pol smo pa na isto isofix bazo dali Maxi Cosi  2wayPearl ki je tudi super ocenjen. In se je do 15m vozila v obratni smeri vožnje. 
https://www.babycenter.si/maxi-cosi-avtosedez-pebble-plus-nomad-sand-572541.html

(odgovor članu smile_1)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Septembrke 2019
19.4.2019 9:13:44   
smile_1
Sofie, hvala lepa za link, fino zgleda user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Septembrke 2019
19.4.2019 11:30:31   
mmm87
Pozdravljene,

Tudi jaz se pridružujem skupini. PDP imam 2.9.2019, 1. nosečnost :)
Upam da me boste sprejele tudi v FB skupino.

Hvala. Lep dan še naprej :)

(odgovor članu smile_1)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Septembrke 2019
19.4.2019 14:30:08   
naty1989
Pozdravljeni obe novi nosečki. Seveda vaju bomo sprejeli v fb skupino. Sej vesta komu pisat ne? 

Za lupinico katero kupit se tudi jaz priporočam s kakšno infirmacijo, ker sem tudi čisto nova v tem. In tudi ne vem katera je bolj varna, pa boljša... je treba kar dobro premisliti kaj kupiti, da nisi potem razočaran ali da se kaj ne zgodi.

Počivalnik ni slaba ideja, tako sem mislila za kratek čas da imaš otroka kam dat, ko kaj delaš. Je pa res da ni za dolgo. Po eni strani je ok, po drugi ne. Še gruntam če bi ga kupila ali ne...bom še premislila. 

(odgovor članu mmm87)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Septembrke 2019
19.4.2019 14:32:18   
naty1989
Tudi jaz si že delam seznam kaj bi vse potrebovala, po morfologiji pa samo gas po nabavah. Se že veselim 👏 👌.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Septembrke 2019
21.4.2019 11:01:34   
Sparkles7
Dobrodošle nove nosečke in leepe praznike želim vsem user posted image

Petrca18 hvala za nasvet... Sedaj občasno spijem pol kozarca mrzlega mleka in se mi zdi da res malo pomaga. Pa še fino je, ker je v tem obdobju nosečnosti fino dati malo več kalcija v telo, jaz pa mleko večinoma pijem le v kavi, občasno kakav. Pa kar se zgage tiče si zvečer povštr naštimam malo višje, se mi zdi bolš.

naty1989
Res je ja, verjetno bo vsega po malem pri mojih hitrih znakih utrujenosti in bolečin pri nosečnosti :) Stara pa sem 31... Ni ogromno, nisem pa ravno rosno mlada nosečka user posted image

Jaz tudi mala dva zdej rahlo čutim že dober teden user posted image user posted image Prve gibe sem začutila pri 16 t 4 dni, kar se tudi meni zdi res hitro, ampak je treba upoštevat da sta dva in druga nosečnost. Pa še vedno prvi večer nisem bila sigurna če je to to user posted image Ko se je ponovilo še naslednje popoldne, pa sem vedela. So pa res še takšni čisto nežni metuljčki, pa ne čutim ju vsak dan. V prvi nosečnosti pa mislim da sem začutila v 19. ali 20. tednu.

Ja, kar se počivalnikov tiče res niso fajn za razvoj. Jst sm prvega imela zelo malo notri, tudi sam ni želel biti notri, je že od začetka zelo aktiven, zelo hitro dvigoval glavico in se obračal, tako da je imel rad trdo površino in prostor okoli sebe za raziskovanje. Praktično cel čas je bil na tleh na peni in je res hitro napredoval... Kar pa je zanimivo recimo, samostojno sedel je zelo pozno user posted image Ker nikoli ni bil niti malo pri miru in se ni imel časa naučit sedet user posted image Se je skoraj prej postavil na noge kot sedel hihihi. Tako da jaz mislim da novih/drugih ležalnikov ne bom kupovala... Imamo sicer dva različna, bolj stara, najbolj prav sta nam res prišla za uvajanje goste hrane, ker še ni sam sedel...
Mislim da se bom tokrat res odločila za gnezdeci, se mi zdi fino da bosta malo "zavarovana"... recimo če ju dam kdaj spat enega zraven drugega, sta lahko vsak v svojem gnezdecu, ali če bosta na ta veliki postelji, pa po možnosti še 2,5 leti star fantek proti jutru...da sta malo zavarovana... ali pa za na kavč, mogoče na tla v kopalnici na preprogo medtem ko enega kopaš... Bomo videli :)

Mal_ ja poznam situacijo, tudi naš je cel čas spal pri meni na postelji (oči pa večinoma v dnevni na kavču), in tako je še vedno. Večkrat smo ga probali odlagat in navajat na njegovo posteljico, pa ni šlo... Zbujanje na pol ure itd... V naslednjem mesecu ga bomo selili v posteljo 90x200 in svojo sobico dobi, in upam da bo zlaufalo. Sva pa rekla da ga bo tam pa začel oči dajat spat, upam da bo funkcioniralo... Bom pa kupila rabljeni gnezdeci ja ;) Mi smo zdaj v načrtovanju premikanja sob... Enkrat sva že bila v Ikei, nakupila omaro za najino spalnico, naslednjič pa je na vrsti postelja za malega, en regal za igrače in podobno :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Septembrke 2019
23.4.2019 17:12:46   
smile_1
Zdravo drage nosecke :-) midva sva danes iz morfologije in vse izgleda BP. Mali ma ze 420g, neverjetno 💙 malo vecji kot za mojo trajanje nosecnosti (danes 20t 6d). Ginekologinja je bla ful prijazna, smo pogledali vsak organ posebej in tudi obrazek se ze super vidi. 

(odgovor članu Sparkles7)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Septembrke 2019
24.4.2019 9:20:41   
Malinca07
smile_1 super za morfologijo, da je vse OK in da si je vzela čas in vama vse lepo razložila in pokazala. Tudi moja ginekologinja si za te stvari res vzame čas in vse počasi in natančno pokaže in pove, že pri prvi je bilo tako in za nuhalno in morfologijo. Jaz jo imam šele po prvomajskih praznikih, bom že v 23. tednu. Sem pa končno začutila svojga čmrleka, zdej ga čutim vsak dan, zjutraj se prebudi šele okoli 9h, čez dan skoraj nič (ali pa samo ne registriram, ker sem skoz aktivna in v pogonu) in potem zvečer, ko se uležem. Upam, da bo tudi zunaj tako miren in priden :) Prva je bla že v trebuhu pravi živc, zunaj je pa še na potenco :)
Kako ste ostale? Ste preživeli lepe praznike?

(odgovor članu smile_1)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Septembrke 2019
24.4.2019 9:49:10   
naty1989
Smile_1

Super da je vse ok. Tudi jaz sem jo imela včeraj. In je tudi vse bp. Organi vsi ok, zmeril je velikost glavice, hrbtenice, pogledal če so vse žile na popokovnici, poslušal srčeka. Se res glasno sliši. Za spol je pa potrdil, da bo najbrž punčka, kot na nuhalni 👌 . Tako da ja ful vesela oba. Si je pa tudi čas vzel in vse razložil...

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?