|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2020
30.6.2019 12:47:00   
Val95
Nixn, u zelo lepo :) Občutek ob tem je neverjeten ne? Sem srečna zate, da je vse okej :) Za fb skupino lahko zasebno sporočilo na foromu s svojimi podatki napišeš tudi meni, in te bom dodala. Lahko še napišeš kaki detajl s profilne, da pri dodajanju ne bo dileme ;)Uživaj na morju!

(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: FEBRUARKE 2020
30.6.2019 16:04:45   
DaKaNi
Meni se pa zdi da me nacenja slabost. Vsak dan mam taki tezek obcutek v trebuhu, da komaj se premikam.  Drugace pa sem ok. Ni vec take vrocine takda bo!💓


(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: FEBRUARKE 2020
30.6.2019 20:17:40   
nixn
Jaa res je bilo lepo❤️kar težko dojemam da je zares.


Kako pa pošljem priavt sporočilo? Sploh ne vidim te opcije? Čist sm zgubljena🙈😬

(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: FEBRUARKE 2020
30.6.2019 20:55:30   
1aneja1
Nixn poskusi na računalniku, na telefonu je precej nepregledna tale Ringaraja...


(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 12:57:37   
Anonimen
DaKaNi kako je bilo na pregledu? Jaz sebolj odstevam in se res cisto malo me loci do pregleda v četrtek zjutraj kooomaj cakam! 💕
🤰🍼

(odgovor članu 1aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 14:20:05   
DaKaNi
Pozdraavcek. Jaa slisali srcek,kako mocno in hitro je bil 💓. Res neopisljivo.  Za en teden smo manjsi tam nekje mes 6 in 7.tednom. drugace bi pa naj bila danes tocno 8.teden. 

Zato imam tudi NS malo bolj pozno in sicer 6.8. ❤ naslednji pregled pa imam 29.7 . 
Se maalo. Tri dni ❤❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 14:28:40   
Anonimen

 Waaaa super sem vesela zate! Kaj pa pomeni ce je manjsi? Da jee bila kasneje ovulacija? No samo da je vse ok!  Res supeer novica! Upam da bo tudi pri meni tako  Kdaj imas pdpKateri teden pa se ti zdaj uposteva ta po UZ ali ta po zamujeni M?  🤰🍼
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Pozdraavcek. Jaa slisali srcek,kako mocno in hitro je bil 💓. Res neopisljivo.  Za en teden smo manjsi tam nekje mes 6 in 7.tednom. drugace bi pa naj bila danes tocno 8.teden. 

Zato imam tudi NS malo bolj pozno in sicer 6.8. ❤ naslednji pregled pa imam 29.7 . 
Se maalo. Tri dni ❤❤



(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 14:59:31   
DaKaNi
Ja tako je da je bila pozneje ovulacija kot na 14.dan 😊 

Pdp pa imam zdaj 10.2.  Tocnega mi bodo pa dolocili na NS. 😊  uposteva se po ultrazvoku,po velikosti ploda ❤ 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 15:17:21   
Anonimen

Jaz imam tudi obcutek da bo manjši CB digital mi je v tej nosečnosti pokazal sele 5 dan izostanka tedne 1-2Pri prvi pa ze takoj en dan po zamunanju 2-3t tako da ce to drži bo tudi najbrz manjsi  No super da je vse ok :) 🤰🍼
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Ja tako je da je bila pozneje ovulacija kot na 14.dan 😊 

Pdp pa imam zdaj 10.2.  Tocnega mi bodo pa dolocili na NS. 😊  uposteva se po ultrazvoku,po velikosti ploda ❤ 



(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 15:18:28   
Anonimen

Oziroma 3 dan izostanka *
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Jaz imam tudi obcutek da bo manjši CB digital mi je v tej nosečnosti pokazal sele 5 dan izostanka tedne 1-2Pri prvi pa ze takoj en dan po zamunanju 2-3t tako da ce to drži bo tudi najbrz manjsi  No super da je vse ok :) 🤰🍼
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Ja tako je da je bila pozneje ovulacija kot na 14.dan 😊 

Pdp pa imam zdaj 10.2.  Tocnega mi bodo pa dolocili na NS. 😊  uposteva se po ultrazvoku,po velikosti ploda ❤ 






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 15:53:48   
DaKaNi
Ja se zna zgodit da bo res manjsi. Konec koncev pa sploh ni vazno,samo da bo vse ok!! 😊. Zdaj se mi je zdela cela večnost do 1.pregleda.. zdaj bo se slabse,cel mesec skoraj so naslednjega 🤣. Jaz bi ze jutri sla hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 15:58:25   
Limona12
zdravo punce,

nekaj časa odsotna,vendar sem se na začetku že pofočkala. :) PDP imam 1.2 imam pa ta četrtek 4.7 že DH test....a ga je katera že imela??

Upam, da ste vse v redu in da uspšeno prenašate tole vročino.....jz jo ne od kar sm noseča...katastrofa. user posted image

Jz bi se vam tudi pridružila na FB....kateri moram že pisat,da me doda? :)

en lep dan vam želim user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: FEBRUARKE 2020
1.7.2019 19:33:32   
DaKaNi


IZVIRNO SPOROČILO: Limona12

zdravo punce,

nekaj časa odsotna,vendar sem se na začetku že pofočkala. :) PDP imam 1.2 imam pa ta četrtek 4.7 že DH test....a ga je katera že imela??

Upam, da ste vse v redu in da uspšeno prenašate tole vročino.....jz jo ne od kar sm noseča...katastrofa. user posted image

Jz bi se vam tudi pridružila na FB....kateri moram že pisat,da me doda? :)

en lep dan vam želim user posted image



O zelo hitro DH.. super. Za fb skupinco lahko zdaj pises tudi meni, lahko pa tudi 1aneja1 😀

(odgovor članu Limona12)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 7:18:03   
Melanie1
Dobro jutro user posted image

DaKaNi - sem mislila nate včeraj, le na RR mi nikakor ni uspelo priti. Čestitke za uspešen pregled user posted image

Limona12 - a že DHT? Sama imam čez dva tedna komaj prvi pregled. user posted image Sam test pa ni nič posebnega. Nekaj ml krvi. In v kombinaciji z nuhalno svetlino dobiš statistični izračun. Meni je DHT občutno izboljšal rezultat. user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 7:23:30   
Limona12
Hmm...se vam zdi prehitro. user posted image

Jz sm sicer v dravljah....oni majo tkole ◾dvojni hormonski test (DHT) (nosečnost 8 do 14 tednov)....jz bom pa skoraj 10 tednov....upam da bo kul. user posted image

bom pa zihr šla še na NS in Nifty.

Želim vam en lep ne preveč deževen dan :)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 7:47:44   
Melanie1
Ma, ne. user posted image Vse štima. Sem mislila glede na moj pregled. Ampak jaz bom ta teden dopolnila šele 7 tednov. Ti si pač nekaj tednoiv pred mano. Bom pa tudi sama delala Nifty test. user posted image

Uff, dežja si pa ne želim. Ok, lahko se zlije ponoči... user posted image

(odgovor članu Limona12)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 7:52:47   
Limona12
hvala za odgovor. :)

ja,nej se zlije ponoči, da bomo lažje spale....ker tale vročina lih ni prijetna user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 7:53:33   
Limona12
Kdaj boš šla pa Nifty delat?

(odgovor članu Limona12)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 8:46:11   
Melanie1
Po moje kar kmalu po prvem pregledu. Takrat bom 8T 6D. V bistvu se bom zmenila z mojo G. Verjetno je fino najprej narediti nuhalno svetlino. Pri meni je brez veze v smislu ugotavljanja DS zaradi let (41), je pa v redu preiskava kot zgodnja morfologija. Sporočim... user posted image

Koliko si pa ti stara?

(odgovor članu Limona12)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 9:20:01   
Ribica333
Nocm strasit sploh ce nimam pravih podatkov, ampak men so v prvi nosecnosti rekli da najbolj natancen rezultat dobis ce delas dvojni hormonski test in nuhalno na isti dan oz cimmanj narazen 🤷‍♀️


(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 9:35:25   
Limona12
Ribica333....a re?Hm....mal me ;) v dravljah delajo NS 11 do 14 tednov...joj,vsakič drgač user posted image user posted image

Melanie1...jz jih imam 34....v času PDP bom 35....tko da mislim da je dobr, da nardim tudi Nifty test.

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 10:18:11   
Ribica333
Po mojje fajn da vprasas da bos mirna. oni bojo vedli.v dravljah so dobri zdravniki in ce ti drugace recejo kot jaz imajo oni prav :) men so tako v kranju rekli. So mi delali na isti dan v 12 tednu.


Jaz sem 37 pa ne bom delala nifty. Mogoce samo ce bi bila ns slaba grem na amniocentezo.

(odgovor članu Limona12)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 12:41:20   
1aneja1
Živjooo,

jaz sem končno dočakalo svoj pregled včeraj. Vse ok, srček bije. Se takoj boljše počutim user posted image

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 19:44:45   
Melanie1
1aneja1 - bravo za slišanega srčeka in uspešen pregled user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica333

Nocm strasit sploh ce nimam pravih podatkov, ampak men so v prvi nosecnosti rekli da najbolj natancen rezultat dobis ce delas dvojni hormonski test in nuhalno na isti dan oz cimmanj narazen 🤷‍♀️




Ribica, kolikor se je spomnim, tole ne drži. Sem pa tudi jaz delala oboje na isti dan, pač zaradi napotnice in optimizacije dela. Če bi šla samoplačniško, bi se odločila, tako kot je napisala Limona. DHT da bolj točne rezultate prej, za nuhalno pa je pomembna velikost ploda. Nekaj takega... user posted image

Punce, pri nas pa lije kot za stavo. Sem ostala brez večernega sprehoda user posted image Tečem že dolgo ne, mi ni več ustrezalo. Pa drugo leto... user posted image

user posted image

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: FEBRUARKE 2020
2.7.2019 19:54:09   
DaKaNi
Tudi meni je moja G.svetovala da v primeru da se odlocim za DHT , grem v laboratorij v 11.tednu, potem pa izvide prinesem na Nuhalno ki jo pa imam konec 12.tedna.  . 

Se boste vse odlocile za DHT.
Punce meni je se pa kar slabo 😪. Bolecine spodaj,nic energije.. grozno. Nocoj delam ponoči in me je kar strah kako bom prestajala 😪. Se vse delate ali je katera na bolniski?

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?