|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 7:32:50   
Melanie1
Na nuhalni se spol lahko vidi, ampak neradi napovedujejo tako zgodaj. Pri nas je moja G tudi rekla, da vidi tri črtice, kar nakazuje na punčko. Je pa na kasnejših UZ imela vseskozi prekrižane nogice in se je sramežljivo skrivala praktično do konca. user posted image In ja, rodila se je prelepa deklica. user posted image

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 7:33:11   
Melanie1
Dobro jutro user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 8:22:20   
Anonimen
Dobro jutro. Kako ste?  Jaz odštevam dneve do pregleda. 😁 Punce od kod pa ste kaj? Anonimna1

(odgovor članu Melanie1)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 11:54:51   
Iskrica112
Zivijo! Tako, za mano je prvi pregled. Pikica je velika ze 22mm in je primerne velikosti. Noseca pa sem 8t5d. Takoj ko sem zagledala ekran so se mi od srece ulile solze. Nisem se mogla zadrzati:) takega veselja pa ze dolgo ne. Naslednji pregled imam pa cez 5 tednov..:) imejte lep vikend in pazite nase💐🍀


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 13:12:18   
Melanie1
Iskrica - super za pregled. in ja, se strinjam, občutek je res neverjeten, ko zreš v ekran in gledaš to majhno rastočo pikico. user posted image

Jaz pa sem včeraj dopolnila 7 tednov. In glede na moj tikerček smo veliki 12 mm. user posted image

(odgovor članu Iskrica112)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 17:02:57   
DaKaNi
Iskrica cestitke za pregled!! 👍👍👍😘
Midva bova pa v nedeljo povedala za narascaj.  Jaz bom verjetno v pondeljek nastopla s bolnisko , ker sem obupna. Slabosti, glavoboli in dobene energije. Tako da ne bova vec drzala zase,ker bojo prej ali slej sami pogruntali 😀

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: FEBRUARKE 2020
5.7.2019 18:53:31   
Anonimen
Heejj jaz sem imela pregled vceraj in se jee lepoo videl srček pricakujemo pa enega clana.. Plodek je pa manjši kot sem pričakovala zgleda kasneje ovulacija kot pri tebi DaKaNiPo ZM mi pride pdp 16.2 po UZ pa 24.2 tako da sem zdaj po uz danes noseca 6w4d  naslednji pregled imam pri svoji gin 22.7 vceraj pa sem imela samoplacnisko, za novico sva povedala ze res samoo domačim ostalim bova po nuhalni. Nnisva mogla vec skrivat ker je meni ze precej slabo pa tudi trebuscek se mi ze malo pozna zgleda ker je ze druga nosecnost in so me ze sumli hah sem pa ze poslala prosnjo za skupinico na fb in bom vesela ce me sprejmete Lep pozdrav
🤰🍼

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: FEBRUARKE 2020
6.7.2019 8:33:04   
DaKaNi
Anonimen iskrene čestitke!! Super! 

Za skupinico pa lahko  napises meni pod zasrbno sporocilo na ringaraji svoje ime in i.prrimek iz FBja pq te jaz dodam v skupinico ker je skrita in jo vidimo samo clani! 😊 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: FEBRUARKE 2020
6.7.2019 11:43:27   
Anonimen
Kako pa ti lahko pisem tukaj v privat se da preko telefona potem sem najbrz poslala prošnjo napačni skupini

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: DaKaNi
6.7.2019 11:46:11   
Anonimen
Najprej da preveriim ce je to zasebno sporočilo ce znam :) 

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: DaKaNi
6.7.2019 11:46:49   
Anonimen
Ni šlo? Kako najdem zs :(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: DaKaNi
6.7.2019 12:56:01   
DaKaNi
Najboljse bi blo ce bi sla preko racunalnika. Ram je veliko lazje.  Drugace pa imas v desnem zgornjem kotu tri navpicne pikice. Tam stianes in izberes  -mesto za namizne rač.- pa ti vrze stran kot da bi gledala preko računalnika.  Tam me posices in mi pises privat sporocilo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: DaKaNi
6.7.2019 22:44:16   
Anonimen
Ojla sem ti pisala tukaj na RR  v zs.. Si dobila? 🤰🍼

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: DaKaNi
7.7.2019 7:36:25   
DaKaNi
Super,ti je uspelo!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: DaKaNi
7.7.2019 14:16:01   
Anonimen
Zdravo punce.


Evo jaz iz pregleda. Nosečnost potrjena in ustreza zadnji M. Danes noseča 5t6d. Na UZ se je videla gestacijska vrečka in rumenjakov mehurček. Gin je videl tudi plod in utripe. Jaz tega nisem najbolj razbrala. Drugače pa sem zelo vesela in upam da bo še naprej vse ok. Naslednji pregled imam pri svoji G 22.7.
Lp Anonimna 1

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: DaKaNi
7.7.2019 17:05:06   
Iskrica112
Pozdravljene! Kako ste kaj? Midva sva ta vikend povedala novico domacim. So bili veseli. Ze cel vikend se pocutim brez energije in bi samo spala. Razmisljam da bi sla ta teden na bolnisko. Pa se caka me nocna izmena. Priznam da me je kar strah ker nevem kako bom zdrzala. V sluzbi bom povedala novico po nuhalni.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: FEBRUARKE 2020
7.7.2019 23:45:10   
Lalika22
Pozdravljene 🙂
Sm čisto nova na forumu in se še malo lovim kako deluje👋To je moja prva nosečnost in mislim, da sm najmlajša med vami.. Rok imam 5.2 prvi pregled pa sm imela 20.7, datum za NS sm dobila 30.7.. vsem želim lepo nosečnost 🤰❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: FEBRUARKE 2020
10.7.2019 9:25:48   
Anonimen
Zdravo punce.


Tukaj je pravo zatišje... Ste na dopustu ali ste vse  pobegnile na fb. Sama fb nimam tako da ostajam tukaj. Upam da se katera ostane tu. 😁Anonimna 1

(odgovor članu Lalika22)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: FEBRUARKE 2020
10.7.2019 12:22:19   
LeyaPrive
Pa da se še jaz tukaj pofočkam :) Uradnega PDP še nimam izračunanega, vendar je po mojih kalkulacijah okoli 28.2.2020.

Zaenkrat imam za seboj samo krvni test (beta okoli 2800), prvi potrditveni UZ pa šele naslednji teden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: FEBRUARKE 2020
10.7.2019 12:47:34   
Anonimen
Pozdravljene punce,

zaenkrat še neuradno veva da sem sem noseča, naslednji teden imam pa prvi pregled. Že komaj čakam, po drugi strani pa vseeno strah. Zaenkrat od simptomov imam samo boleče prsi, rahle krče in zadnje tri dni slabosti po jutrih, ampak ne trajajo dolgo. user posted image , kako pa je kaj pri vam?

(odgovor članu LeyaPrive)
  Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: FEBRUARKE 2020
10.7.2019 12:58:53   
Anonimen
Anonimna mene so slabosti popustile.. Občasno se... Sem pa tako utrujena da bi kar sredi dneva zaspala😁  ampak razen utrujenosti nimam več nekih znakov.. Me na trenutke prav skrbi. Koliko tednov si pa noseča? 

Anonimna1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: FEBRUARKE 2020
10.7.2019 14:01:33   
Melanie1
Samo na hitro vas pozdravim.. user posted image

V službi gužva, doma tudi, ni bilo časa za RR. Vidim, da tudi ve niste bile preveč aktivne user posted image user posted image . Vas preberem, pa mogoče kaj napišem...

Jaz sem v redu. Čez en teden imam pregled. Meni gre tole ekspresno. Upam, da tudi vam. user posted image


Še se oglasim... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: FEBRUARKE 2020
10.7.2019 19:44:41   
DaKaNi
Hej mamice, pa smo res poniknile tukaj hehe 👍.  Jaz sem ok.  Slabosti sicer se kar vztrajajo. Fuul mi pase sadje najbolj grozdje in breskve. 

Za svoj zakladek sva ze vsem povedala vsi so ga zelo veseli tko da vse tk kot more bit. Trenutno na bolniski zaradi slabosti in utrujenosti in glavobolov ,drugace pa ok. Se mi zdi da se mi ful vidi ze trebuh ,prav izbocen je v spodnjem delu in kot da bi otrdeval. Heh zanimivo 😍👍. 
Drugace pa cakam na pregled ki bo se kar dolga do takrat (29.julij) ampak bomo docakali. Imam pa jutri zobozdravnika in me zanima kako je z njim v nosecnosti? 
Kako ste ostale? Lep vecer!

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: FEBRUARKE 2020
11.7.2019 7:48:31   
Melanie1
DaKaNi uff, želim ti, da glavoboli takoj prenehajo. user posted image Dobro je, da si šla v bolniško. Glede zobozdravnika, naj te ne skrbi. Obiski pri njem v nosečnosti so ne samo dovoljeni, ampak zaželjeni. user posted image V preteklosti je marsikatera pojamrala, da ji vsaka nosečnost odžere po en zob. Še dobro da ta teorija ne drži, če ne bi bila jaz že brez lepega števila zob user posted image user posted image user posted image

Nosečniški znaki- v bistvu kaj hujšega ni. Trkam... Sem pa opazila, če si privoščim premalo spanca na noč (npr. 5 ur in manj), drug dan funkcioniram na 30%. Iti zgodaj v posteljo, pa je praktično misija nemogoče. Otroci so na počitnicah, nikomur se ne mudi v posteljo. Še največji hec, da se meni zvečer niti ne spi, niti se ne počutim utrujeno. Tam nekje v službi po malici bi pa spala kot ubita, če bi lahko. user posted image Razen tega sem v bistvu polna energije. Tako da ne bom jamrala... So se mi pa ta teden noro povečale (.)(.). Niso toliko boleče, kot pa težke in polne na otip. user posted image

Vsem, ki ste imele ta teden uspešne preglede, čestitke. user posted image Le tako naprej!

Dobrodošle vse nove. In pišite več... user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: FEBRUARKE 2020
11.7.2019 11:45:02   
DaKaNi
Sem danes bila pri zobozdravniku in pridno rihtamo luknice hehe 🙂. 


Ja hvala, se tudi boljse pocutim ko sem doma.🙂. Melanie tudi jaz imam cist poln modrc in res ono polne kot pravis , ni vec tiste plahtavosti kot prej haha 😋. 


(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?