|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 7:48:49   
vrtnica00
Če bi bila jaz 10cm višja, bi bla kot manekenka 😂😂😂😂😂


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 9:24:34   
aleps 5
Evo s pregleda... buba je velika 4,4 cm... in zeloooo zivahna... se je cez trrbuh tok dobr vidl da mi je kr tko ultrazvok nardila. Dobila sem slikico pa se na cd mi ga je posnela k se tko lepo odbija 🤣❤


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 11:12:38   
diana 28
Jaz se tudi nebi pritoževala nad kaksnim cm več 😅😅😅....
Aleps čestitke...😃...vam kar malo zavidam slikice in posnetke. Jaz posnetka sploh nisem prejela, slikca pa je bolj slaba. Upam sicer, da je vsaj on razlocil zadeve kot je treba. Saj to mi je sicer še najbolj pomembno 🤔 ampak nebi bilo slabo imet posnetek in kaksno lepso slikco več 😊

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 13:00:59   
NajaRaja
Jaz sem pa danes dobila rezultate niftyja user posted image Vse je ok, imeli bomo fantka user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 13:11:53   
Mala vila
Ooo čestitke... sami fantje, zdej more še kera sporočit, da čaka punčko, da se malo uravnovesimo 😁😁
Jaz sem danes začela mal gledat vozičke pa posteljice... čisto sem zmedena, preveč je vsega, sploh ne vem kako se odločit pa kakšne kriterije postavit za izbiro. Pa ene stvari se čaka 6 do 8 tednov 😯😯

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 13:18:41   
diana 28
Čestitke Naja raja....res sami fantki 😅...ce bo slo tako naprej bomo sestavile glih eno nogometno ekipco 😅
Jaz sem pa gledala neke blazinice...sem študirala kako bo otrok sploh spal, ko bo čisto majhen in potem sem videla tako mičkino blazinico, ki ga lepo obkroži...da se ne izgubi v pojstlci 🤔

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 13:40:38   
NajaRaja
Jaaa zgleda se je avgusta delalo fantke user posted image
Drugače ima trgovina mali zakladi res luškane stvari, pa tiste mini posteljice ki se potem nekako razširijo. Za vozičke sem pa tut jst čisto zmedena, preveč je vsega!

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 13:53:41   
Mala vila
Joj, ja gnezdeca 😍

Pri meni je bila mami zjutraj pa sva skupaj malo gledali, je razlagala kako je bilo pri nas 3h in kaj misliš, da rabiš in kaj misliš, da ne rabiš, pa ugotoviš, da bi bilo fino imet 😊 edino razočarana sem, ker mojemu je bolj ali manj vseeno za te stvari in jih bolj sama gledam 

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 14:47:18   
Kaja24
Cestitkeee. Pri meni tudi vsi pravijo da bo fantek hehe bomo videli ☺️

Kok ste mele ve drugace sladkorja v krvi in koliko je meja? 
Aja pa ima katera tut kej izcedka? Js mam tko vsak dan mal belo

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 15:13:16   
NajaRaja
Moj se tudi nič ne zanima za te sladke dojenčkaste stvari. Sicer je ful vesel deteca, ampak glede tega pa pravi da meni prepušča izbiro user posted image
Mislim da je za sladkor fuuul nizka meja, nekaj čez 5. Jaz sem imela nazadnje 4.6.
Izcedka imam tudi jst zadnji mesec več, baje je to normalno?
Ravno je ena na facebook skupini spraševala kako smo kaj glede sexa user posted image a vam paše? jst sm čist out, sploh se mi ne da...upam da bo drugi semester kej bolš no user posted image user posted image

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 15:30:09   
Kaja24
Jaz mam sladkor 4,9 in je rekla da je ok. Tega me je blo najbol strah ker sem prava sladkosneda postala zele v nosecnosti. Za izcedek sem pa brala da ja dokler je bolj belo naj bi blo ok.

Midva iskreno se odkar sva izvedela za nosecnost nisva heh pri vsej moji slabosti in bruhanju tudi pomislila nisem in partner je tudi popolnoma razumevajoc glede tega. Upam pa da se bo kmalu premenilo. 

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 16:21:25   
Mala vila
Jaz sem imela sladkor 4,7 s tem, da sem 1 večer prej pospravla vase taveliko milko 🤭 

Izcedka mam js ful, je pa od belega, rumenega pa včasih malo rjavega umes. Ta rjav me spravlja ob živce, ker nikoli ne vem a je to panika al ne. Tud G je rekla, da je čist odvisno 🙄

Sex je pri nama kar pogosto na sporedu. Jaz očitno padem v tisti procent nosečnic, ki jim hormoni na polno delajo na tem področju. 😝😝 Edino kar je, sva res ful nežna in previdna. 😁


(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 16:27:12   
vrtnica00
Čestitke za fantke 😍

Izcedek imam tudi jaz. Kak dan je kar obilen. Seks hm redko. Ko bi, ga ni doma. Zvečer se mi pa ne da 😂Bila je res suša. Mogoče se bo zdej počasi kaj premaknilo na boljše. Poleg bolečin in slabosti mi res ni bilo do tega se. 

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Majčice 2020
5.11.2019 19:43:45   
diana 28
Povecan izcedek je menda zelo dober znak saj naj bi bila to zascita pred vnetji, infekcijami. Nekje sem brala to...tako, da je samo dobro...😊 
Danes sem dala kri za NIPT in sedaj cakamo tudi mi izvide. Mi je pa naredila še UZ, da preveri srčni utrip in kako je...pa ga je bilo zelo lepo videt. Sem prav vesela...je pogledala glavico...hrbteničko se je lepo videlo, vretenčka, srček...rokico in nogico...pa tko kot en kostko je bil...prav malo čudno 😅...in videti ga je bilo kako diha...se je cel premikal, ko je dihal😅..prav neverjetno... je pa kar velik "poba" že...Nekje 7 cm...😃..sva res vesela,  da sva ga videla....
No, edino miom je malo motil...je kar velik ampak zgleda, da ni zrasel do sedaj..mislim in upam, da ne bo delal težav...

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Majčice 2020
6.11.2019 15:09:30   
Mala vila
Oooo, a jih ni luštn gledat kako plavajo ❤

Diana a te lahko samo vprašam, kje imaš miom in kako vpliva na nosečnost, če vpliva. Jaz imam sicer en polip, ki naj bi bil neškodljiv, ampak me ful boli, točno tam kjer ga imam in me kar malo skrbi. 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Majčice 2020
6.11.2019 15:22:36   
diana 28
Imam ga na maternici...subserozni je, ki naj bi rastel navzven in ne navznoter....Moja ginekologinja me je kar nekaj let prepričevala, da bi ga operirala ampak jaz sem glede operacij precej zadržana zato se na koncu nismo odlocili za operacijo. 
Težave mi sploh ni delal...razen bolečine v hrbtenici in še te so minile. Sedaj bi bilo nevarno edino, če bi močno zrasel ampak zgleda, da ni in ne moti ploda. Lahko pa bi bili zapleti, kar sem pa brala večinoma ne povzročajo težav zato sem v bistvu malo tvegala. Ker 4 cm rez na maternici tudi nebi bil blagodejen 🤔
Polip pa po moje ni tako nevaren, ker kolikor mi je znano se ne veča...meni ga je sicer odstranila ob histeroskopiji pregrade. Niti vedela nisem, da ga imam. A misliš, da te prav zaradi polipa boli? Da ni kaj drugega? 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Majčice 2020
6.11.2019 15:42:45   
vrtnica00
Jaz sem imela en mali miom. In med carskim so ga prerezali. Sem ful krvavela. Tako da v primeru carskega zna bit kr problem, če glih tam zarezejo


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Majčice 2020
6.11.2019 18:10:11   
Mala vila
V bistvu ne vem, kaj bi bilo... Jo bom vprašala v četrtek, ko imam kontrolo. Pomislila sem na to, da bi lahko bil polip, ker je bolečina ves čas na istem mestu, kjer naj bi bil. Ker pač so normalne bolečine, ko se vse skupaj razteza in je ostra bolečina, ki je najhujša ko vstanem. Danes zjutraj sem se sesedla na tla, ko sem po zajtrku vstala iz stola. Občutek je bil podoben, kot da bi mi kdo zaril nož. Najprej se nisem sekirala... zdaj me pa malo skrbi... 

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 11:10:50   
diana 28
Mala vila...res je najbolje, da vprašaš ginekologinjo saj ona lahko tudi z UZ preveri in ugotovi točen vzrok. Včasih ene zadeve delajo težave včasih pa tudi ne...moj miom mi zaenkrat ni delal nekih težav. Upam, da tako tudi ostane 😊
Tiste, ki ste opravile teste Nifty, koliko časa ste čakale na rezultate? Jaz sem že kar malo neučakana. Po prejetju rezultatov bom končno povedala domačim in potem še v službi. Upam, da me trebušček ne prehiti, ker sedaj pa se kar hoče nekam kazat. Ga je malo težko skrivat 😅..malo si pomagam s črnimi majčkami....😃
Kako pa se vam že poznajo trebuščki? 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 12:03:15   
Kaja24
Evo nuhalna je za nami. Presrecna ker z malim srckom zgleda vse super ❤️ sem dala danes kri za nifty in je rekla da bodo rezultati verjetno naslednji konec tedna.


Me pa zanima a ve jeste salamo in kaksno? 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 13:00:54   
Mala vila
Jaz ne morem več skrivat, se mi že preveč pozna. Stare hlače normalno spravim gor, ampak mi manjka cca 10cm, da bi jih lahko zapela🙂 pa ni samo baby bump, sem dobila tudi nekaj maščobe čez trebuh in nikjer drugje. Očitno zaščita za malo bitje ☺️ so pa ljudje začeli s stegovanjem rok proti mojemu trebuščku, ker očitno je ful fajn to božat 🙄🙄

Iiiiii čestitam za dobre rezultate 😊😉

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 13:05:59   
NajaRaja
Na nifty se čaka približno en teden. Jaz sem dala kri pred prazniki, 23ga, rezultate sem dobila pa po smsu v nedeljo, 3ga. Je bil moj ginekolog na dopustu, pa je malo dlje trajalo user posted image
Nekatere pravijo da se jim je pri prvi nosečnosti trebušček začel kazat šele okoli 20ga tedna. Se mi to zdi dost pozno :D Jaz zaenkrat še nimam nič, pa je 14i teden.
Glede salam, če si prebolela toxo si lahko malo več privoščiš. Jaz sicer še vedno pazim da ne jem salam sumljivih izvorov...Z mojim imava še zalogo iz španije, tisto jem brez skrbi, prav tako pršut.
Tiste trgovinske mi pa ne dišijo (sploh pa ne kakšne poli in podobno)

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 17:05:22   
lili88
Joooj kjeee pa... jaz  nimam pogojev da bi skrivala 😂😂😂 nikoli nisem mogla... zdaj v cetrto? Hja sem kot v 5 mesecu... ali vec 🙈 

Sem pa imela danes nuhalno in izgleda vse ok... tveganje nekaj pod 1:3500... juheeeej

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 17:14:49   
diana 28
Cestitke Kaja in Lili....😃...
Meni so rekli, da bodo rezultati cez cca. 2 tedna ceprav ginekloginja mi je rekla pa 10 dni zato ne vem koliko bom v resnici čakala. Sem pa na Panoramo sla. 
Mala vila tudi jaz ne zaprem vec hlac v pasu kot prej...za enih 5 cm je razlike😊...se tolazim, da to je glih njegova velikost. Uh do 20 tedna .... ne vem kako jim uspe, da se jim trebuscek ne pozna.

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Majčice 2020
7.11.2019 17:28:08   
Titans
Meni se zdi da izgledam samo porejena, nimam še konkretnega trebuščka. Sem bila med bolj suhimi prej in zgleda da se mi je najprej rezerva nabrala😉 So mi pa vsekakor ene majčke in večina hlač zdej pretesne. Pa jesenskega plašča ne morem več zapret🙈 tudi še nisem povedala v službi. Bom še kak slab mesec počakala, če bo šlo. Ravno tega nočem, da bi se me dotikali za trebuh in spraševali razno razne stvari. Prijateljem in domačim sem pa seveda že povedala.

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?