|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naš mali ima smisel za glasbo
10.10.2005 17:09:37   
Maxica
Sem res ponosna na našega korenjaka, tako da moram to prav z vami deliti.user posted image Midva z možem nimava ne vem kakšnega posluha ali pa smisla za glasbo, ritem, ples..., priznam, zato v tej smeri kr malo zanemarjava tudi našega otročka.user posted image Vsake toliko časa se že spomnim, pa dam gor CD s kakšnimi otroškimi pesmicami, potem pa spet traja, da se nanje spomnim. Zadnjič pa gledava z možem user posted image , kako je šel do igrače, ki se potegne za vrvico in potem zaigra pesmico Mojster Jaka, in začne plesati oz. se začne nekako prestopati čisto v ritmu. Potem zadnjič pa sedi v stolčku za hranjenje, radio sem pa imela bolj naglas, vrtela se je pa ena pesem, bolj v techno stilu. In začne user posted image  z glavo migat sem in tja, spet čisto v ritmu. Danes pa po TV gledava TLP, kjer je nastopala rap skupina Kocka, in poglej ga, zlomka, mi začne otrok rapat, in se prestopat. Spet čisto v ritmu.user posted image
Tako da zdaj vidim, da bo prav treba ta njegov talent nadgrajevat.user posted image user posted image  Sam ne vem, po kom bi ta talent imel, hehe. Poštarjuuser posted image ?!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naš mali ima smisel za glasbo
10.10.2005 17:23:53   
total
Ja Maxica,naš tud to počne že neki časa,ne glede kje smo začne plesat,zglavo majat in prav pleše,kak je to lepo a ne? Midva z dragim imava oba rada muziko,še posebaj jaz ko sem se z plesom ukvarjala,tako da tud naš Nik to obožujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naš mali ima smisel za glasbo
11.10.2005 7:16:15   
SaaS
No, imate pravega malega plesalca.
Tudi naš obožuje glasbo. Sploh še ne hodi (11m) ampak kar sede pleše. Ko dam cd gor, se začne smejat potem pa ziba trup naprej in nazaj. Pa rito vsake toliko malo privzdigne. Zdaj pleše že čisto na vsak zvok, ko igrača zaigra melodijo, ko gledava tv npr. špica od dnevnika, vsaka reklama z muziko..
A niso prav luštni, ko imajo ene take fore?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naš mali ima smisel za glasbo
11.10.2005 13:41:00   
Pupica
U pol  pa morte kaj k nam na obisk pridt. Zdej ko že oba hodita se bosta lahko zavrtela. Naša skoz poplesuje. Je kot čebelicauser posted image user posted image user posted image
Max!!!!

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naš mali ima smisel za glasbo
11.10.2005 21:43:58   
elizabeta p
Moj tud ful rad muziko posluša. Zjutraj se še zbudi ne dobr pa že hoče poslušat. Zvečer po pravljici mu muram obvezno dati še Cd noter. Pa čez dan se ponavadi tud še spomne, da bi rad poslušal. Pa pleše. Skače z ene noge na drugo in skače, pa pravi da pleše. V 199 SIT smo eno plastično flavto kupil in zdaj še na tisto piska.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naš mali ima smisel za glasbo
12.10.2005 19:45:50   
Anonimen
Mi imamo tudi navdušenca nad glasbo. user posted image  Ni važno, kje jo sliši..ali po radiu ali v avtu, v trgovini..kjerkoli...začne migat z ritko in glavco user posted image user posted image user posted image  Je tkooooo prisrčen user posted image
Pa ful ma rad ropotuljice in bobne....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elizabeta p)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naš mali ima smisel za glasbo
29.10.2005 0:15:03   
KODA
Našedva sta pa si v avtu izbrala CD od Colonie,zdaj jim pa moram samo to predvajat(ga mam rahlo že zadost),če ne je pa vreščanje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?