|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PegPerego Pramete
17.10.2005 13:24:21   
Katie1
Hej, punce!

Mene pa zanima, ali ima katera kakšne izkušnje s Peg Perego Pramete vozičkom. Meni je ful lušten, je baje lahek in se enostavno zlaga. A je kaj narobe, ker nima košarice? Ga je mogoče uporabljat že od vsega začetka, ko je dete še čisto mičkeno?
Vsaka izkušnja mi bo prišla prav. Hvala in uživajte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PegPerego Pramete
17.10.2005 14:47:47   
Špacka
 
Ga imam in sem zelo zadovoljna. Ne rabiš košare, ker na začetku imaš otroka v globokem vozičku pramette, kasneje ga spremeniš v športni voziček.Je lahek, enostaven za zložit in kar je bilo pri meni najbolj pomembno, zavzame malo prostora.

Lp


(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PegPerego Pramete
17.10.2005 16:57:45   
fricka
Kot je odgovorila Špacka, je praktičen lahek in enostaven. Zelo priporočam od rojstva naprej.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PegPerego Pramete
17.10.2005 20:56:07   
*goldfish*
JA, KOT PRAVI ŠPACKA! user posted image user posted image user posted image

ZAKON!user posted image

NE BO TI ŽAL, ČE GA KUPIŠ!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PegPerego Pramete
17.10.2005 20:59:39   
*goldfish*
aja, ker nima košare, zraven kupiš Prima Viagio (lupinica) in ko ti user posted image  v avtu zaspi, lupinico enostavno pripneš na voziček in mali user posted image  je fiksno pripet na voziček in se ne more prevrnit!user posted image user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PegPerego Pramete
17.10.2005 23:11:18   
Jessy
Jaz ga tudi imam. Zelo smo zadovoljni! Je zelo dobro vodljiv, zavzame malo prostora (gre v prtljažnik najinega Puntota, pa še kakšno stvar lahko dava zraven), je lahek, kar je zame izredno pomembno, ker imam do hiše dolg in strm klanec....
Voziček je primeren za novorojenčka, saj se ga da spreminjati in imaš za novorojenčka popolnoma ravno podlago, ko pa zraste pa ga obrneš v športni voziček.

Jaz lupinice nimam od PP, ampak eno levo firmo, tako da mi ne prakticiramo lupinice v vozičku, ampak enostavno otroka preloživa v voziček, tudi če spi, pa sploh ni noben problem in isto, če nama spi v vozičku jo dava v lupinico, pa zagotovo zaspi nazaj, če se slučajno zbudi.

Če bi se še enkrat odločala za nakup vozička bi zagotovo ponovno kupila Pramette.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PegPerego Pramete
18.10.2005 5:33:42   
Anonimen
Jaz sem bila dolgo navdušena nad Pramette, na koncu pa smo kupili Venezio. Prevagalo je to, da se ročaj obrača naprej/nazaj (pri športni obliki Pramette otroka ne moreš gledat), sicer pa je po teži in praktičnosti (že od rojstva naprej brez dodatne košare) zelo podobna Pramette. Drugačen je edino način zlaganja (kot knjiga in ne kot marela), zato smo pred nakupom dali oba vozička v avto in ugotovili, da je Pramette precej dolg, ko je zložen, in bi mi to povzročalo težave.

(odgovor članu Katie1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PegPerego Pramete
18.10.2005 7:58:13   
Katie1
Super, hvala za vse te informacije! Ja, mene je tole s košaro malo skrbelo, ki naj bi bila praktična za razne obiske ipd. Pa pravite, da je ne pogrešate?

Kaj pa barva? meni je najbolj všeč tisti oranžno-bež, imam pa pomisleke, ker se bež najbrž hitro umaže. kakšne izkušnje z bež vozički?

Vse lepo vam želim, K

(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PegPerego Pramete
18.10.2005 10:36:47   
Jessy
Če gremo kam na obisk, jo nesem v lupinici. Največkrat potem na kavču (tega ima prav vsak doma) pogrnem pleničko, eno dam pod glavico (če slučajno kaj ven uteče, da ne popackamo kavča), njo poležem in pokrijem z dekico. To imam vedno v torbi s sabo. Do zdaj se je obneslo. Zdaj, ko je pa malo večja, je pa kar v lupinici, vsaj večino časa, amlo po rokah in malo leži na kavču. Ćist odvisno za kolk časa gremo. Ma, sploh ni panike!

Nimam izkušenj z bež barvo, vem pa, da se prevleke dajo lepo sneti in jih opereš v pralnem stroju. Jaz imam barvo Oasis (rumeno-sivomodra kombinacija), pa se mi do zdaj rumena še ni umazala, pa sva vsak dan zunaj. Ko se pa bo, bom pa oprala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PegPerego Pramete
18.10.2005 14:31:12   
Špacka
 
Samo tole kar se tiče barve, ne bom rekla da se voziček ne umaže, imam svetlo modro-bež kombinacijo vozička, pa ni taka katastrofa, ga pa veliko uporabljam, kamorkoli gremo gre voziček z nami... zaenkrat ga še nisem oprala, če je kakšem flek ga obrišem z mokro krpo, drugače pa prevleko snameš in opereš.


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 7:42:11   
Yasminka
Tudi jaz sem zelo navdušena nad Prametom. Naročila sem ga preko Sončka in ga kakšne 2 tedna nazaj dobila (+ lupinico) - rdečega. Na žalost še nimam kakšnih pretiranih praktičnih izkušenj, saj še čakam user posted image . Je pa zelo lahek, vodljiv in najpomembneje - gre v prtljažnik naše Škode.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 7:50:38   
Katie1
Super, prepričale ste me! Čeprav ga še ne bom kulila, saj ga še pol leta ne bom potrebovala. Le za bež barvo moram še malo razmislit. Hm, če mi je pa najlepša... user posted image
Yasminka, koliko pa je stal ta voziček prek Sončka?

Lep dan vam želim, čeprav oblačen.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 8:18:13   
*goldfish*
mi mamo oranžno bež barveuser posted image user posted image  je res da se na bež barvi precej hitreje poznajo flekeci, pa kaj zato, prevleko vzamem dol, operm, posušim pa kar v sušilcuuser posted image
tak da te 3 ure ko se prevleka pere in suši, se tudi svet ne podereuser posted image

(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 8:43:40   
Katie1
mana_t, izbrisala si mi še zadnje dvome!user posted image
oranžno-bež je meni res najlepši.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 9:34:02   
Anonimen
Haj mamice! Zdaj imate že novo kolekcijo 2006 teh vozičkov, ki imajo enkratne barve. Ne vem, če obstajajo že katalogi. Lahko si jih pa pogledaš na internetu.

Osnovna varva je siva (da se ne vidi umazano) potem pa imaš dodatke barv kot so roza, modra, zelena, rdeča,...  V glavnem Midva sva sicer naročila modularni sistem, in zgleda res praktičen. Košarico lahko uporabiš za zibelko, če je nimaš.  ZAKON JE!!!!

(odgovor članu Katie1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 13:19:40   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

mi mamo oranžno bež barveuser posted image user posted image  je res da se na bež barvi precej hitreje poznajo flekeci, pa kaj zato, prevleko vzamem dol, operm, posušim pa kar v sušilcuuser posted image
tak da te 3 ure ko se prevleka pere in suši, se tudi svet ne podereuser posted image


Mi imamo pa karomodrega pa me zanima kako vzameš iz vozička vse dol in opereš? Iz stolčka sem dala lahko samo tisti del dol, kjer je Maja sedela. Senčke pa ne???

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 13:37:25   
Klarissa
punce da jte prosim slikice oz. link gor, da vidim kako izgleda ta voziček.
lepo prosim!!!
hvalauser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 17:26:08   
Anonimen
Pojdi na www.mami.si in si oglej vse modele in vse barve.

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PegPerego Pramete
20.10.2005 19:47:32   
Yasminka
Tukajle je link od Sončka. Zdej so po cca 70.000. Najprej sem jih gledala v Baby Centru, kjer sva z user posted image enega zložila in mal premerila. Potem sva pa kar po spletu naročila.
http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1227/

(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PegPerego Pramete
22.10.2005 12:26:32   
Katie1
Juhu, punce! Moram vam sporočit, da sva včeraj z lupčkom kupila Pramette! V Pikapolonici (mb) imajo v akciji stare modele (ki se od novih razlikujejo le po barvah) in siver za 66.500. In kar me je definitivno prepričalo, je to, da svoje izbrane barve sicer nikakor ne bi mogla dobiti, ker je v novih modelih ni. Zdaj imamo čudovit oranžno-bež voziček barva hiphop), pri novih modelih je temu približno podoben le ambra, ki je bež in neke take umazano oranžno-rjavkaste barve.
Skratka, res sva pohitela, ker otročička dobiva šele čez pol leta! in jaz sem bila prepričana, da bom voziček kupila res proti koncu, a sta me barva in cena prepričali.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PegPerego Pramete
23.10.2005 11:38:25   
Jessy
Lu, jaz ga nisem še prala, ker ga uporabljam le slabe 3 mesece. Vem pa, da se to da narediti, saj ga je moja prijateljica že oprala. Je tudi RR-jevka, pa jo lahko poiščeš in jo vprašaš privat. Dobiš jo pod imenom Maxica.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Katie1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?