|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
29.10.2005 18:13:55   
Azzurra
Ojla, hvala. Na prvi pregled bom šla res sama, no, mogoče bova šla skupaj tja, v bistvu da mi dela malo družbe v čakalnici, ne pričakujem, da bi šla skupaj not...kot vidim, bo prilik še kar nekaj.

No, jaz sem stara 31 let in sem prvič noseča. Ne bom rekla, da naju je presenetilo, ker sva se temu posvetila, vsekakor pa sva mislila, da bo to ful trajalo...pa se je prijelo na brzake user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tor)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Primorska
30.10.2005 7:50:25   
Eviii
jutro, primorke, kako ste kej? danes imamo spet eno otožno vreme tle na obali... ufffffffff, hočem sončka!!!!!!!!!!
drugače jst in gilda hodiva tudi k vitezici. jst zaenkrat nimam nobenih pripomb glede njega. mislim, da svoje delo opravlja dobro in se mi precej posveča. sicer sm pod nadzorom še urologa v bolnici izola (imam ledvične kamne in posledično tudi pogosta vnetja - do zdej v user posted image  še nobenga) pa moje osebne zdravnice. tko da se mi zdi kombinacija vseh treh prou posrečena in sm zelo zadovoljna. sestre pr vitezici so pravi ljudje in se z mano ukvarjajo, kolkor se le da. skratka, meni je blo do zdej pr vitezici (pa ne samo v user posted image ) ok.
kaj še vedno imam srebrno medaljo v rokah, glede na starost med primorkami? nama je to tudi prvi user posted image  in sva ga začela planirat v začetku leta (resno nekje marca) in tudi naju dva je presenetlo, da je ratalo tko hitro... še posebno, ker nisva več mlada. sicer ni blo v prvem poskusu, šele po skori treh mescih, ampak meni se vseeno to zdi relativno hitro.
drugače pa joga jutri odpade, ker je praznik, tko da bomo mogle še en teden počakat za se natelovadit user posted image  lahko se pa vmes kej dobimo (nekje konc druzga tedna) na eni kavici oziroma vroči čokoladi (za tiste, ki ne pijemo kave)... kaj menite o tem?

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Primorska
30.10.2005 8:49:13   
marty5
Dobro jutro,

mene je ta ura čisto zmedla, tako da sem pokonci že od 7ih user posted image . Vreme je res bolj kislo - kot nalašč za bit na kavču in pred TVjem user posted image . Včasih prav paše. Danes mi ni potrebno niti kuhat - kuha tašča, tako da bo dan namenjen čistemu lenarjenju user posted image user posted image user posted image . Nabavila sem si DVDje in bo čisti relax user posted image .....

Glede kavice oz. čokolade sem za - pri meni le sobota odpade, ker mam žlahto na obisku....



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Primorska
30.10.2005 10:01:02   
Eviii
meni ta ura danes tudi ni čisto nič jasna... na vsakem računalniku piše drugače. in pol ne vem več, kolko je ura... pa, kot da mi bo to kej brigalo user posted image ...
ma to vreme danes res ni za nobeno uporabo. nej malo zapiha burja, da odpiha to meglo stran in prnese malo sončka...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Primorska
30.10.2005 11:14:35   
anajmad
Tudi jst žalostno gledam skozi okno.Ko bi bilo vsaj malo jasnineuser posted image .Tako pa imamo meglo,kot v LJ.Mene je ura ful zmedla.Vstala sem že ob 4h zjutraj(po novem času) in sem vsa čorava.Zdej bom skuhala kosilo,pol pa grem počivat.Malo me boli v spodnjem delu trebuha,toda to je čisto normalno v tem obdobju.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Primorska
30.10.2005 11:42:22   
marty5
Joj, Eviii!

Zdaj sem pa skoraj na rit padla user posted image . Je bila mama pri meni na kavi in beseda nanese, da je slišala, da sem se spoznala z našo sosedo....Seveda nisem imela pojma, o čem govori, na kar zvem, da sva najbrž 26 let živele v isti ulici, 3 hiše narazen user posted image user posted image user posted image . Pa prisežem, da se mi zdi, da sem te v ponedeljek videla prvič v življenju! Res je svet majhen....sem ti prav morala povedat...

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Primorska
30.10.2005 13:39:05   
Eviii
ja, marty. meni si se zdela znana, pa nism vedla, kam te dat. najprej sm mislila, da si živela dol, v magajnovi. pol pa zvem, da nisi to ti in da si živela še bliže... pa še na isti dan mava rok... to bo pa še zabavno v naši ulici...
mi smo glihkar pojedli kosilo in se nam ne da prou nič. po tv ni nič. po radiu ni nič. bom se pa dala na pojslo in bom brala eno knjigico... mogoče me pa tudi prime in se bom lotla doktorata (ma mislim, da tko hudo spet ni).

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Primorska
30.10.2005 14:34:42   
aljuška
ojjjjj!

a spustite tudi mene sem not,čeprav nisem nosečka?user posted image user posted image
Sem pa res iz Obale, imam 2-letno pupico, zaenkrat ne načrtujemo narastkauser posted image , imam pa 2 kolegici ( obe v 2 noseči, ena je sošolka iz OŠ ) ki pričakujeta, sošolka konec februarja , ta druga pa sredi marca 2006 in zdi se mi da je celo vedno več nosečk okoli mene..alora kaj še jaz čakam za drugo bebiko??user posted image  Oddobritev gospoda kraljevičauser posted image user posted image
Nak, še neki časa bomo ''samo'' trije..ali pa z drugim, tko mi je rekuuser posted image
Bye
Alja

_____________________________





(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Primorska
30.10.2005 19:43:16   
katy_
ejla punce primorke in ostale mamice nosečke in vse, ki ste na tem forumu
lep pozdrav!!!
no po letih sodeč sem najmlajša nosečkauser posted image  in bodoča mamica.
V ponedeljek torej ni joge, kot jaz sklepam, ampak je naslednji ponedljek.
Vsekakor se bom udeležila in ve me boste tudi spoznale, saj bom bila najmlajša user posted image , ampak verjamem, da me boste vse lepo sprejele in spodbujale z spodbudnimi besedami, saj veste kako smo me nosečke kdaj občutljive in sentimentalne.Moram, vam povedat da sem fulll vesela, ker bom mama, čeprav me kdaj strese panika kako bova z fantom vse sfolgala, hvalabogu nama sotjijo straši ob strani, ampak vseeno te preleti kakšna misel, ki ni potrebna....
Lepe praznike vama želim in čim lepše nasmejane obraze.
Se vidimo na jogi!!!
Kaj po jogi gremo na čaj???
Da se spoznamo in poklepetamo?
user posted image user posted image

(odgovor članu Katyusha)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Primorska
31.10.2005 8:05:51   
Eviii
čaw, vsem primorkam...
valda sprejmemo med nas vse, user posted image , mamice, pa tiste, ki načrtujejo, pa tudi tiste, ki ne...
ja, danes ni joge, je pa drugi pondeljek. in pol valda na čajčka oziroma kakav, da se naklepetamo, ker na forumu včasih nimamo časa si vsega povedat user posted image
tudi jst opažam, da je zadnje cajte okoli mene vse več user posted image ... prou razsaja ena čudna bolezen user posted image ... in mislim, da je tko tudi prou. sm vesela za vsako punco, ki zve, da je user posted image  in da je srečna...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Primorska
31.10.2005 10:47:38   
GILDA
ja valda v ponedeljek joga pa čaj,kakav,...OBVEZNO!!!!!danes se vračam na morje in prosim, da zrihtate sonček,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Primorska
31.10.2005 10:57:52   
Eviii
ja, gilda, ti kr upaj na sonček... niti pod razno se še ni prikazal do zdej. in tudi ne vem, če ima danes kake namene prit kej na pogled...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Primorska
2.11.2005 9:18:36   
Eviii
pozdravljene, primorske user posted image ...
smo se malo zalenle med prazniki? smo skori padle na dno strani, zato sm rekla, da morem neki napisat...
kako ste kej preživele ta dolgi vikend? mi smo bli doma in smo skušali pregnat meglo, pa nam ni uspelo...
ene ste danes začele z materinsko šolo v kopru. kako je blo? kaj so vam lepega povedali? mi gremo drugi teden (v torek) v izolo in me zanima, če nam bodo povedali približno iste stvari...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Primorska
2.11.2005 11:26:11   
Azzurra
Čau punce.
Tudi mi smo te 4 dni lepo počivali in dobro jedli.
Jaz sem vedno bolj navdušena in hkrati polna vprašanj, na katere trenutno ne znam še odgovorit. Upam, da se bom vsega sproti naučila, ma prihajajo mi na pamet takšne stvari, na katere pač prej nisem nikoli pomislila. Saj malo me je sram, da tega ne vem ali da še nimam tistega občutka, ki bi mi odgovoril....recimo...sprašujem se, če je novorojenčka potreba tudi ponoči previjat....pa potem, ko se ga lahko kopa, če se mu tudi umije laske in posuši s fenom...ker bom rodila poleti, kaj mu bom morala oblečt....če bo zunaj takrat 30 in več stopinj celzija ali bomo morali imet zaprta okna ali jih imamo lahko odprta....???
Je to normalno? user posted image
Z nestrpnostjo pričakujem pregled, ki ga imam čez en teden in močno upam, da je vse v redu in tako kot mora bit.


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Primorska
2.11.2005 12:13:37   
Eviii
ma ne se obremenjevat s takimi stvarmi, azzurra. boš vidla, da bo vse prišlo samo od sebe in da boš v tistih trenutkih kar hitro našla odgovore na vsa tvoja vprašanja. in ne si mislit, da so ta vprašanja nesmiselna in brezvezna. logično je, da nas skrbi za naše user posted image , že od takrat, ko so v trebuhu. ko pa pridejo na svet, smo pa še tolko bolj panične... sama se tudi obremenjujem z marsikatero "neumnostjo", ki konc koncev sploh ni neumnost, ampak čisto naravno vprašanje. poskusi se umirit in boš vidla, da stvari tečejo kot je treba. in na pregledu bo tudi vse v najlepšem redu...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Primorska
2.11.2005 13:15:46   
Azzurra
Aja, še to sem hotela vprašat. Kje pri nas na Obali imamo kakšno trgovino za bodoče mamice? Ej, ni šans, da bi se zdaj spomnila, če sem kdaj kje kakšno zasledila!
Kje ve kupujete obleke?
Jaz moram malo spraznit omare, dosti oblek ne bom več oblekla in te grejo za rdeči križ, moram pa nabavit druge. In zdaj ne vem, kako mi bo rastel trebuh in kaj naj si nabavim. Vsaj za službo.
Kak predlog?

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Primorska
2.11.2005 13:20:27   
marty5
Ja, na Obali je neki trgovinic - ena je v centru, tam pri hotelu Triglav, ena pa na Markovcu - Ajatutaja in so baje tudi cene kar ok. Ne vem, nisem še bila. Za druge pa ne vem. Jaz sem svoje 3 nosečniške hlače kupila v BTCju v LJ. In te troje nosim - dvojne črne in ene kavbojke. Sploh kavbojke so zakon user posted image . So pa te nosečniške zadeve ful drage - povprečno 12K na komad...Hvalabogu, mi vsaj zgornih delov ni potrebno posebej kupovat user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Primorska
2.11.2005 14:11:22   
Eviii
jst sm šla zadnič mimo ajatutaje in imajo res ok cene. nism pa nič kupla, ker sm si nabavla že prej. hlače in majce sm večinoma kupla na švedskem, v h&m in podobnih (ampak ti ne svetujem, da greš samo zaradi tega gor; jst sm šla, ker sm itak imela pot na tiste konce). majce imam tudi še kr vedno iste. sej zdej so vse bombažne in malo raztegljive. pač pridejo v poštev samo tiste malo daljše. za poletje pa je itak moderno kazat bušije user posted image ... se ti pa splača it po trenirke kr čez, zraven diffusione je trgovina outlet in tam sm si kupla dva spodnja dela in en zgornji del trenirke. sicer nimajo nosečniškega oddelka, samo so taki spodnji deli na špagco, ki si jo zategneš, kolkor hočeš. in te dvoje hlač nosim cele dneve (za doma).

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Primorska
2.11.2005 19:16:47   
anajmad
No,da še jst pridam svoj piskrček.Mi se imamo v redu,samo to da sem doma me kar mori.1.november je šel skozi.Meni je zelo mučen praznik,zaradi mojga sinčka Vida,ki je lani preminul in potem saj veste kako je.Počutje še kar.Mal me križ boli,pa to je čisto normalno,zaradi nosečnosti in emšo-ta.
V glavnem,lepo se imejte primorkice.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Primorska
3.11.2005 8:30:20   
Eviii
jutro, primorke...
kako ste kej danes? že pridno delate?
kaj je šla mogoče katira včeraj v materinsko šolo v koper? bi prou rada zvedla, kako zgledajo tam predavanja. mi gremo naslednji torek v izolo. upam, da nam bodo kej pametnega povedali. najbolj me firbec matra it pogledat porodno sobo...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Primorska
3.11.2005 9:03:48   
katy_
EJLA PRIMORKA!
jaz sem vredu danes ne delam, ker sem študentka bila preden sem zanosila zdaj sem kot brezposelnauser posted image , saj ni pomembno.
Nisem bila na materinski šoli, ker grem decembra, saj imam rok januarja.
Kdaj pa se začne v izoli?
Malo me moti urnik v kopru, ker se težko vstajam zjutraj, kaj v izoli je popoldan predavanje  mš?
Ti imaš rok 25.2, a si že kupila kaj opreme za novorojenčka??
Jaz imam rok 21.1.06, pa sem kupila samo voziček in to je tudi vse malo sem izgubljena, ker je to moja prva nosečnost in nevem kako začeti z nakupi in kaj naj bi vse rabila posteljo imam še mojo oče jo je prebarval oz. "nono".A to je tvoja prva nosečnost?Koliko si pa stara?
Se opravičujemo, če sem te nasipala z tolikimi vprašanji, ampak vedi da imam komaj 22let in sem še lajik v vsem tem kar se tiče malega v bušiju, saj se izobražujem, ampak še vedno imam občutek da vse skupaj premalo vem.
Lep pozdrav

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Primorska
3.11.2005 10:08:33   
Eviii
draga katy...
kot vidim si precej zmedena, kot tudi ostale user posted image , ne glede na to, ali je to prva ali druga ali tretja nosečnost. to je čisto normalno... vsaka user posted image  je pač drugačna in jo tudi drugače doživljamo. jst sm že prava veteranka s svojimi 32-imi leti. in to je zame prva user posted image ... in si zastavljam podobna vprašanja kot ti. vse je popolnoma novo. in seveda vznemirljivo. jst počasi nabavljam vse za user posted image . kupila sm že polno oblekic, pa voziček in naročili smo sobico. sm pač rekla, da decembra ne bi rada hodla po trgovinah, ker bo gužva (ampak vem, da bo vseeno treba it kdaj pa kdaj). pol bom pa že imela takega bušija, da se mi nikamor ne bo dalo. kar se tiče materinske v izoli, začne naslednji torek ob dvanajstih. za december pa še ne vem, ker v izoli nimajo nekih fiksnih datumov. kaj hodiš kaj na telovadbo? pridruži se nam na jogi ob pondelkih v izoli... da se spoznamo in malo poklepetamo user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Primorska
3.11.2005 10:08:59   
Joly
Evii,

jaz sem bila včeraj na materinski v Kopru in sem zelo navdušena. Patronažna sestra, ki predava je zelo vredu, zelo je simpatična in glede na to, da ima 3 otroke pove tudi iz prakse. Najprej nam je povedala kako bodo potekala predavanja, in sicer:
4.11. nega otroka
9.11. kopanje otroka
11.11. pride predavat pediatrinja
16.11. dihanje oz. pride isto predavanje kot 15.11. ob 17,00, ki je namenjeno tudi očetom (pokažejo slike poroda ipd.)
18.11. prehrana in dojenje
23.11. poporodno obdobje
25.11. predavanje zobozdravnice o zobkih

Sicer pa nam je že pokazala, kako moramo vadit dihanje za popadke in vaje za mišice medeničnega predela. Povedala nam je še datume za ogled porodnišnice Izola in predavanje o epiduralni analgeziji, ki bo tudi v bolnici.
Potem smo se pa malo pogovarjale, ker so bile punce, ki so že drugič noseče in so nam zaupale svoje porodne izkušnje. Mislim, da bo zelo poučno in zanimivo za vsako mamico. Meni je edino žal, ker ne morem v sredah po predavanju še na telovadbo, ker moram letet v službo.

LP,
Joly

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Primorska
3.11.2005 13:29:10   
marty5
Hoj, Primorke!

Danes vseeno malo kaže, da se bo sonce vsaj malček pokazalo.....upam, ker sem že čisto depresivna. Jaz bom šla v materinsko tudi v KP, najbrž v decembru, če ne pa januarja. Bom videla, kaj se bova z G zmenila v ponedeljek - glede tega, kdaj naj doma ostanem.

Mene pa ful drži, da bi šla še na kak UZ. Samo ne vem kam. Kakorkoli že, bo pač samoplčaniški - razmišljala sem o bolnici Izola.....ima katera kak predlog?

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Primorska
3.11.2005 13:34:30   
Azzurra
Zelo prijetno je zunaj, prav nič ni mrzlo, sonček je sicer malo sramežljiv, ma mu ni za zamerit po toliki megli...škoda zame le, da od njega nimam kaj dosti, ker delam do večera in ga vidim le ko grem na malico, tiste pol urce.
To je ravnokar bilo user posted image . In zdaj sem cela fjakasta! Punce, kako je kaj s user posted image  kavicami v nosečnosti? Vem, da ne gre pretiravat, spijem recimo eno belo kavo zjutraj in eno po kosilu. Je to v redu?

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?