|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
9.11.2005 8:56:59   
Eviii
v zd izola so v šoli za starše kr ekspresni. mi bomo končali 21.11. s predavanji (ta teden imamo dvakrat, pa drugi teden trikrat in pol še en pondeljek. tko da se vse skupi zaključi v dobrih dveh tednih... pol je pa 5.12. ob 13-ih še ogled porodnišnice in 12.12. predavanje o epiduralni.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Primorska
9.11.2005 8:59:09   
Eviii
pa sm še pozabla napisat ure. v kopru so predavanja ob osmih zjutraj, v izoli so pa ob enajstih in pol...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Primorska
9.11.2005 9:06:08   
Azzurra
Ma kako vi to potem usklajujete v službi? Si moraš vzet dopust za to?
Mah, že vidim, da bojo problemi pri nas...

Pupe, držte pesti, grem na pregled popoldne.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Primorska
9.11.2005 9:14:20   
Eviii
jst si pač uredim tako, da delam od doma, ko imam kak dan pregled al pa šolo. in si vzamem pač tiste dve urce fraj. pa pol nadoknadim s kako urco prej al pa pol al pa med vikendom. sicer pa me nihče ne kontrolira, kolko ur sm nardila, ampak če sm svoje delo nardila.
ja, ure so res problem. zato so ble včiri v šoli samo user posted image  z ogromnimi trebuhi (mislim, da en mesec pred rokom), ko pač dobimo porodniški dopust. sicer pa šola za starše ni obvezna, je pa zelo priporočljiva. jst sm mela tam daleč najmanjši trebuh, ampak sva se z možem odločla it zdej, ki že tko včasih težko sedim dlje cajta... eno urco in pol se pa že da...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Primorska
9.11.2005 10:36:59   
pika-poka
a tako to poteka...sej midva bova tudi mogla it tik preden rodim, ker drugače ne bo šlo...žau...sem pa se oddahnila ko sem videla uro ...moj trenira in ima vse večerne termine zasedene!....

jaz imam tudi pregled danes....zdaj ob 11:30!upam da bom manj kregana kot zadnjič..user posted image user posted image

pa lep pozdravček vsem in uživajte danes, ker se je spet naredil tako lep dan!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Primorska
9.11.2005 16:27:23   
GILDA
mi smo pa danes v MŠ v kp imele kopanje in jaz sem imela občutek, da moje prvo kopanje z dojenčkom bo trajalo 2 ure,..čeprav ona pravi da traja to ene 20 minuser posted image user posted image user posted image ,...bomo vidli pravi, da ni panike in da se nam samo zdi težko,...v petek pa imamo eno dohtorco ki nam bo predavala ene dve uri,...

jaz še malo delam pa se že ful dolgocajtim pravzaprav že sanjam domači kavč pa tv,...lenoba!!!!!!

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Primorska
10.11.2005 5:53:25   
Eviii
mi smo imeli v torek uvodno predavanje. meni je blo še kr zanimivo, samo moj možek ni čisto nič razumel user posted image ... imamo spet v petek in sm pozabla, o čem nam bojo predavali user posted image  čisto nič novega, da pozabljam stvari...
no, kot zgleda sm danes med prvimi. user posted image  me je zbudil-a s kolcanjem malo prej. in včiri zvičir nism imela cajta dokončat enga dela, pa sm to nardila že zdej, sredi noči...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Primorska
17.11.2005 11:52:55   
Azzurra
Primorska mrknila v megli user posted image

Kako ste punce? Ste polno zaposlene, vidim, nobene ni nikjer. No, saj tudi jaz se bolj malo oglašam. Je pouhno dela, v službi in...v stanovanju user posted image

Sem spraševala zadnjič za trgovine za nosečnice, no, pa vsak dan se vozim mimo, pa šele zdaj sem jo opazila....ja, ena je tudi pod stadionom v Kopru!
Toliko v vednost, če se kateri ljubi it v šoping.
Vas pozdravljam in se še kaj beremo, ja.....joga v Izoli....bogve, če mi bo kdaj zneslo pridet...bom mogla vzet dopust, ker namreč moj delovnik traja do 18.30 user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Primorska
17.11.2005 13:20:54   
GILDA
ja res je primorke smo kar malo potišinile,...ma se bomo zdaj ko je začela burja zbudile pa še tako lepo sonce je,..midva z mojim bodočim tatkotom smo bla  sredo v MŠ smo imeli predavnje o porodu in je blo kar v redu,..slike ki so nam kazali  so ble kar ok,...ma glavno mi je da moj tatko se ni ustrašil in pravi , da bo z mano pri porodu,...mi če nam bo uspelo gremo na pručko,...še katera se je odločila za to varianto poroda?

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Primorska
22.11.2005 21:13:34   
Eviii
čaw, primorke...
kot vidim, niste ble nič pridne, medtem ko me ni blo... jst sm namreč te prelepe dneve (en cel teden) preživela na dopustu - v bolnici. so me v sredo med predavanjem šole za starše zagrable kolike in panika takoj v bolnico. nam je glih začela razlagat o porodni sobi in kje se pozvoni in tko naprej. in sm si rekla, zakaj ne bi šla tega kr takoj preverit user posted image  no, ni blo glih tko. v glavnem so me okoli enajstih zagrable ledvične kolike in čez eno uro sm že bla pr splošni zdravnici in pol ure kasneje že v bolnici. najprej k urologu in ko ta vidi materinsko knjižico, panika... takoj kliče na ginekološki oddelek. meni je pa blo vedno bolj slabo. no, in pol smo mogli it pozvonit pred porodno sobo (ker tam sprejemajo user posted image ). in potem še večja panika, sestra ni našla bitja srčka... no, pol je pa pršla ena druga in je blo takoj ok. takrat je bla ura že skori dve in mene je že dobre tri ure metalo na vse strani. sm začela še bruhat gor, glih malo me je pršu pogledat lovšin. in takoj na oddelek in infuzija in spasmex (ki ni primu) in pol še ketonal v rito... no, okoli štirih je končno analgetik primu in je blo bolše. v soboto sm pol fasala še virozo v bolnici, pa sm jo na srečo pregnala z enim lekadolom. in danes so me končno spustili domov. so se bali, da bom imela predčasen porod, ker bi lahko nastoplo do infekcije. pa ni. na mojo srečo...
drugače je pa naš-a user posted image  vsak dan bolj aktiven-a in brca z vso močjo. in ponavadi takrat, ko me začne bolet ledvica...
no, pište kaj se vam dogaja, drage primorke.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Primorska
23.11.2005 7:18:02   
GILDA
joj evii jaz ti še enkrat želim čim prejšnje okrevanje in čim manj zapletov do konca,...mi kar ni jasno kaj se ti je vse zgodilo v teh dneh,...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Primorska
23.11.2005 10:10:56   
Eviii
ja, danes smo precej bolše. že samo spanje v moji postlci z možekom in razvajanje in crkljanje zjutraj so me popolnoma pozdravli. drugače pa ne grem vn iz bajte pod nobenim pogojem, ker se bojim, da me odnese ta burja!!!
kaj pa ostale primorke počnete v teh tako razpihanih dneh?

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 287
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?