|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
27.10.2005 15:55:35   
Eviii
če si kdaj v skrbeh, se kr obrni na rr (katerikoli forum) in ti bodo druge user posted image  rade volje prisluhnile in ti pomagale najt rešitev...
neki od nas hodi na jogo v zd izola ob pondelkih od petih do sedmih... pridruži se nam še ti!!! smo pa enkrat zadnič poskušale organizirat sestanek v triglavski, pa smo pršle samo dve. pa po jogi smo šle zadnič tudi na pijačo... poglej v ta forum in boš vidla, kdaj in kje se zmenimo za klepet...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: aprilčice
27.10.2005 16:12:09   
marty5
Jaz tudi hodim k Miloševiču. Kar se pa tiče tega, da nič ne veš - jaz se sproti učim user posted image . Ravno zadnjič sem rekla, da se mi sanja ne, kaj je to jajček oz. lupinica npr. user posted image . Da o tem, kaj moram sploh nabaviti za oblečt za user posted image  v prvih mesecih, niti ne govorim....

Zato pa je RR ena velika pomoč - no vsaj zame. Pa tako hitro pridejo odgovori - neki vprašaš in je že takoj odgovor na dlani user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: aprilčice
27.10.2005 18:03:08   
Azzurra
marty, kakšen pa je Miloševič tako....kot ginekolog nosečnice? Pove dovolj, razloži, je prijazen, prijeten?
Do zdaj moram rečt, da nimam še slabih izkušenj z njim.

Hvala tudi za nasvete in povabilo na jogo. Se bom opogumila in prišla, samo prej bi rada šla na pregled, da se prepričam, da je vse ok, potem pa povem še najbližjim...potem pa pičim med družbo nosečk.
Kaj ste vse v službi, imaste prijetno nosečnost?

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: aprilčice
27.10.2005 18:43:45   
anajmad
Jst sem na mojo res veliko žalost doma na bolniški.Sem kr mal depresivna,ko moraš bit doma.Najbolj smotano mi je to,ko sploh mi ni treba ležat ne nič,ampak ker sem 2x prezgodaj rodila me je dala kr na bolniško.Jo bom probala sprosit,naj me da vsaj za 4 ure.Sej bi razumela,ko bi blo hudo,toda jst se ful dobr počutim in to me najbolj mori.user posted image
Drugače pa dobrodošla meduser posted image .Jst v glavnem sem najstarejša in menda najbolj tečnauser posted image .Vse so pridne,hodijo na jogo,na materinsko šolo in sploh so aktivne.Jst pa,kot sem že napisala,sam doma in se smilim sama sebiuser posted image .
Lepo nosečnost ti želim.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: aprilčice
27.10.2005 19:46:08   
marty5
Meni je zaenkrat Miloševič ok - ne pričakuj pa dolgih razlag. Posebej kasneje, so pregledi bolj rutinski - tehtanje, voda, pritisk,....Spada pa med bolj "klasične" G, če me razumeš.

Jaz sem v službi in moram reči, da mi do sedaj ni bilo težko. Zdaj pa iz dneva v dan bolj čutim utrujenost, težko mi je sedet 8 ur ipd....Doma bom ostala nekje v 1. polovici decembra in sva se z G zmenila, da tisto kar mi bo zmanjkalo dopusta do porodniške, bo poštukal z bolniško (kaka 2 tedna).
Sem pa iz dneva v dan bolj tečna in jokava, da ni za verjet. Kr jočem in jočem, da me moj samo gleda....pa ni razloga - kar tako user posted image . In ko mi rečejo, ah hormoni te dajejo, postanem pa ko user posted image . Ja, ni lahko z mano v zadnjih dneh.....upam, da bo hitro minilo.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Primorska
27.10.2005 20:20:20   
katy_
ejla!
kako ste?
tiste, ki hodite na jogo, a vam je fajn?
jih je dosti v telovadnici?
torej plačilo je, če četrtič prideš je 2000????

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Primorska
28.10.2005 8:03:20   
Eviii
jutro user posted image
jst sm danes spala ko ubita... in to celih 10 ur, po dolgem cajtu... zdej se počutim, da bi lahko šla gore premikat danes... po mojem bom full kontruktivna. imam en pomemben sestanek, ki se bo po mojem zavlekel kr cel dan in na katerem bom dobila še miljon novih obveznosti in se zelo veselim novih izzivov v službi...
kar se pa joge tiče. zadnič nas je blo v telovadnici kr 10, pa je še placa, ne se sikirat... plačaš pa 2000, ko prideš četrtič. izolski zd krije vse ostale stroške, samo inštruktorco je treba plačat. in vam povem, da se definitvno splača. jst hodim že skori dva mesca (čeprou sm nabrala samo 4 prisotnosti). pa zadnič je bla z nami ena punca, ki ima rok jutri... totalno me nafila z energijo... tiste, ki lahko, kr pridte, ne bo vam žal...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Primorska
28.10.2005 8:17:26   
Azzurra
Ojoj...marty...potem pa ne vem, kako se bova midva z G štekala...jaz sem ful radovedna in ful sprašujem. Ma ni tečen, če ga kaj vprašaš? Kaj pa dovoli, da je partner na pregledu?
A, ja! Kaj na prvem pregledu ste imele svoje može s sabo? Če prav računam, bo moj prvi pregled nekje okoli 7 tedna. Jaz bi kar vzela dragega s sabo, samo ne vem, če bom imela vaginalni pregled ali kaj...in če Lav dovoli...user posted image
Kar se moje službe tiče...za zdaj stiskam zobe in molčim, ker še ne morem nič povedat...ampak potem, malo kasneje, še posebej ko bo začel bit trebuh, bom prosila za eno manjšo reorganizacijo, ker to kar delam zdaj...si resnično ne predstavljam, da bi delala s trebuhom user posted image
Ne, ne, je preveč intenzivno in rabi celega človeka brez nobenih omejitev...Že ko sem na vrhuncu fizične moči, mi je včasih težko. Upam, da so naši delodajalci kokrtolko razumevajoči.
Na jogo pa bi res prišla. Ko dobim žegen, da je vse ok! user posted image

Ma ne mi zamerit, sem ful tečna in radovedna, vem, zdaj bi rada vse vedla, vse spoznala, vse vprašala.....ni dovolj sproti, jaz bi vse danes user posted image

Kje boste rodile? Ima katera izkušnje tudi z epiduralno?

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Primorska
28.10.2005 8:26:42   
marty5
Glede prisotnosti fantov/mož pri pregledih je tako, da dovoli zraven, ampak samo pri UZ in mislim, da le tiste skozi trebuh. Ko sem imela morfologijo, sem šla najprej jaz naprej in ko je začel z UZ so fanta poklicali s čakalnice. Je pa veliko G občutljivih na prisotnost partnerjev pri vaginalnih pregledih - sicer ne vem zakaj....

Drugače pa odgovori na vsa vprašanja, z mano je bil še vedno prijazen in pojasnil, če je bilo potrebno. Spadam tudi jaz med bolj radovedne in se zanimam v naprej za stvari, tako da imam tudi ogromno vprašanj user posted image . Boš vidla sama - -še vedno ga lahko menjša, če ti ne bo ok.

Joj, jaz vam ne morem povedat, kako vesela sem, da je petek in bomo 4 dni doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki ste v službi - naj nam čimprej mine teh 8 ur user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Primorska
28.10.2005 8:30:54   
Eviii
jst bom po vsej verjetnosti rodila kr v izoli. mogoče se bom zadnji trenutek odločla za postojno. bomo vidli. drugače je to moj prvi otrok in sploh nimam nobenih izkušenj z epiduralno...
pri pregledih je pa tko. prva dva pregleda z uz sta vaginalna. nato sledijo trebušni. in materinsko dobiš šele pri drugem pregledu. zato se ne ustrašit, če je ne boš dobila. sama sicer hodim k vitezici, ampak se mi zdi, da imata kr isto organizirano. moj mož je bil prvič z mano šele zadnič, v 21. tednu nosečnosti, ko smo imeli morfologijo. sicer jih pa nič ne moti, če pride zraven. so zelo prijazni. jst sm bla enkrat poleti pri miloševiču, ker je bil vitezica na dopustu, in nism dobila slabega mnenja o njem. sicer je bolj tih, a pove bistvo. če pa te kej zanima, kr vpraši. njega al pa sestro. al pa seveda nas na rr user posted image ... na jogo pa tudi pridi. pol gremo še na kakav al pa čajček in se malo počokolamo user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Primorska
28.10.2005 8:32:11   
Eviii
pa še en super link za radovednice:
www.pregnancy.org

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Primorska
28.10.2005 8:35:15   
Azzurra
ou, ma vidve boste rodile na isti dan, evii in marty!!
boste cimre v porodnih sobahuser posted image

Kaj pa nuhalno svetlino mi tudi naredi Miloševič? Samo to ni v prvem pregledu, ne?
Ojoj...quante domandeuser posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Primorska
28.10.2005 8:36:59   
Eviii
ja, midve z marty sva si že rezervirale sobo gor... in gilda pride še zraven... pol bo pa hudo user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Primorska
28.10.2005 8:40:39   
marty5
Ja, rok že imamo na isti dan, ampak ne vem, če se bosta najina dva  user posted image  odločila, da istočasno ven prikukata user posted image . Bi bilo pa zanimivo user posted image

NS pa ne opravlja nihče na Obali - moraš it ali v Postojno ali LJ, stane pa pregled 12.000. Ti že kr zdaj povem, da ti bodo v KP rekli, da pejdi na THT - to je krvni test, ki ravno tako pokaže verjetnost za Downow sindrom, stane pa 15.000. To ti ponudijo zato, ker nimajo licence za NS. Jaz sem sicer šla na oboje, ampak je njabrž eno čisto dovolj. NS pa ti toplo priporočam, ker je res enkratno doživetje - prvič vidiš user posted image  ful podrobno (imajo dober UZ) in pregled traja tudi 45 min. Nama vsekakor ni bilo žal...

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Primorska
28.10.2005 9:33:57   
Eviii
ja, bomo vidle, kaj bodo rekli naši user posted image ... sej veste, da smo zdej popolnoma podrejene višji sili user posted image  in pol bo samo še hujše... nas bodo komandirali in nas vrteli okoli prstov...
kdaj imate naslednje preglede? kaj imamo spet uz al tokrat ne? kdaj pa se začnejo pregledi na 2 tedna? po mojem že kr kmalu po naslednjem pregledu. zdej smo že vse v 6. mescu (nekatire se že približujete 7.)... meni se sploh še ne zdi res!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: aprilčice
28.10.2005 13:11:17   
Joly
GILDA,

jaz bom tudi prišla v sredo na materinsko v Koper. Kaj veš kje v zdravstvenem so predavanja?

LP,
Joly

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: aprilčice
28.10.2005 15:05:31   
anajmad
Mene pa zanima kdaj je materinska v ZD Izola,če katera kej ve?
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Primorska
28.10.2005 15:12:13   
marty5
Eviii je zadnjič napisala glede materinske:


v kopru imajo organizirano mš ob sredah in petkih ob osmih zjutraj (po eno uro in pol). 8 predavanj. začne vsako prvo sredo v mescu. v izli imajo organizirano mš različno, vsak mesec posebej se dogovoriš. v novembru zače v torek, 8. ob 12-ih. je pa samo 6 predavanj po eno uro in pol. mi bomo vrjetno šli kr na to varianto. še katira?
IZVIRNO SPOROČILO: Eviii

]

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Primorska
28.10.2005 18:38:49   
anajmad
Ej hvala.Sam jst sem mislila tam po Novem letu,če katera kej ve.Kam pa naj vprašam?
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Primorska
28.10.2005 18:42:00   
katy_
ejla!
kako ste nosečke in mlade mamice?
aja, glede vaginalnega ultrazvoka pri Lav Miloševiču v Kopru, če misliš???
no pri njemu ti moram povedati, da ne pusti partnerja zraven, samo pri trebušnem ultrazvoku.
Moj fant si je tako želel videti malega, ko sem imela vaginialni utrazvok, pa ga žal ni spustil. Glede ginekologa Lava vam, povem da je zelo vredu in tudi odgovori na vsako vprašanje.
Torej joga v Izoli je vsak ponedeljek od 17-18.30????
in četrti obisk se plača???
no, če je res vse tako pol se vidimo na telovabi...
zelo bi rada spoznala kakšno nosečko, ker sem edina od mojih prijateljic, ki je noseča in bi rada te izkušnje delila z nekom, ki je v podobni situaciji.
Sucer jih štejem 22 let.
Pa ve primorke koliko ste stare oz. mlade?
Lep pozdrav

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Primorska
29.10.2005 8:27:19   
Eviii
anajmad: glede materinske v izoli je tako. nimajo nekih fiksnih urnikov za naprej. predavateljica se odloči za vsak mesec naprej. tako da do zdej ima samo za novembrska predavanja roke. tu imaš pa njeno številko in jo lahko pokličeš: 6635005.
katy: na jogo pa kr pridi. nas boš spoznala in boš ugotavljala, kira ima večjega bušija user posted image ... po starosti pa malo poglej med prejšnja sporočila. drugače jih jaz štejem že kar 32...

no, danes kot zgleda, je megla končno šla drugam in je posijal sonček... ki lepo!!!!!!! bomo imeli lepe praznike in bomo lahko tudi kam šli...
našemu user posted image  se je včiraj spet kolcalo. in meni valda ob tem premetava bušija na vse konce in kraje. prou hecno!!!
jst sm končno včiri dobila voziček od chiccota, ki sm ga naročila preko interneta (v sredo sm ga plačala, v četrtek sem jih obvestila o plačilu in v petek je bil že v trstu). zdej morem samo čakat teto od kolegice, da mi ga prpelje v slovenijo (pridejo zdej za praznike sm, pa je bla prijazna in mi je oblubla, da mi ga prpelje). komi čakam, da ga dobim v roke!!! pol bomo pa meli trening dirke po bajti user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Primorska
29.10.2005 10:35:31   
anajmad
Najlepša hvala.Ker jst,čeprav sem 2x že rodila,sem se odločila,da bom šla komaj po Novem letu(da slučajno ne bi šlo kej narobe).
Ne vem,kdo je spraševal za starost,ampak kljub temu odgovarjam na vprašanje,stara sem 36 let in mislim,da sem najstarejša med primorskimiuser posted image .
Lep dan želim vsem.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Primorska
29.10.2005 12:22:34   
Eviii
mislim, da si jst zaslužim srebrno medaljo po starosti med primorskimi user posted image ... al je še kira vmes med mano in anajmad? hitro nej se javi, da ji slučajno ne bi pobrala kolajne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Primorska
29.10.2005 15:35:11   
GILDA
čau primorske user posted image ,..vidim, da ste se kar razpisale,...jaz sem na drugem koncu SLO in sije sonce ful in uživamo na toplem ža dva dni,..sem imela kar nekaj za prečitat,...glede materinske mislim,da me je joly spraševala, ...se vidimo v sredo ob 8h mislim da v drugem nadstropju,...
na jogo pa prite vse in potem gremo na drink, da se malo pomenimo,..pa nasmejemo,...glede let jaz jih imam 28 in se mi zdi da sem še vedno neka šmrkla-v bistvu pa bom MAAAAAAMAAAAAAAA že čez par mesecev,..
glede vaginalnih UZ mislim da je nekako boljše da na začetku to odpraviš sama(azzura)tvoj bo itak kasneje šel s teboj,..boš vidla vse pride ob svojem cajtu,...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Primorska
29.10.2005 16:28:41   
tor
A vse hodite Miloševičuuser posted image ... Kaj pa Vitezica? Kako se vam zdi?

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?