|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
19.10.2005 7:21:40   
marty5
Dobro jutro!

Ravno sem razmišljala, če bi bilo morda dobro prestavit......Kaj pa če naredimo v ponedeljek po jogi (morda mi celo uspe pridet.....) kar v Izoli, ko vas je večina od tam? To se pravi nekje okrog 19. ure - seveda nekje noter. Morda kavarna Zvon oz., če je predaleč pa kje bliže ZD. Sem malo izven dogajanja v Izoli, tako da morda katera ve za kakšen lokalček.

Danes bom sigurno zamudila, ker delam do 17ih oz. 17:30.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Primorska
19.10.2005 9:05:51   
Eviii
dobro jutro, user posted image  s primorske...
evo mene, spet se javljam. dva dni sm bla totalno crknjena. čisti kažin pr meni... v pondeljek smo bli najprej v lj (je treba delat) in pol na morfo v kopru. smo pršli domov neki čez sedmo in sm vidla samo še tuš in postlo po tem. včiri isto. smo bli spet v lj in smo pršli pozno. sm samo prebrala sporočila, če velja za danes in sm šla pred televizijo, kjer sem seveda začela drnjohat...
drugače smo mi super. spola nismo hotli vedet in nam ga tudi ni povedal. drugače so pa naše mere naslednje (21 t 4 d):
obseg trebuha - 157 (20 t 1 d)
femur - 36 (20 t 6 d)
teža - 399 g
plodovnica - spredaj, a ok
dolžina teme do ritka - 15 cm
sm bla tudi grajana, ker sm se zredila za samo 2,5 kg od začetka. da morem več jest... pa če sm od prej mela 10 kil preveč!!! naslednjo kontrolo imamo 21. novembra.
smo se tudi posneli na videokaseto, samo se nam je doma pokvaru videorekorder user posted image ... ga moremo nest popravit oziroma it kupit novega...
kaj pol, se dobimo danes al ne? meni se lušta vroče čokolade user posted image  pa smo spet pri sladkem in bojo šle kile hitro gor user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Primorska
19.10.2005 9:52:18   
GILDA
ja jaz pridem,...v bistvu je moja pisarna 100 m oddaljena in mi ni panike se samo spustit dol,...eviii pravi da pride,...ajde marty pridi še ti, da se končno spoznamo,..potem do ponedeljka veš kaj vse lahko pride vmes,...user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Primorska
19.10.2005 10:09:40   
Eviii
jst se strinjam. jst in moj buši pridemo user posted image ... mam že rezervirano v svojem koledarju...
zdej pa eno resno vprašanje, drage primorke. kdaj boste šle v materinsko šolo? in kam boste šle? jst sm malo poizvedovala in sm zvedla naslednje. v kopru imajo organizirano mš ob sredah in petkih ob osmih zjutraj (po eno uro in pol). 8 predavanj. začne vsako prvo sredo v mescu. v izli imajo organizirano mš različno, vsak mesec posebej se dogovoriš. v novembru zače v torek, 8. ob 12-ih. je pa samo 6 predavanj po eno uro in pol. mi bomo vrjetno šli kr na to varianto. še katira?

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Primorska
19.10.2005 10:26:19   
marty5
Jaz se bom potrudila prit - končam nekje okrog 17:30 (če se kaj ne zavleče) in priletim. Nisem 100% ampak recimo 80% user posted image

Drugače pa glede materinske - kakšne ure so pa to? Če delaš je nemogoče hodit. Tako da bom najbrž šla decembra, ko ostanem doma in najbrž v koper. Naslednji pregled imam 7.11. in bom takrat vprašala sestre kako in kaj. Moj user posted image  se pa je odločil, da bo šel tudi na tečaj za očete, ki je v Kp enkrat na mesec (je le enkratno predavanje).

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Primorska
19.10.2005 10:30:21   
GILDA
mi verjetno zaradi urnika šele ko nastopi porodnički dopust.,...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Primorska
20.10.2005 7:22:47   
marty5
No, evo pa sem zahinavla user posted image

KOnčala sem malo pred pol šesto in se ulovila v gužvi, kar je dokončno pretehtalo, da sem zavila proti domu....ta teden je kr naporen - delam od 7ih do cca 17ih, tako da pridem domov kot cunja.

No, upam, da ste se imele fajn - no, kr ne dvomim, saj ženskam nam nikoli ne zmanjka materiala za klepet user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Primorska
20.10.2005 8:32:03   
GILDA
ja škoda, da nisi prišla,...jaz in eviii smo se razklepetale-ko može više-in nasmejale, tako da smo se imele super,..pa še čokolada v triglavski je fuuuuuuuuuul dobra,...če katera hoče v ponedeljek po jogi smo se neki menle, da gremo na čaj,...upam da bo prišla še katera,...uživajte v tem zaspanem dnevuuser posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Primorska
20.10.2005 8:51:24   
Eviii
kako ste kej danes, primorske user posted image ? ste se že zbudile v tem džju? pr nas doma se počasi začenjajo prebujat, jst sm pa pokonci že dobre dve urce... še moj mačkončič se je odloču, da bo danes malo potegnu in začel težit malo kasneje.
kje ste ble kej včiraj? midve z gildo sva uživali v čokoladi v triglavski... njam!!! pa malo čikole čakole in sta šle skori dve urce naokoli kot bi mignu... pa sva gledale bušije (rok imava približno istočasno) in ugotovile, da mojga ni od nikjer videt. gilda je pa kr že vidno noseča... jst se tudi strinjam, da se dobimo v pondeljek po jogi v izoli...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Primorska
20.10.2005 23:59:41   
tor
A bi se vam lahko kdaj pridružile tudi jaz in naša Valetina?user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Primorska
22.10.2005 9:40:27   
Eviii
dobro jutro, primorke...
kaj še spite? sigurno niste šle nikamor pohajat, ki je tako slabo vreme...
tor, valda ti kr pridi z valentino v pondeljek nas pogledat. se dobimo po jogi (okoli sedmih). jogo imamo v zd izola (v telovadnici, v drugem štuku). pa nas nimaš zgrešit z našimi user posted image ... mene sicer še ni dosti, ampak ostalim se pa že kr pozna...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tor)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Primorska
22.10.2005 10:15:27   
ona78
user posted image




dobro jutro tudi z moje strani primorke!!
zunaj je dežek user posted image , tako da se kr doma cartajte!!user posted image
jaz sem žal v službiuser posted image  
lep dan!!




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Primorska
22.10.2005 12:34:48   
Eviii
boga ona78, ki si danes v službi... jst se neki trudim delat od doma danes, pa mi ne uspeva kej preveč... sm bolj lena, kot vreme... pa nič zato. se bomo pa malo spočili in si nabrali energije za naslednji teden...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Primorska
23.10.2005 8:27:49   
marty5
Dobro jutro,

danes je še en siv in turoben dan tu pri nas.....sem prav žalostna. Le med vikendi grem lahko na kak daljši sprehod, zdaj pa to user posted image

Na srečo je drugi teden na vrsti en dolg, podaljšan vikend in upam, da bo kaj več sonca user posted image

Drugače pa - je katera bila kaj čez v Trstu ipd? Kakšne so cene za npr. vozičke in previjalne mize? V kratkem nameravam skočit v Palmanovo - se mi zdi, da je vseeno več izbire. Tu pri nas je par trgovin in temu primerne so tudi cene. Odločila sem se za rumeno otroško sobico (no, sej imam večinoma v stanovanju rumeno-oranžno).
Taka nevtralna barva je - glede na to, da me malo jugajo, če bo user posted image  ali user posted image , nič več ne verjamem. Enkrat je lulček, drugič ga ni - bog ve, kaj bo ven prilezlo user posted image .



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Primorska
23.10.2005 9:46:49   
Eviii
jutro tudi od nas...
kot sm že napisala pr februarčicah, sm se malo na netu pozanimala o vozičkih... in sm našla chiccota ct 0,1 za 359 eurov (z lupinco in avtosedežem). meni se ne zdi grozna cena. pliko p3 pa stane 230 eurov. tudi ni tko hudo. problem je v tem, da je to na ebayu in rabiš naslov v italiji. tko da je treba poklicat tete in strice in drugo sorodstvo in jih povprašat za sodelovanje user posted image . bom pa vrjetno šla še malo pogledat v palmanovo in udine... oziroma če gre katira prej (al pa je že bla), nej kej napiše, kaj se splača in kaj ne... naslednja stvar pa je še postlca in previjalna miza za user posted image ... mislim, da se tudi to da dobit ceneje kot pr nas...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Primorska
23.10.2005 11:26:04   
anajmad
Ne vem,če se ravno splača kupovati v Udinah,mislim oz.,da greš tako daleč.Cene so približno tam tam,kot če bi šla malo v LJ na lov.Malo preglej po netu,nekje imajo tudi akcije,tako da se mi zdi,da se bolj splača kupovati pri nas.V Udinah je grozno drago.Sej je res,da je bolj kvalitetno,ampak ena posteljca pride približno 430 eurov,se mi pa zdi mal too much.No pametujem,ker jst bom itak vse dobila,tako da mi ni treba kupovati.Toda vem,ko sem bila tam me je kr srat prjel,ko sem vidla,kakšne cene imajo.
Drugače počutje pri nas v redu.Prehlad smo dali skozi,sedaj se tudi bolj not držimo,ko je tako vlažno vreme,ravno leglo za bakterije.No primorkice lepo se imejte.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Primorska
24.10.2005 7:13:13   
GILDA
ja jaz sem neki gledala po trstu in je drago glih tako kot pri nas ,...itak če kupiš firmo chicco al peg perego ga vedno plačaš,..glih tako če kupiš pri nas,...v palmanovi je pa mogoče malo razlike(20-30EUR)in to ti je glih tista avtocesta in benz pa še v palmoanovo se treba vozit,..jaz priznam sem bol na easy s temi nakupi in se mi v palmanovo in v tisto gužvo ne da,...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Primorska
24.10.2005 8:37:36   
Eviii
jutro, primorske user posted image ,
kako ste kej danes? ste pripravljene na nov delovni teden? mi se še počasi prebujamo. bomo začeli delat s polno paro čez kake pol urce al pa urco...
drugače pa glede nakupov. hvala za nasvet. se mi je kr zdelo, da je v italiji drago... bom pa vrjetno šla v avstrijo (villach ali klagenfurt), ki niti nista tako daleč... sm včiri pr njih našla celo otroško sobico (postlca, previjalna miza in velika dvodelna omara) za 300 eurov (v akciji). pr nas je cela sobica okoli 150 jurjov. ko pa preračunaš, vidiš, da se splača, ker dobiš tudi pot povrnjeno. pa še vozičke imajo ceneje. in igračke tudi. greš, zapraviš eno goro denarja in prišparaš ogromno... me pa še vedno mika uni chicco voziček, ki ga imajo v akciji na netu...
našemu user posted image  se je včiraj prvič kolcalo. sm mislila, da me bo razpočlo od smeha... ni in ni mogu nehat. meni je pa bušija ratezgovalo na vse smeri... prou prijetno doživetje!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Primorska
24.10.2005 8:44:11   
marty5
Jaz sem glede nakupov podoben tip kot Gilda - ne da se mi preveč hodit naokrog, sploh pa v kako gužvo....V Palmanovo bom šla pogledat, ker imamo tako namen it še za par drugih zadev - luster rabim in še par zadevic in bom spotoma še to pogledala.

Drugače pa bo res potrebno počasi začeti s pripravami. Samo kaj, ko sem čez teden čisto fuč. Komaj čakam te 4 dni praznikov, da se malo spočijem. Pa še diploma veselo trka na mojo vest user posted image .

Ah no, sej bo hitro teden minil. Lep in čim manj naporen dan, Primorke user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Primorska
24.10.2005 9:05:59   
Joly
Živijo,

Jaz sem bila v Trstu in sem mislila v La Cicogni kupiti voziček Inglesina, ki pride okoli 120.000,00 sit. Bom pa še vidla. Sem pa ravno ta vikend naredila prvi nakup in sicer sem v Arielu dobila  posteljico, ki je bila v akciji (23.990) in vzela še jogi, tako da je bilo vse skupaj nekaj manj kot 40.000 sit. Mislim, da je kar v redu, ker so samo posteljice 40.000 in več. Zdej me prav prijema, da bi začela kupovat naprej, oblekice in podobno. Sam tudi meni se popoldne pogosto ne da nič, ker delam in pridem preveč zmatrana. Še G mi je prejšnji teden rekla, da sem preveč na nogah, zaradi tega mi odtekajo gležnji in ne boste verjele tudi sramne ustnice. Za to ne vem, če bom šla kam daleč po nakupih. Upam, da bom dobila vse pri nas in pa v Trstu.
A gre katera v materinsko naslednji teden v sredo, 2.11. v ZD Koper? Se je potrebno mogoče prijaviti?

Lepo se imejte še naprej in upam, da čimprej pride sonček.

Joly

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Primorska
24.10.2005 9:15:45   
marty5
Joly,

glede materinske v ZD Koper - je res le ob 8ih zjutraj? Sem prebrala v zloženki...Namreč ure so prav nemogoče. Če bi res delala do porodniške, bi lahko v materinsko šla lahko šele v 9. mesecu.

Imaš podatek glede urnika? Sicer bom vprašala na naslednjem pregledu, 7.11., ampak če morda veš...

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Primorska
24.10.2005 9:16:36   
Eviii
jst sm pa oblekic in tega nakupla na švedskem za celo naslednje leto... so me kolegice nadrle, češ, kaj mi bojo pa one kuple, če mam že vse... sej se vedno kej najde, ki še nimam... zdej nam ostane še pohištvo, pa voziček, pa kozmetika, pa plenice... bi rada nakupla vse v novembru, ker bodo zaradi praznikov trgovci decembra vse cene močno nabili...
mi gremo v materinsko šolo 8.novembra v izolo. začne se ob dvanajstih. prijavit se pa ni potrebno. samo prideš... je pa tko, da imajo v izoli samo 6 predavanj, v kopru jih je pa 8... in so me prepričali... bo šla še kira v izolo mogoče v novembru? gilda je neki govorila, da se mi bo mogoče pridružla...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Primorska
24.10.2005 9:18:07   
Eviii
marty, jst sm tudi zasledila, da je materinska v kopru enkrat na mesec, in to ob osmih zjutraj... v izoli je ob dvanajstih (sicer tudi med delovnim časom, ampak po mojem se lažje izmuzneš iz službe) in vsebuje samo 6 predavanj (v kopru jih je 8).

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Primorska
24.10.2005 9:23:03   
marty5
Jaz bi tudi šla raje v novembru kot pa decembra ali celo januarja. Samo te ure....kako naj grem? Delala bom tam nekje do 10.12., tako da bo res najbrž december.

Prav ne razumem, da so tako nefleksibilni z urami in ni nobenega popoldanskega termina user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Primorska
24.10.2005 9:42:51   
Eviii
tudi meni ni jasno, zakaj je vse zjutraj... meni je sicer ok, ker si lahko urnik prilagodim tako, da si pač vzamem tistih par uric fraj... imam zelo dobro organizirano delo, saj si sama narekujem tempo. važno, da stvari dokončam. in moje šefe sploh ne moti, če si vzamem malo fraj zase in grem na preglede. tko da bomo mi šli kr novembra.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?