|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
3.11.2005 13:39:00   
marty5
Jaz sem ena izmed tistih, ki ji kavica niti v user posted image  ne smrdi user posted image . prej sem jih spila tudi po 5 na dan, na začetku user posted image  pa le eno zjutraj (ker je to bilo poleti, ko mi niti ne pašejo preveč), zdaj pa sem ponovno na kvoti 2-3 dnevno. Je pa resk, da ne pijem več turške akve, ampak kak nescafe z mlekom ali pa latte macchiato. Skratka - več mleka kot kave. Imam pa zdaj v user posted image  kar nizek pritisk in bi brez kavic, težko preživela dan.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Primorska
3.11.2005 13:41:56   
marty5
Joj, ne znam tipkat user posted image . Se opravičujem za zgornji zmazek...

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Primorska
3.11.2005 13:57:11   
Azzurra
marty, ne sekiraj se, sm zastopla vse user posted image  
praktično kot z vsako rečjo ne gre pretiravat niti s kafetom, samo kaj ko po kosilu ratam tako user posted image  ....
ke lepo sonce se dela, srečne tiste, ki boste šle na kak sprehod popoldne, jaz bom končala službo ko bo zunaj že trda tema user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Primorska
3.11.2005 14:05:52   
marty5
Meni ni nič za zavidat - sicer danes končam ob 16ih, ampak me čaka zobarca user posted image . ..... Pa dajte ostale izkoristit to nekaj sončka user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Primorska
3.11.2005 14:09:07   
Azzurra
ojoj zobbbbaarrr user posted image
sem že čula od znank, da grejo raje še enkrat rodit kot k zobarju.
pa ne da te strašim user posted image
v bistvu nas spodbujam za porod! user posted image  

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Primorska
3.11.2005 14:20:59   
Eviii
ma jst že tko prej nism pila user posted image ... že tko sm hiperaktivna. kavico sm pa spila mogoče dvakrat letno, ko sm res rabla dodatne vire energije, ker sm mela za delat cele dneve in noči...
sm prou zadovoljna, da je v materinski ok in da povejo uporabne stvari. od večine sm slišala, da jim je prava muka...
mi gremo popoldne (čez kako urco) pogledat za eno stanovanje. tko da grem malo vn iz bajte. danes res ni moj dan. mi gre prou vse narobe... in rabim malo na zrak, da se sprostim...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Primorska
3.11.2005 14:46:25   
Azzurra
Eviii, kje boste gledali za stanovanje?
So pa neke cifre, da padeš v nezavest. No, uživaj sprehod oz. izhod iz bajte še namesto mene...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Primorska
3.11.2005 18:29:09   
katy_
ejla Eviii
ne ne hodim še k jogi sem nekaj časa hodila v koper k telovadbi, ampak sem skregana z zgodnjim vstajanjem tako, da skoraj vsako sredo, ki je ob 9.30 prespimuser posted image . Tako, da se bom v ponedeljek udeležila k jogi v izolo v zd.
Drugače moje ime je Irena tako, da se boš spolnila v ponedeljek da si chetala z Ireno.
A greste tudi kaj na pijačko ve bodoče mamice po telovadbi?
ZD v Izoli je tam pri gledališču???
Če je tam pol pa super, jaz sem tam tudi nekaj časa igrala tako, da poznam tisti del izole.
Lepo se imej
pa se vidimo v ponedeljek!!!
p.s mlada mamica irenauser posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Primorska
3.11.2005 20:27:50   
GILDA
joj koliko novih članic user posted image , mene pa ni že nekaj dni tle na forumu,..blodim,..
vglavnem sem bila v sredo v materinski v KP in mi je blo ok,čeprav te seznanijo z miljon informacija in  mi ženske ne bi bile ženske, če ne bi potem še ful študirale o vsem tem,,meni je tudi patronažna sestra ful prijetna,..po predavanju pa smo še z eno user posted image  šle na kufe klepetat,..blo je super,...
da se še pohvalim,  danes so nam nonoti kupli voziček in zdaj sva ga z mojim sestavla in ga gledava in se nama meša,..pa še stolček za v avto smo dobili,..ja ni kej smo začeli počasi,...

(odgovor članu katy_)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Primorska
4.11.2005 13:06:57   
Tadejka
zivjo!
samo vprasanje - a je bila katera v šoli za starše v Sezani in kako je bilo?

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Primorska
5.11.2005 8:03:47   
Eviii
jutro, primorske user posted image ...
včiri smo po dolgo cajta uspele ugledat malo sonca in meni se je kr začelo trgat. samo kaj, ki sm mela eno stvar pod nujno za končat in sm bla do petih v bajti. pol sva šla pa z možekom gledat eno stanovanje v izoli (zadnič sva bla v seči). danes greva pa še v kozino in lipico pogledat za ene hiše... sva prou nora!!!
drugače je zd izola tam naprej od gledališča oziroma nasproti nove italjanske šole. telovadba je v drugem štuku nasproti dvigala. pol pa valda vse (tudi tiste, ki ne pridete na telovadbo user posted image ) na en kakav oziroma čajčka. v tisti kafič nasproti gledališča.
no, gilda, pol ti je uspelo it v materinsko šolo. mi jo mamo naslednji torek. komi čakam! zdej se mi zdi, da se mi v user posted image  full dogaja... počasi nakupujemo, pa buši se počasi veča, pa stanovanja gledamo, pa hodimo na telovadbo, pa zdej se začne materinska,... same novosti in sm full navdušena. tko da ne bi slučajno pozabla, da sm user posted image ...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Tadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Primorska
8.11.2005 7:38:39   
Joly
Mene zanima, če je bila katera prejšnjo sredo po materinski na telovadbi? A je potrebno imet sabo superge pa obleko ali ni panike, če prideš v trenirki? Verjetno se lih prešvicaš dosti ne?

Dručače pa končno malo sonca po dooooooolgem času. Jaz bi najrajši bila doma, ker čutim, da že tako težko sedim v službi. Sem razmišljala, da bi šla 42 dni pred PDP na porodniški dopust, ker drugače ne bom zdržala. A greste vse 28 dni prej?

Lepo se imejte. 

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Primorska
8.11.2005 7:43:03   
GILDA
ja res je sonček je in počutje je takoj fuuul boljše,...jaz sem bla v materinski v sredo v kp ma nisem bla na telovadbi,...včeraj smo ble primorke zvečer ful aktivne saj smo po jogi šle na čaj,kakav,..in klepetale skoraj 2 uri,...blo je super,...user posted image

aja, joly jaz bom delala do konca torej 28 dni pred rokom ma po resnici povedano bi kar DANES ostala doma,....

UŽIVAJTE MAMICE!!!!

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Primorska
8.11.2005 7:46:48   
Eviii
jutro...
jst bom šla na porodniško 28 dni prej. pred tem si bom pa vzela še skori vs letošnji dopust (sm ga porabla samo 6 dni) in še tolko dopusta za drugo leto, da mi ne bo propadu. računam, da bi mogla delat še 5 tednov, pol pa uživanje (do poroda seveda, pol pa itak ne bo cajta za nič druzga kot za user posted image ).
včiri smo imeli v izoli spet jogo. žal ni blo naše inštruktorce, ampak smo imele inštruktorja. in nas je pošteno zmuču!!! smo ble ko štrace po vadbi.
danes pa gremo v šolo za starše v izolo. komi čakam, da vidim, kako zgleda in kaj nam bojo lepega povedali. tudi moj možek je že čisto nestrpen in bi rad vidu, kako ga bodo prestrašli user posted image .
ja, končno nimamo več te dolge megle tle in si lahko malo oddahnemo, da vsaj kej vidimo čez okno...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Primorska
8.11.2005 10:36:19   
marty5
Punce, najbrž boste zvedele v materinski, ampak vseeno. Včeraj sem v ambulanti videla obvestilo in razpored za oglede izolske porodnišnice. Za november je bilo ravno včeraj, v decembru pa bo v ponedeljek, 5.12. ob 13. uri. Predavanje in predtsvaitev EA pa je 14.12. - ta datum ne vem, če sem si prav zapomnila, je pa enkrat takrat.

No, v vednost user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Primorska
8.11.2005 10:51:00   
Eviii
ja, marty. neki takega nam je tudi gilda včiri sporočila po jogi. pol bomo pa na december počakale, da si bomo šle ogledat porodno sobo... pa upam, da prideš v pondeljek na jogo user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Primorska
8.11.2005 11:02:21   
Joly
Eviii,

a tebi bodo že letos dali dopust za drugo leto. Mislim, da ti bodo pustili koristit dopust drugega leta? Mogoče bi lahko tudi jaz vprašala, če lahko pokoristim tisti del dopusta, ki ga bom v letu 2006 izgubila. Meni pride namreč tako: če grem 28 dni pred PDP na porodniško, grem 2.1.2006 in bom do 1.1.2007, kar pomeni, da mi 10 dni dopusta iz leta 2006 odvzamejo, ker jih moraš vsaj toliko pokoristit v tekočem koledarskem letu. Če pa grem 42 dni prej, pa lahko res v letu 2006 pokoristim še 7 dni, ostale 3 mi pa bodo vzeli. Upam samo, da mi G ne bo kaj zatežila, ker hočem it 42 dni prej.

LP

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Primorska
8.11.2005 11:11:21   
marty5
Jaz tudi nameravam pokoristit dopust drugega leta, ampak meni pride to že v jaunarju - 28 dni pred PDP pade meni na 28.1., tako da bom v januarju 2 tedna na bolniški, 2 pa na dopustu (novem za l.2006). Ostanek starega pa bom koristila decembra - od 16. do konca leta.

Eviii, ti boš najbrž podobno, ne? Glede na to, da imava rok na isti dan user posted image .... Drugače pa ja - v ponedeljek pridem na jogo user posted image . Zdaj imam konstantno preglede na ponedeljek, ker me naroča točno na 4 tedne...

Oh, kako vam zavidam, da ste lahko malo zunaj na sončku user posted image . Jaz pa bom prišla ven, ko bo že tema - delam namreč do 17ih......Komaj čakam, da minejo ti 4je tedni. Bi tako z veseljem doma ostala. Pa kaj čmo - je treba delat user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Primorska
8.11.2005 11:12:12   
pika-poka
pozdravljene primorskeuser posted image !
meni je žau da sem tako vpadal tle na vašo temo...samo nisem nikjer zasledila te informacije...kaj mogoče katera ve če obstaja telovadba v portorožu za nosečnice?...postala sem namreč portorožanka...(prej izolanka)..pa je mau kriza s prevozom..:o(

v glavnem še enkrat se opravičujem za vdor..pa lep pozdrav in prelepo nosečnostuser posted image

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Primorska
8.11.2005 11:19:47   
marty5
Kaj se pa opravičuješ user posted image ? Kot Primorka pa res spadaš v to temo user posted image

Žal, ti ne znam pomagat. Svetujem ti, da pokličeš v ZD Lucija in/ali Piran ter vprašaš. Ponavadi je vedno kaj organizirano v okviru ZD. Druiga možnost pa je, da pokličeš na sruštvo Joga v vsakdanjem življenju in vprašaš, če imajo jogo za nosečnice tudi v piranski občini.

In nenazadnje - lahko se ob ponedeljkih pripelješ v Izoli in se nam pridružiš na jogi user posted image . Tudi jaz ne utegnem vedno - en teden ja, pa spet ne - pač, ko gre. Plačaš pa vsak 4. obisk - jaz jih sploh še nisem zbrala toliko...

Srečno!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Primorska
8.11.2005 11:21:22   
marty5
Joj, jaz se ponovno opravičujem za vse tiskarske škrate - zadnje čase, sploh ne vem več tipkat user posted image . Vem, kako je to zoprno brat - bom malo bolj pazljiva......

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Primorska
8.11.2005 11:30:25   
pika-poka
hvala..user posted image !
sej vedno berem forume..in sem že veliko časa včlanjena na RR samo mi še ni uspelo zbrat poguma za pisanje...sem smešna ne!??

bom pa se res malo bolj pozanimala...sej sicer doma telovadim ampak...je vedno lepše v družbi ane!....user posted image ...

drugače pa nisem sploh opazila napakic...user posted image
pa hvala za odgovor marty5

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Primorska
8.11.2005 12:44:28   
anajmad
Vidim,da ste bile kar aktivne v teh dneh,pridne.Mi se sprehajamo,jemo in počivamo v teh dneh in če se bo tako nadaljevalo,bom kmalu,ko en user posted image . Jst imam tudi ful dopusta in če se bo tako nadaljevalo,bom januarja kar lepo šla na dopust.Drugače na počitnicah v Savinjski je bilo lepo.Vmes sem se še ustavila v Tosami in kupila enih par stvari:plenice,cunjice in povijalne.Cene so tam tam.Toda,ko sem šla ravno mimo,sem si malo privoščila.
A gre katera mogoče v materinsko v Izolo po Novem letu? Sprašujem,da bi imela družbo.
Lepo se imejte primorkeuser posted image user posted image user posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Primorska
9.11.2005 8:07:42   
Eviii
čaw, primorke...
ta sonček me kr razganja. bi kr šla vn in uživala. pa je treba tudi kej delat, a ne? da bomo zaslužle za naše user posted image  in da bomo lahko šle na dopuste in porodniške v miru user posted image .
ja, jst bom nardila kot marty. meni se porodniška začne 28.1. in lahko 10 dni dopusta leta 2006 koristim na začetku januarja. to pa zato, da mi ne propade. zakaj bi državi dajali dnar, ki nam ga že tako na vseh straneh pobira?
včiri smo bli v materinski v izoli. nas je blo kr precej... mi imamo še ta petek, pa naslednji teden v pondeljek, sredo in petek in še en pondeljek in smo končali. pa nam je tudi povedala, da v izoli očetje sploh ne rabijo potrdila, da so bli v šoli. drugje po sloveniji (če namerava kira rodit drugje) pa večinoma potrebujejo tisti listek.
drugače pa pika-poka, dobrodošla med nami user posted image  mi veselo sprejmemo vsako novo članico...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Primorska
9.11.2005 8:31:07   
pika-poka
eviii..hvala za dobrodošlico!!user posted image

glede te materinske šole...potem to traja en mesec..ne?...ob katerih urah pa je?bolj zjutraj ali bolj popoldne..?

danes pa se je sonček že skril....!bo spet tak turoben dan...ravno za delat..user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?