|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 13:56:17   
miška1
user posted image Odkar sem zanosila me sploh ne sex mika,  moj se mi prav malo smili in trudi jest pa bi lako bla brez tudi 1leto. Kaj naj storim, ima kakšna kakšen pameten nasvet.user posted image

lpm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 14:09:08   
*zvezdica*
Joj miška...sva že 2 user posted image . Ampak jaz si res želim, da bi si ga želela....pa si ga kar ne...resno me to mori. Saj ne rečem...2x na teden še vseeo prideva do tega...ampak če sem poštena bi brez problema brez tega zdržala. Pa tud uživat ne morem tolk kot sem prej...enostavno se ne morem sprostit. Povejte, a to mine???

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 14:22:27   
lenika
Jaz v prvih treh mesecih tudi nisem imela želje, ker sem samo razmišljala o tem, kaj bi lahko bilo narobe. Sedaj se je ta želja vrnila, no sedaj me pa dragi vedno sšrašuje, a res lahko, a ne bo kaj narobe...

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 19:10:05   
XXYY
Živjo!

Tudi jaz sem ena od vas, ki ji sploh ne diši zdaj sex v nosečnosti. Tudi meni se moj zelo smili, ampak je pa vsaj toliko fer, da me razume, da me je malo strah za user posted image , no saj je tudi njega malo strah. No moram priznati, zdaj ko sem v 33 tednu nosečnosti sva z user posted image do sedaj mogoče samo 2x ali 3x imela spolne odnose. Meni ne gre pa fertik user posted image user posted image user posted image .

No, saj bo kmalu konec nosečnosti in bo potem lažje se sprostiti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 19:35:33   
janjja
JA meni tudi kake prve tri mesece ni bilo do sexsa. prav gabil se mi jeuser posted image , pol pa je blo boljše. DA ne povem kak je zgledlo zadnje mesece,...user posted image

Aja *zvezdica*, ogledala sem si tvoj album in poročna obleka mi je zelo všeč, upam da ni skrivnost kje si jo kupila, sposodila?

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 20:44:27   
Anonimen
Jaz žal nimam spodbudnih besed. Meni celo nosečnost ni pasalo in sva v 9 mesecih mogoče 2x. Se mi je pa porodu hitro začelo trgati.user posted image user posted image user posted image  In zdaj spravljava noter vse za nazaj. Meni po porodu veliko bolj paše kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: upadla želja po sexsu-help
3.11.2005 21:43:34   
bskrle
A si opazila, če je to odvisno od dela dneva, jaz zjutraj bi, zvečer nisem mogla.
Kaj pa če ljubega par dni ne vidiš?
Mojemu bi se zmešalo, če bi sex med nosečnostjo ukinila, je pa res, da sem se včasih malo prisilila, da sva začela, potem sem se sprostila pa je šlo. NA začetu mi skoraj nikoli ne paše (ene 5 min), potem  je pa vroče!
Veš, kako nerodno je, ko ravno začnešuser posted image , pa ti začen en otrok lesti po hrbtu, potem se pa še ta drug zbudi?

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: upadla želja po sexsu-help
7.11.2005 8:41:17   
kalbo
Pri nas je bila kar celo leto bolj suša. Tko da pri nama definitivno ne velja, da je ženska pohotna, ko je noseča. Po porodu je pa tudi trajalo par mesecev, da je zalaufalo. Zdaj je pa spet fenomenalno, kot prej.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: upadla želja po sexsu-help
12.11.2005 17:11:44   
Anonimen
Joj...jaz mam isti problem. In ko se o te pogovarjam s kolegico, ki je prav tako noseča (1 mesec več kot jaz) in sploh nima teh problemov, se sama sebi zdim čudna. user posted image

Mojemu možeku se zdim blazno seksi s trebuhom in on bi skor vsak dan. Včasih se potem seksu izognem tako, da ga zadovoljim kar z roko. Včasih me konec dneva zelo boli križ ali pa glava in se mi res ne da še seksat. Ful se sekiram zarad tega, ker vem da bi on rad, da bi jaz uživala, meni pa sploh ne paše in potem je še on zaskrbljen. Sej same veste, kako moški uživajo v tem da zadovoljijo partnerice. Če pa že seksava in to bolj poredko, velikokrat sploh ne doživim orgazma, ker se posvetim samo temu da uživa on in je potem še bolj zaskrbljen. Jaz bi FUL RADA uživala, pa kaj ko ne morem. Upam da bo po porodu kaj bolje. Ker pred nosečnostjo sem bila jaz tista, ki bi skor vsak dan seksala, zdaj je pa to ravno obratno. Vglavnem punce....jaz sem prov žalostna.user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: upadla želja po sexsu-help
13.11.2005 19:38:09   
Joe
Kolo sreće se okreće...

Ne me brisat, ker ne kršim pravila.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: upadla želja po sexsu-help
13.11.2005 19:49:32   
pika**
Moj je bil tud brez revček več kot eno leto. Med nosečnostjo se nisem upala hitro hodit, kaj da bi seksala. Sem pa pregrešila ene 2-3 x na začetku.
Gin. sem vprašala saj lahko "malce za vzorček", pa je bla tko huda, da mi je blo pol žal, da sem sploh vprašala.
Aja, mela sem rizično nosečnost ( nebi podrobnosti ).
Po porodu pa tud ni šlo tko hitro zarad CR.

Zdaj je ž vse e v starih tirnicah

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: upadla želja po sexsu-help
7.12.2005 15:04:47   
lelaval
Jaz mogoče prva 2 - 3 mesece nisem imela želje, potem pa bi 24 - ur na dan user posted image user posted image  do poroda, po porodu pa zopet upad želje user posted image

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?