|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pa zdaj..?
8.11.2005 12:20:05   
Anonimen
Zdravo.
Se vam vsem opravičujem, ker sem anonimna, ampak mi je grozno nerodno vprašat vse skupaj..
Včeraj sva z dragim pogruntala, da sem pozabila vzeti KT in tistih 12 ur je že minilo.Dosti pred tem sva seksala kot nora.. Potem grem brat navodila pri KT in pravijo, da v prvem tedno jemanja lahko zanosiš, če pozabiš za več kot 12 ur, in naj se 7 dni, potem ko si pozabil, uporablja kondom.. Ok, vse lepo in prav.. Zdaj me zanima , če imate kake izkušnje o vsem skupaj (če je že katera zanosila tako) in kako hitro pokaže Clear blue, ali to je ali ni- po kolikem času ga lahko narediš. Problem je namreč v tem, da jaz (tudi če sem user posted image ) ne bi rada obdržala, ker še nisem odstranila pregrade.. Pa imam še nekaj drugih zdravstvenih težav, ki bi poslabšale vse skupaj..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 12:49:02   
Lorena
Brala sem na forumu Dr.Pušenjaka, da je zaščita po pozabljeni tabletki še vsaj 24 ur, da je tistih 12 ur kot nekakšna rezerva. Ne vem. Da ostane zaščita v telesu pač še precej časa, tudi če se pozabi...

Po moje ni razloga za zaskrbljenost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 12:52:45   
tijana
meni se je že večkrat zgodilo, da nisem vzela KT pravočasno. včasih tudi več kot 24 ur. pa nikoli nič. tako da mislim da si lahko kar brez skrbi.

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 13:00:37   
dory
No pri tem jest ne bi sla vec na mnenja drugih...jst sem tud pozabla tabletko, pa sem naslednjo vzela tam okol 12 ur kasnej...sem tud jst mislila,da si se 24ur kao zasciten...ja valda...dones mam leto pa pol staro zascito user posted image user posted image

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:07:45   
Anonimen
Hm... odvisno kdaj v ciklusu se ti je to naredilo. Nama je enkrat, ko sem bila stara 18, počil kondom in sem skoraj umrla od groze. Bilo je nekje v 2. polovici ciklusa. Čez kak teden sem šla na urinski test in je bil negativen.

Skratka, urinski test pokaže precej bolj zgodaj kot domači testi. Je pa tako. Če si slučajno noseča (pa najbrž nisi) in misliš otroka obdržat, takoj nehaj jemati KT in uporabljajta do konca mesca kondom, če pa ga itak ne moreš obdržat, potem pa pač pojej tiste tabletke do konca.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:11:04   
ur+sa
anonimna, jast izkusenj z nosecnostjo nimam,.. sem pa jest pozabljala tabletk eKT, in se mi ni nikoli nc naredilo...cakaj do M, poj bos pa vidla pri cem si..

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:19:23   
lex
Jaz sem KT jemala full neredno in sem včasih zvečer vzela kar 2 naenkrat, pa nikoli ni bilo nič. Pol nama je pa kondom počil in sedaj imamo user posted image  staro 9 mesecev. Vzeti bi jo morala takoj ko si se spomnila, da si jo pozabila.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:23:19   
baguSka
S tem se ni za hecat. Nobena zaščita ni 100%-na, zato hitro na kontrolo. No, ne vem kok časa mora minit. Naredi kot ti je svetovala meta.user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:24:45   
artista7
no zdaj vidim, da to ni nič takega, pa se lahko pokažem z nickomuser posted image user posted image user posted image
Jaz bi samo rada vedela, po kolikem času se lahko preveri stvar s clear bluejem.. zato da ne bom živčna.. ker se tako ali ztako prevč sekiram za vsako reč..

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:28:14   
baguSka
test lahko ponucaš šele tik pred začetkom pričakovane M oz. takoj ko ti bo izostala.. prej ni 100%, tko da je brezveze da ga delaš

če si v skrbeh, raj obišči čez kak tedn G, da ti nardijo urinski test

kdaj sta že nazadnje sexala?? ker če ni več kot 24 ur, greš lahko še dons do G in ti da tiste ta hitre tabletke, ki plod 'odnese' naprej, če se slučajno prijel

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:31:35   
artista7
seksala sav včeraj.. potem se pa jaz butara spomnim šele preden sem šla spat.. Kako naj rečem.. Saj ni vame, samo me vseeno skrbi.. saj veš kako je z moškimiuser posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:42:32   
tijana
po moje ni panike. vsaj glede na lastne izkušnje. kajti potem bi midva morala zdaj imeti že celi nogometni klub user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 14:46:59   
artista7
no ti si me pa res nasmejala..se mi je zdelo, da preveč paničarim..res .. v dveh letih, kar sva skupaj, sem drugič pozabila (oz. sva pozabila, kot pravi moj user posted image , ki se čuti povsem odgovornega pri vsem tem.. ponavadi me nareč on spomni) in je že enkrat bila ista panika pa ni bilo nič.. mogoče se pa vse rešiuser posted image


(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 15:40:29   
soncek&luna
dobi se tabletka na recept, ki se vzame v roku 24 ur po nezascitenem sexu in prepreci eventualno nosecnost... pozanimaj se pri G, ce si v dvomih...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj pa zdaj..?
8.11.2005 23:22:36   
marmeladni krofek
Jz tud pravm da ni razloga za skrb, jz sm se dobesedno zafrkavala s temi KT, cena je bla pol ta da sm se tresla... a bo, al ne bo... pa ni blo nc... no zdj je ampak ne zarad tegauser posted image user posted image user posted image ...
to glede teh tabletk k prav luna... dobiš jih tud na metelkovi sam rečeš, da si pršla po tabletke za predčasno preprečitev nosečnosti in dobiš... nč groznga sam morš to nardit v 72 urah, ker se v tem času seme še ne vgnezdi... tako da pohiti če te zanima, ampak kokr pravm nav nč... brez skrbi samo tabletke lepo jemli naprej... pozdravček

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?