|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predelava starih oblačil
9.11.2005 13:35:15   
india
kako se lotite, če se sploh kdaj lotite, predelave starih oblačil??? Namreč, imam nekaj kavbojk, zguljenih ali pa tudi ne,ki so mi rahlo "žalostne", pa bi jih rada malo spremenila. Ima katera kakšno pametno idejo?
Sedaj sem si kupila ene svetle, malo tanjše, no, na te bom dala kakše bleščice, kamenčke, da bodo malo bolj pisane.

Za tiste bolj ponošene pa sem razmišljala, kako bi  jih malo povezala, dala v lonec in"razbarvala". S čim? Kaj naj dam noter?

Hvala za vse ideje.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predelava starih oblačil
9.11.2005 13:51:32   
Anonimen
js jih dam v humana kontejner pa si grem kej novga kupit :)

drgač sem ti pa hotla predlagat ja kake kamenčke, perlice, poslikave, al pa v varekino pol pa v kake nove barve?

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predelava starih oblačil
9.11.2005 15:06:09   
india
Lara,meni je pa teh starih tako žal, ker so kljub znošenosti še vedno OK, cele, pašejo mi kot ulite in jaz pri svoji postavi ne dobim vedno takih kavboj.
Saj kar mi ni ravno najbolj pri srcu tudi jaz zbašem na odpad user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predelava starih oblačil
9.11.2005 15:20:09   
soncece24
v skrinji so včasih prodajali barve za oblačila. si počil hlače + tisto barvo v pralni stroj, opral, pa se je pobarvalo. To sem si jaz redno kupovala, ko sem bila v srednji šoli "darkerka" (mi je kr slabo, ko se spomnim na to) in mi je mati redno kako črno stvar na sivo zaprala (še danes ne ve, da ni ravno treba vsega ven kuhatuser posted image ).

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?