|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno pomoč!! Zaj... sem cote!
15.11.2005 16:04:03   
pety78
Zopet jaz sprašujem o sušilcih. Katastrofa. Dobila sem rabljenega in od sobote že veselo sušim. Danes pa operem vse dekice od malega, pa termo pajaceke in take stvari, ter jih dam v sušilca za pol ure. Stisnem še en gumb, ki naj bi bil za občutljivo perilo. Po pol urah nisem imela časa pobrati cot ven, ker sem dojila. Pa sem mislila, da se stroj sam izklopi. Ko ga odprem, me je pa skor kap. Tiste mucke, ki se naberejo ob robu stroja so bile vse po cotah, kot da bi bila oblačila črna od saj. Sedaj sem dala še 1x prat! Upam, da bo šlo dol. user posted image

Kaj sem naredila narobe, da so se te mucke začele žgat? Bemti!user posted image

Nimam pa navodil, ker je starejši stroj in sicer od Gorenja SP 600. V Gorenje sem že klicala in prosila za navodila, vendar danes iz tega ne bo nič.

A se mogoče kateri kaj sanja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno pomoč!! Zaj... sem cote!
15.11.2005 16:34:06   
Ines.
V sušilca ne smeš dajati:
termoflisa
volne (deke, joopčke, poluverji,...)
plastike in gume (copati z gumijastimi podplati,...)
najlona
svile (prečudovita bluza)
občutljivih oblačil iz sintetike (kakšna tvoja dragocena majčka,hlače...)
elastičnih oblačil (nogavice,...)

in kaj sploh še ostane:
bombaž
lan
cunje iz sintetike, ki niso preveč dragocene

LP,




(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno pomoč!! Zaj... sem cote!
15.11.2005 16:59:55   
StBarbara
ko meni sušilec posuši perilo, sam neha sušit, ko zaznajo senzorji, da je posušeno do tiste stopnje, ki jo izbereš_zato ne vem, kaj je bilo v tvojem primeru user posted image

sušim pa tudi plišaste pižamce, pa je vse ok

user posted image ...vaja dela mojstra  user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno pomoč!! Zaj... sem cote!
16.11.2005 13:50:24   
kalbo
Ines, ne vem, če je to res. Pri nas se suši v sušilcu čisto vse, razen volne, pa je super. Ravno flis se pa najlepše posuši, deke tudi. Res pa je, da je treba kupit takega, ki se ustavi, ko je posušeno.
Takih stvari se po mojem mnenju ne kupuje rabljenih. Nov sušilec od gorenja, kondenzacijski stane okoli 80 kSIT.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno pomoč!! Zaj... sem cote!
16.11.2005 13:53:34   
Anonimen
Če pa se ne ustavi sam, se pa lahko kupi vmesni tajmer, ki se ga da v vtičnico, pa je.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno pomoč!! Zaj... sem cote!
16.11.2005 14:01:50   
Anonimen
KEJ TAZGA PA PRVIČ SLIŠM? DA SE MU NI TEMOSTAT POKVARU DA JE ZAŽGAL CUNE? OJOJ! PA PRVIČ SLIŠM DA SE SUŠILC NE USTAVI (ojoj črke sori) ko je posušeno?

js v njem sušim čist vse razen volne in ni blo še nikol nobenih problemov, takih pa sploh ne user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?