|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okrasne blazinice za radiatorje
19.11.2005 10:49:52   
Anonimen
Tole reč sem že nekam pripopala,pa ne vem če ste videle.user posted image
Urežeš iz mehkega blaga(najboljše so tiste velike krpe za prah ki se jih v OBI-ju dobi)kvadrat v dolžini in širini radijatorja.Najbolje v živih barvah.
Na eno stran položiš tisto čisto tanko spužvo istih dimenzij.Gor položiš cimetove palčke_narezane pa nageljnove žbice.Namesto cimeta lahko tudi pomarančno lupino.Ali pa prepojiš spužvico z poljubnim eteričnim oljem.
Blazinico iz treh strani zalepiš_najbolje z lepilom,ki ga uporabljaš z pištolo.
Eno stran pustiš odprto da lahko potem vsebino menjaš.
Na zunaje strani pa spet nalepiš okraske izrezane iz drugega blaga.
Živahen in dišeč pogled na radijatorje.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okrasne blazinice za radiatorje
19.11.2005 11:21:05   
gamini
user posted image Super idejauser posted image , a imaš mogoče kako slikco v albumu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okrasne blazinice za radiatorje
19.11.2005 11:44:49   
Anonimen
Na žalost ne,ker že dolgo časa ne mormo slikat-pokvarjen fotoaparatuser posted image user posted image

(odgovor članu gamini)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okrasne blazinice za radiatorje
19.11.2005 15:59:20   
puncica
Kaj pa če nimaš radiatorjevuser posted image Jaz bi tud mela dišeče pouštre , no mogoč pa dam na peč. user posted image sam upam da se mi ne bo užgalo

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okrasne blazinice za radiatorje
19.11.2005 19:53:38   
anitaz
Neva,mene fuuul zanima kako to zgleda!user posted image user posted image user posted image  Suuuper ideja,samo-kaj pa zadrževanje toplote??

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okrasne blazinice za radiatorje
19.11.2005 20:08:01   
Anonimen
Na peč absolutno ne,se bojo zažgale.
Če se bojiš da ne bo prepuščalo toplote potem pa ne po celi dolžini naredi krajše blazinice.
Blago je porozno, te krpe za prah,pa spužvica tudi,ne bi smelo bit problemov.Enako toplo imamo kot običajnouser posted image
Takoj ko bom nov fotoaparat nabavla jih bom slikala.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Okrasne blazinice za radiatorje
17.10.2007 11:53:46   
*ajetam*
joj sem smotana. jaz si tega sploh ne znam predstavljat kak to izgleda.ima katera kakšno slikico ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?