|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novoletna jelka
27.11.2005 17:34:41   
Lunca1
Mi jo pa že imamo user posted image , nisem mogla počakat. No na njej so skoraj samo moji izdelki, razen girland in lesenih obeskov in vrhnje smrečice. Slike pa lahko vidite v mojem albumu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 17:56:18   
Anonimen
Enkratna je!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ste pa pohiteli, mi jo bomo zrihtali po miklavžu, čeprav jo vedno delamo šele 24.12. Vendar imam namen Nejca slikati pod njo in to potem pošiljati kot voščila okoli, zato jo bo treba prej narediti.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 17:57:35   
Jančika_
Lepo! In čestitke, da se ti dauser posted image . Meni se še krasiti ne ljubi, kaj šele, da bi kaj sama naredilauser posted image . Letos pa tako ne vem, če naj kaj postavljamo, razen če s stropa navzdol obesimo, da ne bo Vasja dosegeluser posted image .

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 18:01:43   
Lunca1
Pri smrekici pa že rabimo dežurnega stražarja, ker drugače bi bilo že vse po tleh. Bomo videli koliko časa se nam bo to še dalo.user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 27.11.2005 18:10:54 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 18:41:20   
muki1
user posted image  Lunca, recimo, da je to probna smrekica, da boste videli kam postaviti tisto pravo okrog Božiča.
Lepa je. Zelo so mi všeč tvoji ,,home made,, okraski. Te kroglice, ki praviš, da si jih naredila z špago na vodnem balonu, to moraš špago s čim očvrstit, ali ko posprejaš postane trda kroglica? Pa kakšna špaga je to PVC, ali tista iz naravnih materialov( za krvavice delat user posted image ??).

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 18:48:04   
Lunca1
To je čisto navadna špaga, jo navežeš na balon, potem pa narediš škrobno lepilo in s tem namažeš. Potem pa pustiš čez noč da se strdi, počiš balon in ga odstraniš, potem pa posprejaš z lakom.

Točna navodila pa tule.
http://www.tzs.si/ideja/05/zlate_kroglice/zlate_kroglice.htm 

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 18:54:30   
Anonimen
Vau, super. Če pomislim, da bi se jaz spravila delat kaj tega, se mi kar vrtet začne ... user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 18:56:02   
muki1
O hvala Lunca.
Punce, enkratne ste. Tak ste ustvarjalne in polne idej. Jaz pa sem danes hotela delati venček, pa je zmanjkalo ogrodja, potem sem nekaj na silo krasila stanovanje, pa ni pravega filinga, ker ni venčka user posted image . Med tednom pa ziher ne bom imela časa za tri venčke user posted image . Joj, kak sem jaz uboga sirota na tem svetu user posted image  user posted image .

user posted image  Saj bo.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 18:57:28   
Lunca1
Potem ga pa kupi.user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 19:02:22   
Anonimen
Jaz imam venček že skoraj 14 dni na vhodnih vratih. A potem pravite, da to ni čisto v redu?user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 19:02:41   
CatJa
Zelo lepo! Res ste pridne, punce, js pa tak lenuh user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novoletna jelka
27.11.2005 19:06:30   
Lunca1
Splišni mene to čisto nič ne moti, midva sva ga pa kar danes kupila v mercatorju, enga takega z losom.user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novoletna jelka
14.12.2009 21:10:40   
helfer757
Pozdravljene!
A mi lahko katera svetuje, kam naj se odpravim po novoletno jelko? Imela bi tam od 1,80 do 2 metra veliko, pa sem gledala v Merkurju in je bila, saj ne morem verjet, 150 evrov. Pol manj bi še dala zanjo, če bi bila res lepa, to se mi zdi pa absolutno preveč. Kje ste kaj nabavljali te zadeve?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novoletna jelka
15.12.2009 11:55:32   
NATAŠI
mi smo vse kupili v Merkurju tako da ne vem.. poglej v kakšnih bauhausih in baumaxih

(odgovor članu helfer757)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novoletna jelka
16.12.2009 14:58:33   
Lunca1
Poglej na Merkurjevo stran, 215 cm visoko dobiš
za 30,90 EUR Jelka TREE CLASSICS, Balsam Fir


Jelka TREE CLASSICS, Smoky Mountain
Višina 180 cm. Cena: 37,90 €

Jelka TREE CLASSICS, Rockwood Pine
Cena: 49,90 € 180 cm






(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novoletna jelka
17.12.2009 21:31:57   
helfer757
Lunca, a to pomeni, da jih imajo po tej ceni samo prek internetne prodaje, ker v trgovini jaz takih res nisem videla (no bila sem v BTC-ju, mogoče bi morala na Rudnik)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?