|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spomin na nosečnost.....
4.12.2005 16:26:18   
Anonimen
A je katera že poskusila??

http://www.mothersbliss.com/shopping/bellycast.asp

A se da ta prašek dobiti tudi v Slo?

Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spomin na nosečnost.....
4.12.2005 16:38:09   
karmy
user posted image user posted image user posted image  ne nisem poskusila in tud ne bom...jzt bom kar ostala pri klasičnih spominih: slika iz ultrazvoka in slika iz fotoaparatauser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spomin na nosečnost.....
4.12.2005 16:40:13   
jasny
Sicer nisem noseča, ampak enkrat sem gledala na RTL programu, ko sta dva to naredila. Mož je ženo ovil s prozorno folijo , potem pa je nanjo polagal v vodo namočene trakove gipsa, ki se jih da gotovo dobiti v vsaki gradbeni trgovini. Izdelek pa je bil čisto podoben tem, ki so na tej internetni strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spomin na nosečnost.....
4.12.2005 17:55:27   
Marogica
Zakaj pa ne? Ni slaba stvar, če je to komu všeč, pa še vedno lahko gledaš, kako veliki trebuh se imela.
Tudi jaz sem na RTL-u gledala. Očitno je v Nemčiji to kar pogosto. Ena si je naredila iz tega tudi stensko lućko.
Jaz bi si mogoče naredila, pa se obakrat nisem spomnilauser posted image user posted image .



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jasny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spomin na nosečnost.....
4.12.2005 18:22:02   
borovnička
Men se to zdi tud ful simpatična ideja. Dobr, ne bi glih v tem odlitku postregla piškotov al pa ga poslikala pa mela na steni namesto slike, ampak tko za spomin bi blo pa zanimivo to imet.

Sem pa tud jaz gledala nekaj podobnega na RTL-u. Tam majo prav posebno delavnico in ti izdelajo al odlitek trebuha al pa pripelješ dojenčka in tista gospa naredil neko posebno maso, rokico od dojenčka dajo v to maso, da dobi obliko rokice. Pol vlije not gips in pol dobi lepo rokico, ki jo da na podstavek. Ok, mal pretirano, ampak po drugi strani spet luštna zadevica. Kakor za koga.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spomin na nosečnost.....
4.12.2005 20:40:55   
Anonimen
Obrni se na Bobek05. Če se ne motim, si je ona to naredila, slikice sem videla v albumu.

(odgovor članu borovnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spomin na nosečnost.....
5.12.2005 0:00:03   
Moyca_
colluser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spomin na nosečnost.....
5.12.2005 0:52:43   
Anonimen
Meni je tudi ful všeč zadevca... Če mi ve katera povedat, s čim in po kakšnem postopku bi si jaz sama lahko tole napacala (oz. ob pomoči moža), se zna zgoditi, da si bom vzela čas za kaj takega. Je pa res, da ne vem, kam bi potem to dala... user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spomin na nosečnost.....
5.12.2005 10:14:59   
Maxica
Ja, simpatična ideja. Ampak žal za prvo mojo nosečnost nekoliko prepozno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spomin na nosečnost.....
11.12.2005 15:14:32   
dvojčica
Tudi sama sem naredila trebušček, vidim da bi bilo bolje s prsmi, pa saj je vseeno. Meni je trebuh moja sestra najprej ovila v prozorno gospodinjsko folijo, nato pa narezane trakove gips povoja nanašala na trebuh in jih sproti močila. Gips povoje sem kupila v Tosami, ko sem kupovala potrebščine za malega. Niso dragi in uporaba je enostavna.  Trebušček moram še pobarvati a nikakor ne najdem časa... Bo že bolje!

Lp, dvojčica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spomin na nosečnost.....
12.12.2005 23:16:14   
Anonimen
Koliko časa pa traja takole obdelovanje? Da ti vse skupaj nanese in da se posuši, da si spet osvobojena?

(odgovor članu dvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?